Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

פריצה

לא היו דיבורים לא עליו, לא על חלוץ בכלל לא כלום, פתאום בעשר בערב שירלי מפרסמת שפריצה חתם במכבי ממש לפני חדשות הספורט.

נו, והתקשורת דיווחה על ההגעה שלו. מכבי הוציאה הודעה שפריצה "במו"מ מתקדם" בערך שעה אחרי ששירלי בר דיין פרסמה את זה.

נו, והתקשורת דיווחה על ההגעה שלו. מכבי הוציאה הודעה שפריצה "במו"מ מתקדם" בערך שעה אחרי ששירלי בר דיין פרסמה את זה.

אוי נו באמת, להוציא הודעה שהשחקן סגר בלי כלום לפני כחצי שעה לפני שהוא חותם על חוזה ודרך אגב היה כבר בארץ זה לגמרי out of the blue

פריצה

ארנשאו

גורי

מאנה

גונסאלו

קרלוס

מרבאל

קולינאס

.

.

.

כל הזרים הגיעו חפה בבום

רק ישראלים אי אפשר להסתיר

כנראה שג׳ורדי מבשל זר חדש

אתה כנראה לא קראת את מה שכתבתי.

וסתם כי כבר כתבת:

ארשנואו- פורסם ע"י טוכמן

גורי- פורסם ע"י צנציפר

גונזאלו- הנושא נטחן במשך חודש בתקשורת לפני שהגיע

קרלוס- כנ"ל

מרבאל, מאנה ופאבלו- שמות שהגיעו בהפתעה אבל היה ברור שמכבי מחפשת זר בעמדות הללו.

אוי נו באמת, להוציא הודעה שהשחקן סגר בלי כלום לפני כחצי שעה לפני שהוא חותם על חוזה ודרך אגב היה כבר בארץ זה לגמרי out of the blue

אתה יודע מה, זורם איתך, פריצה הגיע בהפתעה.

עכשיו איך הולך להגיע זר כשמכבי לא הולכת לשחרר אף אחד מהזרים שנמצאים אצלה?

בונא אנחנו כולה מועדון כדורגל וג'ורדי הוא רק מנג'ר של קבוצת כדורגל.

אל תגזימו עם העמימות כאילו מינימום אנחנו מתכננים התקפה על שיירת מכוניות באמצע סוריה.

קורה שדברים דולפים אבל אני מעדיף את זה ככה מאשר שעיתונאים יישבו 24 שעות במגרש אימונים ויפרסמו על כל פלוץ ששחקן משחרר

אתה יודע מה, זורם איתך, פריצה הגיע בהפתעה.

עכשיו איך הולך להגיע זר כשמכבי לא הולכת לשחרר אף אחד מהזרים שנמצאים אצלה?

בדיוק כמו שטיבי הגיע, יום שישי אחד אחר הצהריים, בום טיבי חתם במכבי.

מקווה שיום שישי הקרוב, בום טוטו חתם במכבי.

בדיוק כמו שטיבי הגיע, יום שישי אחד אחר הצהריים, בום טיבי חתם במכבי.

מקווה שיום שישי הקרוב, בום טוטו חתם במכבי.

הלוואי, אבל לצערי זה לא יקרה.

אתם יודעים, אפשר להעריך ולפרגן לאנשים בלי לסגוד להם. ההחתמות שג'ורדי ביצע, היו לרוב ללא המולה תקשורתית, אבל לא באופן יוצא דופן. כל החתמה גדולה לוותה בסאגה מקדימה (זהבי, טב"ח, בן בסט, נוסא) וגם הזרים דווחו לרוב מראש. למעשה, תשעים אחוז מהזרים שמגיעים לארץ נוחתים מבלי שידיעה על הגעתם מתפרסמת שבועות מראש. ככה זה. הפליאה המחודשת כל פעם ששומעים שזר נחת פה מבלי שאף אחד ידע כאילו מדובר בתקיפת הכור האיראני די משעשעת.

אתם יודעים, אפשר להעריך ולפרגן לאנשים בלי לסגוד להם. ההחתמות שג'ורדי ביצע, היו לרוב ללא המולה תקשורתית, אבל לא באופן יוצא דופן. כל החתמה גדולה לוותה בסאגה מקדימה (זהבי, טב"ח, בן בסט, נוסא) וגם הזרים דווחו לרוב מראש. למעשה, תשעים אחוז מהזרים שמגיעים לארץ נוחתים מבלי שידיעה על הגעתם מתפרסמת שבועות מראש. ככה זה. הפליאה המחודשת כל פעם ששומעים שזר נחת פה מבלי שאף אחד ידע כאילו מדובר בתקיפת הכור האיראני די משעשעת.

ההחתמה של נוסא היתה מאוד מפתיעה לאלה שלא היה להם אינטרנט בשבועיים שלפניה.

ההחתמה של נוסא היתה מאוד מפתיעה לאלה שלא היה להם אינטרנט בשבועיים שלפניה.

האמת היא שגם בהחתמות האלו עדיין היו אנשים שהתפעלו מה"בשקט בשקט" של ג'ורדי. זה די משעשע.

וואן טוענים שאלון תורג'מן בדרך לב"ש.

ד"א שעתיים לפני ספורט 1 פירסמו ששלומי אזולאי מועמד לב"ש... צירוף מקרים? לא חושב.

חחחחחחחחחחחחחחח

יש מצב שזה שקט לפני החתמה ויש מצב שזה סתם שקט. אל תצפו לכלום ומה שבא ברוך הבא. אני סומך על גורדי ובטוח במיליון אחוז שהוא עושה הכל לטובת מכבי. ובתכלס אין לנו בררה אחרת וטוב שכך.

פאקו ממסע"ת על הרכש בינואר:

כמובן שעיקר העבודה היא של מיץ', מרטין וג'ורדי כי זה המקום שלהם במועדון, כרגע אני רק המאמן בעונה הנוכחית ויש לי דאגות אחרות לדאוג להן. אני צריך לדאוג שנשיג את המטרות שלנו ואמנם יש לי את תפיסת העולם שלי בנוגע לרכש, אבל שלושתם אנשים מנוסים ויש להם את הידע והכלים להשיג מידע.

ג'ורדי צריך לדאוג?

פאקו ממסע"ת על הרכש בינואר:

ג'ורדי צריך לדאוג?

אני די בטוח שהוא היה מודע לזה גם בתחילת העונה כשהוא החתים אותו עד סוף העונה. אולי הוא יאריך לו את החוזה, אולי הוא ימצא מישהו אחר, זאת העבודה שלו