Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

מסכים, אתה לא צריך אותו היום.

אבל אתה תצטרך שחקן התקפה בקיץ, כי כבר היום ההתקפה של מכבי חורקת.

אתה משחק כרגע עם עדן בן בסט, ששווה בתרומה שלו לגאל מרגוליס, וזה לא הולך להשתנות.

אגב... גונב דקות משחק להתקפה - זה לא שלא מנסים להביא אף אחד. מנסים ולא מצליחים. זה אומר שהמערכת כן חושבת שיש צורך בעוד שחקן.

תקבל בקיץ חלוץ זר, ואפשר להעלות גם שחקן מהנוער כמו יונתן כהן ולהמשיך לבנות על מיכה, זהבי, יצחקי, בן בסט, אלטמן (בהנחה וטב"ח יעזוב, וזה לא יקרה כל כך מהר)

צאו מהפאניקה הזאת.

עד עכשיו נבנינו על ישראלים בכירים, ולא בכדי. אחוזי הפגיעה של ג'ורדי בזרים רחוקים מלהיות משביעי רצון ואם על הסיכוי לפגוע בפריצה נוסף אנחנו בונים בקיץ, אני לא בטוח שזה כ"כ אופטימי.

כמו כן, החוד שלנו כרגע מורכב מבן בסט, יצחקי (כפוף להארכת חוזה), חלוץ זר כלשהו ו... זהו. בדש לא יהיה כאן, ולא בטוח שזהבי או טב"ח יישארו. האופציות הישראליות מאוד דלילות וזה בעייתי.

ועד סוף העונה מה תעשה עם 5 חלוצים?

לא מספיק שעכשיו עם 3 חלוצים כל אחד ממורמר..

ולא בטוח שג׳ורדי ישאר גם לעונה הבאה אז לך תדע אולי יבוא מישהו חדש ויביא איתו איזה שחקן טוב שהוא מכיר..

יש צ'אנס כזה שנמני עושה לנו דווקא?

משהו פה לא הגיוני לי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4617316,00.html

ראדי ורייכרט

סגרתי פה את הפינה לכולם, לא צריך לפתוח על זה דיון!

ראדי ורייכרט

סגרתי פה את הפינה לכולם, לא צריך לפתוח על זה דיון!

לדעתך אנחנו לא צריכים שום חיזוק בחלון הזה?

מו"מ זה פונקציה של עמדות כוח, וליצחקי יש וואחד עמדה עכשיו. לג'ורדי כבר נכווה התחת פעם אחת עם דאבור.

אני באמת לא מבין על איזה עמדת כוח אתה מדבר

אנחנו מדברים על יצחקי, חלוץ בן 30 שעבר כמה פציעות רציניות, ואתה משווה לי אותו לדאבור, חלוץ צעיר שהמשפחה שלו לחצה עליו לצאת לאירופה?

לאן יצחקי ילך בדיוק? איזה אופציות יש לו? אני לא רואה אותו חותם בשום מקום אחר בארץ, בין השאר בגלל ההערכה למכבי ובעיקר כי אף קבוצה גם לא תציע לו חוזה גדול מדי.

מו"מ זה פונקציה של עמדות כוח, וליצחקי יש וואחד עמדה עכשיו. לג'ורדי כבר נכווה התחת פעם אחת עם דאבור.

תגיד אתה אמיתי ? שחקן בן 31 זה לא שחקן בן 21 עם פוטנציאל, שקבוצות מחו"ל יקפצו עליו...

אם יצחקי לא יאריך במכבי כי הוא ידרוש סכומים שמתקרבים אפילו לסכומים של זהבי, מה אתה חושב שיקרה ? ליברפול תחטוף אותו ? טוטנהאם ? אולי ביתר תשלם לו 600 אלף יורו לעונה ?

החוזה הגבוה הנוכחי שלו מסנדל אותו כרגע... הוא יכול בעונה הבאה או להתפשר מאוד על גובה החוזה, או להמשיך במכבי, כי קבוצה מאירופה לא תקפוץ על שחקן בן 31 שהיה פצוע שנתיים מתוך ה4 האחרונות, וקבוצה בארץ חוץ ממכבי לא יכולה לשלם את הסכומים האלה.

אני לא יודע אם אפשר להסיק מהסירוב של ג'ורדי להחזיר את עטר שהוא עצמו יישאר איתנו.

אני מקווה שכן מאחר והקיץ הזה, יותר מכל קיץ אחר, אנחנו נהיה חייבים אותו או מנג'ר ברמה שלו לפחות.

אין מקום לטעויות ואני מקווה שהמהלכים האחרונים נעשו עם ראייה לעתיד לקראת ה3-5 עונות הקרובות.

מעבר לכל ההשלכות הצפויות מהמעבר הזה של עטר- אחד השחקנים היותר אהובים עליי בשנים האחרונות וזה פשוט בעסה לראות אותו בקבוצה אחרת.
עוד יותר יעצבן אם פתאום שכטר יגיע אלינו- אין צורך בו כרגע, ויכול להיות שגם בעטר לא היה צורך.

שנה הבאה? בואו נעבור את השנה הזאת עם עוד אליפות, בקיץ כבר יהיה בסדר.

יש צ'אנס כזה שנמני עושה לנו דווקא?

משהו פה לא הגיוני לי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4617316,00.html

לא כל דבר זה נמני. אנשים צריכים להפנים שלא לכל השחקנים יש חלום לשחק במכבי.

שכטר מעדיף ללכת לחיפה, זה הכל.

אני באמת לא מבין על איזה עמדת כוח אתה מדבר

אנחנו מדברים על יצחקי, חלוץ בן 30 שעבר כמה פציעות רציניות, ואתה משווה לי אותו לדאבור, חלוץ צעיר שהמשפחה שלו לחצה עליו לצאת לאירופה?

לאן יצחקי ילך בדיוק? איזה אופציות יש לו? אני לא רואה אותו חותם בשום מקום אחר בארץ, בין השאר בגלל ההערכה למכבי ובעיקר כי אף קבוצה גם לא תציע לו חוזה גדול מדי.

איזה אופציות יש לך? טביב יהיה מוכן להתאבד עליו בשביל המנויים ואני מעריך שהוא אפילו יתפשר קצת בשכר. עדיין, אני מאמין שהוא ימשיך, אבל זול זה לא יהיה.

חיפה עם שכטר ועטר עונה הבאה יכולה לבנות משהו מאוד רציני וחזק..

שכטר, עטר ועזרא.

כנראה ההתקפה הטיפשה בתולדות הליגה הישראלית.

שלא תבין לא נכון, כשרון יש אבל הבנת משחק ברמה נמוכה אצל שלושתם.

איזה אופציות יש לך? טביב יהיה מוכן להתאבד עליו בשביל המנויים ואני מעריך שהוא אפילו יתפשר קצת בשכר. עדיין, אני מאמין שהוא ימשיך, אבל זול זה לא יהיה.

טביב ? גם אם הוא ממש יתאמץ ויזיע ( וזה יהיה לו קשה מאוד ) הוא לא יציע לו את השכר שמכבי יתנו לו ( ויצחקי נראה לי בחור חכם, הוא צריך להיות ממש טיפש בשביל לקבור לעצמו את הקריירה עכשיו סופית )

טביב ? גם אם הוא ממש יתאמץ ויזיע ( וזה יהיה לו קשה מאוד ) הוא לא יציע לו את השכר שמכבי יתנו לו ( ויצחקי נראה לי בחור חכם, הוא צריך להיות ממש טיפש בשביל לקבור לעצמו את הקריירה עכשיו סופית )

נכון, ולכן אני מאמין שהוא ימשיך ושזה לא יהיה זול.

רחוק מאוד מהסכומים של זהבי, הרבה יותר קרוב לייני, מיכה, טב"ח ואלברמן.

טביב? מילא היית כותב אלונה ברקת. אם התחרות שלנו תהיה טביב אז בכלל המצב סבבה.

רחוק מאוד מהסכומים של זהבי, הרבה יותר קרוב לייני, מיכה, טב"ח ואלברמן.

טביב? מילא היית כותב אלונה ברקת. אם התחרות שלנו תהיה טביב אז בכלל המצב סבבה.

אני מאמין שהוא יהיה מס' 2 בטבלת המשתכרים, גם המרצ'נדייז מרמז לכך, אבל זה פחות חשוב.

מכבי חיפה האופציה השניה של עטר מריימס.

מכבי חיפה האופציה השניה של שחר מיד אליהו.

להיות עדיפות שניה זה מעולה. עם המצב של הליגה היום זה כמו פלייאוף עליון.

לגבי שכטר, עם הראיון שלו ביציע העיתונות והפרטים בוואינט (3.5 שנים) אני חושש שמישהו אחר שדד זקנה...ואת תיק הפנסיה.

גם במשכורת חייל לא הייתי מתחייב לו ל-3.5.

אם מכבי ירצו את יצחקי הוא ישאר בחצי מהסכום שיש לו עכשיו.

לא בהכרח. חושב שחוזה גבוה ממכבי שבית"ר תיתן (אם וכאשר כמובן, ורק ללשלוש- ארבע שנים) ויהיה לו ספקות.

לא בהכרח. חושב שחוזה גבוה ממכבי שבית"ר תיתן (אם וכאשר כמובן, ורק ללשלוש- ארבע שנים) ויהיה לו ספקות.

אחרי כל הפציעה ואיך שג'ורדי ומכבי תמכו בו - הוא לא הולך לשום מקום.