Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

גועל נפש.. איכס..

אם הוא יבקיע מולנו כנראה שהוא יחגוג.

אני זוכר שבעונה הראשונה שלו אצלנו הוא הבקיע (במדים הלבנים) מול בני יהודה וחגג כאילו הוא זכה בגביע (האמת שהתפלאתי).

מקווה שאני טועה ולא יגוג..

* מה עם דאבור? משחק?

חבל על הזמן כן, מבחינתנו הוא אוייב כמו כל השחקנים בליגה הזאת וצריך לעשות לו בוז על כל כדור וגם לשיר את זה אם זה יהרוס לו

בוז זה לגיטמי, השיר הזה לא לגיטימי

בסוף תגלה שג'ורדי חתום בחיפה לעונה הבאה...

נראה לי נימני חזק שם בבניית הקבוצה. ( הוא הסוכן של שכטר גם לא ? ואין שבוע שהוא לא אומר שהדבר הראשון שהם צריכים לעשות זה להביא את כל הישראלים הבכירים )

מי בונה שם את הקבוצה באמת ?

אני לא בטוח אם הוא לא פועל נמרצות להביא רכש כי הוא ממילא לא נשאר, או שהוא שוקל לא להישאר כי עניין הרכש מתמהמה ובניית הקבוצה בקיץ נראית פתאום בעייתית. בכל מקרה, זה לא נראה טוב.

לא יודע מה להגיד לך, הדבר היחיד שברור הוא שההתנהלות גם בקיץ וגם עכשיו די מאכזבת.

וואו, צאו מההיסטריה.

זה לא שג'ורדי נתן לנו סיבות לא לסמוך עליו עד היום, הוא אולי טועה לפעמים והוא בטח לא מושלם, אבל הוא לא יעזוב אותנו לאנחות וישאיר אותנו בלי להיות הקבוצה החזקה בארץ גם שנה הבאה.

הבן אדם לא היה רצוי במכבי, מה רציתם שיחזור לבני יהודה כדי שתרגישו טוב עם עצמכם?

די הבן אדם יש לו עוד 4-5 שנים לתת פיצוץ לחשבון הבנק ואז להיות מאמן קטרגל בבית ספר יסודי

תנו לו להרוויח כסף כשהוא עוד מסוגל

אני באמת מאמין שהוא כ"כ רצה להגיע לכאן שאין לי ספק בכלל, בקיצור אני אישית לא אשרוק לו בוז אפילו, נתן לי את העונה הכי טובה שראיתי ממכבי ב15 שנה האחרונות.

יש לי תחושה שחלון ההעברות של ינואר 2013 העלה את הציפיות לאנשים יותר מידי

זה הכל בגלל אניימה, אחריו אף אחד כבר לא מספיק טוב.

לכל ה112 האורחים , כן זה קצת מבאס לראות את עטר ירוק. אבל בתאכלס? שזו תיהיה השמחה היחידה שלכם אפסים. אנחנו נמשיך לקחת אליפויות, אתם תמשיכו לשמוח עם השאריות שלנו.

גאדיר יכול להיות רכש טוב.

יש גם את גולסה אבל אני לא יודע עד כמה הוא מסוגל להשפיע מיידית, אולי שווה לנצל את השפל בקריירה שלו (כשלון בפאוק).

גאדיר עם סיכויי הצלחה גבוהים יותר אבל הייתי מביא את שניהם.

מאכזב הויתור על עטר כשטבח כנראה עוזב ובן בסט לא מרשים וגם סיכוי טוב שיעזוב , פריצה ובדש לא ימשיכו ושכטר עושה רושם שמעדיף את חיפה(בכלל משפיל) בהחלט נוצר פה מצב בעייתי

מה באמת? יש לנו ביקור מחיפלה בפורום? חשבתי שכשעוברים את ה-20 הפרש בליגה אז אתם נעלמים. לא נורא, בהצלחה בפלייאוף התחתון.