Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

לא מבין מה עובר לג׳ורדי בראש.

התעקש בקיץ על בן בסט ונפל איתו, מתעקש עכשיו על שכטר שמעדיף להגיע לחיפה (האמת, מבין אותו. לא לכל שחקן מתאימות הרוטציות ואי הידיעה אם יפתח בהרכב בשבת), ויתר על עטר בשתי הפעמים.

בקיץ לא צפויים להיות שחקני התקפה ישראלים בכירים בשוק, בן חיים וזהבי עלולים לעזוב (לדעתי בן חיים יעזוב וזהבי ישאר), ומכבי תהיה בבעיה.

את הויתור על עטר אני באמת יכול להבין, אבל אם מטרת הויתור היתה הבאת שכטר, והוא לא מתכוון לצרף אף אחד אחר, אני לא כל כך מבין מה הולך פה.

:mellow:

אין עטר, אין שכטר, אין טוטו. שנה הבאה ככל הנראה אין בדש ואין פריצה, טב"ח בספק וגם המצב עם זהבי לא ברור. אם הישראלים הבכירים היו לחם חוקנו עד היום מה בדיוק נשאר מזה?

אין עטר, אין שכטר, אין טוטו. שנה הבאה ככל הנראה אין בדש ואין פריצה, טב"ח בספק וגם המצב עם זהבי לא ברור. אם הישראלים הבכירים היו לחם חוקנו עד היום מה בדיוק נשאר מזה?

וואו אחי. בדיוק מה שעלה לי בראש הרגע. ואני הייתי נגד הבאת עטר. לא ישאר לנו בסוף כלום.

את הויתור על עטר אני באמת יכול להבין, אבל אם מטרת הויתור היתה הבאת שכטר, והוא לא מתכוון לצרף אף אחד אחר, אני לא כל כך מבין מה הולך פה.

אני יכול להבין את הויתור אם יש אלטרנטיבות.

כשאין אופציות אחרות, ובהנתן שוק הישראלים הצפוי בקיץ, זה באמת לא מובן.

תהיה אופטימי, ורמוט, נאתכו, רפאלוב וחמד עדיין בשוק!

(לא, לא, לא ולא)

ותודה לסוכן המהולל.

כשלקחנו את האליפות עם אוסקר, נמני היה חייב ויכול להשאיר את עטר במכבי (לפחות לנסות לעלות לצ'מפיונס), אם זה היה קורה, היה יכול למכור את עטר במחיר כפול [לפחות].

היה לחוץ כדי להוציא שחקן לחו"ל ועוד בקבוצה מסריחה כמו ריימס, ובפער ממש לא גדול ממה שמכבי היתה מוכנה לשלם לו.

אה, ואם אפשר להוסיף המצאה לפני שיצא לחו"ל ש-"מכבי לא רצתה אותו בשום אופן" - אז למה לא..

לפחות שישדוד את שחר ולא יבקיע.

די נו, הוא כבר התחיל ללקק לקהל? אותם אנשים שמיררו לו ת'חיים ראשונים ודאגו שהשירים על העבר שלו יהיו בכל הארץ?

קצת כבוד עצמי.

מביך.

די נו, הוא כבר התחיל ללקק לקהל? אותם אנשים שמיררו לו ת'חיים ראשונים ודאגו שהשירים על העבר שלו יהיו בכל הארץ?

קצת כבוד עצמי.

מביך.

כל אחד היה עושה את זה, ג'ורדי לא רצה אותו, תתמודדו.