Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

נניח , זה ההרכב שהייתי רוצה לראות שנה הבאה : אונלי/מרציאנו, מגן זר,טיבי,קרלוס,בן הרוש, קשר אחורי זר, קשר 50/50 זר, זהבי, יצחקי (אם יהיה במכבי) או מיכה, אלירן וחלוץ זר.

סה"כ 6 שחקנים חדשים. זה החלום שלי.

אז להביא את אלירן עכשיו בשביל שיהיה בכושר לעונה הבאה ויתרגל שוב למערכת זה יהיה אחלה צעד. שכטר זה רכש נחמד , אבל לא הייתי רוצה אותו בהרכב לעונה הבאה.

יצחקי לא שיחק כמעט שנה ואני לא יודע אם בגילו כבר יחזור להיות מה שהיה (הלוואי וכן) אבל לא הייתי בונה עליו להרכב ראשון.

אלטמן הוא שחקן עם פוטנציאל להיות הישראלי הכי גדול מאז בניון והייתי רוצה לראות אותו אצלנו באגף בעונה הבאה. אני חושב שבפ"ת (סוחב להם את ההתקפה) כבר אפשר לראות שעשה את הצעד הנדרש למעבר למשחק בקבוצה בוגרת.

יצחקי לא שיחק כמעט שנה ואני לא יודע אם בגילו כבר יחזור להיות מה שהיה (הלוואי וכן) אבל לא הייתי בונה עליו להרכב ראשון.

אלטמן הוא שחקן עם פוטנציאל להיות הישראלי הכי גדול מאז בניון והייתי רוצה לראות אותו אצלנו באגף בעונה הבאה. אני חושב שבפ"ת (סוחב להם את ההתקפה) כבר אפשר לראות שעשה את הצעד הנדרש למעבר למשחק בקבוצה בוגרת.

הוא גם התחיל להיות תכליתי , תענוג לראות אותו היום

באופן אישי, לא מבין את ההגיון בהבאה של שכטר על פני עטר.

בכל מקרה, מצחיק אותי שטיעון לאיזשהו צד הוא "תראה את שחקן X, הוא חזר מאירופה ונראה רע\טוב". כל מקרה לגופו, ואין שום קשר בין שחקן אחד לאחר, ואפילו לא אותו שחקן בתקופות שונות. ורמוט לדוגמא, פעם ראשונה שהוא חזר מבלגיה נתן את התקופה הכי גדולה בקריירה שלו, פעם שנייה נראה כמו כל הקבוצה האפורה שלו.

ככה שלהציג מקרה של ליגיונר שחזר והצליח או נכשל זה לא טיעון ולא מקדם את הדיון לשומקום.

מקווה שאלטמן יחזור אלינו עונה הבאה, הוא נראה בשל לעשות את הפריצה.

מבחינתי הוא נראה בשל לעשות את הפריצה כבר השנה חבל שהוא הושאל במקום מרגוליס.

מבחינתי הוא נראה בשל לעשות את הפריצה כבר השנה חבל שהוא הושאל במקום מרגוליס.

אבל שחקן צעיר צריך את השנה הזאת של ההתחשלות. אין בזה שום דבר רע

במכבי הוא בקושי היה משחק העונה, ואפשר לומר די בודאות שהפריצה הזאת לא הייתה מתרחשת. זה מהלך טוב לשני הצדדים (בהנחה והוא באמת יחזור אלינו שנה הבאה ויהיה חלק משמעותי מהקבוצה)