Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

לדעתי אנחנו חייבים גם וגם. נניח עם שכטר יגיע עם עוד חלוץ 9 קלאסי זה יהיה חיזוק מעולה. אבל רק שכטר לא יספיק.

אבל פשוט אין, אין את מי להביא. הדרך היחידה היא לשחרר את פריצה, אבל אני שוב אגיד, מכבי לא היתה כל כך מתאמצת להוכיח שהוא נשאר כדי לזרוק אותו חודש וחצי אחרי.

אבל פשוט אין, אין את מי להביא. הדרך היחידה היא לשחרר את פריצה, אבל אני שוב אגיד, מכבי לא היתה כל כך מתאמצת להוכיח שהוא נשאר כדי לזרוק אותו חודש וחצי אחרי.

עטר. אין מה לעשות אנחנו כנראה צריכים אותו. (אני נגד ההחזרה שלו, אבל באמת שאין אופציות)

וכן, שום זר לא ישתחרר לצערי.

מבחינת כושר משחק לא שכטר ולא עטר יתרמו לנו העונה

תראו את בן בסט, מליקסון,ורמוט שחזר, שכטר שחזר להפועל, גם לזהבי לקח קצת זמן

הייתי מעדיף במחיר הזה שיביאו את טוני ולדעתי גם גאדיר עדיף כרגע על שכטר

רועי, אם אני מבין נכון, שכטר מגיע לפה (אם בכלל) כחלוץ 9.

לראיה מסיבת העיתונאים המפורסמת של ג׳ורדי (we already have the best number 9 in the league).

אני חושב ששכטר יגיע לפה על תקן חיזוק להתקפה.

אנחנו צריכים דחוף חיזוק 9, ואם לא נמצא אחד בנוסף לשכטר אז ינסו אותו גם שם,

בכל מקרה, זאת כנראה לא החתמה לעונה אחת ואם הוא באמת יגיע אז זה לתקופה מסוימת.

הוא סה״כ שחקן טוב שיכול לשחק טוב באגף וקצת פחות טוב באמצע, אבל עדיין הוא עוד שחקן שיכול לתת גול ופס לגול שזה דבר שמאוד חסר לנו.

שכטר בתור חלוץ 9 לא הכי מרשים בעולם.

הוא עדיף בצדדים. ושם יש לנו את מיכה וטב"ח.

כן, אבל יש לו איכויות שאין לטב״ח ומיכה, והוא בניגוד אליהם יכול לשחק גם כ9 (אולי לא הכי טוב, אבל עדיין יכול לשחק שם)

לדעתי אנחנו חייבים גם וגם. נניח עם שכטר יגיע עם עוד חלוץ 9 קלאסי זה יהיה חיזוק מעולה. אבל רק שכטר לא יספיק.

אין ספק, ואני מאמין שיחפשו גם וגם, השאלה מה יש להביא.

עטר. אין מה לעשות אנחנו כנראה צריכים אותו. (אני נגד ההחזרה שלו, אבל באמת שאין אופציות)

וכן, שום זר לא ישתחרר לצערי.

אולי עטר הרבה יותר יקר משכטר ? אולי ג׳ורדי מחזיק משכטר יותר מעטר ?

לא יודע, זה נראה כאילו שכטר קרוב מעטר להגיע למכבי.

אין חלוץ 9 נורמאלי. אז זה או לשחרר זר(לא יקרה) או להתפשר על מישהו בינוני(בן שהר) .

כרגע בהתקפה יש את : זהבי, מיכה,טב"ח,בן בסט,פריצה,בדש.

פאקו לא סומך על השלושה האחרונים. מיכה נותן עונה טובה , טב"ח לא יציב. אז אלירן או שכטר זה עדיין יהיה סבבה אבל לא יפתור את בעיית החוד הבעייתי.

אני אישית מביא את אלירן, משחרר את ניקו/פאבלו/פריצה. ומביא חלוץ 9 אמיתי. אבל זה בחיים לא יקרה.

מבחינת כושר משחק הוא יכול לחזור ולהיות מליקסון ויכול לחזור ולהיות זהבי, אין לנו באמת מושג מה יהיה, אבל ייתכן וזה סיכון ששווה לקחת..

בכל מקרה, זאת לא החתמה לעונה אחת (גם לא של בן בסט לכל הפוסלים אותו).

המחיר של טוני יהיה בערך פעמיים וחצי שכטר.

על גאדיר אין בכלל מה לדבר, הוא שחקן של חיפה.

אין חלוץ 9 נורמאלי. אז זה או לשחרר זר(לא יקרה) או להתפשר על מישהו בינוני(בן שהר) .

כרגע בהתקפה יש את : זהבי, מיכה,טב"ח,בן בסט,פריצה,בדש.

פאקו לא סומך על השלושה האחרונים. מיכה נותן עונה טובה , טב"ח לא יציב. אז אלירן או שכטר זה עדיין יהיה סבבה אבל לא יפתור את בעיית החוד הבעייתי.

אני אישית מביא את אלירן, משחרר את ניקו/פאבלו/פריצה. ומביא חלוץ 9 אמיתי. אבל זה בחיים לא יקרה.

הבעיה היא שמיכה לא נותן מספרים.

אני עדיין מאמין שבן בסט יתן את שלו העונה, לא איבדתי תקווה ואני מקווה שגם פאקו לא...

אני אישית גם מביא את אלירן וחלוץ 9 אמיתי, אבל נראה לי שזה יקרה, זה יקר מדי לרכש של ינואר.

אתם מגזימים ברמות, עשיתם משכטר איזה חלוץ של הכח רמת גן. לא מת עליו בגלל העבר באדום והשחצנות שלו, אבל יש לי אותה בעיה עם טוטו ואחריי הכל הסתדרנו עם זהבי אז יהיה בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

למי לקח זמן?! מליקסון גם עוד 5 שנים לא יהיה שחקן כדורגל, בן בסט של תחילת העונה זה בדיוק אותו בן בסט כמו היום וזהבי מהיום הראשון (שפתח) היה מצויין.

ואותו הדבר אתה יכול להגיד על עטר בקיץ, למה להביא אותו, גם ככה יקח לו זמן להכנס לעיניינים... במקום שבסוף העונה יחליפו חצי סגל אפשר להתחיל את השינוי מינואר ולא להיסחב כמו שהיה העונה ולהפסיד את אירופה.

אתם מגזימים ברמות, עשיתם משכטר איזה חלוץ של הכח רמת גן. לא מת עליו בגלל העבר באדום והשחצנות שלו, אבל יש לי אותה בעיה עם טוטו ואחריי הכל הסתדרנו עם זהבי אז יהיה בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שכטר איבד מהמהירות שלו ובלעדיה הוא לא שווה כלום. הפועל לא סתם לא נלחמו להשאיר אותו ואת ורמוט כן... שכטר פשוט כבר לא אותו השחקן שהיה בעבר

נניח , זה ההרכב שהייתי רוצה לראות שנה הבאה : אונלי/מרציאנו, מגן זר,טיבי,קרלוס,בן הרוש, קשר אחורי זר, קשר 50/50 זר, זהבי, יצחקי (אם יהיה במכבי) או מיכה, אלירן וחלוץ זר.

סה"כ 6 שחקנים חדשים. זה החלום שלי.

אז להביא את אלירן עכשיו בשביל שיהיה בכושר לעונה הבאה ויתרגל שוב למערכת זה יהיה אחלה צעד. שכטר זה רכש נחמד , אבל לא הייתי רוצה אותו בהרכב לעונה הבאה.

למי לקח זמן?! מליקסון גם עוד 5 שנים לא יהיה שחקן כדורגל, בן בסט של תחילת העונה זה בדיוק אותו בן בסט כמו היום וזהבי מהיום הראשון (שפתח) היה מצויין.

ואותו הדבר אתה יכול להגיד על עטר בקיץ, למה להביא אותו, גם ככה יקח לו זמן להכנס לעיניינים... במקום שבסוף העונה יחליפו חצי סגל אפשר להתחיל את השינוי מינואר ולא להיסחב כמו שהיה העונה ולהפסיד את אירופה.

בגלל זה אני אומר בן בסט לא שיחק חצי שנה כדורגל והוא לא באותו כושר שהיה בברסט, מליקסון לא באותו עושר שהיה בקרקוב, וורמוט ושכטר חזרו הרבה פחות טובים משהם היו בהפועל

לזהבי לקח 3 חודשיפ לחזןר ליכולת שלו וזה רק בגלל שהוא היה בקבוצה מעולה

עטר ושכטר לא יחזרו אותם שחקנים לא מביא את שניהם

בגלל זה אני אומר בן בסט לא שיחק חצי שנה כדורגל והוא לא באותו כושר שהיה בברסט, מליקסון לא באותו עושר שהיה בקרקוב, וורמוט ושכטר חזרו הרבה פחות טובים משהם היו בהפועל

לזהבי לקח 3 חודשיפ לחזןר ליכולת שלו וזה רק בגלל שהוא היה בקבוצה מעולה

עטר ושכטר לא יחזרו אותם שחקנים לא מביא את שניהם

וכמה זמן לוקח לשחקן להיכנס לכושר? בן בסט במכבי כבר 4 חודשים, אם הוא לא בכושר עכשיו הוא לא יהיה בחיים.

בן בסט פשוט שחקן בינוני, לא גרוע כמו שחלק עשו ממנו, אבל בטח לא ענק כמו שמשלמים לו. וזה לא קשור לכושר.

שכטר בהפועל היה בכושר והיה חושך מצרים, הוא פשוט איבד מהמהירות שלו, וזה מה שהביא אותו לאן שהביא אותו ובלי זה אין לו מקום בקבוצה צמרת בישראל.

מליקסון התפללתי בקיץ שלא יבוא כי הוא פשוט שחקן לא מספיק טוב וכבר לא ילד.

עטר זה סיפור אחר, עטר שמרוכז בכדורגל זה שחקן ענק,מהיר, טכני והכי חשוב, משהו שאין לנו בקבוצה חוץ מערן זה שהוא סקורר.

אם המחיר הוא ריאלי והחוזה גם אין שום סיבה שלא יחזור... ובטח ובטח שרייכרט משחק 30 דקות באחד המשחקים הכי חשובים שלנו העונה כקשר שמאל.

בשביל ששכטר יהיה טוב במכבי נצטרך לשנות את שיטת המשחק (גם בשביל בן בסט)

זה אומר פחות משחק איטי ומסודר, ויותר יציאה מהירה להתקפות, גם במחיר של איבודי כדור, מתוך מחשבה שבמילא אפשר להילחם על הכדור ולחטוף אותו במהירות לאחר האיבוד.

זה נראה לי מוזר, ולא יודע אם פאקו ישנה עכשיו את השיטה שלו. מעניין עד כמה הוא וג'ורדי מסונכנים בעניין הזה של הרכש, או שג'ורדי יכול פשוט להגיד לו יום אחד "הבאתי לך את שכטר, תעשה איתו מה שבא לך"

זה אומר פחות משחק איטי ומסודר, ויותר יציאה מהירה להתקפות, גם במחיר של איבודי כדור, מתוך מחשבה שבמילא אפשר להילחם על הכדור ולחטוף אותו במהירות לאחר האיבוד.

מתי ראית לאחרונה את שכטר שאתה מדבר על משחק מהיר?!נראה לי אפילו שקרלוס יותר מהיר ממנו היום..

מתי ראית לאחרונה את שכטר שאתה מדבר על משחק מהיר?!נראה לי אפילו שקרלוס יותר מהיר ממנו היום..

שכטר ממש לא שחקן איטי.

ואני שונא אותו והלוואי שלא יבוא.