Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

לדעתי לוקאס סשה, שלומי אזולאי וחנן ממן טובים בהרבה, ממיטרוביץ' אייבינדר וראדי . כרגע .

מיטרוביץ' טוב השנה אבל לדעתי הדינמיות והטכניקה של אזולאי סשה וממן עדיפים ויותר מתאימים לסגנון כמו שלנו .

ומשומר ממש לא האפס המאופס שעשיתם ממנו .

שכחתם כמה הוא תרם באליפויות של חיפה ובעליה לצ'מפיונס ליג . זה שיוצא לו הרמה מפגרת פעם במשחק לא אומר שהוא גרוע . תוקף יותר טוב מייני וסביר בהגנה . גם מהיר ממנו .

ולא אמרתי שאני רוצה אותו .

לדעתי צריך בקיץ להתאבד על מגן זר/אלי דסה .

בעונה הבאה כנראה מכבי תעשה רענון עמוק בסגל ומבחינת ישראלים יש כמה אופציות ישראליות שיכולים לשדרג אותנו:

אלי דסה- בן 22 מסיים חוזה בסוף העונה מי שתרצה אותו תצטרך לשלם רק דמי השבחה לא גבוהים לאלי טביב

שיר צדק- בלם אדיר גם מסיים חוזה בסוף העונה. לא בטוח שנצטרך לשלם השבחה לאיזי בגלל הגיל שלו

מוחמד גאדיר- לדעתי החלוץ הטוב בליגה כרגע הביה העיקרית שהוא שייך לחיפה אבל מסיים חוזה בעונה הבאה

רועי קהת- חייבים לנסות להחזיר אותו שחקן ענק, גולר, ראיית משחק, תנועה, בעיטה. לפי השמועות יש לו סעיף שחרור לא גדול

שחקני נוער: דור פרץ הוכיח שהוא יכול להשתלב בסגל וגם בהרכב של מכבי. לדעתי הוא יותר טוב מכל הקשרים שיש לנו כרגע במרכז המגרש

לנרי קהינדה- בהחה שפריצה עוזב וטוטו לא מגיע אין חלוץ 9 ישראלי קלאסי בשוק. מה אתם אומרים על האופציה של לנרי שלא מפסוק לכבוש בעפולה

יש בנוער עוד כישרונות רבים אבל מי שלדעתי חייב להשתלב בסגל של מכבי בעיקר בגלל התפקיד שלו זה שון גולדברג

לדעתי לוקאס סשה, שלומי אזולאי וחנן ממן טובים בהרבה, ממיטרוביץ' אייבינדר וראדי . כרגע .

מיטרוביץ' טוב השנה אבל לדעתי הדינמיות והטכניקה של אזולאי סשה וממן עדיפים ויותר מתאימים לסגנון כמו שלנו .

ומשומר ממש לא האפס המאופס שעשיתם ממנו .

שכחתם כמה הוא תרם באליפויות של חיפה ובעליה לצ'מפיונס ליג . זה שיוצא לו הרמה מפגרת פעם במשחק לא אומר שהוא גרוע . תוקף יותר טוב מייני וסביר בהגנה . גם מהיר ממנו .

ולא אמרתי שאני רוצה אותו .

לדעתי צריך בקיץ להתאבד על מגן זר/אלי דסה .

מה עישנת אחי? אני רוצה גם.

בינתיים בהפועל, עמוס לא יגיע בסוף לרומניה. מה זה אומר על מועמדותו של אפולה אדל?

ויש סיכום עם חלוץ זר - אמידו באלדה מגיע מבוורן, כנראה בהשאלה עד סוף העונה.

החלוץ של הפועל עם גול אחד ב9 משחקים בבוורן ו3 גולים ב20 משחקים בסלטיק, כל זה בשנתיים האחרונות. העונה הכי טובה שלו היא 12/13 עם 9 גולים בויטוריה גימראיש

החלוץ של הפועל עם גול אחד ב9 משחקים בבוורן ו3 גולים ב20 משחקים בסלטיק, כל זה בשנתיים האחרונות. העונה הכי טובה שלו היא 12/13 עם 9 גולים בויטוריה גימראיש

נראה לי עדיף על האלון תורג'מן הזה שלהם

שכטר הגנאי

נראה לי עדיף על האלון תורג'מן הזה שלהם

חייב להתייחס לזה - נגמלתי מהחוסר הבדלה בין אזולאי לתורג'מן.

תורג'מן שחקן באמת טוב (לא צוחק). לוקח למכבי על המשבצת של בדש.

הבלבול החדש זה איציק כהן ושלומי אזולאי של בית"ר. ששניהם זה חיקוי של שחקנים בינוניים ומטה עם שם זהה.

איציק כהן נראה אפס אבל הוא לא רע בכלל. יש לו תנועה מצויינת בלי כדור והוא לא רע עם הכדור.

לפחות ממה שראיתי ממנו עד עכשיו העונה שזה לא יותר מדי

סאשה שחקן מצוין, אבל ממה שראיתי שונה לגמרי מהתפקיד של ניקולה ולא הייתי מביא אותו כרגע במקום איגיבור.

בן כמה הוא? 27 בערך לא?

בעונה הבאה כנראה מכבי תעשה רענון עמוק בסגל ומבחינת ישראלים יש כמה אופציות ישראליות שיכולים לשדרג אותנו:

אלי דסה- בן 22 מסיים חוזה בסוף העונה מי שתרצה אותו תצטרך לשלם רק דמי השבחה לא גבוהים לאלי טביב

שיר צדק- בלם אדיר גם מסיים חוזה בסוף העונה. לא בטוח שנצטרך לשלם השבחה לאיזי בגלל הגיל שלו

מוחמד גאדיר- לדעתי החלוץ הטוב בליגה כרגע הביה העיקרית שהוא שייך לחיפה אבל מסיים חוזה בעונה הבאה

רועי קהת- חייבים לנסות להחזיר אותו שחקן ענק, גולר, ראיית משחק, תנועה, בעיטה. לפי השמועות יש לו סעיף שחרור לא גדול

שחקני נוער: דור פרץ הוכיח שהוא יכול להשתלב בסגל וגם בהרכב של מכבי. לדעתי הוא יותר טוב מכל הקשרים שיש לנו כרגע במרכז המגרש

לנרי קהינדה- בהחה שפריצה עוזב וטוטו לא מגיע אין חלוץ 9 ישראלי קלאסי בשוק. מה אתם אומרים על האופציה של לנרי שלא מפסוק לכבוש בעפולה

יש בנוער עוד כישרונות רבים אבל מי שלדעתי חייב להשתלב בסגל של מכבי בעיקר בגלל התפקיד שלו זה שון גולדברג

אחי לא. פשוט לא (חוץ מצדק שעוד בגדר הסביר).

אם אפשר להחזיר את קהת - לעשות את זה.

לא חושב שהוא יסכים בשלב הזה.

הוא? מה אכפת לו אם לחזור או לא? למה שאיזי ישחרר אותו?

התחלנו? סבבה אני אעשה לזה אסקלציה מהירה לתחתית הקבועה

״מה עם סארי פלאח? יש לו נתונים רק צריך שיסדרו לו את הראש״

חחחחח השחקן האהוב בפער.

עכשיו אפשר לחזור למועמדים שראויים למועמדות, או רחמנא ליצלן נתחיל בזה שהם ראויים לשחק בחיפהלה האימפריה.

גם את גאדיר הייתי מביא (בעיקר אם בן-חיים איכשהו עוזב), אבל קשה לראות את זה קורה במחיר סביר.

מה גאדיר מה? מה?!?

השם שישמור, מה נסגר עם אנשים?

בקושי רואים את סכנין אז מתרשמים ממנו, אבל הוא בינוני כמו שהיה תמיד. דיי עם השטויות האלה!