Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

חיפשתי עכשיו בגוגל. שכטר היה במקום הראשון, גבאי בשני. לאמין בשלישי, גרזיצ'יץ' ברביעי. ארבעה פלופים. וכן, היה ניתן לחזות אותם מראש. אני לא כותב טורים בוואינט, אבל כשאמרתי ששכטר לא שחקן אחרי שעקבתי אחריו בנתניה כולם צחקו עליי. כשנתן עונה טובה (ועוד שכנעתם אותי שטעיתי), אמרו שטעיתי. כשחזר לסורו, זה "בלתי ניתן לניבוי". גם כשאמרתי שבוזגלו שחקן והחתמה גדולה של באר שבע צחקו עליי ועכשיו מודים שצדקתי. זה גם היה בלתי ניתן לניבוי? מסקנה: תקשיבו לי.

הבן אדם טועה סדרתי בדברים האלה.

הרבה דברים ניתנים לחיזוי. בכל עונה חוץ מ-2010 שהתפרקנו אחרי הדרבי חזיתי נהדר איך מכבי תהיה. גם לגבי רוב שחקני הרכש. אני הראשון שאמר ששיבחון לא שחקן חוץ מסיומת כשרצו אותו פליימייקר. גם אז לא הבנתי? במחצית בקריה אמרתי שמכבי תנצח בגדול אם תשים את הראשון, וחיפה תתפרק, כשכל הפרשנים התלוננו שמכבי משחקת על תיקו. בלתי ניתן לחיזוי בתחת שלי. לי יש אחוזים יותר טובים מאורי קופר... ההבדל שעליי צוחקים ולו נותנים קרדיט כי הוא כותב בוואינט. ובסוף מה? נותנים קרדיט למי שעדיין מתעקש שאיגייבור שחקן ענק. תשמעו לי, הוא לא.

חחחחח לא זכרתי את השמות האחרים. לאמין מאוד בלט לי בזמנו.

אה, וזה באמת שכחתי - אני היחיד שלא החזיק מניבאלדו שהתקשורת והפורום התעקשו שהבלם הכי טוב בהיסטוריה של הליגה. בלתי ניתן לניבוי גם כן.

לפעמים אני טועה, אבל ניפגש בפיטורים הקרובים של המאמן הענק מוראט יאקין.

בינתיים הפועל רעננה מחתימה את חיים סילבס עד סוף העונה כדי להחליף את המאמן הקודם חיים סילבס שפוטר.

הפועל מתכוננת ללאומית ובמו"מ עם עשהאל בן שבת (יש שחקן כזה).

בינתיים הפועל רעננה מחתימה את חיים סילבס עד סוף העונה כדי להחליף את המאמן הקודם חיים סילבס שפוטר.

הפועל מתכוננת ללאומית ובמו"מ עם עשהאל בן שבת (יש שחקן כזה).

שחקן שהיה חשוד בהטיית משחק.

ורד יכול להתחרות עם מיכה בכיף

קצת לעורר אותו שיתחיל להבקיע כי אין לו שום תחרות בצד ימין כל עוד יצחקי פצוע .

גם בכללי ורד שחקן טוב, דריבל טוב, מוסר טוב עושה הרבה תנועה והכי חשוב - מבקיע . 5 שערים העונה ולא פתח בהרכב הרבה .

אפשר להגיד שהוא המיכה של חיפלה .

עידן ורד הוא שחקן שמבוסס על אנרגיות. עולה מהספסל ומפתיע את הקבוצה השניה כמו שדאבור היה אצלנו. ועדיין לא נראה לי שזה מה שישדרג אותנו.

לא רואה מה הקשר בין מיכה ו-ורד, אבל כן, הוא לא רע. לא בטוח שהייתי מביא איתו עם זאת בגלל חצי עונה טובה אחרי 5 שנים גרועות.

הם בדיוק אותו תפקיד ויש להם תכונות דומות

ורד יותר גולר .

ובאליפויות של חיפה ורד היה טוב .