Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

אבי בנימין, למה יש לי הרגשה שאם טב"ח לא היה פליט הפועל אז הוא היה שחקן מדהים מבחינתך, ואם הפוך - אלירן היה אקס הפועל הוא היה אוברייטד, קבלן עליות של ליגה ז' צפון?

אין לי שום בעיה עם בן חיים והבהרתי זאת לא פעם. אני לא מבין, מה שכתבתי לא נכון? תקפיצו את נושא הסיכום של סוייר מההפסד לב״ש חוץ, תקראו מה כתבתי שם בעוד אתם השפרצתם מהפסד. הנה עבר סיבוב ומה פאקו אומר? שחייבים עוד כובשים, אבל אין מקום לעטר, כי פתחנו עם 1000 חלוצים במשחק העונה. מיכה ובן חיים זה 10 גולים בעונה יחד. מי הוא רצה שיכבוש לו ?

הבעיה של טל בן חיים שהוא צפוי, כולם כבר מכירים את המהלכים שלו.

שחקן לא מגוון בשיט, חייב לעשות קפיצת מדרגה.

כולם צפויים חוץ מזהבי שהבלם לא יודע מאיפה הוא יצוץ לו,גם מיכה צפוי.

העניין שהקבוצה צריכה להיות לא צפויה שיש הרבה שחקני התקפה

ההגנות צריכות לפחד מ4/5 שחקנים ולא לשמור רק את זהבי וטל

אבל אתה משחק עם 3 קשרים אחוריים :mellow:

עכשיו ההודעה שלך נראית הגיונית

מקודם עשית מבן חיים אפס מאופס ואמרת שיעבור לפוטבול, בועט כמו אייבינדר ועוד כל מיני שטויות . יש הבדל בין ביקורת לגיטימית לבין סתם הגזמה עצבנית .

כן אדוני הבורר. אפשר להסתדר עם נכה בהתקפה, אבל אנחנו צריכים להשלים עם זה ולא לחשוב שאפשר לבנות עליו. ציפיות זה הכל בחיים.

להגיד שמיכה צפוי זה כמו להגיד שזהבי צהוב. יאללה קיצור מדי פעם אני מנסה מתעצבן ופורש. אם לפחות הייתם מעודדים..

http://one.co.il/Article/244774.html

"וביום האחרון של מועד ההעברות של ינואר 2013 דיוחו בממלכה כי התחולל מאבק צמוד בין מנצ'סטר סיטי, שסימנה את מדו כיורש אפשרי של יאיא טורה לבין בולטון, כאשר האחרונה, ששיחקה בליגת המשנה, הצליחה לשים עליו את היד והעניקה לו חוזה לשלוש וחצי שנים."

פסקה הזוייה בכתבה הזוייה עוד יותר

http://one.co.il/Article/244774.html

"וביום האחרון של מועד ההעברות של ינואר 2013 דיוחו בממלכה כי התחולל מאבק צמוד בין מנצ'סטר סיטי, שסימנה את מדו כיורש אפשרי של יאיא טורה לבין בולטון, כאשר האחרונה, ששיחקה בליגת המשנה, הצליחה לשים עליו את היד והעניקה לו חוזה לשלוש וחצי שנים."

פסקה הזוייה בכתבה הזוייה עוד יותר

סיטי רצו אותו כן אה.. וזה מה שאורי קופר התותח גילה עליו :

מספרים שהקשר מוחמד קמארה, או בקיצור "מדו", מגיע למכבי חיפה, אז זה הזמן לכתוב ולהראות עליו משהו.

דיברתי עם חברים באנגליה ובסרביה וזו ההתרשמות (אזהרה: אלה אותם אנשים בסרביה שהאדירו את שמו של סטנוייביץ').

מתקל טוב מאוד ורץ המון, אלה היתרונות הבולטים. קשר אחורי לגמרי, שבעיקר יש לו יכולות הגנתיות. לעומת זאת, שימו לב מה אמרו לי על היכולות ההתקפיות שלו, וזה ציטוט: "טכניקה נוראית. מאבד כדורים כשמתקרב לרחבה. מסירה לא טובה".

אז ביקשתי מאיזה סקאוט שאני מכיר שיוציא לי וידאו שכולל רק ענייני שליטה בכדור של השחקן. מה שקיבלתי מצורף פה ואתם יכולים לראות. זה לא נראה טוב. עכשיו, ברור שלכל שחקן אפשר להוציא 2 דקות וידאו של שליטה רעה בכדור, אבל כשאתה מבקש וידאו על טכניקה וזה מה שאתה מקבל סימן שהמצב לא טוב.

(אני רוצה להוסיף פה משהו: לא אמרתי שהשחקן גרוע. הנתונים מראים שהוא טוב הגנתית ויש לו תאקל מצוין ומיקום טוב. אני פשוט רוצה להדגיש את בעייתיות הטכניקה שציינו בפני).

אבל יש "אבל". גם באנגליה וגם בסרביה מציינים שזה בא אצל מדו בתקופות. כשטוב לו פתאום הוא נראה שחקן לא רע בכלל. פייטר. איכשהו בזמן הזה גם המסירה מתחדדת. כשרע לו, למשל בסרביה כשלא קיבל משכורת, הוא לא קשור לכדורגל.

מרקו בלבול מכיר אותו, וזה אמור להיות יתרון. קשה לי להאמין שמאמן מביא סתם שחקן שהיה אצלו. רק שזה נראה לי יותר כמו רכש כדי לסגור פינה בשבילו לחצי העונה הקרובה בלי מחשבה על העתיד, וזה חבל.

https://www.facebook.com/pages/%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A8-%D7%94%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99/1374477382795740?ref=br_tf

נו פסדר אז הוא קשר אחורי בלי יכולות התקפיות אבל הוא קשר אחורי !! זר !! נראה גרזן כזה !

איפה זה אצלינו ? אנחנו צכים אחד כזה עם כל הכבוד לדור פרץ המוכשר אבל הוא צך להיות ברוטציה ועדיין לא בהרכב וזה שאנחנו בכח דאת מעדיפים אותו על אלברמן אומר שאנחנו די נואשים בעמדה הזו

בואנה לעזאזל עכשיו שאני חושב על זה אנחנו צכים לעשות שינוי בחצי הרכב עונה הבאה !

בלמים מגנים שוער קשר התקפי קשר אחורי חלוץ חוד מה יהיה ?? :(

נו פסדר אז הוא קשר אחורי בלי יכולות התקפיות אבל הוא קשר אחורי !! זר !! נראה גרזן כזה !

איפה זה אצלינו ? אנחנו צכים אחד כזה עם כל הכבוד לדור פרץ המוכשר אבל הוא צך להיות ברוטציה ועדיין לא בהרכב וזה שאנחנו בכח דאת מעדיפים אותו על אלברמן אומר שאנחנו די נואשים בעמדה הזו

בואנה לעזאזל עכשיו שאני חושב על זה אנחנו צכים לעשות שינוי בחצי הרכב עונה הבאה !

בלמים מגנים שוער קשר התקפי קשר אחורי חלוץ חוד מה יהיה ?? :(

הכל בסדר? מה יש לך?

בלמים - עד להודעה חדשה, טיבי וקרלוס במכבי, כאשר קרלוס מסיים חוזה. אולי יגיע בלם זר במקומו, אבל הוא בר תחליף. טיבי עם חוזה, ועד שלא תגיע הצעה, הכל דיבורים והוא יישאר במכבי.

קשר התקפי? זהבי.

קשר אחורי? נוסא.

חלוץ ומגנים - אני בטוח שנתחזק בעמדה הזאת, כאשר בדש ו/או פריצה יעזבו, ויגיע חלוץ חדש, וכנראה שנקבל גם מגן זר, ואולי גם שוער זר/מרציאנו, אבל ממש לא מדובר בשינוי של חצי הרכב.

אבל אמרו שקרלוס לא רוצה לחדש חוזה , ואם הוא יעזוב גם טיבי לא ירצה להשאר !

ונוסא לא אחורי הוא אמצע !

וערן בכלל לא בטוח נשאר !

אני דיברתי על סוף שנה לא עכשיו..

הדבר הכי טוב שיכול לצאת לנו מבן חיים זה כסף.

אני מאוד מקווה שנצליח למכור אותו כבר בסוף השנה. גרף ההתקדמות שלו הוא אפסי. הוא לא עושה שום דבר היום טוב יותר משעשה כשהגיע למכבי. אולי מלבד הגנה לפרקים. הוא תואם חן עזרא. שחקן מוכשר, שאתה בטוח שאוטוטו הולך להתפוצץ, אבל לא, זה כל מה שיש לו בקנה.

ארבעה שערים בעונה שעברה, משחקן התקפה פותח עם נתונים כמו שלו. קצת יותר ריכוז מצידו בשני, ואף אחד פה לא מדבר על פאקו( אל תדברו על פאקו, לא עוד). הוא מבזבז מצבים מעולים בהחלטות הזויות.

באופן אישי הוא מרתיח לי את הדם. כל הנפילות, התחזויות, קללות- התנהגות שאופיינית לתקופת טרום ג׳ורדי- כל הדברים שאנחנו מנסים להתרחק מהם תדמיתית בשלוש השנים האחרונות .והכל בראש, האיש מסרב להתבגר. אפרופו התבגר, זה משהו שלאלירן כן קרה אצלנו. הלוואי שיחזור!

אבל אמרו שקרלוס לא רוצה לחדש חוזה , ואם הוא יעזוב גם טיבי לא ירצה להשאר !

ונוסא לא אחורי הוא אמצע !

וערן בכלל לא בטוח נשאר !

אני דיברתי על סוף שנה לא עכשיו..

אחי ככה אני רואה את ההודעות שלך -

דששךלחךשלדחגשך!

שדחגךשדלגחשדךלגחשדךגלשחדךגלחשדך!

ךשדגלךשדףגלשדךגףשדךגל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!! - !!

אחי ככה אני רואה את ההודעות שלך -

דששךלחךשלדחגשך!

שדחגךשדלגחשדךלגחשדךגלשחדךגלחשדך!

ךשדגלךשדףגלשדךגףשדךגל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!! - !!

ענק. הגיוני שהמוח שלי קלט את אותו התוכן משתי ההודעות? שתיהן לא אומרות לי כלום אבל בהחלט משדרות לי פאניקה.

סיטי רצו אותו כן אה.. וזה משאורי קופר התותח גילה עליו :

לפי אורי קופר מיצ'ל וסטנוייביץ' זה בוסקטס ומוריניו הבאים.. לא הייתי מייחס לזה חשיבות.

הוא כבר החטיא בענק פעמיים ונוטה להתלהב מכל דבר שקשור לחיפה. גם מראיוס הוא עשה זר העונות.

אם אני לא טועה הוא אוהד חיפה(או לפחות עם חיבה עזה אליהם), לכן בכל מהלך שלהם משכנע את עצמו שהפעם זה זה.

כנראה שנרגע אחרי הפאדיחות האחרונות.

לפי אורי קופר מיצ'ל וסטנוייביץ' זה בוסקטס ומוריניו הבאים.. לא הייתי מייחס לזה חשיבות.

הוא כבר החטיא בענק פעמיים ונוטה להתלהב מכל דבר שקשור לחיפה. גם מראיוס הוא עשה זר העונות.

אם אני לא טועה הוא אוהד חיפה(או לפחות עם חיבה עזה אליהם), לכן בכל מהלך שלהם משכנע את עצמו שהפעם זה זה.

כנראה שנרגע אחרי הפאדיחות האחרונות.

אורי קופר אוהד מכבי שרוף.

הוא לא טועה, הוא שפוט נותן ניתוחים על סמך הרקורד של השחקנים ואומד את יכולתם ביחס לליגה שלנו.

אין מה לעשות, האינדיקציה להצלחה של שחקן זר תלויה בכל כך הרבה גורמים שהם קריטיים בהרבה להצלחה/כישלון מאשר ״איכות על הנייר״.

יכולת הניבוי היא על גבול האפסית.

כן עומר אבל תסכים איתי שטוטו יכול לככב בליגה "בינונית" באירופה כמו דמארי למשל שנתן כמה גולים באוסטריה וינה, קבוצה ברמה שלנו, אולי פחות טובה מאיתנו וכבר רד בול לייפציג מוכנים לתת 5 מיליון יורו עבורו .

ומשם הדרך לליגה יותר טובה קצרה . אם שכטר הגיע לצרפת ובן סהר להולנד טוטו לא יכול ?

גם שמואל שיימן שיחק בהולנד, בחיפה הוא חור מהלך שיושב על הספסל. בזמנו התווכחו איתי שאידיוט שחוזר לארץ כי מדובר בליגה טובה יותר, וצחקו עליי כשאמרתי שכולה שחקן בקבוצת תחתית ובספק אם יהיה כאן כוכב.

מאז רפאלוב וברדה אני חושב שלמדנו שהדרך לליגות גדולות יותר לא כ"כ פשוטה. והם בהחלט עשו/עושים קריירות מכובדות בקבוצות גדולות, כן?

מכבי היא לא מקום רע בכלל לליגיונרים שכבר שיחקו בחו"ל.

אורי קופר אוהד מכבי שרוף.

הוא לא טועה, הוא שפוט נותן ניתוחים על סמך הרקורד של השחקנים ואומד את יכולתם ביחס לליגה שלנו.

אין מה לעשות, האינדיקציה להצלחה של שחקן זר תלויה בכל כך הרבה גורמים שהם קריטיים בהרבה להצלחה/כישלון מאשר ״איכות על הנייר״.

יכולת הניבוי היא על גבול האפסית.

כנראה שהשיפוט שלו לא כזה טוב. גם טעה ביחס לפאולו סוזה (דיבר על מאמן בונקריסט, כשבפורום הבאתי ניתוחים אחרים מאנגליה שאומרים שפשוט למקומיים לא היתה סבלנות אליו). והתלהב מסטנויביץ' על סמך קריירה בסין ואליפות עם פרטיזן בלגרד (שכנראה אפשר לזכות בה דרך הטלפון, כמו שאומרים). כבודו במקומו מונח, הוא מבין כדורגל, אבל בוא נגיד שלא הייתי מעסיק אותו כסקאוט.

דו"ח סקאוטינג שלא פוגע הוא דו"ח סקאוטינג לא טוב. או לפחות, מי שמנתח אותו לא טוב. פשוט ככה. אתה מדבר על "יכולת ניבוי" כאילו הוא טעה בגלל משתנים בלתי ניתנים לחיזוי.

אם בגיל 27 שזה השיא שלו כשחקן הוא צריך להגיע לקבוצת מרכז טבלה בישראל אז צריך לקחת אותו בערבון מוגבל

את אורי קופר התחלתי לקחת בערבון מוגבל כשהוא הכתיר את יורו לאמין לאחת מ10 הרכישות הכי טובות שנעשו בקיץ 2013 (לפני שהתחילה העונה כמובן). אבל אני עדיין מאוד אוהב לקרוא את הניתוחים שלו.

את אורי קופר התחלתי לקחת בערבון מוגבל כשהוא הכתיר את יורו לאמין לאחת מ10 הרכישות הכי טובות שנעשו בקיץ 2013 (לפני שהתחילה העונה כמובן). אבל אני עדיין מאוד אוהב לקרוא את הניתוחים שלו.

חיפשתי עכשיו בגוגל. שכטר היה במקום הראשון, גבאי בשני. לאמין בשלישי, גרזיצ'יץ' ברביעי. ארבעה פלופים. וכן, היה ניתן לחזות אותם מראש. אני לא כותב טורים בוואינט, אבל כשאמרתי ששכטר לא שחקן אחרי שעקבתי אחריו בנתניה כולם צחקו עליי. כשנתן עונה טובה (ועוד שכנעתם אותי שטעיתי), אמרו שטעיתי. כשחזר לסורו, זה "בלתי ניתן לניבוי". גם כשאמרתי שבוזגלו שחקן והחתמה גדולה של באר שבע צחקו עליי ועכשיו מודים שצדקתי. זה גם היה בלתי ניתן לניבוי? מסקנה: תקשיבו לי.

הבן אדם טועה סדרתי בדברים האלה.

הרבה דברים ניתנים לחיזוי. בכל עונה חוץ מ-2010 שהתפרקנו אחרי הדרבי חזיתי נהדר איך מכבי תהיה. גם לגבי רוב שחקני הרכש. אני הראשון - סליחה, היחיד - שאמר ששיבחון לא שחקן חוץ מסיומת כשרצו אותו פליימייקר. גם אז לא הבנתי? במחצית בקריה אמרתי שמכבי תנצח בגדול אם תשים את הראשון, וחיפה תתפרק, כשכל הפרשנים התלוננו שמכבי משחקת על תיקו. בלתי ניתן לחיזוי בתחת שלי. לי יש אחוזים יותר טובים מאורי קופר... ההבדל שעליי צוחקים ולו נותנים קרדיט כי הוא כותב בוואינט. ובסוף מה? נותנים קרדיט למי שעדיין מתעקש שאיגייבור שחקן ענק. תשמעו לי, הוא לא.

אה, ושכחתי שגם השנה כשאמרתי שחיפה נחלשה מעונה שעברה אמרו שאני מביך והוזה.