Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

אגב חייב לציין, הדיבור של פאקו במסיבת עיתונאים היום השתנה קצת, בכל הפעמים האחרונות הוא פסל רכש כמעט על הסף, אחרי הדיבור שלו היום לדעתי כבר יהיה רכש בוודאות

מובן מאליו לדעתי שיהיה רכש, ואני בטוח שגם יותר משחקן אחד.

גם בשני החלונות הקודמים בינואר הגיעו שחקנים, והקבוצה אז רצה ונראתה יותר טוב...אז עכשיו לא יגיעו? הקבוצה חייבת דם חדש וגם ג'ורדי יודע את זה

וגם פאקו ישמח להביא שחקן או שתיים שהוא החליט עליהם

אם אנחנו בטוחים שלא יבוא זר, איזה ישראלי כבר מתאים לשיטה של פאקו חוץ מטוטו שהוא לא ריאלי?

לא רואה שחקן כזה.

ולא קוסמיק גם בשביל 450 אלף יורו לשנה ל4 שנים טוטו לא בא .

תבין אחי, הוא רוצה קודם כל למצות את אירופה . מכבי, עם כל הכבוד היא האופציה האחרונה שלו אם לא תהיה לו הצעה מאירופה .

אנחנו לא יכולים להבטיח לאף אחד שלב בתים אירופי, ואם טוטו מאמין שהוא יכול להיות טוב באירופה זאת זכותו . מי יודע, אולי הוא יצליח . מה שבטוח שכרגע הוא לא רוצה לפספס הזדמנות לקריירה באירופה .

לטוטו יהיו הצעות ? בהחלט. אם הם ינועו סביב ה 450-500 אלף יורו לעונה בחוזה ארוך טווח (אני מדגיש את החלק הזה שוב ושוב) ? אני בספק.

אם נחזור לעניין של יוון/טורקיה לרגע, רק למען הדיון, אז אתם טועה בגדול. התקציב של קבוצת תחתית בטורקיה הוא כמו של קבוצת טופ ביוון.

יש שם הרבה יותר כסף, הרבה יותר איכות. הליגה הטורקית קרובה יותר באיכות שלה לרוסית והצרפתית מאשר ליוונית.

לטוטו יהיו הצעות ? בהחלט. אם הם ינועו סביב ה 450-500 אלף יורו לעונה בחוזה ארוך טווח (אני מדגיש את החלק הזה שוב ושוב) ? אני בספק.

אם נחזור לעניין של יוון/טורקיה לרגע, רק למען הדיון, אז אתם טועה בגדול. התקציב של קבוצת תחתית בטורקיה הוא כמו של קבוצת טופ ביוון.

יש שם הרבה יותר כסף, הרבה יותר איכות. הליגה הטורקית קרובה יותר באיכות שלה לרוסית והצרפתית מאשר ליוונית.

אפשר לעשות את זה פשוט- כל קבוצה מהליגה הטורקית שתרצה את טוטו- רץ אליהם בדילוגים. יוון זה מאוד תלוי מי הקבוצה. חוץ מפאו, אולימיפיאקוס ופאוק- הוא יעדיף את מכבי.

אם אני לא טועה, טיבי וטוטו חברים מאוד טובים ואם טוטו לא יקבל הצעה מאחת הליגות הבכירות (ספרד\גרמניה\אנגליה) הוא יחזור לארץ ובמקרה כזה - הוא ירצה להגיע רק למכבי.

טוטו לא מטומטם ואני מאמין שהוא חושב על הנוחות שלו - כסף, מרקם, קבוצה לאליפות. זה מהצד של טוטו.

מהצד של מכבי אני לא בטוח עד כמה טוטו נכון לקבוצה כמו מכבי ת"א. אני עדיין זוכר שמאז המעבר מהפועל פ"ת ועד ההגעה לרומניה כל הזמן הייתה בעיה בהתנהלות שלו ושל אמא שלו (כתבות בתקשורת) אני מקווה מאוד שלא יהיה מקרה מאור בוזגלו 2 רק בגירסאת האמא.

בכל אופן, אם אנחנו קוראים את המפה נכון להרגע כמו שצריך...מכבי הולכים על טוטו וטוטו הולך על מכבי.

אין ספק שבמידה וטוטו מקבל הצעה של בן בסט הוא חוזר לארץ בריצה

השאלה אם מיץ יהיה מוכן לתת לו אותה

לדעתי צריך לנסות למכור את עדן ולהביא את טוטו, ולשחרר את אחד הזרים שלנו ולהביא מגן זר

אגב אחרי כל החתם סגר סוכם של עטר, ב ONE מדווחים שאין לו אפילו שחרור מריימס כרגע, בקיצור הכל שטויות, מקווה בכל זאת שישאר בצרפת עד סוף העונה ואז נביא אותו.

כן עומר אבל תסכים איתי שטוטו יכול לככב בליגה "בינונית" באירופה כמו דמארי למשל שנתן כמה גולים באוסטריה וינה, קבוצה ברמה שלנו, אולי פחות טובה מאיתנו וכבר רד בול לייפציג מוכנים לתת 5 מיליון יורו עבורו .

ומשם הדרך לליגה יותר טובה קצרה . אם שכטר הגיע לצרפת ובן סהר להולנד טוטו לא יכול ?

קוסמיק אני מצטט לך מה שרשמתי קודם לעומר .

וElDiego אתה רחוק מהמציאות אחי

טוטו רוצה אירופה והוא אמר את זה .

בן חיים לא יכול להיות קבלן עליות בליגה שלישית, אז הרכב של אלופה? חח. איך אתם לא רואים את זה .. יכולת מסירה/בעיטה/הגבהה ברמה הנמוכה ביותר של הכדורגל הישראלי. לא זוכר שהוא הצליח לרוץ עם הכדור לתוך השער, בסוף תמיד מגיעים ל1 מ3 דרישות הבסיס של הכדורגל בהן הוא לוקה בקטע מפחיד. אולי בעצירת כדור הוא בסדר

אתה קצת רחוק מהמציאות לטעמי.

טוטו יכול להגיד מפה ועד הודעה חדשה שהוא רוצה אירופה. גם קולאטי, אניימה ועטר דיברו בעבר ותראה מה קרה?

הצעה נכונה וטוטו במכבי. הצעה נכונה באירופה וטוטו באירופה - השאלה עד כמה מכבי באמת רוצים.

טוטו לא כזה התרחק מהחברים וכאלה, הם אצלו פעם בחודש ברומניה....אני בטוח שעם ההצעה הנכונה הוא חוזר לארץ לבלות איתם יום יום.

לגבי עומר דמארי, דמארי לא באותו סרט של טוטו.

אומנם שניהם מפ"ת וחולקים המון משותף אבל הפער בקריירה מטורף. דמארי בכושר מפחיד (לפני המחלה)

די הגזמת בן חיים כן יודע לבעוט בצורה טובה, תראה גולים שלו מהשנה

מה שכן קשה לו לתפקד בשטח קטן

שחקן שונה לגמרי מאלירן עטר וצריך שטחים בשביל להראות את היכולות שלו .

שיעבור לפוטבול אמריקאי. אין לו בעיטה טובה משל איבינדר, לפעמים יוצא לו טוב, בתדירות של שחקן ליגה בינוני מינוס. מספיק לראות את העקביות במספריו הנמוכים בכל הקריירה כדי להבין שאי אפשר לבנות עליו. אפשר להוסיף לזה את כל ההופעות החלשות שלו מול קבוצות טובות. הוא גם לא טיפש כמו שכולם עושים ממנו, הוא פשוט בוחר לעשות תמיד את מה שהוא יודע וזה לרוץ כי אם ימסור לפנוי הלך הכדור.

שוב אתה מגזים...

הוא שחקן עם יכולות אתלטיות אדירות ומאוד מהיר

כן הוא צריך לשפר המון דברים במשחק שלו ונגד קבוצות טובות הוא מתקשה כי סוגרים אותו שני שחקנים כמעט תמיד

בועט כמו אייבינדר ? יוצא לו טוב בתדירות של שחקן ליגה בינוני מינוס ?

הוא השחקן הישראלי הכי טוב בעמדה שלו כרגע . רק רפאלוב עולה עליו כרגע ובנבחרת בן חיים פותח והוא בינתיים לא . לדעתי גם לא רחוק היום שייצא לאירופה .

אז סקורר ברמה של אלירן הוא לא ומתקשה כשאין לו שטח . לכל שחקן יש חסרונות, מה לעשות .

וואלה לזהבי יש יותר גולים רק בעונה וחצי האחרונות מאשר בכל הקריירה של בן חיים, ואני בכלל לא מדבר על כמות הבישולים האפסית בקריירה שלו, איפה התרומה? הפנדלים?? טיפשות של מגנים, שישאירו אותו פנוי. מה אתם מצפים? שפתאום יהפוך הכושי עורו? סבבה, הימור טיפשי, מנגה לדוגמא גם נוגח מהטובים בליגה, מוסר/מבשל מדהים ובעיטה מפחידה חח זה יעיל, בן חיים לא טוב בכלום זה מטריף אותי תתעוררו אנחנו נתקעים פה עם שבחון חדש למיליון שנה חייבים להיפטר ממנו. אלירן כבש במכבי יותר ממה שבן חיים יכבוש אם ימשיך בקצב הזה עד שיפרוש. אפילו יואב זיו באגף שם יהיה יעיל ממנו בדוק.

שוב אתה מגזים...

הוא שחקן עם יכולות אתלטיות אדירות ומאוד מהיר

כן הוא צריך לשפר המון דברים במשחק שלו ונגד קבוצות טובות הוא מתקשה כי סוגרים אותו שני שחקנים כמעט תמיד

בועט כמו אייבינדר ? יוצא לו טוב בתדירות של שחקן ליגה בינוני מינוס ?

הוא השחקן הישראלי הכי טוב בעמדה שלו כרגע . רק רפאלוב עולה עליו כרגע ובנבחרת בן חיים פותח והוא בינתיים לא . לדעתי גם לא רחוק היום שייצא לאירופה .

אז סקורר ברמה של אלירן הוא לא ומתקשה כשאין לו שטח . לכל שחקן יש חסרונות, מה לעשות .

חחחחחח אתה מבין למה אני בפאניקה? על סמך מה אתה אומר הכי טוב? כי הוא מהיר??? סנפורד הזה גם מהיר והוא גם שלנו, תאמין לי שהם יראו אותו דבר. כדורגל משחקים עם כדור, בסוף או בועטים או מוסרים או נוגחים או מרימים הוא מהגרועים בעולם בכל אלה. איך אתם נופל למהירות שלו. אין בו כלום. תופס מקום בהתקפה ומביא 0 מספרים.

די עם הקשקוש שסוכרים אותו 2 שחקנים.. בן ביטון אחד סוגר אותו בקלות וחוץ מזה הנקודה שלי היא שגם אם הוא עובר, זה לא שווה כלום. עדיף היה שיהיה שם שחקן שלא מסוגל לעבור, אבל לפחות ירים מדויק, יבעט טוב, ינגח. איפה יצחקי איפה.. משחק בהליכה ותורם פי מיליון מבן חיים

אתה קצת רחוק מהמציאות לטעמי.

טוטו יכול להגיד מפה ועד הודעה חדשה שהוא רוצה אירופה. גם קולאטי, אניימה ועטר דיברו בעבר ותראה מה קרה?

הצעה נכונה וטוטו במכבי. הצעה נכונה באירופה וטוטו באירופה - השאלה עד כמה מכבי באמת רוצים.

טוטו לא כזה התרחק מהחברים וכאלה, הם אצלו פעם בחודש ברומניה....אני בטוח שעם ההצעה הנכונה הוא חוזר לארץ לבלות איתם יום יום.

לגבי עומר דמארי, דמארי לא באותו סרט של טוטו.

אומנם שניהם מפ"ת וחולקים המון משותף אבל הפער בקריירה מטורף. דמארי בכושר מפחיד (לפני המחלה)

יש משהו בדברים שלך אבל אני עדיין חושב שהוא ימצא קבוצה שמתאימה לו גם מקצועית וגם כלכלית .

ואבי בנימין אתה סתם מקצין....

אבי בנימין, למה יש לי הרגשה שאם טב"ח לא היה פליט הפועל אז הוא היה שחקן מדהים מבחינתך, ואם הפוך - אלירן היה אקס הפועל הוא היה אוברייטד, קבלן עליות של ליגה ז' צפון?

אף אחד לא נפל זה רק אבי בנימין הדגול

שמצפה שיהיה כאן מסי במקום בן חיים

אתה דגול. חולים פה על פסים אישיים. ילדים בני 8 לכו תשחקו מנג׳ר