Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

תראה אני יענה לך בדיוק למה כולנו כן אמיתיים בדבר אחד - אל תסתכל על עטר לפני פריצה וזהבי תסתכל על עטר אחרי שבאו פריצה וזהבי.

הבדל עצום נכון ? זהו אז זה העטר שתקבל היום וגם לדעתי פחות מזה , אין מה לעשות מכבי השתדרגה הרבה מאז ,עטר לא...

אחי זו דעתך והיא לגיטימית.

אני אישית חושב אחרת. הייתי לוקח את אלירן לפני בן בסט וגם לפני בן חיים. גם בגלל שאני חושב שהוא כדורגלן יותר טוב מהם וגם כי אני שומר לו חסד נעורים.

רביד, לפני זה משהו אחד. אבל זה לא מנג'ר פה, וכרגע טל ועדן פה.

מאמין שהרבה פה היו מעדיפים את אלירן במקום בן בסט, אבל זה לא המצב.

אחי זו דעתך והיא לגיטימית.

אני אישית חושב אחרת. הייתי לוקח את אלירן לפני בן בסט וגם לפני בן חיים. גם בגלל שאני חושב שהוא כדורגלן יותר טוב מהם וגם כי אני שומר לו חסד נעורים.

אם היו אומרים לי בקיץ עם מי לרוץ השנה- טב"ח עדן או אלירן, התשובה פשוטה ומהירה - אלירן עטר.

אבל אנחנו לא בקיץ אחי, ויש כבר דינמיקה של קבוצה, טב"ח עבד מאוד קשה השנה והגיע למעמד שלו בזכות. אתה פשוט לא תנחית לו על הראש את אלירן, זה לא פר מבחינתו וזה בעייני יהרוס לחלוטין את חדר ההלבשה.

ג'ורדי לא טיפש, הוא יודע בדיוק מה אלירן שווה, אבל יחד עם זאת הוא יודע מה החסרונות של הבאתו עכשיו והחסרונות עולים על ההיתרונות.

אם אני גו'רדי אני מחתים את עטר ומשאיל עד סוף השנה.

בשנה הבאה הוא יכול להיות חיזוק משמעותי, אחרי מעבר אפשרי של מספר שחקנים לאירופה, אנחנו חייבים שדרה חזקה.

סומך על ג'ורדי ומקווה לטוב.

אם אני גו'רדי אני מחתים את עטר ומשאיל עד סוף השנה.

בשנה הבאה הוא יכול להיות חיזוק משמעותי, אחרי מעבר אפשרי של מספר שחקנים לאירופה, אנחנו חייבים שדרה חזקה.

סומך על ג'ורדי ומקווה לטוב.

אם אני עטר אני מוצא קבוצת ליגה שניה בגרמניה שתשאיל אותי עד סוף העונה, כדי לחזור לכושר, לקראת ליגת האלופות עם מכבי בשנה הבאה.

תכלס גם אני במקום ג'ורדי מחתים את עטר ומשאיל לבית"ר

אם הוא יבוא השנה זה יהיה כבר יותר מדי שחקנים בהתקפה ויפגע מאוד בדקות של בן חיים ובן בסט .

בגלל זה ג'ורדי לא עושה שום צעד בכיוון שלו .

כל הסיפור הזה עם עטר מתחיל להיראות כמו מכה רצינית לתדמית של נמני בתור סוכן.

סגר היום לדור מיכה 230 אלף לעונה.

לא נראה לי שתהיה לו בעיה תדמיתית.

גם עניין עטר ייסגר בקרוב, בקבוצה בארץ, השאלה רק איפה.

לא נראה לי שנימני או עטר נמצאים בבעיה.

תכלס גם אני במקום ג'ורדי מחתים את עטר ומשאיל לבית"ר

אם הוא יבוא השנה זה יהיה כבר יותר מדי שחקנים בהתקפה ויפגע מאוד בדקות של בן חיים ובן בסט .

בגלל זה ג'ורדי לא עושה שום צעד בכיוון שלו .

ואני במקום גולדהאר שם אלף זין על זה שאתה בתור ג'ורדי רוצה לקנות בכמה מאות אלפי יורו שחקן, כדי להשאיל אותו לבית"ר ולהשלים לו שם בערך שליש משכורת.

האמירה הזאת היא פנטזיה, לא מעבר לזה..

עריכה: שלא יובן לא נכון, ההודעה היא לא משהו אישי נגדך או נגד כל אחד אחר שאמר משו דומה

איך אני אוהב את ההודעות האלה שלך שבהתחלה אתה מנסה לרדת עליי ובהמשך מסכים איתי.

הקשר פשוט מאוד- אתה היית מחתים את מולר למרות שאין צורך בשחקן על העמדה שלו כי לדעתך הוא שחקן מצויין שישדרג אותנו. אני חושב אותו דבר על אלירן עטר.

קודם השווית בין מיקי ברקוביץ' לעטר, ואז בין מולר לעטר, ואתה באמת לא מבין מה רוצים ממך?

ואני במקום גולדהאר שם אלף זין על זה שאתה בתור ג'ורדי רוצה לקנות בכמה מאות אלפי יורו שחקן, כדי להשאיל אותו לבית"ר ולהשלים לו שם בערך שליש משכורת.

האמירה הזאת היא פנטזיה, לא מעבר לזה..

עריכה: שלא יובן לא נכון, ההודעה היא לא משהו אישי נגדך או נגד כל אחד אחר שאמר משו דומה

זה לא משהו שקבוצות בעולם לא עושות מה גם שהעונה הבאה הולכת להיות סימן שאלה מאוד גדול לגבי איזה שחקנים יעזבו וזה לא שיש לך עשרות כישרונות ישראלים שאתה יכול לבנות עליהם.

באיזו צורה בדיוק?

בצורה שהוא נראה כבר ממש נואש, ושבקיץ כבר נכשל בלמצוא לו קבוצה, עם מאמצים שגבלו במביכים. כמובן שאם ימצא לו בחודש הקרוב מקום טוב זה יימחק, אבל זה בסימן שאלה כרגע.

עמוס, הוא בטח לא סוכן רע, ו-230 לדור מיכה זה יפה מאוד. אבל הבן אדם הפך כל מו"מ עם אלירן עטר לקרקס ועדיין מתקשה למצוא לו מקום, זה בטח לא מצטייר טוב.

איך אפשר להשוות בין טל ואלירן עכשיו ?

לדעתי עטר שחקן יותר טוב ... אבל הוא לא ראה דשא שנה

בהיעדר מגן שמאלי שיודע לשרוף את הקו, טל בן חיים הוא האופציה הטובה ביותר לאגף שמאל. עזוב את זה שהם 2 שחקנים עם סגנון אחר לגמרי, טל בן חיים עדיף כרגע על עטר מהסיבה הפשוטה: הוא עוד לא מימש את מלוא הפוטנציאל(האדיר) שלו, לעומת עטר שנדמה כי הגיע לשיאו, ובנוסף מבחינת כושר משחק אין מה לדבר בכלל.

זה לא משהו שקבוצות בעולם לא עושות מה גם שהעונה הבאה הולכת להיות סימן שאלה מאוד גדול לגבי איזה שחקנים יעזבו וזה לא שיש לך עשרות כישרונות ישראלים שאתה יכול לבנות עליהם.

בינואר שעבר עסקת בן בסט נפלה, כשהסכומים שדוברו, גם לדמי רכישה, וגם למשכורות היו באותם סדרי גודל כמו מה שיהיה עם עטר.

אתה באמת חושב שמכבי תשקיע את זה, אחרי שהיא כבר הביאה את בן בסט בקיץ, ואז גם תשלח את עטר לביתר תוך כדי שהיא משלמת לו חצי מהחוזה ?

הרי בכל ראיון ג'ורדי חוזר ואומר שאין תקציב רכש קבוע, אלא שאם הוא רוצה מישהו, הוא צריך לשכנע את גולדהאר שהרכישה באמת נחוצה. נראה לך ש"שמע, בוא נקנה אותו ונזרוק לקבוצה אחרת, אולי יום אחד נרצה אותו" זה הסבר שג'ורדי יילך איתו לגולדהאר, וגולדהאר ישתכנע ? לפי כל מה שקרה מאז שג'ורדי הגיע, זה הכי רחוק מההתנהלות של גולדהאר שאפשר.. פשוט רכישה לשם רכישה...

בצורה שהוא נראה כבר ממש נואש, ושבקיץ כבר נכשל בלמצוא לו קבוצה, עם מאמצים שגבלו במביכים. כמובן שאם ימצא לו בחודש הקרוב מקום טוב זה יימחק, אבל זה בסימן שאלה כרגע.

עמוס, הוא בטח לא סוכן רע, ו-230 לדור מיכה זה יפה מאוד. אבל הבן אדם הפך כל מו"מ עם אלירן עטר לקרקס ועדיין מתקשה למצוא לו מקום, זה בטח לא מצטייר טוב.

נראה נואש? על מה אתה מדבר?

עור סגור בהפועל. זה לא פרסום שנועד להלחיץ קבוצה אחרת, זה לא ״ספין״ של נמני, זה פשוט מה שזה, עטר סגור בהפועל.

נראה נואש? על מה אתה מדבר?

עור סגור בהפועל. זה לא פרסום שנועד להלחיץ קבוצה אחרת, זה לא ״ספין״ של נמני, זה פשוט מה שזה, עטר סגור בהפועל.

הוא נראה נואש בחלון הקודם כשהיו פרסומים שהוא קרוב לבני יהודה. ועכשיו אם הוא לא יחתום בהפועל בסוף, זה פשוט ייראה לא טוב. וגם אם הוא יחתום בהפועל אלא אם זה תמורת שכר עתק זה לא ייראה הכי טוב שבעולם עבורו.

משהו לא מסתדר לי בנושא עטר.

בynet היה כתוב שהעסקה עלולה ליפול בגלל דרישות השכר של עטר מריימס.

נשארו לו בחוזה עוד שנתיים וחצי והוא מעוניין לקבל חלק מהסכום .

אם הוא עובר קבוצה, למה ריימס צריכים לשלם לו?

משהו לא מסתדר לי בנושא עטר.

בynet היה כתוב שהעסקה עלולה ליפול בגלל דרישות השכר של עטר מריימס.

נשארו לו בחוזה עוד שנתיים וחצי והוא מעוניין לקבל חלק מהסכום .

אם הוא עובר קבוצה, למה ריימס צריכים לשלם לו?

צודק.

מילא היו חייבים לו כסף על משכורות שלא שולמו, אבל לא נראה לי שזה המצב.