Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

זה כי הספינים של נמני לא עבדו על מכבי אז הוא הולך לנקודת החולשה של ג׳ורדי? אני מדבר כמובן על עבר בהפועל. חודש אחרי החתימה אין לו כסף לבמבה מה הוא פתי.

לא מאמין שמכבי ויתרו על הזכות ראשונים, בטח שלא להפועל

לג'ורדי זה פחות מזיז. יותר אכפת לו שקבוצות שהולכת איתך ראש בראש לא יקבלו אותו.

ערן זהבי, אביחי ידין, טוטו תמוז, עומר דמארי, איתי שכטר, גילי ורמוט

זה מקצת השמות שהפועל הטילה וטו להגעתם, חוץ מזהבי כמובן שהם לא הצליחו לגעת בו כי הוא תחת קבוצה אחרת, בכולם הם הצליחו.

וכל זה בתקופת ג'ורדי, הוא צריך להיות ממש חסר אימפטיה כדי לתת לו ללכת להפועל ועוד לדעת שאוהדי מכבי רוצים אותו בחזרה, הוא יעדיף שילך לבית"ר.

אני בכלל לא אתפלא אם עטר יהיה בהפועל...

כדאי שנתחיל להפנים את העניין הזה כי נראה לי שזה יקרה בקרוב מאוד.

להפועל כבר שלוש שנים אין כסף, זה לא מנע מהם לחדש חוזה לורמוט, להביא רכש בשנתיים האחרונות ולהמשיך להתקיים כאילו יש כסף.

כלכלית אין סיבה שהם לא יוכלו להביא את עטר.

ואני לגמרי מעדיף אותו שם ולא בב״ש.

רק לא לשיר את השיר המפורסם. זה נמוך ואנחנו יותר טובים מזה.

זה יקרה ואין מה לעשות.

חבל. באמת חבל לי שאלירן לא חוזר למכבי ושאין סיום טוב לסיפור הזה. עוד יותר חבל לי שמכל האופציות, הוא בחר הפועל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה יקרה ואין מה לעשות.

חבל. באמת חבל לי שאלירן לא חוזר למכבי ושאין סיום טוב לסיפור הזה. עוד יותר חבל לי שמכל האופציות, הוא בחר הפועל.

יש מה לעשות.

הבחור מת לחזור למכבי. מה לעשות אנחנו לא זורקים עליו זין. הפועל מציעים לו חוזה ל5 שנים. כמה שהמצב שם מזעזע עדיין מציעים לך חוזה ל5 שנים בסכום יחסית גבוה - אתה קופץ על זה.

אין לנו מה לקלל אותו. באמת שאין.

יש מה לעשות.

הבחור מת לחזור למכבי. מה לעשות אנחנו לא זורקים עליו זין. הפועל מציעים לו חוזה ל5 שנים. כמה שהמצב שם מזעזע עדיין מציעים לך חוזה ל5 שנים בסכום יחסית גבוה - אתה קופץ על זה.

אין לנו מה לקלל אותו. באמת שאין.

אני בחיים לא הייתי שר לו את השיר המזעזע הזה אבל אין לי ספק שיהיו אחרים שיחשבו אחרת. תמיד היו לנו כאלה.

לא כזאת הזיה. הוא לא הפלופ הראשון בהיסטוריה, ושכטר באמת לא נראה כזאת מציאה בזמנו למי שבאמת ראה אותו בנתניה ולא הסתנוור מיחסי הציבור שעשו לו בתקשורת. בטח שתמורת הכסף שנתניה רצתה וקיבלה עליו הוא ממש לא נראה בינגו בטוח כשחתם בהפועל.

לא מסכים, דווקא הוא היה טוב מאוד בנתניה לדעתי. אני זוכר שבכל שבוע ברקו התלהב ממנו בשידור וכולם לא הבינו למה מתיאוס עושה איתו משחקים.

לגבי הסיכום של עטר (ותודה לנדון):

fohou.jpg

יש לי הרגשה שאני הולך להשתמש בזה לא מעט בחודש הקרוב..

לג'ורדי זה פחות מזיז. יותר אכפת לו שקבוצות שהולכת איתך ראש בראש לא יקבלו אותו.

מצד שני יש לך מנהל מקצועי שמתגאה שההישג הגדול ביותר שלו עד עכשיו זה שהוא "חסם" מעבר של דמארי למכבי.

ויו"ר שאמר שהוא מוכן למכור את ורמוט למרבה במחיר אבל לא למכבי. ככה הם גם פעלו במקרה ידין בזמנו.

אז כן, אני אשמח שמכבי תראה להם שלמטבע יש שני צדדים. ברמת העקרון אם ריימס משחררת בזול אולי עדיף למכבי לקנות ולהשאיל במיידי לבית"ר.

וכן, גם זה שבלי חלוץ הם מועמדים לרדת אמור לדגדג אצלנו.

לא רואה היגיון בלתת להם את עטר אחרי ההתנהלות שלהם מולנו (עוד מתקופת תמוז וידין)

באמת שאני לא מבין מה יש לעטר לחפש בקבוצת מרכז טבלה/תחתית. הוא צריך לקבע את עצמו כשחקן מוביל בכדורגל הישראלי ולא ללכת אחורה.

יתכן שיש קומבינה עם מקקי על עטר? מקקי לא צריכה אותו כרגע. הוא תעלומה מבחינת כושר המשחק והוא צריך לראות דשא. היא מסכמת עם הפועל שתרכוש ממנה את עטר בעונה הבאה בסכום שסוכם מראש וכך גם היריבות לצמרת לא מתחזקות בו. הפועל צריכה אותו רק כדי להבטיח פלייאוף עליון. כך גם יש הלוואה שניתנת בקלות בשביל להביא אותו. כך בזמן שאין להפועל כסף למשכורות.

הם כאלה מטומטמים זה הורג אותי.

רק לא לשיר את השיר המפורסם. זה נמוך ואנחנו יותר טובים מזה.

יהיה קשה להתאפק.

אף פעם לא אהבתי אותו, ולמען האמת יהיה משעשע אם נשיר לו את זה.

באופן כללי, אני לא מבין למה צריך לרחם על בן אדם לקח חלק פעיל בשוד. מי שלא רוצה לספוג שירים כאלו, שיחשוב פעמיים לפני שהוא עושה שטויות.

אין מהלך יותר טוב מלרכוש אותו ולהשאיל אותו לביתר או להגועל, שנה הבאה אנחנו כנראה בלי בדש ופריצה וזהבי בספק גדול אלירן יכול להכנס למשבצת בול בשבילו.

עטטטטטטטטטטטררררררררררררררררר

הוווווווווווווואאאאאאאאא לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

חלווווווווץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

999999999999999999999999999999999

עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9
עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9 עטר הוא לא חלוץ 9

הוא לא יכול להכנס במקום פריצה או בדששששששששששששששששש לאאאאאא הוא לאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!! די להגיד את זההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

עטטטטטטטטטטטררררררררררררררררר

הוווווווווווווואאאאאאאאא לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

חלווווווווץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

999999999999999999999999999999999

הוא לא יכול להכנס במקום פריצה או בדששששששששששששששששש לאאאאאא הוא לאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!! די להגיד את זההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

סבבה שנרדמת על המקלדת אחי אבל כמה משחקים פתחת השנה עם חלוץ 9 אתה יודע?

יהיה קשה להתאפק.

אף פעם לא אהבתי אותו, ולמען האמת יהיה משעשע אם נשיר לו את זה.

באופן כללי, אני לא מבין למה צריך לרחם על בן אדם לקח חלק פעיל בשוד. מי שלא רוצה לספוג שירים כאלו, שיחשוב פעמיים לפני שהוא עושה שטויות.

מה משעשע פה? למה שתשיר לו? הבן אדם נתן לך 3 שנים מצוינות, באליפות הראשונה יש לו חלק גדול, הוא התחבר עם הקהל, מת לחזור לפה.

להתאפק לא קשה, ואם הוא לא יחגוג מולנו כמו משוגע אפחד גם לא ישיר לו.

ברור שהוא יחגוג כמו משוגע. אם מול בני יהודה, המקום שהמשיך להאמין בו למרות שהוא נעצר והורשע בשוד הוא חגג, אז נגדך לא?

אני גם לא מצפה ממנו אחרת.