Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

שכטר סבבה לגמרי. לחשוב שמכבי "גנבו" אז את אבידור והפועל "נתקעו" עם שכטר פשוט מכעיס.

אבידור זה שחקן שאני מתבייש ששיחק במכבי!!

אל תאנסו תהיסטוריה.

בקיץ ההוא נמני רצה את שכטר אבל זה נתקע בדיוק בשלב העברת הקבוצה בין שניידר למיץ' והפועל היו אז יותר חזקים כלכלית מאיתנו (שניידר סגר תכיס לגמרי ומיץ' לא רצה להשקיע סכומים גדולים כאשר הוא נכנס)

רק אחרי ששכטר סגר בהפועל מכבי הלכה על אבידור כאופציה ב כיוון שהיה יותר זול.

מאותה סיבה מכבי החתימה באותה עונה זרים שנתקעו ללא קבוצה ורק שבועיים לפני הליגה

אל תאנסו תהיסטוריה.

בקיץ ההוא נמני רצה את שכטר אבל זה נתקע בדיוק בשלב העברת הקבוצה בין שניידר למיץ' והפועל היו אז יותר חזקים כלכלית מאיתנו (שניידר סגר תכיס לגמרי ומיץ' לא רצה להשקיע סכומים גדולים כאשר הוא נכנס)

רק אחר כך מכבי הלכה על אבידור שהיה יותר זול.

מאותה סיבה מכבי החתימה באותה עונה זרים שבועיים לפני הליגה

לא יודע, זכרתי שאבידור היה מלפפון לוהט באותה תקופה ופחות דיברו על שכטר.

נמני בודאות רצה את שכטר כאופציה ראשונה. אבידור היה פשרה. גם גפני אגב אותו הסיפור. מכבי רצו את דדי אבל לא היה תכסף לסגור איתו והפועל לקחה.

אל תאנסו תהיסטוריה.

הזכרת לי עכשיו את העונה ההיא.. מבחינת הזרים דווקא היינו אחלה באותה עונה.

מאיוקה, ראלדס הבלם הנהדר, וכמובן אילייב.. שבמשך מספר חודשים היה אולי השחקן הכי טוב בארץ.

היה גם את קומאץ' שאלוהים יודע מאיזה חור הוא הגיע ומי היה החמישי?

מאיוקה, ראלדס הבלם הנהדר, וכמובן אילייב.. שבמשך מספר חודשים היה אולי השחקן הכי טוב בארץ.

אילייב-לב-לב

טומאסיץ

נראה לי שהוא כתב במזרח התיכון אז הוא התכוון לאיזו אל 'הרבה מאוד כסף' אלי ולא לליגה השישית בטיבה באירופה

אל תאנסו תהיסטוריה.

בהפועל אומרים בדיוק ההפך, שהם רצו את אבידור ולקחו את שכטר כי אבידור הגיע אלינו בסוף.

בהפועל אומרים בדיוק ההפך, שהם רצו את אבידור ולקחו את שכטר כי אבידור הגיע אלינו בסוף.

יכול להיות שבעולם מקביל האוהדים של הפועל הסכימו לעלות ב8 אחוז את מחיר המנוי בשביל יובל אבידור?

זה גם מה שאני זוכר, שמכבי העדיפה את אבידור.

אבל למען הסדר הטוב שכטר היה שחקן של 7 גולים בעונה, ואחרי העונה החד פעמית בדאבל של הפועל הוא באמת חזר לסורו. היה אפילו טור בזמנו במעריב של כתב אוהד הפועל שהתלונן שמביאים אותו כשיש להם את זהבי בתור חלוץ.

עם כל זה שהיה טוב בהפועל, בסופו של דבר לותר מתיאוס צדק לגביו. תמיד היה אוברייטד. העונה הזאת בהפועל הפתיעה אותי כי אני ראיתי אותו בנתניה וגם פה התעקשתי שהוא לא מה שעושים ממנו לפני שחתם בהפועל.

ועד שחשבתי שטעיתי ושיצאתי טמבל, נראה לי שבסוף צדקתי ושהוא באמת שחקן של עונה אחת.

מעבר לזה שמכבי רצתה את אבידור, איזי שירצקי עשה למכבי טובה כשנתן אותו לנו ולא הפועל בגלל הזיקה שלו למכבי.

הזייה.

מעבר חזה שמכבי רצתה את אבידור, איזי שירצקי עשה למכבי טובה כשנתן אותו לנו ולא הפועל בגלל הזיקה שלו למכבי.

הזייה.

לא כזאת הזיה. הוא לא הפלופ הראשון בהיסטוריה, ושכטר באמת לא נראה כזאת מציאה בזמנו למי שבאמת ראה אותו בנתניה ולא הסתנוור מיחסי הציבור שעשו לו בתקשורת. בטח שתמורת הכסף שנתניה רצתה וקיבלה עליו הוא ממש לא נראה בינגו בטוח כשחתם בהפועל.

שכטר כבר 5 שנים לא פוגע.

לא בחו"ל, לא בהפועל, לא בנבחרת.

היתרון היחיד שלו בארץ זו העובדה שהוא חזק ביחס לשאר השחקנים. אבל אם שמים אותו מול טוטו - אין מה להשוות בכלל.

שכטר כבר 5 שנים לא פוגע.

לא בחו"ל, לא בהפועל, לא בנבחרת.

היתרון היחיד שלו בארץ זו העובדה שהוא חזק ביחס לשאר השחקנים. אבל אם שמים אותו מול טוטו - אין מה להשוות בכלל.

בואו נשים דברים על דיוקם: שכטר לא פוגע כל הקריירה שלו, להוציא עונה אחת שגם לא בכולה הוא היה בכושר.

בואו נשים דברים על דיוקם: שכטר לא פוגע כל הקריירה שלו, להוציא עונה אחת שגם לא בכולה הוא היה בכושר.

זה יהיה כל כך מצחיק אם חיפה ירכשו אותו ויביאו אבוחצירא משודרג

מגעיל איך אנשים בונים פה את הקרקע להבאת שכטר, מנסים לייפות את המציאות ולהגיד שלהביא אותו זה בסדר

לא רוצה לראות אותו במכבי זה עושה לי רע

הבאה של שכטר היא הגיונית בהתחשב בסיכויי העזיבה הגבוהים של טב״ח בסיום העונה.

בראייה קדימה, החתמה נכונה.

נקודתית להיום, טוטו ייסגור את סיפור האליפות.

הבאה של שכטר היא הגיונית בהתחשב בסיכויי העזיבה הגבוהים של טב״ח בסיום העונה.

בראייה קדימה, החתמה נכונה.

נקודתית להיום, טוטו ייסגור את סיפור האליפות.

קוסמיק אני מבין שאתה תופס משכטר יותק מבן בסט אם ככה ..מדוע ולמה ?

נמני בודאות רצה את שכטר כאופציה ראשונה. אבידור היה פשרה. גם גפני אגב אותו הסיפור. מכבי רצו את דדי אבל לא היה תכסף לסגור איתו והפועל לקחה.

מדויק, אני זוכר את זה ממש טוב.

זה היו 2 הנקודות הכי חלשות שלנו אותה עונה ולדעתי הסיבה העיקרית שלא נלחמנו על אליפות עד סוף העונה.

לא היה כסף בכלל, מכבי לא הביאה שום שחקן ואיכשהו הרימו קבוצה.

קוסמיק אני מבין שאתה תופס משכטר יותק מבן בסט אם ככה ..מדוע ולמה ?

אני יכול להבין אותו, לשכטר יש יותר מגוון יכולות מבן בסט (הרבה יותר טוב ממנו באחד על אחד, ראינו אותו בקבוצה דומיננטית והוא והיה מעולה).

רב הזמן שהוא שיחק בארץ הוא היה לא רע (העונה האחרונה שלו בהפועל הוא היה לא טוב) גם בנצרת עילית וגם בנתניה, בהפועל באליפות הוא היה באמת משהו מיוחד אבל עוד לפני זה הוא היה שחקן טוב.

אני לא יודע מה הכושר שלו כרגע, אבל אי אפשר להגיד שבן בסט טוב ממנו או שהוא טוב מבן בסט.. שניהם שחקנים טובים והרבה תלוי בהשתלבות שלהם בקבוצה ובצורה משחקת.

אני לא הייתי מוותר על אף אחד מהם בקבוצה שלי, כל אחד מהם מביא יכולות אחרת ושניהם יכולים לתת גול, בטוח לא הייתי רוצה לראות אותם באף קבוצה אחרת בישראל.