Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

שכטר הוא חלוץ שפיץ איום ונורא. ההתעקשות של רב״ש לשחק איתו כ9 ועם דמארי בימין במשחקים הראשונים של השנה היא אחת הסיבות שהפועל נראו כמו כלום בתחילת העונה.

מסכים.

פשוט ציינתי שכחלוץ 9 שכטר טוב מעטר.

וגם לי לא ברור למה להביא אותו, כי מקום בהרכב שלנו בוודאי שאין לו. אולי כדי לעבות את הסגל, אבל לא נראה לי שהוא ירוץ לכאן בשביל להיות מחליף למיכה/טב"ח/בן בסט באגפים.

סך הכל אבל נראה לי מיותר התייחס לכתבה מונפצת כזו. סתם ספקולציה לדעתי.

שכטר הוא חלוץ שפיץ איום ונורא. ההתעקשות של רב״ש לשחק איתו כ9 ועם דמארי בימין במשחקים הראשונים של השנה היא אחת הסיבות שהפועל נראו כמו כלום בתחילת העונה.

מסכים.

פשוט ציינתי שכחלוץ 9 שכטר טוב מעטר.

וגם לי לא ברור למה להביא אותו, כי מקום בהרכב שלנו בוודאי שאין לו. אולי כדי לעבות את הסגל, אבל לא נראה לי שהוא ירוץ לכאן בשביל להיות מחליף למיכה/טב"ח/בן בסט באגפים.

סך הכל אבל נראה לי מיותר התייחס לכתבה מונפצת כזו. סתם ספקולציה לדעתי.

לפי ידיעות עד אמצע שבוע עטר ילבש אדום של הפועל/ב״ש, או את הצהוב של בית״ר.

לא ממש מבין למה ג׳ורדי לא מעוניין בו. בטח אם יש התעניינות רצינית בזהבי וטב״ח.

אחרי שראיתי את בן בסט אתמול, נלחם, מסיים כמו חלוץ אמיתי, ומדבר על הסמל.... לא צריך טוטו או שכטר.

את אלירן הייתי מביא בכל מקרה. מגיע לו שנתיחס אליו גם לפנים משורת הדין. הוא הרוויח את הקרדיט שלו אצלנו ביושר ואנחנו עדיין חייבים לו.

אחרי שראיתי את בן בסט אתמול, נלחם, מסיים כמו חלוץ אמיתי, ומדבר על הסמל.... לא צריך טוטו או שכטר.

את אלירן הייתי מביא בכל מקרה. מגיע לו שנתיחס אליו גם לפנים משורת הדין. הוא הרוויח את הקרדיט שלו אצלנו ביושר ואנחנו עדיין חייבים לו.

ואתה מבין שהוא מבקש 400 אלף דולר ל 3-5 שנים נכון ?

כאילו אתה אומר בוא נביא אותו ככה בקטנה כטובה על העבר. רק שהמחווה הזאת עולה 15 מיליון שקל.

בכסף כזה אתה מביא רק את מי שהאמת משדרג אותך.

פשוט לא מובן למה קבוצות גדולות כל כך רודפות אחרי שחקן שנתן עונה אחת טובה ובכל שאר הקריירה גירד את ה10 שערים.

אנחנו לא צריכים את שכטר, עדיף לתת את הדקות האלה ליצחקי שגם הוא יכול לשחק בצדדים.

אם להביא חלוץ (וגם זה בהנחה שג'ורדי לא משחרר אף אחד) אז אך ורק את טוטו.

טוב מה ההבדל בין בן בסט, שכטר או אלירן עטר?

שלושתם ליגה צרפתית בקושי גירדו דקות

שכטר הוא חלוץ על אגף ימין, איפה שמיכה מככב היום.

כבר עדיף להביא את תמוז כי הוא גולר ובכושר טוב, הוא גם 9 מעולה עם יכולת גוף טובה משל שכטר

עד ששכטר יחזור לכושר הבקעה יקח זמן זה שהוא משחק בצרפת זה לא אומר כלום בקושי 3 גולים השנה, ושנה שעברה אם אני זוכר הוא לא הבקיע.

שכטר אף פעם לא היה גולר גדול אבל יאמר לזכותו שיש לו כושר פריצה טוב, אבל עטר בניגוד אליו יכול ליצור גולים מיכולת אישית ...

השאלה הכי גדולה היא אם מגיע באמת תמוז במקרה, מה עושים עם בן בסט? כבר כרגע שהוא משחק מדי פעם רואים שיהיה קשה מאוד למועדון להחזיק אותו על הספסל, אם טוטו יגיע הוא באנקר בהרכב לדעתי ובן בסט יבלה עד סוף העונה בין דכדוך לכניסה למשחק דקה 75, לא ברי בכלל שיהיה שחקן כזה על הספסל.

לא יודע למה, אבל אני ממש לא תופס משכטר. נתן עונה וחצי טובות בהפועל אבל חוץ מזה הוא ממש אבל ממש כלום.

מה מיוחד במשחק שלו? מה התפקיד האמיתי שלו במגרש? מתי פעם אחרונה הוא נתן משחק טוב?

השאלה הכי גדולה היא אם מגיע באמת תמוז במקרה, מה עושים עם בן בסט? כבר כרגע שהוא משחק מדי פעם רואים שיהיה קשה מאוד למועדון להחזיק אותו על הספסל, אם טוטו יגיע הוא באנקר בהרכב לדעתי ובן בסט יבלה עד סוף העונה בין דכדוך לכניסה למשחק דקה 75, לא ברי בכלל שיהיה שחקן כזה על הספסל.

זה ידחוק את בדש/פריצה יותר,

בן בסט ימשיך כמו עכשיו לחלוק את הדקות של עם תמוז כמו שעשה עם פריצה/בדש

נדמה כרגע שבהררכיה של פאקו בן בסט עלה קצת.

מה עוד שחייבים להגיד שהם שחקנים מאוד שונים שיכולים לשחק גם יחד (ואז טב"ח מיכה מאבדים תמקום) כי עדן הוא סקנד סטרייקר בעוד טוטו יותר מזכיר את פריצה כי הוא יותר 9 מסקנד סטרייקר.

לא יודע למה, אבל אני ממש לא תופס משכטר. נתן עונה וחצי טובות בהפועל אבל חוץ מזה הוא ממש אבל ממש כלום.

מה מיוחד במשחק שלו? מה התפקיד האמיתי שלו במגרש? מתי פעם אחרונה הוא נתן משחק טוב?

הוא בדיוק בגיל של "המקפצה השניה" והמשמעותית של הקריירה, מזכיר את הסיטואציה של זהבי לפני שהגיע למכבי.

אני חושב שאצל ג'ורדי בראש זה מה שמדגדג. כשרון עצום בדיוק בגיל "המבושל" ואחרי החוויה האירופית.

אני דווקא חושב שסיכויי ההצלחה של שכטר במכבי מאוד גבוהים אם יבוא,

בכל מקרה, כרגע, חושב שטוטו יותר מתאים למה שאנחנו צריכים. שכטר דורך ליותר מדי שחקנים על המקום (הוא קצת באגף, קצת סקנד ופחות 9)

לא יודע למה אתם כל כך נגד שכטר, הוא שחקן סבבה עם פוטנציאל גבוה להצליח במכבי.

יכול להיות שמביאים אותו בגלל שיודעים שיש שחקנים שימכרו בקיץ הקרוב ורוצים להכין את הקבוצה לעונה הבאה.

בשביל להכריע את העונה הזאת (והבאות שאחריה) מכבי צריכה את טוטו, להביא אותו זה נוקאאוט לליגה.

לא הייתי רוצה לראות את שכטר בחיפה לדוגמא. שישארו עם אבוחצירות למיניהן, זה הרמה שהם צריכים לשאוף אליה.

לא יודע למה אתם כל כך נגד שכטר, הוא שחקן סבבה עם פוטנציאל גבוה להצליח במכבי.

יכול להיות שמביאים אותו בגלל שיודעים שיש שחקנים שימכרו בקיץ הקרוב ורוצים להכין את הקבוצה לעונה הבאה.

בשביל להכריע את העונה הזאת (והבאות שאחריה) מכבי צריכה את טוטו, להביא אותו זה נוקאאוט לליגה.

לא הייתי רוצה לראות את שכטר בחיפה לדוגמא. שישארו עם אבוחצירות למיניהן, זה הרמה שהם צריכים לשאוף אליה.

מסכים.

צריך לתת את הקרדיט למערכת שהם יודעים לראות את התמונה הכוללת טוב מאיתנו. לנו אין את כל הנתונים במשוואה. יכול להיות שיש דברים שהמערכת מבינה ולכן היא מתכווננת על שכטר.

וגם אני חושב שבמכבי היתכנות ההצלחה שלו יחסית גבוהה. למרות שלעולם לא ניתן לנבא התאמה של שחקן למועדון. נדמה שהאלמנטים הבסיסיים שם.