Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

ערן לא פה בקיץ. קשה לי להאמין שיעזוב את מכבי בינואר, הוא ירצה לעשות היסטוריה שזכה 3 פעמים ברצף באליפות.

זורקים פה שחקנים כאילו בתור מחכים מסי ורונאלדו.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.181710.html

טביב פותח את הכיס?

רוצה את עטר

נשמע מטריד, ברצינות.

מאוד רוצה אותו אצלנו, מאוד. מטריפה אותי המחשבה שהוא יחתום במקום אחר (ועוד לחוזה ארוך טווח!).

כמובן שאני מעדיף לראות אותו בבית"ר מאשר בכל קבוצה אחרת בליגה (צריך להבין- שהוא מגיע לבית"ר זה כמו שהוא מגיע לקבוצה קטנה, לא משפיע עלינו יותר מדי אם בכלל. הם יכולים להחתים אותו אך ורק כי קוראים להם בית"ר. בשנים האחרונות הם הפועל עכו עם מסכה).

הייתי קונה את עטר (בהנחה שריימס תשחרר אותו בחינם או בסכום פעוט)

ומשאיל לביתר או לכל קבוצה אחרת בארץ שלא מתמודדת איתנו על תארים

תגידו בית"ר שיש לה הכנסות של שניצל בלאפה יכולה להרשות לעצמה מבחינת פייר פליי חוזה עלות של 8 מליון שקל?

הפיירפליי מאפשר לך הפסד מצטבר לאורך תקופת זמן של 3 שנים בסך 10 מיליון יורו אם אני לא טועה, וגם אם אני טועה, מדובר במספרים דומים, ולא קרובים בכלל למה שקורה בקבוצות כמו בית"ר.

בנוסף, שוב, אם אינני טועה, במידה והם יעברו על החוק הזה, מה יקרה? הרי במילא הם לא משתתפים במסגרת אירופית... מנצ'סטר סיטי ופ.ס.ז. לדוגמה שנענשו, נענשו בכך שיכלו לרשום 21 שחקנים בלבד לצמפיונס במקום 25. זה די בדיחה העונשים האלה.

תגידו בית"ר שיש לה הכנסות של שניצל בלאפה יכולה להרשות לעצמה מבחינת פייר פליי חוזה עלות של 8 מליון שקל?

אופא מענישה בתחרויות שלה לא במסגרת במקומית כך שאם אין לקבוצה כלשהיא תכנונים לגבי כסף ממפעלים אירופים אז מבחינתם תשפוך גם מיליארד 400 אלף בשנה.

מדהים אותי איך חוזרים על זה פעם אחר פעם

לא, רייכרט לא יותר טוב ממיטרו ואיגיבור (הקשר הכי טוב בליגה)

לגבי איינבינדר זה תלוי איך הוא יחזור מהפציעה, אבל מול הפועל חיפה בטוטו הוא באמת נראה זוועה, ואצל ראדי זה יום עסל יום בסל.

מרייכרט עם כל הדיבורים על הפוטנציאל, לא ראינו באמת משהו יוצא דופן בהזדמנויות שהוא קיבל (ואני מודע לכך שהן מעטות ולוו בהרבה שריקות בוז בכל נגיעה בכדור). יש לו 0 בישולים וגול אחד (בטוטו מול הפועל פ"ת בגארבג' טיים), ובטח שאי אפשר לומר שהוא בלוק בהגנה (רץ ומשתדל, אבל לא בלוק)

רייכרט בעונה שעברה היה בין הקשרים הטובים בליגה. גם העונה בדקות שהוא שיחק הוא היה טוב ודחף קדימה.

ואיפה רשמתי שהוא בלוק בהגנה?למה אתה מכניס לי מילים לפה?

וואלה מתחילים עם השטויות

http://sports.walla.co.il/item/2814692

המהלך של קרויף בחודש ינואר? מכבי תל אביב בעקבות שכטר

המנהל הספורטיבי רצה את חלוץ נאנט בעבר וכעת יוכל לצרפו תמורת 350 אלף יורו בלבד - פחות מכפי שיידרש לשלם על תמוז. שכטר כבר רמז למקורביו כי הוא מרגיש בשל לשוב לאתגר חדש בישראל

רייכרט בעונה שעברה היה בין הקשרים הטובים בליגה. גם העונה בדקות שהוא שיחק הוא היה טוב ודחף קדימה.

ואיפה רשמתי שהוא בלוק בהגנה?למה אתה מכניס לי מילים לפה?

לא הכנסתי לך מילים לפה, רק אמרתי שאם הוא לא נותן גולים או בישולים, אני מצפה שלפחות יתן הגנה, והוא לא עושה את זה.

מה ההבדל בין שכטר לעטר בתפקיד?

שכטר יכול לשחק גם בימין וטוב יותר כחלוץ שפיץ (יודע לקבל כדורים עם הגב לשער ולהסתובב על הכתף)

כחלוץ צד בשמאל עטר טוב ממנו, בהרבה.

עם כמה שהוא שנוא, אם להיות אובייקטיבי, שיחק יותר מעטר בשנה האחרונה וכנראה בכושר טוב יותר.

הוא אומנם שיחק אבל לא כבש כמעט

יאמר לזכותו באמת שאולי הוא יכול לשחק על צד ימין ולתת בישולים\גולים מה שהוא טוב

אבל שכטר לא השלים עונה טובה מאז עונת הדאבל

עטר 3 שנים כבש 20 גולים בממוצע במכבי

את העונות הכי יפות שלו שכטר עשה על קו ימין בדומה לעטר שהיה על קו שמאל.

אם אנחנו לא מחפשים שחקן על קו שמאל כי יש את בן חיים למה אנחנו מחפשים שחקן על קו ימין שיש את מיכה?

אם לשפיץ אז יש לנו 4 שחקנים בעמדה שלו זה כבר יותר מדי

שכטר יכול לשחק גם בימין וטוב יותר כחלוץ שפיץ (יודע לקבל כדורים עם הגב לשער ולהסתובב על הכתף)

כחלוץ צד בשמאל עטר טוב ממנו, בהרבה.

עם כמה שהוא שנוא, אם להיות אובייקטיבי, שיחק יותר מעטר בשנה האחרונה וכנראה בכושר טוב יותר.

שכטר הוא חלוץ שפיץ איום ונורא. ההתעקשות של רב״ש לשחק איתו כ9 ועם דמארי בימין במשחקים הראשונים של השנה היא אחת הסיבות שהפועל נראו כמו כלום בתחילת העונה.