Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

עטר לא שיחק עונה וחצי הוא לא יכול לתרום לנו יותר ממה שבן בסט תורם (וזה לא המון)

או שיש לך הזדמנות בשוק להביא שחקן ברמה של טוטו (לפחות) או שמיותר סתם להעמיס על הסגל העמוס גם ככה עוד שחקן לרוחב - כזה שאין לו שום יתרון על פריצה/בדש/בן בסט והוא מור אוףדסיים.

שיר צדק לא מספיק טוב למכבי.

עטר לא שיחק שנה וחצי. לא ברור למה נראה לכם שאם הוא חוזר הוא יראה יותר טוב מעדן. הוא לא גיימצ'יינג'ר כרגע. בינואר מביאים רק גיימצ'יינג'רים.

מצד שני הקלאודימיר הזה של בית"ר זה כל מה שחשבנו שנוסא כן והוא הסתבר כלא (קשר דפנסיבי טכני) - חובה לגנוב להם אותו (וזה מן הסתם לא יקראה בינואר) הוא אחד הקשרים האחוריים הטובים שראיתי פה בשנים האחרונות.

בכלל מכבי לא צריכה ללכת רחוק. יש לה הכל פה. נוואקמה, קלאודימיר, אמבולה- שלושה זרים שמשחקים בליגה שלנו ומשדרגים אותנו ללא הכר. שניים מהם אפשר להביא בכיף בינואר.

מצד שני הקלאודימיר הזה של בית"ר זה כל מה שחשבנו שנוסא כן והוא הסתבר כלא (קשר דפנסיבי טכני) - חובה לגנוב להם אותו. אחד הקשרים הטובים שראיתי פה בשנים האחרונות.

בכלל מכבי לא צריכה ללכת רחוק. יש לה הכל פה. נוואקמה, קלאודימיר, אמבולה- שלושה זרים שמשחקים בליגה שלנו ומשדרגים אותנו ללא הכר.

בול. בעיקר על קלודמיר. התרשמתי ממנו היום מאוד.

מכבי חייבת, פשוט חייבת חיזוק איכותי ובכמות יחסית גדולה לינואר. זה כבר מתחיל להיות בלתי נסבל שאנחנו קבוצה של שחקן אחד וזה פשוט לא יחזיק לנצח, ומקרים כמו היום יחזרו על עצמם יותר ויותר.

יכול להיות שניקח גם אליפות עם החומר הקיים, אבל לא הייתי בונה על זה, לפחות לא ברמת ה״דאבל קל״ שאנשים פה מתעקשים לטחון עליו.

עטר לא שיחק שנה וחצי. לא ברור למה נראה לכם שאם הוא חוזר הוא יראה יותר טוב מעדן. הוא לא גיימצ'יינג'ר כרגע. בינואר מביאים רק גיימצ'יינג'רים.

מצד שני הקלאודימיר הזה של בית"ר זה כל מה שחשבנו שנוסא כן והוא הסתבר כלא (קשר דפנסיבי טכני) - חובה לגנוב להם אותו (וזה מן הסתם לא יקראה בינואר) הוא אחד הקשרים האחוריים הטובים שראיתי פה בשנים האחרונות.

בכלל מכבי לא צריכה ללכת רחוק. יש לה הכל פה. נוואקמה, קלאודימיר, אמבולה- שלושה זרים שמשחקים בליגה שלנו ומשדרגים אותנו ללא הכר. שניים מהם אפשר להביא בכיף בינואר.

לא הייתי מביא אף אחד מהשלושה שציינת את קלאודמיר אני פחות מכיר אבל בגדול ממה שראיתי אז לא..

להביא זרים מהארץ זה כל כך לא ג׳ורדי.

יותר איזי, וכנראה שהוא יביא אותם.

באטי בינינו, כשהחתימו את טיבי חשבת שהוא יהפוך למה שהוא היום ? נתונים פיזיים יש לצדק. במערכת כ ו מכבי הוא יכול עוד להשתפר. ואם הוא שחקן חופשי בקיץ אז להתאבד עליו מהסיבה הפשוטה מאוד - שלא יהיה אצל היריבות. אין כמעט שחקני הגנה ישראלים ראויים בליגה הזו וכשיש אחד כזה עדיף שהוא ישחק אצלך. הייתי גם לוקח לבאר-שבע איזה שחקן מפתח אם אפשר.

נוואקמה יתן למכבי הרבה יותר ממה שעטר יכול לתת. אחד נמצא בפיק שלו ואחד לא זוכר מתי ראה דשא.

נוואקמה בגדול הוא בדיוק על המשבצת של יצחקי והבאה שלו תגיד משהו על הדרך של יצחקי במכבי (מסיים חוזה בקיץ)

אבל לצערי נדמה שאין ברירה. נקלענו למצב שאנחנו רודפים ואין לנו תלוקסוס לחכות לברק, אם בכלל, שיחזור למה שהיה לפני הפציעה. זה לא משהו שיקרה השנה.

עם הסגל הנוכחי אני לא רואה אותנו לוקחים אליפות. חד משמעית.

יותר מדי חלקים במכונה הזאת לא מתפקדים העונה כמו שתפקדו בשנתיים האחרונות.

אלמלא כושר פסיכי של שחקן על היינו היום כבר במשבר הרבה יותר עמוק. אנחנו נראים רע. (ודווקא היום היינו לא רעים ונענשנו - אבל צריך להסתכל לאורך זמן ולא נקודתית)

באטי בינינו, כשהחתימו את טיבי חשבת שהוא יהפוך למה שהוא היום ? נתונים פיזיים יש לצדק. במערכת כ ו מכבי הוא יכול עוד להשתפר. ואם הוא שחקן חופשי בקיץ אז להתאבד עליו מהסיבה הפשוטה מאוד - שלא יהיה אצל היריבות. אין כמעט שחקני הגנה ישראלים ראויים בליגה הזו וכשיש אחד כזה עדיף שהוא ישחק אצלך. הייתי גם לוקח לבאר-שבע איזה שחקן מפתח אם אפשר.

על טיבי חד משמעית לא.

אבל זה לא אומר ששיר צדק ברמה הזאת.

בכל זאת טיבי היה כבר בהרכב של הנבחרת ואחרי סיבוב באירופה כשמכבי לקחו אותו. שיר צדק פחות טוב ממנו (בעיקר ברמת הנתונים - הוא איטי ממש והרבה פחות טכני)

נוואקמה טכני, פיזי והכל אבל הוא פשוט לא שחקן של מספרים.

הוא גם שחור, אז יהיה לו עוד יותר קשה אצלנו.

נוואקמה שחקן שמייצר מצבים.

זה מה שחסר לנו.

היחידים שמייצרים זה ערן וטבח כאשר נחה עליו הרוח.

ביום כמו היום, שלא, אז אתה בבעיה נגד הבונקר הארץ ישראלי המצוי. נתקעת בק"ש. נתקעת בב"ש. נתקעת היום. קבוצות ברמה סבירה עוצרות את מכבי (ואל תתנו לשליטה בכדור להטעות אותכם)

למעט זהבי אנחנו כמעט ולא מאיימים על השער העונה.

זה מה שחסר לנו, וורמוט... גם כן שחקן, לא לוקח אותו לבני סכנין, שחקן בלי אישיות שנותן 2 משחקים טובים בשנה.

להחזיר את עטר, להביא מגנים נורמלים, עוד בלם, לרענן את הקישור האחורי, ואם אפשר, זר אחר במקום השוער הדייג הזה.

לדעתי אתם טועים לגבי שיר צדק

אם לפניי שנתיים וחצי היו שואלים אותכם על איתן טיבי הייתם אומרים מי זה,היום הוא הבלם הטוב בישראל

צדק אולי לא מהיר אבל יש לו חוכמת משחק ברמה של קרלוס ואם הוא באמת חופשי בקיץ חובה להביא אותו

קלאודמיר שחקן מצוין .

נותן לביתר את מיטרוביץ' איגיבור ואייבינדר בשבילו . מוסיף להם גם כסף .

ג'ורדי חייב להתחיל להביא זרים מהליגה .

נוואקמה, מנגה, קלאודמיר .

הסגל הזה צריך רענון מבחינת זרים . פריצה עם כל האהבה צריך לעזוב . פבלו לא צריך לשחק דקה . מיטרוביץ' זה זר של אלופה ? את נוסא הייתי משאיר .

ואם מחזירים את אלירן אני שם תבית שלי שלוקחים אליפות . בפער 9 ומעלה אפילו .

אם כבר מדברים על מה זה ג'ורדי, ג'ורדי זה לרדוף אחרי ורמוט, לתת עוד כותרות לברקוביץ' (שכבר התחיל היום), ובסוף להביא איזה ליגיונר דוגמת מורי ואפילו כיאל. גם להביא מישהו כמו פלט זה ג'ורדי קלאסי (לא מביאים זר מקבוצה אחרת בארץ מחשש לסחטנות, אבל דרך צד שלישי אין בעיה).

אם כבר מדברים על מה זה ג'ורדי, ג'ורדי זה לרדוף אחרי ורמוט, לתת עוד כותרות לברקוביץ' (שכבר התחיל היום), ובסוף להביא איזה ליגיונר דוגמת מורי ואפילו כיאל. גם להביא מישהו כמו פלט זה ג'ורדי קלאסי (לא מביאים זר מקבוצה אחרת בארץ מחשש לסחטנות, אבל דרך צד שלישי אין בעיה).

הרדיפה הזאת אחרי ורמוט היא פתטית עד כדי צו הרחקה

שום ורמוט נמאס

עוד שנייה יתחילו הדיווחים שהוא גם רוצה את שכטר

אוף כל חלון העברות זה ככה

אל תשכחו שאנחנו צריכים להביא אקס הפועל בחלון הקרוב בנוהל, הימורים?