Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

באמת שאני עדיין לא מבין למה להפועל מילא זה היה בהשאלה

אבל לחתום שם לחוזה ארוך טווח שאתה יודע שלקבוצה אין שום יומרות בצמרת וכל שבועיים יבקשו ממך ו לקצץ

אבל עם כל הכאב אני עדיין מעדיף פה את טוטו שחקן שיבוא לפה בכושר מפלצתי וגם חלוץ רחבה ולא אגף

כי אנשים כמוכם מאמינים לדברים האלה שכותבים בתקשורת

אה. אני לא באמת חושב שהוא קרוב לחתום שם, או שיש להם כסף לעשות דבר כזה.

במקסימום יש להם מספיק כסף לפרסם בתקשורת שיש להם מספיק כסף להחתים אותו.

מהצד שלו? יתכן שהוא יסכים.

מה הקשר בין עטר לטוטו??? למה לבחור?

למה עם יש 2 ישראלים טובים ואיכותיים יותר מאלה שיש בקבוצה (עם כל הכבוד לבן בסט), לא לנסות להחתים את שניהם?!

הגדולה של מכבי זה לא הזרים, הגדולה זה שהישראלים הטובים ביותר משחקים אצלנו, טוטו ועטר עונים על ההגדרות האלה...

מה הקשר בין עטר לטוטו??? למה לבחור?

למה עם יש 2 ישראלים טובים ואיכותיים יותר מאלה שיש בקבוצה (עם כל הכבוד לבן בסט), לא לנסות להחתים את שניהם?!

הגדולה של מכבי זה לא הזרים, הגדולה זה שהישראלים הטובים ביותר משחקים אצלנו, טוטו ועטר עונים על ההגדרות האלה...

כי כרגע על המשבצת של עטר יושב טב"ח שנמצא בכושר מדהים. לעומתו, פאקו לא סומך בשיט על פריצה בדש ובן בסט. חלוץ כמו טוטו סוגר לנו את הפינה לעמדה הזו לכמה שנים טובות.

אם טב"ח היה נמכר בינואר ברור שהיה צריך ללכת על אלירן בכל הכח. אבל זה לא המקרה.

אין שום סיבה לעטר להגיע להפועל.

אם הוא באמת רוצה לשחק, ואין לו ברירה אלא לחזור לארץ, ומכבי לא רוצה אותו - מבחינתו הוא חייב ללכת או לב"ש או לחיפה.

קבוצה אחת רצה כבר שנה שנייה בצמרת ולפי בסיס השחקנים שלה היא כאן כדי להישאר, והשנייה צריכה לחזור לקדמת הבמה מתישהו גם כן (לשתיהן יהיה איצטדיון מרשים שימשוך הרבה אוהדים ככה שזה יעזור לשמור עליהן בצמרת - חיפה כבר השנה, ב"ש שנה הבאה)

בקבוצות האלה הוא יוכל להיות דומיננטי (לא הגיוני לי שיהיה מוכן לחתום בחיפה אחרי מה שהאוהדים שלהם עשו לו, זה מעבר לציטוטים כמו "גם עבור מיליון דולר לא אשחק במכבי" של אניימה. ב"ש יותר ריאלית)

בהפועל אין לו מה לחפש.

נגיד ולא מדובר בחירטוטים, והוא באמת יגיע לשם. נו ו? זה מועדון שקבור עמוק בחובות, ועד שלא ימכרו אותו לרוכש עשיר (וכל רכש כזה שמגיע במימון של הלוואת בעלים רק מגדיל את המינוס), לא ברור מתי הם יצאו בזה. עטר יוכל לעזור להם לדשדש בין מקומות 4-6, אבל לא מעבר לזה, ולא בטוח שגם בלעדיו הם לא יכולים להגיע לשם.

אם כבר עכשיו הוא מביע הסכמה לקצץ (שוב, לוקח את הפרסומים בערבון מוגבל), הרי שהוא יהיה צפוי להידרש לקצץ פעם נוספת בעוד שנה-שנתיים.

מבחינה מקצועית - שיסתכל מה קרה עם שכטר שחזר להפועל בסיטואציה די דומה, לקבוצה חזקה יותר ממה שיש להם השנה.

דווקא חושב שעטר בהפועל זה מצויין לנו

עטר זה שחקן שמתאים את עצמו לקבוצה שבו הוא נמצא .אם היא שכונה הוא גם נהיה שכונה

רק שגורדי ואוסקר וטוריחו הגיעו למכבי הוא התחיל להיות מקצוען וגם אחרי שראה שהעיפו את יצחקי.

נראה אותם מסתדרים עם השכונה שהולכת שם עם אבוטבול שידע שהוא מרויח יותר מכפול ממנו

דווקא יהיה מעניין

שכחתם את עטר בתקופה של איוניר? בהפועל זה יהיה גרוע יותר

דווקא חושב שעטר בהפועל זה מצויין לנו

עטר זה שחקן שמתאים את עצמו לקבוצה שבו הוא נמצא .אם היא שכונה הוא גם נהיה שכונה

רק שגורדי ואוסקר וטוריחו הגיעו למכבי הוא התחיל להיות מקצוען וגם אחרי שראה שהעיפו את יצחקי.

נראה אותם מסתדרים עם השכונה שהולכת שם עם אבוטבול שידע שהוא מרויח יותר מכפול ממנו

דווקא יהיה מעניין

שכחתם את עטר בתקופה של איוניר? בהפועל זה יהיה גרוע יותר

ממש זיקית אה.

כל "השמועות" על עטר זה נטו לחץ על מכבי לדעתי אם יחזור לישראל זה או מכבי או אלונה. לגבי טוטו עד שלא ימצאו מישהו שישלם לעדן בן בסט את החוזה המופרך שנתנו לו בקיץ לא יהיה כלום.

הערן זהבי של ארמניה הוצע להפועל.

רק אני חושב שזה משעשע? כמו שהיו כותבים פעם "ג'ורדן היהודי"

מדובר במכסיקני שכבש 17 שערים ב 14 משחקים. להביא! :)

"סקאוטים של טוטנהאם וווסטהאם יגיעו לארץ לצפות בזהבי.."

http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Article.aspx?id=244099

די כבר עם השמועות די !!! או שיעזוב או שישאר תהיו ברורים עם זה ..הלב שלי לא יעמוד בכל השבועיים האלה ..

כי כרגע על המשבצת של עטר יושב טב"ח שנמצא בכושר מדהים. לעומתו, פאקו לא סומך בשיט על פריצה בדש ובן בסט. חלוץ כמו טוטו סוגר לנו את הפינה לעמדה הזו לכמה שנים טובות.

אם טב"ח היה נמכר בינואר ברור שהיה צריך ללכת על אלירן בכל הכח. אבל זה לא המקרה.

אם בן חיים כל כך טוב, אז למה שבועיים הוא לא שיחק???

למה העונה ראינו את ראדי, נוסא וזהבי משחקים באגפים ששלושלתם שחקני מרכז שדה.

עטר הוא סקורר וחוץ מערן אין לנו כזה בקבוצה, עטר אולי לא חלוץ שפיץ אבל ביחס לחלוצים שיש לנו בסגל הוא ללא ספק טוב מהם בשפיץ.

וזה עוד לפני שאני מדבר על חברתית שעטר בתקופתו היה נכס לחדר ההלבשה.

אם בן חיים כל כך טוב, אז למה שבועיים הוא לא שיחק???

למה העונה ראינו את ראדי, נוסא וזהבי משחקים באגפים ששלושלתם שחקני מרכז שדה.

עטר הוא סקורר וחוץ מערן אין לנו כזה בקבוצה, עטר אולי לא חלוץ שפיץ אבל ביחס לחלוצים שיש לנו בסגל הוא ללא ספק טוב מהם בשפיץ.

וזה עוד לפני שאני מדבר על חברתית שעטר בתקופתו היה נכס לחדר ההלבשה.

טב"ח אולי בכושר הטוב בקריירה שלו, גולים ובישולים מדהימים בנבחרת ומכבי. הוא בקו עליה עצום. למה להנחית את אלירן עטר על הראש שלו? זה שהוא לא היה "טוב" במשחקים האחרונים זה בגלל שהוא פתח בימין. כל פעם שפתח בשמאל הוא היה מבריק.

אלירן עטר שחקן גדול, אני אוהב אותו מאוד. אבל לדבר על זה שהוא נכס לחדר הלבשה, באמת? כשהוא לא יהיה הכוכב המרכזי של הקבוצה, שהכדורים ילכו בעיקר לערן,ומשחקים רבים הוא יהיה על הספסל- אני רוצה לראות כמה נכס אדיר הוא יהיה לחדר ההלבשה.

כל עוד טב"ח במכבי לאלירן עטר אין מקום. לעומתו, טוטו תמוז זה השחקן שמכבי צריכה במיידי ובכלל לעתיד שלה. בדש ופריצה לא צעירים יותר מיום ליום, ומבן בסט פאקו פשוט לא תופס. אז, טוטו תהיה החתמה שתשפר את החלק הקדמי שלנו בוודאות. אלירן יצור פקק מלא אגו בצד שמאל .

בואנה, עטר זה אח על מלא, מדברים עליו כאן כאילו הוא סתם שחקן.

הוא היחיד שנתן גולים בתקופה שלו במכבי, והוא גם שבר את קללת החלוצים.