Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

בהנחה שאתה צריך לבחור אחד מהם למשך עונה שלמה

טבח בעייתי פסיכולוגית כלפי עצמו אין קשר ללחצים במשחק למשל נבחרת עצום, בוזגלו בעייתי פסיכולוגית ככדורגלן, נו באמת הבנאדם לא סוחב שיש עליו טיפה! עין וציפיה וזה עוד ליד דורה וארבייטמן, לקבוצות הפח שנגד ב״ש הוא לא מגיע אז להיות שחקן מכבי? ועוד אירופה?

מעדיף טבח שנכנס למוד בכיין אפילו

ורמוט היה מדהים אבל אני לא תופס ממנו..

אני צריך שתסביר לי את המשפט הזה

אדיר,

לפני המשחק 85% העדיפו את רפאלוב על פני ורמוט אבל בסופו של דבר הבחירה בורמוט יותר מהוכיחה את עצמה.

אתה לא יכול לקבוע על סמך כלום שהצבה של רפאלוב הייתה עדיפה.

שאני לא תופס מורמוט בכללי אבל במשחק הספיציפי הזה הוא נתן הופעה טובה?

בסדר גמור, אבל כל עוד אתה יודע שהוא לא כינור ראשון, ולא המנהיג של הקבוצה, הוא בהחלט יכול לזהור ליד שחקנים טובים אחרים ולתת ביצועים טובים (בדיוק כמו עם גילי ורמוט אגב)

זה מה שכתבתי בסוף. אם להביא אותו כשחקן משלים, בסדר. אבל הוא לא במקום הזה בקריירה (בניגוד לורמוט שכן). יותר במקום של בן בסט. פעמיים על הספסל וזה קטסטרופה ואבא חוזר לטלוויזיה.

אם ערן זהבי עוזב לחו''ל - מאור בוזגלו אמור לבוא בחשבון כישראלי בכיר.

בכל מקרה לא יקרה, ורמוט הגיע על תקן הסוגר פינה לשחקן ישראלי בכיר שיכול לשחק בעמדות של זהבי. מאמין שמכבי ילכו על קשר זר בהמשך.

אם ערן זהבי עוזב לחו''ל - מאור בוזגלו אמור לבוא בחשבון כישראלי בכיר.

בכל מקרה לא יקרה, ורמוט הגיע על תקן הסוגר פינה לשחקן ישראלי בכיר שיכול לשחק בעמדות של זהבי. מאמין שמכבי ילכו על קשר זר בהמשך.

עוזב לחול ? שי סגרה לנו תפינה הזו. ;)

קאיודה? לא מובן לי בכלל.

זר מליגת העל? וואקמה שחקן ענק שבמשחק האחרון הוכיח שהוא גם מהיר מאד בגול השני מת לראות אותו במכבי.

מה שבטוח הולך להיות מעניין בחלון בקיץ.

כן. אחרי שניפרד מפריצה, חלוץ שלקח 6 אליפויות, 14 הופעות בנבחרת שבדיה ו187 גולים בקריירה, אנחנו נביא את קאיודה, שההישג הגדול שלו בנתיים שהוא לא קיבל שילשול משניצל כושי הלא מקורי בנתניה. בדוק.

כן. אחרי שניפרד מפריצה, חלוץ שלקח 6 אליפויות, 14 הופעות בנבחרת שבדיה ו187 גולים בקריירה, אנחנו נביא את קאיודה, שההישג הגדול שלו בנתיים שהוא לא קיבל שילשול משניצל כושי הלא מקורי בנתניה. בדוק.

לא שאני מחזיק מקאיודה, אבל לפי הדיבור שלך אני מבין ששוב אנחנו צריכים להביא חלוץ קשיש שיתן עוד שנתיים טובות ויעשה עוד עונת פרישה על חשבון הבית...

מכבי צריכה חלוץ צעיר מהיר (!!!) ומבטיח, לא ממש משנה עברו..

מה הקשר? לא שאני חושב שנביא אותו, אבל איזה הישגים היה לשחקנים אחרים שהבאנו, כמו קרלוס, איינבינדר, טב"ח או רייכרט?

חוץ מזה, גם לארנשו היה מלאנתלאפים גולים בקריירה והוא נחתך מהר מאוד. צריך להביא את מי שטוב עכשיו, לא מי שיש לו רזומה.

לא שאני מחזיק מקאיודה, אבל לפי הדיבור שלך אני מבין ששוב אנחנו צריכים להביא חלוץ קשיש שיתן עוד שנתיים טובות ויעשה עוד עונת פרישה על חשבון הבית...

מכבי צריכה חלוץ צעיר מהיר (!!!) ומבטיח, לא ממש משנה עברו..

מתי ג'ורדי הביא זר צעיר? (רמז- אף פעם) והוא גם לא צריך. בשביל זה יש נוער . ואם ירשים בנוער אז יושאל לקבוצה כמו מכבי נתניה.

החלוץ שיבוא יהיה עם ניסיון ולא איזה זר צעיר להשקעה.

מה הקשר? לא שאני חושב שנביא אותו, אבל איזה הישגים היה לשחקנים אחרים שהבאנו, כמו קרלוס, איינבינדר, טב"ח או רייכרט?

חוץ מזה, גם לארנשו היה מלאנתלאפים גולים בקריירה והוא נחתך מהר מאוד. צריך להביא את מי שטוב עכשיו, לא מי שיש לו רזומה.

ג'ורדי לא יביא חלוץ מתחת לגיל 24 . אני מוכן להתערב על זה.

מתי ג'ורדי הביא זר צעיר? (רמז- אף פעם) והוא גם לא צריך. בשביל זה יש נוער . ואם ירשים בנוער אז יושאל לקבוצה כמו מכבי נתניה.

החלוץ שיבוא יהיה עם ניסיון ולא איזה זר צעיר להשקעה.

ג'ורדי לא יביא חלוץ מתחת לגיל 24 . אני מוכן להתערב על זה.

בשביל זה יש נוער, ראיתי לאן החלוצים מהנוער הגיעו... גם לא צריך להיות קיצוני, זה שאני חושב שלא צריך חלוץ בן 32 זה לא אומר שאני חושב שצריך חלוץ בן 18.

חלוץ איכותי בן 26-27 זה משהו שקשה להביא לארץ, אבל שווה את המאמץ

נוסא הגיע לפני יום הולדת 24.

קרלוס - 28 , פריצה - 32, ארנשו-32, גורי-31 , מיטרוביץ - 27 , מארבל- 30, גונזאלו - 29 .

הזר היחידי שהגיע צעיר- נוסא. שלו כבר היה נסיון בליגת העל והוא שיחק בליגה הספרדית.

ג'ורדי לא יביא זר בן 21 , בטח לא לתפקיד חלוץ המטרה. שום סרט כזה.

בשביל זה יש נוער, ראיתי לאן החלוצים מהנוער הגיעו... גם לא צריך להיות קיצוני, זה שאני חושב שלא צריך חלוץ בן 32 זה לא אומר שאני חושב שצריך חלוץ בן 18.

חלוץ איכותי בן 26-27 זה משהו שקשה להביא לארץ, אבל שווה את המאמץ

אחלה גיל. אני לא אומר שחייבים חלוץ בן 30 + . אבל חלוץ שעבר משהו בקריירה , התמודד על אליפויות, שיחק באירופה- זה מחייב.

ג'ורדי יכול לקנות את קאיודה ואז ישר להשאיל אותו, אבל ישר להרכב? בחיים לא. ושום חלוץ בגיל הזה.

שורה המשותף לכולם הוא שהם היו חופשיים (חוץ מגונזאלו)

השנה אני מאמין שייפתח הארנק להגיע לצמפיונס ונראה פה זרים ששילמו עליהם, לא משנה בני כמה הם, וכן, אולי גם מתחת ל24.

ובינתיים בטוויטר שפרסמו פה לא מזמן שפגע כביכול בההעברות בינואר רושמים על חיים סילבס למכבי

כנראה בדיחה אבל הוא באמת מאמן צעיר ומבטיח יכול להיות שהוא יהיה במחלקת הנוער.

הוא ממש לא יהיה במחלקת הנוער...

יכול להיות שהוא עוד יהיה המאמן של מכבי בעתיד, מדובר במאמן לא רע בכלל, אבל אני לא מאמין שהוא יחליף את פאקו כבר בעונה הבאה, ואפילו לא בעוד שתי עונות, זה נשמע לי הזוי.