Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

אותו בן אדם שדיווח לראשונה על הקשר מאלמו (אנוק אדו) מפרסם שיש התקדמות בין מכבי למאלמו.

הוא גם אומר שיש סיכוי שהשחקן יצטרף כבר באפריל ויתאמן עם מכבי.

CCYDF4a.png

האמת שהיה לו לפני חודש פרסום על עוד שחקן , מגן ימני סמואל אינקום שנראה שחקן מרשים מאוד עם 46 הופעות בנבחרת גאנה ובשיאו היה שווה 4 מיליון יורו לפי טרנספרמרקט , והוא רק בן 25 , נראה כמו שחקן טוב מאוד,והשחקן שהוא דיבר עליו פה גם נראה לא רע האמת וכבר יש לו 12 הופעות בצ'מפיונס 6 עם מאלמו העונה ו6 עם איזו קבוצה מדנמרק

מיכה מוכשר יותר ורמוט טוב יותר ובכל זאת הוא עולה עליהם במספרים ובפער.

לא קונה את השטות״לא הופיע למשחק גדול״.

על פי זה שורמוט הוא מהטובים בארץ(אם לא הטוב ביותר) בשליטה בכדור והשתחררות מלחץ, ואצל בוזגלו זו אחת מנקודות התורפה. זה לבד מספיק לי לעדיף את גילי. שים לב איפה בוזגלו פורח, בקבוצות שמקבלות שטחים ממתפרצות(סכנין, ב״ש). מספיק יש את טב״ח שנעלם בצפיפות.

אז עוד פעם אני אשאל אותך ,מתי בפעם אחרונה קבוצה מאירופה לחצה את ורמוט והוא שלט בכדור?

אז עוד פעם אני אשאל אותך ,

מתי בפעם אחרונה קבוצה מאירופה לחצה את ורמוט והוא שלט בכדור?

מה הפואנטה שלך? מתי בפעם האחרונה לחצו את בוזגלו והוא שלט בכדור(אפילו בארץ)? ורמוט עדיף עליו בהרבה באספקט הזה, גם אם ישחק נגד קבוצה מאירופה ויהיה כשלון מוחלט. הדיון לא הולך לשום מקום, נסכים לא להסכים.

בוסניה

כן מה זה שלט במגרש חבל על הזמן.

1. לא זוכר שחקן אחד שהיה גרוע במשחק הזה

2. עם רפאלוב במקומו הנבחרת הייתה יותר טובה.

מה הפואנטה שלך? מתי בפעם האחרונה לחצו את בוזגלו והוא שלט בכדור(אפילו בארץ)? ורמוט עדיף עליו בהרבה באספקט הזה, גם אם ישחק נגד קבוצה מאירופה ויהיה כשלון מוחלט. הדיון לא הולך לשום מקום, נסכים לא להסכים.

הפואנטה שלי היא שסתם מקטינים פה את בוזגלו כי הוא משחק בב"ש ומגדילים את ורמוט רק כי הוא משחק אצלנו.

גם אני טוען שבוזגלו זה שחקן שלא יכול להוביל קבוצה (ורמוט כן?) וקורס במשחקים גדולים, אבל לדעתי הוא טוב מורמוט והוכיח את זה בעונה וחצי האחרונות.

כן מה זה שלט במגרש חבל על הזמן.

1. לא זוכר שחקן אחד שהיה גרוע במשחק הזה

2. עם רפאלוב במקומו הנבחרת הייתה יותר טובה.

הפואנטה שלי היא שסתם מקטינים פה את בוזגלו כי הוא משחק בב"ש ומגדילים את ורמוט רק כי הוא משחק אצלנו.

גם אני טוען שבוזגלו זה שחקן שלא יכול להוביל קבוצה (ורמוט כן?) וקורס במשחקים גדולים, אבל לדעתי הוא טוב מורמוט והוכיח את זה בעונה וחצי האחרונות.

ורמוט היה מדהים מול בוסניה. כמה שאני לא תופס ממנו, במשחק הזה הוא היה מדהים.

לחצו את אמא שלו וכל פעם הוא השתחרר כמו ענק.

ורמוט היה מדהים אבל אני לא תופס ממנו..

אני צריך שתסביר לי את המשפט הזה

אדיר,

לפני המשחק 85% העדיפו את רפאלוב על פני ורמוט אבל בסופו של דבר הבחירה בורמוט יותר מהוכיחה את עצמה.

אתה לא יכול לקבוע על סמך כלום שהצבה של רפאלוב הייתה עדיפה.

אגב האיש ההוא עם הציטוטים מהטוויטר של כל העברות אמר שאם קאיודה ימשיך לשחק בארץ מכבי ירצו אותו כלומר לא יתנו לו לעבור לחיפה

תלוי במשחק. לאירופה לגמרי בן חיים, אבל בליגה בוזגלו יכול להיות נשק מאוד מסוכן ויעיל יותר מטב"ח.

בהנחה שאתה צריך לבחור אחד מהם למשך עונה שלמה

אותו בחור מהטוויטר רשם ב-16 בינואר שליאז', סלטיק ופאוק רצו אותו, כשהפער בין מכבי לסלטיק היה 200K (ההצעה המקורית של סלטיק - 2M, של ליאז' - 1.8)

אותו בחור מהטוויטר רשם ב-16 בינואר שליאז', סלטיק ופאוק רצו אותו, כשהפער בין מכבי לסלטיק היה 200K (ההצעה המקורית של סלטיק - 2M, של ליאז' - 1.8)

את קאיודה או את הקשר?

בקיץ יעשו לנו את החיים הרבה יותר קלים, הסעיף שחרור שלו תקף בקיץ ועומד על 2.2M יורו, למכבי לדעתי אין שום ספק שתבוא קבוצה ותשים את זה...

בקיץ יעשו לנו את החיים הרבה יותר קלים, הסעיף שחרור שלו תקף בקיץ ועומד על 2.2M יורו, למכבי לדעתי אין שום ספק שתבוא קבוצה ותשים את זה...

לי יש ספק, לדעתי יימכר אבל בהרבה פחות מהסעיף.

לי יש ספק, לדעתי יימכר אבל בהרבה פחות מהסעיף.

שלושה קבוצות התקרבו לסכום לפי כל הפרסומים, לפי מה שאומרים סלטיק כבר הייתה מוכנה לשים את סעיף השחרור ולוזון התעצבן שלא משחררים אותו אבל אז מכבי הבהירו שהסעיף תקף לקיץ בלבד, שוב אני חוזר להערכתי ולדעתי האישית, יש כבר קבוצה ששמה את הסכום הזה ורק מחכים לקיץ, לא סתם ורמוט הגיע כשהוא משחק על המשבצת שלו כבר עכשיו.