Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

במובן הזה אתה צודק ונראה לי שמטילים עליו אשמה בפנדל מתוך ניסיון למצוא אשמים למצב הגרוע של הקבוצה באותן שנים, בכלל, והנחיתות לעומת הפועל, בפרט.

יחד עם זאת, החודשיים האחרונים הם מהווים הוכחה די חזקה שהוא לא יכול לשמש בתור הכוכב של קבוצה גדולה. מרגע שהתחילו לדבר עליו ועל עד כמה הוא טוב (ובסיבוב הראשון הוא היה פנטסטי), הוא נעלם. לא נחלש (נניח, זהבי קצת נחלש), אלא פשוט נעלם. לא גולים, לא בישולים, לא הרמות טובות, לא לסחוב את הקבוצה עליו.

מצד שני, הוא לא בשלב בקריירה שאתה יכול להביא אותו כדי להיות כינור שביעי. אם אתה מביא אותו, הוא צריך להיות בין ה- 1-2 כוכבים של הקבוצה. ובהנתן האמור לעיל, זה בעייתי.

בסדר גמור, אבל כל עוד אתה יודע שהוא לא כינור ראשון, ולא המנהיג של הקבוצה, הוא בהחלט יכול לזהור ליד שחקנים טובים אחרים ולתת ביצועים טובים (בדיוק כמו עם גילי ורמוט אגב)

בוזגלו מת לחזור למכבי, רואים בראיונות שהוא אומר שצובט לו ושאם לא היה עוזב היה היום קפטן וכו' וברור שהיה רוצה להיות פה..

בנוסף תופס ממנו מאוד מקצועית

עם כל זה, העמדה שלו עמוסה אצלנו מה לעשות

מקצועית - לעולם לא אשכח את הפיפי במכנסיים שעשה נגד ביתר בגביע. חוץ מזה שורמוט+מיכה על העמדה שלו.

אישית - אני לא יכול לראות את כל הפוזה שלו, העמידה שלו בכדורים חופשיים, התספורת בשיער.......... וכו'

בקיצור לא.

זה הדבר היחיד שגרם לי לשנוא אותו ומה שגרם לי לחשוב שהוא סצם קוקסינל

מקצועית ורמוט עדיף עליו. בוזגלו שחקן ליגה טוב אבל לאירופה(לשם אנחנו מכוונים) הוא לא שייך. ברגע שטיפה לוחצים אותו ויש צפיפות הוא נעלם, הוא צריך שטח וזמן כי הכדור לא דבוק לו לרגל טבעי(בדומה לטב"ח, ובניגוד לשחקנים כמו דור, יצחקי וורמוט). זה גם למה כבר כמה שנים הוא בגדר נעלם נגדנו, הקבוצה היחידה שמציגה אינטנסיביות שמזכירה אירופה. רק בליגה פח שלנו שמשחקים בהליכה והלחץ היחידי שיש זה לחץ מהקהל/תקשורת הוא יכול להצליח.

על פי מה אתה קובע שורמוט עדיף עליו מקצועית?מתי בפעם אחרונה קבוצה מאירופה לחצה את ורמוט והוא שלט בכדור?

מעדיף את שלושתם על פניו. ברגע שהקבוצה הייתה צריכה אותו, הוא סירב לעלות(!!!!!!) לשחק בגביע והמשיך עם הפרצופים. על בן בסט ליכלכו כמו מטורפים, אבל על הילד זין הזה אתם שוכחים את המקרה הבזוי הזה? סירב לעלות לשחק, זה בלתי נתפס. שחקנים פי 100 יותר גדולים ממנו ״הושפלו״ ויובשו ע״י מאמנים, אבל כשהקבוצה צריכה אותך אתה עולה, לא משנה מה, ולרגע לא דיברתי מתוך נק׳ מבט שהוא ׳שכיר׳ של המועדון, מדבר מבחינה מוסרית למועדון אליו אתה שייך. הוא לא שווה כלום, ומבחינה מקצועית הוא לעולם לא מופיע למשחקים הגדולים.

תקרא שוב , דיברתי מקצועית. מה הקשר מה שהוא עשה ?

על פי מה אתה קובע שורמוט עדיף עליו מקצועית?מתי בפעם אחרונה קבוצה מאירופה לחצה את ורמוט והוא שלט בכדור?

על פי זה שורמוט הוא מהטובים בארץ(אם לא הטוב ביותר) בשליטה בכדור והשתחררות מלחץ, ואצל בוזגלו זו אחת מנקודות התורפה. זה לבד מספיק לי לעדיף את גילי. שים לב איפה בוזגלו פורח, בקבוצות שמקבלות שטחים ממתפרצות(סכנין, ב״ש). מספיק יש את טב״ח שנעלם בצפיפות.

די נו. אם בוזגלו בא כמעט כולם יהיו בסדר עם זה ויגידו שזה חיזוק אדיר. גם מליקסון וברדה נראים פח בקבוצה של אלישע, זה אומר שהם חרא שחקנים?

לבוזגלו אין מקום במכבי במתכונת הנוכחית, אני מאמין שגם יורדי חושב ככה וזה לא יקרה.

מי שהיה טוב הרבה יותר הוא שלומי ארבטיימן, סקורר גדול.

ציטוט מאורי משיח פייסבוק

''פאקו יכול להגיד מה שהוא רוצה התכוננו לביאת האל קאיודה"

אשמח לראות את קאיודה משתף פעולה עם הקשר 50 50 הספרדי וקלוזה

אותו בן אדם שדיווח לראשונה על הקשר מאלמו (אנוק אדו) מפרסם שיש התקדמות בין מכבי למאלמו.

הוא גם אומר שיש סיכוי שהשחקן יצטרף כבר באפריל ויתאמן עם מכבי.

CCYDF4a.png

מאז שהשחקן בעצמו דיבר בתקשורת

זה נראה לי רציני ושהוא אכן יהיה פה בקיץ .

כן..

מה שמעניין גם זה איך הוא בדיוק יצטרף. לפי מה שהבנתי כרגע בשוודיה הקבוצות במחנה אימונים. הליגה שם מתחילה באפריל..

הבן אדם טוען שהוא יצטרף לאימוני הקבוצה באפריל וההעברה הרשמית תיסגר בקיץ כנראה.