Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

שמעו אנחנו לא צריכים גימיקים פה ושחקנים עם שם

צריך שחקנים טובים

מה יעזור לי דווידס או יעקובו הדרור כץ הזה שלא שיחק כדורגל שנתיים

מה עם סאדאת' בוקארי ששיחק בנוער של בית"ר ואח"כ מכבי חיפה?

בעונה וחצי האחרונות כבש 14 גולים, שחקן חופשי לפי טרספרמרקט

http://www.transfermarkt.co.uk/sadat-bukari/profil/spieler/63470

אבל מדברים על שחקן לכמה שנים

מה יעזור חלוץ מבוגר? (פריצה יש רק אחד)

או קלוזה?

חלוץ מבוגר ? הוגו אלמיידה לדוגמא בן 30, שחקן כמוהו אונס את הליגה פה בהליכה.

השמות פה כל כך מבאסים.

אנשים פה חייבים להנמיך ציפיות, מה אתם חושבים שיבוא? אם בכלל יבוא משהו זה יהיה חלוץ ללא חוזה כנראה, חלוץ שנתן 14 שערים ברומניה אמנם בשנה וחצי אבל זה לא כזה נורא, אנשים שמעו אפלאיי חשבו זה רציני ובאמת יגיעו שחקנים כאלו לארץ.

אנשים פה חייבים להנמיך ציפיות, מה אתם חושבים שיבוא? אם בכלל יבוא משהו זה יהיה חלוץ ללא חוזה כנראה, חלוץ שנתן 14 שערים ברומניה אמנם בשנה וחצי אבל זה לא כזה נורא, אנשים שמעו אפלאיי חשבו זה רציני ובאמת יגיעו שחקנים כאלו לארץ.

אני לא אהבל. לא מצפה ליותר מדי. פריצה עדיף על על השמות האלה שיקח להם חודש ויותר להבין מה קורה איתם. תוסיף את העובדה שאנחנו משחקים בלי חלוץ ואז בכלל אני לא מבין למה לא להישאר כבר עם פריצה.

מצד שני, זה כולה דיווח של וואן שיורים לאוויר ואולי יפגעו.

הרבה אנשים מתוך המועדון (פאקו וג'ק בזמנו בציטוטים מדויקים שאני זוכר) מתבטאים על הכוונה להצעיד את המועדון לטופ 50 באירופה..

ברור שבשביל לעשות את זה בסוף תצטרך לבוא קפיצת המדרגה בזרים... פשוט השאלה היא מתי יגיעו למסקנה שהתשתית מספיק ראויה ומוכנה להפצצות כאלו.. כי כבר היתה שנה ששפכו פה עשרות מיליונים על רכש והכל התפוצץ בפנים...

הרבה אנשים מתוך המועדון (פאקו וג'ק בזמנו בציטוטים מדויקים שאני זוכר) מתבטאים על הכוונה להצעיד את המועדון לטופ 50 באירופה..

ברור שבשביל לעשות את זה בסוף תצטרך לבוא קפיצת המדרגה בזרים... פשוט השאלה היא מתי יגיעו למסקנה שהתשתית מספיק ראויה ומוכנה להפצצות כאלו.. כי כבר היתה שנה ששפכו פה עשרות מיליונים על רכש והכל התפוצץ בפנים...

היו פה דיבורים על זרים במיליונים בקיץ. בסוף מיטרוביץ הוחזר מהחום הבאר שבעי...

אבל לך תדע, אולי יוציאו בקיץ שלושה מיליון דולר על שלושה זרים.

בית"ר ירושלים רוצה את ברק בדש ממכבי תל אביב
בקבוצה מהבירה מקווים שמכבי תל אביב תשחרר את החלוץ. בדש כבר ניהל מו"מ לפני שנה וחצי, אבל טביב סירב לשלם. בבית"ר אמרו: "קשה למצוא עכשיו זרים חופשיים שיכולים לשדרג אותנו"

http://sports.walla.co.il/item/2823312

אני חולה על טביב. הוא לא הולך על שחקנים, לא מציע הצעות, הוא "רוצה" ומצפה שישחררו לו שחקנים. ואם לא שחררו? הוא לא אשם, הוא רצה.

אני חולה על טביב. הוא לא הולך על שחקנים, לא מציע הצעות, הוא "רוצה" ומצפה שישחררו לו שחקנים. ואם לא שחררו? הוא לא אשם, הוא רצה.

אני גם אוהב את מוסר התשלומים שלו.

הוא לא משלם. רוצה שישלם לך? תתבע אותו. זכית? הרווחת. לא זכית? הוא הרוויח.

אני גם אוהב את מוסר התשלומים שלו.

הוא לא משלם. רוצה שישלם לך? תתבע אותו. זכית? הרווחת. לא זכית? הוא הרוויח.

תגיד את זה להרוש

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=183497&lang=HE

לכל כלל יש יוצא מן הכלל.

אגב, הקטע הכי גאוני שלו בהלנות שכר, הוא שברוב התביעות הוא פשוט מגיע לפשרות. הוא סיכם עם מישהו שהוא ישלם לו X, לא שילם לו שקל ואז תוך כדי התביעה הוא מגיע לפשרה לפיה הוא ישלם לו X/2, זאת פשוט גאונות.

שיר צדק זה חיזוק לגיטימי מאוד למכבי, מישהו אמר כאן שהוא כמו טיבי לפני מכבי ואני מזדהה.

אני לא יודע את מי אתם מחשיבים כבלם מהיר אבל צדק בטח שלא איטי להפך הוא די מהיר. אולי אתם מצפים לדויד לואיז בקיץ.

חוץ מזה אם מכבי מביאים זר את מי הייתם משחררים? ראדה? כבר עכשיו בינואר?

את ראדה הייתי משחרר עוד בקיץ ביחד עם הצלם ומיטרו , מכיוון שביניאר אי אפשר לשחרר את השוער שלך (אלא אם כן הוא זוועת עולם והוא לא) ואת מיטרו לא הייתי משחרר עכשיו , אז כן פריצה כל האהבה שלי אליו צריך להיות משחורר, כי:

1. בתפיסה שלי זר צריך להיות רמה מעל הליגה, אצלנו כבר שנה שניה שהוא לא שחקן הרכב

2. הוא מבוגר מידיי ופצוע מידיי

3. צריך שחקן על התפקיד שלו, וכשאן ישראלי פנוי אז זה צריך לחתוך

נ.ב

אם הוא היה יכול לשחזר רק 70% של פריצה של אותה חצי עונה ראשונה שלו הסיפור שלו לא היה בכלל על הפרק

את ראדה הייתי משחרר עוד בקיץ ביחד עם הצלם ומיטרו , מכיוון שביניאר אי אפשר לשחרר את השוער שלך (אלא אם כן הוא זוועת עולם והוא לא) ואת מיטרו לא הייתי משחרר עכשיו , אז כן פריצה כל האהבה שלי אליו צריך להיות משחורר, כי:

1. בתפיסה שלי זר צריך להיות רמה מעל הליגה, אצלנו כבר שנה שניה שהוא לא שחקן הרכב

2. הוא מבוגר מידיי ופצוע מידיי

3. צריך שחקן על התפקיד שלו, וכשאן ישראלי פנוי אז זה צריך לחתוך

נ.ב

אם הוא היה יכול לשחזר רק 70% של פריצה של אותה חצי עונה ראשונה שלו הסיפור שלו לא היה בכלל על הפרק

הוא מסיים את העונה עם 10 גולים +

עליי.