Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

חיפה עם שכטר ועטר עונה הבאה יכולה לבנות משהו מאוד רציני וחזק..

לגבי עטר,כואב.

וכל מי שמקלל אותו סמרטוט מביך בעצמו!

חיפה עם ראיוס ואבוחצירא ידברו חזק מאוד שנה הבאה : 2013

חיפה עם יוסי בניון ואדריסיו ישוטו אל האליפות : 2014

חיפה עם שכטר ועטר ישאירו אבק למכבי :2015

יענקל'ה שחר התאבד : 2016

לא יודע מה איתכם אבל ביום שהוא יעלה לשחק נגדנו (מה שלא בטוח יקרה השנה) אני אעמוד ואמחא לו כפיים על כל מה שעשה בשבילנו ומקווה מאוד שהקהל העלוב שלנו ייתן לו את הכבוד המגיע לו

לחיפה יש ב"ש, ק"ש ומפ"ת במשחקים הבאים. אם הם מפסידים לב"ש ומפ"ת הם יכולים להיות 9 נק' מהמקום ה6 (פלאיוף עליון).

יש כאן מתכון לסכסוך עם הקהל

אם תנסו לראות את הקבוצה ואיך היא הייתה נראית בלי עטר אתם תבינו שג'ורדי עשה בשכל, עם כל הכבוד, מאוד טיפשי להביא את עטר למכבי,

עם זאת הדבר היחיד שכואב כאן והוא בעיקר בלתי נמנע זה שעטר הלך לקבוצה אחרת בישראל.

עטר פתח בית כנסת נייד, שכטר כבר שחקן העונה

והתל אביביות מקבלות מסר, זהירות!

אם תנסו לראות את הקבוצה ואיך היא הייתה נראית בלי עטר אתם תבינו שג'ורדי עשה בשכל, עם כל הכבוד, מאוד טיפשי להביא את עטר למכבי,

עם זאת הדבר היחיד שכואב כאן והוא בעיקר בלתי נמנע זה שעטר הלך לקבוצה אחרת בישראל.

לחצי שנה הקרובה אנחנו לא צריכים את עטר.

אבל בקיץ, עם סיכוי סביר שטל בן חיים יעזוב, כשיצחקי יהיה כבר בן 31, שעדן בן בסט לא יהפוך פתאום לשחקן מוביל (הנפילה הכי גדולה של ג׳ורדי), וכשבריכת הליגיונרים ריקה, עטר יכל להיות בדיוק מה שאנחנו צריכים.

מה גם שחיזקנו משמעותית קבוצה שאולי תתחרה איתנו על התואר בעונה הבאה.

אם היו אלטרנטיבות הייתי מבין, אבל כשהחיזוק הישראלי הכי משמעותי להתקפה שנוכל להביא הוא אחמד אעבד, לא מובן לי מה עובר לג׳ורדי ראש.

אבל בקיץ, עם סיכוי סביר שטל בן חיים יעזוב, כשיצחקי יהיה כבר בן 31, שעדן בן בסט לא יהפוך פתאום לשחקן מוביל (הנפילה הכי גדולה של ג׳ורדי), וכשבריכת הליגיונרים ריקה, עטר יכל להיות בדיוק מה שאנחנו צריכים.

לא מובן לי מה עובר לג׳ורדי ראש.

יש סיכוי שטב"ח ישאר, יצחקי יהיה מעולה בגיל 31, בן בסט יהפוך לשחקן שכולם רצו (נפילה? שחקן שכולם כאן בפורום רצו מאוד שיבוא), ושעטר יהיה בדיוק מה שאנחנו לא צריכים.

חיפה התחזקה משמעותית להתחרות איתנו על האליפות גם עונה שעברה, לא?

הכי חשוב הוא שחיפה תמשיך לחזק את עצמה בשחקני התקפה ולא תיגע בחוליית ההגנה הקדושה שלה

:thumbs:

הרכש של חיפה מזכיר את שלנו לפני עידן ג'ורדי. שמות "על הנייר" זה נחמד למנויים והכל, אבל זה לא שווה כלום כשעל הקווים עומד מאמן בינוני מינוס (תישאר) ואין שום איזון בסגל שלהם.

אני חולה על פריצה, אבל יש גבול כמה אפשר לסחוב את זה. ויצחיק להזכירכם מסיים חוזה בסוף העונה (אני לא אתפלא אם נשמע על הארכת החוזה בימים הקרובים, בסכומים שמזכירים את זהבי).

פריצה לא יעזוב בינואר הוא יעזוב בסוף העונה ומכבי תביא במקומו חלוץ זר אחר.

אז אני לא רואה שום סיבה להביא את שכטר הבינוני

שמע, לראשונה מאז הגעת ג'ורדי (ובעצם גם כמה שנים לפני) חיפה הולכת על מה שנקרא ישראלים בכירים.

ככה אנחנו לקחנו את שתי האליפויות האחרונות.

אם היו אלטרנטיבות הייתי מבין, אבל כשהחיזוק הישראלי הכי משמעותי להתקפה שנוכל להביא הוא אחמד אעבד, לא מובן לי מה עובר לג׳ורדי ראש.

ש... ש... ש... ש.. ובינתיים הוא נמצא חצי שנה במכבי וגונב דקות משחק לחצי מההתקפה שלך, שאף אחד לא מבטיח לך שכל התרחישים שגוללת בפני באמת יקרו, אתם סתם לחוצים, איך אמר פה מישהו, אתם נשמעים כמו חבורת מעריצות של ביבר.

תנו לעצמכם פליק ותתאפסו על עצמכם, זה הכל פסיכולוגי אנחנו לא צרכים את עטר במכבי.

יש סיכוי שטב"ח ישאר, יצחקי יהיה מעולה בגיל 31, בן בסט יהפוך לשחקן שכולם רצו (נפילה? שחקן שכולם כאן בפורום רצו מאוד שיבוא), ושעטר יהיה בדיוק מה שאנחנו לא צריכים.

חיפה התחזקה משמעותית להתחרות איתנו על האליפות גם עונה שעברה, לא?

אין ספק שלהתפלל שהכל יסתדר זה רעיון מצוין.

אתה לא צריך שכולם יפלו בשביל שיהיה מקום לעטר, מספיק אחד. ועטר יכל לסגור לך פינה לשלוש השנים הקרובות.

ולגבי בן בסט - הוא פשוט לא שחקן לקבוצה עם שאיפות רציניות. זה שרצו אותו זה כי כולם היו חרמנים לרכש ולא שמו לב לסיבוב שעושים עלינו פה. רכש גרוע ברמת יניב עזרן.

אין ספק שלהתפלל שהכל יסתדר זה רעיון מצוין.

אתה לא צריך שכולם יפלו בשביל שיהיה מקום לעטר, מספיק אחד. ועטר יכל לסגור לך פינה לשלוש השנים הקרובות.

ולגבי בן בסט - הוא פשוט לא שחקן לקבוצה עם שאיפות רציניות. זה שרצו אותו זה כי כולם היו חרמנים לרכש ולא שמו לב לסיבוב שעושים עלינו פה. רכש גרוע ברמת יניב עזרן.

אני גם לא כ"כ מחבב את בן בסט, אבל כמעט כולם כאן בנושא ממהרים להסיק מסקנות. קחו נשימה, חכו, תראו מה יהיה, יש עוד 14 ימים לחלון ההעברות, יש עוד 4 חודשים עד סיום העונה. הרבה יכול לקרות בתקופה הזאת. כולל החתמת שחקנים והארכת חוזים.

אתם נכנסים לפאניקה עכשיו כאילו אנחנו מקום 11 עם 20 נק' ב18 משחקים.

שמע, לראשונה מאז הגעת ג'ורדי (ובעצם גם כמה שנים לפני) חיפה הולכת על מה שנקרא ישראלים בכירים.

ככה אנחנו לקחנו את שתי האליפויות האחרונות.

כל עוד שחר ימשיך לחשוב שהוא בשנות ה90 , התקשורת שמעורבבת במועדון והפחד ההיסטרי מהקהל- שיביאו גם את מסי.

ש... ש... ש... ש.. ובינתיים הוא נמצא חצי שנה במכבי וגונב דקות משחק לחצי מההתקפה שלך, שאף אחד לא מבטיח לך שכל התרחישים שגוללת בפני באמת יקרו, אתם סתם לחוצים, איך אמר פה מישהו, אתם נשמעים כמו חבורת מעריצות של ביבר.

תנו לעצמכם פליק ותתאפסו על עצמכם, זה הכל פסיכולוגי אנחנו לא צרכים את עטר במכבי.

מסכים, אתה לא צריך אותו היום.

אבל אתה תצטרך שחקן התקפה בקיץ, כי כבר היום ההתקפה של מכבי חורקת.

אתה משחק כרגע עם עדן בן בסט, ששווה בתרומה שלו לגאל מרגוליס, וזה לא הולך להשתנות.

אגב... גונב דקות משחק להתקפה - זה לא שלא מנסים להביא אף אחד. מנסים ולא מצליחים. זה אומר שהמערכת כן חושבת שיש צורך בעוד שחקן.

אני חולה על פריצה, אבל יש גבול כמה אפשר לסחוב את זה. ויצחיק להזכירכם מסיים חוזה בסוף העונה (אני לא אתפלא אם נשמע על הארכת החוזה בימים הקרובים, בסכומים שמזכירים את זהבי).

סוחבים את זה עד סוף העונה, עד שייגמר לו החוזה. אני בטוח שבקיץ יגיע חלוץ זר ברמה גבוהה כדי להחליף אותו

יצחקי? אין לי ספק שיאריכו לו חוזה, והוא גם ירצה להישאר אחרי שתמכו בו כל כך הרבה בזמן הפציעה, אבל אתה הזוי אם אתה חושב שיקבל חוזה גבוה. לא יקבל יותר ממה שטב"ח מרוויח היום במכבי, ואולי פחות.

פריצה לא יעזוב בינואר הוא יעזוב בסוף העונה ומכבי תביא במקומו חלוץ זר אחר.

אז אני לא רואה שום סיבה להביא את שכטר הבינוני

עד עכשיו נבנינו על ישראלים בכירים, ולא בכדי. אחוזי הפגיעה של ג'ורדי בזרים רחוקים מלהיות משביעי רצון ואם על הסיכוי לפגוע בפריצה נוסף אנחנו בונים בקיץ, אני לא בטוח שזה כ"כ אופטימי.

כמו כן, החוד שלנו כרגע מורכב מבן בסט, יצחקי (כפוף להארכת חוזה), חלוץ זר כלשהו ו... זהו. בדש לא יהיה כאן, ולא בטוח שזהבי או טב"ח יישארו. האופציות הישראליות מאוד דלילות וזה בעייתי.

אתם נכנסים לפאניקה עכשיו כאילו אנחנו מקום 11 עם 20 נק' ב18 משחקים.

האליפות העונה סגורה, אף אחד לא דואג לגבי זה.

אבל מכבי צריכה לשאוף לדעת איך היא תראה גם בעתיד, ולא לקוות שהכל יסתדר בקיץ.

אגב, אני בכלל לא מת על עטר. אחד השחקנים הפחות אהובים עלי כשהיה במכבי.

אבל אני מסתכל על השוק, ואין אלטרנטיבות פנויות. שוק שחקני ההתקפה הישראלים די ריק.

לכל החכמים שמקללים את אלירן

חוץ מלבוא לג'ורדי הביתה ולהתחנן על 4 הוא עשה הכל בשביל לחזור למכבי ואני לא מדבר מידיעה בתקשורת

מי שמקלל אותו צריך להתבייש. אל תמחאו כפיים, תשרקו בוז כמו לכל שחקן יריב אחר אבל אל תקללו אותו.

הראיון שלו על הקהל של חיפה מאוד שקול ומאופק אני לא ראיתי שום ליקוק, כנסו לנעליים של הבנאדם ותבינו אותו.

אני באמת לא מבין מה השיקול של ג'ורדי וחבל שאלירן לא אצלנו, אבל נקווה שהכל לטובה.

האליפות העונה סגורה, אף אחד לא דואג לגבי זה.

אבל מכבי צריכה לשאוף לדעת איך היא תראה גם בעתיד, ולא לקוות שהכל יסתדר בקיץ.

האליפות סגורה, יפה מאוד! צנוע מצידך. אז על מה הלחץ? יש מעל 7 חודשים לעשות רכש ולהאריך חוזים!

סוחבים את זה עד סוף העונה, עד שייגמר לו החוזה. אני בטוח שבקיץ יגיע חלוץ זר ברמה גבוהה כדי להחליף אותו

יצחקי? אין לי ספק שיאריכו לו חוזה, והוא גם ירצה להישאר אחרי שתמכו בו כל כך הרבה בזמן הפציעה, אבל אתה הזוי אם אתה חושב שיקבל חוזה גבוה. לא יקבל יותר ממה שטב"ח מרוויח היום במכבי, ואולי פחות.

מו"מ זה פונקציה של עמדות כוח, וליצחקי יש וואחד עמדה עכשיו. לג'ורדי כבר נכווה התחת פעם אחת עם דאבור.