Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

לכל ה112 האורחים , כן זה קצת מבאס לראות את עטר ירוק. אבל בתאכלס? שזו תיהיה השמחה היחידה שלכם אפסים. אנחנו נמשיך לקחת אליפויות, אתם תמשיכו לשמוח עם השאריות שלנו.

מה אתה מתעצבן, יכול להיות שזה חיזוק ללאומית

כמו שאמרתי בנושא הקודם על עטר אני אגיד שוב.

מי שישיר לו את השיר העלוב הזה הוא חתיכת צבוע מסריח שאין לו טיפת כבוד עצמי ועמוד שדרה.

אם תשירו לו את זה מה אתם שונים מהשרמוטות מהצד השני של הכביש? אני קורא פה את התגובות והקללות האלה לעטר ומבין שהקהל שלנו לא כל כך שונה מהזונות באדום.

מה ציפיתם שהוא יבוא לחיפה ויגיד שהוא היה מת להיות במכבי? באיזה עולם אתם חיים חתיכת כפויי טובה

100 אורחים אה כוסעמק

תאוננו תאוננו על התמונה שלו בירוק יא שרמוטות רק אל תשכחו להסתכל בטבלה אחרי שתגמרו

ובזאת של שנה שעברה

ובזאת שלפניה

לנושא, לא מסוגל לקלל אותו. בוז הוא יקבל כמו כל שחקן חיפל'ה, אבל אני לא אשיר אלירן שודד זקנות, אפילו לא בצחוק, ואני מקווה שגם שאר הקהל בעמדה הזאת, לא מגיע לו יחס כזה מאיתנו אחרי 3 שנים נהדרות כאן.

לכל ה112 האורחים , כן זה קצת מבאס לראות את עטר ירוק. אבל בתאכלס? שזו תיהיה השמחה היחידה שלכם אפסים. אנחנו נמשיך לקחת אליפויות, אתם תמשיכו לשמוח עם השאריות שלנו.

מה אתה רוצה מהם יצאו לשאוף קצת אוויר נקי

כמו שאמרתי בנושא הקודם על עטר אני אגיד שוב.

מי שישיר לו את השיר העלוב הזה הוא חתיכת צבוע מסריח שאין לו טיפת כבוד עצמי ועמוד שדרה.

אם תשירו לו את זה מה אתם שונים מהשרמוטות מהצד השני של הכביש? אני קורא פה את התגובות והקללות האלה לעטר ומבין שהקהל שלנו לא כל כך שונה מהזונות באדום.

מה ציפיתם שהוא יבוא לחיפה ויגיד שהוא היה מת להיות במכבי? באיזה עולם אתם חיים חתיכת כפויי טובה

שילך להיזדיין מה הוא מלקק לקהל המסריח שלהם, יקבל את הקללות ובצדק יהיה שמח בקרנות.

שילך להיזדיין מה הוא מלקק לקהל המסריח שלהם, יקבל את הקללות ובצדק יהיה שמח בקרנות.

מה ציפית שהוא יגיע ויגיד כמה הקהל שלהם חרא ? תפעיל טיפת היגיון ,לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את המצב שלו

לפחות נקווה ששכטר לא יחתום במכבי.

תחשבו על זה שעוד שבועיים פריצה חוזר מפציעה ולאט לאט יצחקי נכנס לכושר וכבר יש לנו 4 חלוצים!

מי צריך עוד חלוץ?

וגם הוא לא מציאה בכלל..

ובקשר לעטר מכבי לא רצו אותו אז אתם לא יכולים לבוא אליו בטענות

חיפה עם שכטר ועטר עונה הבאה יכולה לבנות משהו מאוד רציני וחזק..

לגבי עטר,כואב.

וכל מי שמקלל אותו סמרטוט מביך בעצמו!

לא רק שלא קיללנו את זהבי באופן ספציפי אצלנו לפחות זהבי היה צריך לעבוד קשה והוא הרוויח את האהבה שיש אליו בעבודה קשה. אצל הקופים מספיקה חתימה והם שוכחים איך הם התעללו בעטר. הקהל הכי צבוע ופתטי בליגה

מה ציפית שהוא יגיע ויגיד כמה הקהל שלהם חרא ? תפעיל טיפת היגיון ,לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את המצב שלו

שלא יגיד כלום, הרי בראיונות שלו אמר שהוא כל כך סבל מהם, פתאום הם קהל נהדר מביך.

אני חושב שצריך לזכור את השנים הטובות של אלירן במכבי ואסור לשרוק בוז, אלא לקבל אותו יפה ובכבוד ולהבין שאנחנו היינו בעדיפות ראשונה אצלו.

אני מאמין שאם הקהל שלנו לא יקלל אותו וישרוק לו בוז, גם אלירן יחזיר כבוד ולא יחגוג בהפגנתיות אם הוא יכבוש.

בנוגע לשכטר, הלוואי שיחתום אצלם ולא אצלנו. שחקן בינוני מאוד לטעמי.

גם ככה קשה לי להאמין שג'ורדי לא יביא בקיץ חלוץ זר במקום ראדה. יחד איתו יהיו את יצחקי ובן בסט ואת זהבי שיכול לשחק בעמדה. אנחנו לא צריכים עוד חלוצים.

שג'ורדי יתרכז בלחדש חוזה למי שצריך.

הקהל של חיפה זו בדיחה.

בתכלס יש רק שני קהלים בארץ עם גרעין קשה ועקרוני

לטוב והרבה פעמים לרע ואלו מכבי והפועל.

לחיפה יש קהל פריפריאלי, ג׳ינג׳י כזה.

הם מאוד מאוד מאוד מביכים.

אני מת שהם ישירו לו את השיר הזה שהם פירסמו

כאלו חסרי מודעות, זה מגוחך.

לפחות נקווה ששכטר לא יחתום במכבי.

תחשבו על זה שעוד שבועיים פריצה חוזר מפציעה ולאט לאט יצחקי נכנס לכושר וכבר יש לנו 4 חלוצים!

מי צריך עוד חלוץ?

וגם הוא לא מציאה בכלל..

ובקשר לעטר מכבי לא רצו אותו אז אתם לא יכולים לבוא אליו בטענות

אני חולה על פריצה, אבל יש גבול כמה אפשר לסחוב את זה. ויצחיק להזכירכם מסיים חוזה בסוף העונה (אני לא אתפלא אם נשמע על הארכת החוזה בימים הקרובים, בסכומים שמזכירים את זהבי).

חיפה עם שכטר ועטר עונה הבאה יכולה לבנות משהו מאוד רציני וחזק..

להזכיר לך איך דיברו על חיפה בתחילת העונה הזאת? להזכיר לך את כל תהליכי הבניה שדיברו עליהם אצלנו במשך עשר שנים את שהריקבון שיש במועדון הזה לא יבריא הם ימשיכו לסיים את העונה באוקטובר ומי ייתן וכך יהיה.

ועד שהם לא ישנו את ההגנה שלהם אני לא באמת יפחד מהם

ביצת הליגיונרים כמעט ויובשה סופית, חוזרים לימים שדמאו וג'קי גובים מיליון יורו על כל בובל שנתן חודש טוב.

וכשהסגל שלנו כבר מבוגר, חלק לא קטן מיצה את עצמו ושחקנים מובילים עשויים לעזוב, המצב לא פשוט כלל.

הקהל של חיפה זו בדיחה.

בתכלס יש רק שני קהלים בארץ עם גרעין קשה ועקרוני

לטוב והרבה פעמים לרע ואלו מכבי והפועל.

לחיפה יש קהל פריפריאלי, ג׳ינג׳י כזה.

הם מאוד מאוד מאוד מביכים.

אני מת שהם ישירו לו את השיר הזה שהם פירסמו

כאלו חסרי מודעות, זה מגוחך.

אני בטוח שעטר ממש יאהב את השיר שחקן החדש שלו מעניין אם הוא לא יכבוש וחיפה תמשיך להפסיד תוך כמה מחזורים הוא יסתכסך איתם ויגמור כמו טאווטחה בעונה שעברה