Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

כרגע אנחנו עם 5 מתוך 11 שחקני נבחרת ישראל. דמארי, ביבראס טב"ח הבלם ורפאלוב בחו"ל. משומר בפנסיה ומרציאנו אצל ג'קי.

יש בעיה עם שחקנים ישראלים איכותיים. מיכה, דור פרץ ובן בסט יצטרכו להרים את הרמה שלהם.

יש לנו מקום ל3-4 זרים שיכולים לשדרג אותנו למרות הכשלון שם.

כל אחד היה עושה את זה, ג'ורדי לא רצה אותו, תתמודדו.

אין לי תלונות שהוא הלך לחיפה. רק אם הוא היה הולך להפועל היה לי תלונות אמיתיות ורצון לשרוף אותו. חיפה מ.

אבל...........דיברתי על הכבוד העצמי שלו להתחיל ללקק לקהל מהשניה הראשונה, בהתחשב בהיסטוריה המאוד ברורה שלו איתם. זה חוסר כבוד כלפיי עצמו, לא כלפינו.

מהפייסבוק של חיפל'ה:
זה אומר הכל. איכס
השיר החדש של הירוקים לאלירן עטר :
כל הזקנות שבכרמל
תתחילו כבר להתפלל

תחביאו את התיק רחוק
כי עטר אולי יהיה ירוק
אלירן יצא ענק
החזיר לזקנה את הארנק
אלירן תדע הכל היה בדיחה
אנחנו אוהבים אותך
סלחנו לך על העבר
התיק שלך מזמן נסגר
היום אתה אזרח מהשורה
ברוך הבא לחיפה
אנחנו מבקשים סליחה
ברוך הבא למשפחה
אלירן תבין הכל היה בצחוק

ותודה לסוכן המהולל.

כשלקחנו את האליפות עם אוסקר, נמני היה חייב ויכול להשאיר את עטר במכבי (לפחות לנסות לעלות לצ'מפיונס), אם זה היה קורה, היה יכול למכור את עטר במחיר כפול [לפחות].

היה לחוץ כדי להוציא שחקן לחו"ל ועוד בקבוצה מסריחה כמו ריימס, ובפער ממש לא גדול ממה שמכבי היתה מוכנה לשלם לו.

אה, ואם אפשר להוסיף המצאה לפני שיצא לחו"ל ש-"מכבי לא רצתה אותו בשום אופן" - אז למה לא..

לפחות שישדוד את שחר ולא יבקיע.

הכי מביך שהיה פה

קהל הכי צבוע בליגה שעוד מבקר אותנו בעניין של זהבי שהוא היה בהפועל בכלל לא הקדשנו לו שיר מיוחד ועוד לא עברה דקת משחק אחת והם כבר שכחו לעטר את כל מה שהם עשו לו. אני מקווה מאוד שחיפה לא תגיע השנה לפלייאוף העליון לא בא לי שעטר ישחק נגדנו השנה

לא בטוח שבג'ורדי ניאלץ לבטוח בסיום העונה, והמהלכים בינואר רק מחזקים את ההרגשה הזו.

אם ככה ההתנהלות שלו מכעיסה אפילו יותר.

לא בטוח שבג'ורדי ניאלץ לבטוח בסיום העונה, והמהלכים בינואר רק מחזקים את ההרגשה הזו.

אוי נו, גם אם הוא לא נשאר, נראה לך באמת שהוא לא נותן 100% ולא עושה הכל הכי טוב בשביל מכבי ?

אם ככה ההתנהלות שלו מכעיסה אפילו יותר.

אני לא בטוח אם הוא לא פועל נמרצות להביא רכש כי הוא ממילא לא נשאר, או שהוא שוקל לא להישאר כי עניין הרכש מתמהמה ובניית הקבוצה בקיץ נראית פתאום בעייתית. בכל מקרה, זה לא נראה טוב.

בסוף תגלה שג'ורדי חתום בחיפה לעונה הבאה...