Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

מה עם דמי העברה ?

לא ראיתי שדיברו על כמה כסף ישלמו לריימס

מה אלירן פשוט מוותר על החוזה שלו שם והם נותנים לו ללכת ? נשמע קצת יותר מדי קומבינה

מה עם דמי העברה ?

לא ראיתי שדיברו על כמה כסף ישלמו לריימס

מה אלירן פשוט מוותר על החוזה שלו שם והם נותנים לו ללכת ? נשמע קצת יותר מדי קומבינה

הוא מרוויח שם אם אני לא טועה 450 אלף אירו ויש לו עוד חוזה לשנתיים , זה לא מעט כסף לחסוך.

לא מעניין אותי איזה חולצה הוא ילבש.

בפעם הבאה שאני רואה את אלירן דורך על הדשא של בלומפילד, אינסטקטיבית אני מתחיל "הווווווווווווווו אלירן עטר, אלירן עטר אלירן עטר אלירן עטר, הוווווווווו..."

אופירע:

מכבי תל אביב תפנה לוויטסה בנוגע לדן מורי הצהובים מעוניינים לחזק את החלק האחורי ויפנו לקבוצה ההולנדית על מנת לבדוק את עלותו של הבלם. ייני, מיטרוביץ' ובן חיים יפתחו מול מכבי חיפה

אין לינק מהסיבה הברורה, הכל בכותרת.

משהו לא מסתדר לי בנושא עטר.

בynet היה כתוב שהעסקה עלולה ליפול בגלל דרישות השכר של עטר מריימס.

נשארו לו בחוזה עוד שנתיים וחצי והוא מעוניין לקבל חלק מהסכום .

אם הוא עובר קבוצה, למה ריימס צריכים לשלם לו?

אולי זה כמו במנג'ר, שאתה מנסה למכור שחקן, והוא מסכם בקבוצה כלשהי, ואז אתה מקבל הודעה שהוא דורש שתשלם לו X כסף עד Y שנים בשביל להשלים את העסקה. כלומר, הקבוצה החדשה מציעה לו פחות כסף ממה שהוא מקבל היום, ובשביל להשלים את העסקה, הוא רוצה שהקבוצה הנוכחית תשלים לו את השכר עד תום החוזה המקורי שלו.

זה דבר די מקובל שקורה לא מעט.

אולי זה כמו במנג'ר, שאתה מנסה למכור שחקן, והוא מסכם בקבוצה כלשהי, ואז אתה מקבל הודעה שהוא דורש שתשלם לו X כסף עד Y שנים בשביל להשלים את העסקה. כלומר, הקבוצה החדשה מציעה לו פחות כסף ממה שהוא מקבל היום, ובשביל להשלים את העסקה, הוא רוצה שהקבוצה הנוכחית תשלים לו את השכר עד תום החוזה המקורי שלו.

זה דבר די מקובל שקורה לא מעט.

לא רק מקובל, אני לא רואה סיבה למה שהוא לא ידרוש וגם יקבל את זה. לכולם יש אינטרס משותף.

אגב, זה מה שהיה בעונה הראשונה של אלברמן במכבי, שקייזרסלאוטרן שילמה בערך 75% מהשכר שלו.

לא רק מקובל, אני לא רואה סיבה למה שהוא לא ידרוש וגם יקבל את זה. לכולם יש אינטרס משותף.

אגב, זה מה שהיה בעונה הראשונה של אלברמן במכבי, שקייזרסלאוטרן שילמה בערך 75% מהשכר שלו.

שזה היה קטע די מדהים נוכח זה שהוא בכלל היה שחקן גלאדבך.

משגע אותי שביתר רוצים את נוואקמה ומכבי לא

זה זר שובר שוויון

בקבוצה דומיננטית כמו שלנו הוא יהיה פשוט מפלצת

אל תשכח מי הסוכן שלו

משגע אותי שביתר רוצים את נוואקמה ומכבי לא

זה זר שובר שוויון

בקבוצה דומיננטית כמו שלנו הוא יהיה פשוט מפלצת

כשאתה משתמש בביטוי ״שובר שיויון״ , לאיזה שיויון בדיוק אתה מתכוון?

אל תתחכם . שאני אומר שובר שוויון אני מתכוון שבמשחק שלא הולך לך כלום נגד ק"ש בחוץ הוא יקח כדור וישים אותו על הרגל של ערן .

עכשיו הבנת ?

אנחנו בדרך כלל לא מסיימים משחקים בשיויון, זא״מ שכבר עכשיו יש מישהו שעושה את זה ודי טוב לא?

בית״ר הגיעו לשער שלנו בדיוק פעם אחת ויש גם משחקים כאלה.

ההפסד בק״ש היה הזוי ובבאר שבע היית פי 3.2 יותר טוב מהם.

לדעתי הקבוצה הנוכחית שלנו עדיין לא מיצתה אפילו 70% מהפוטנציאל שלה וכשנצליח לשחק את הכדורגל השוטף שאנחנו מציגים לפרקים למשך דקות ממושכות יותר במשחקים, נהיה מפחידים. בלי אף חיזוק. יש לנו סגל רחב מספיק ואני חושב שדי הוכחנו את זה היום :)

תשתחוו!

אם כבר משהו שמסתובב וסתם הייתי מביא בניסיון להגדיל את התבוסות( להפוך את השלוש לחמש) וגם: יותר דאחקות בחדר ההלבשה, כובעים חדשים וגיוון על קו שמאל, אז ברור שאלירן. למרות שטוני יכול להיות מועמד לא רע בכלל בהתחשב בקריטריונים.