Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

את מי מעניין סידי

אם מביאים את אלירן יש פה סיכון גדול

הוא יכול להבקיע על המשחק הראשון/השני והוא יכול גם לא לפגוע חודש

תלוי באיזה כושר הוא בא . את זה אף אחד לא יודע כי לא היינו באימונים של ריימס .

את מי מעניין סידי

אם מביאים את אלירן יש פה סיכון גדול

הוא יכול להבקיע על המשחק הראשון/השני והוא יכול גם לא לפגוע חודש

תלוי באיזה כושר הוא בא . את זה אף אחד לא יודע כי לא היינו באימונים של ריימס .

נראהלך שהוא יבוא לפה בכושר?? הוא לא שיחק יותר משנה כדורגל!!

אם הוא יבוא לפה ייקח לו איזה חודשיים להתחיל להיכנס לכושר אבל הבעיה היא העומס שיהיה בסגל כי גם ככה יש מלא שחקנים שמאוכזבים מזה שהם לא משחקים אז אם אלירן יבוא אז יהיה עוד יותר עומס..

והשאלה גם במקום מי הוא ישחק.. כי יכול להיות שסיפור בן בסט יחזור על עצמו גם עם עטר כי אף אחד לא הבטיח שאם הוא יבוא הוא יפתח כל משחק בהרכב כמו זהבי

רוי מי אמר שאלירן בא בכלל ?

חוץ מזה גם זהבי לא שיחק חצי שנה בפאלרמו והבקיע על המשחק הראשון שלו בגביע בנתניה .

אי אפשר לדעת . יכול להיות שנחתים את אלירן והוא יהיה באטרף מהמשחק הראשון .

יכול גם להיות שבן בסט יקבל הזדמנות במשחקים הקרובים וייכנס לכושר . אי אפשר לדעת .

רוי מי אמר שאלירן בא בכלל ?

חוץ מזה גם זהבי לא שיחק חצי שנה בפאלרמו והבקיע על המשחק הראשון שלו בגביע בנתניה .

אי אפשר לדעת . יכול להיות שנחתים את אלירן והוא יהיה באטרף מהמשחק הראשון .

יכול גם להיות שבן בסט יקבל הזדמנות במשחקים הקרובים וייכנס לכושר . אי אפשר לדעת .

זה מה שאני אומר .. לא בטוח שעטר יבוא אבל אם הוא יבוא אל תצפו ליותר מידי

הנה הלגיונר הבא שברשימה - איתי שכטר הידוע יותר בשמו צילי .

בוואן הוא כבר בדרך לחיפה, בספורט 5 הוא מבוקש בבש, בתכלס הוא סתם אכל שווארמה עם אלירן עטר בדבוש. ;)

לפי אתרי הספורט השונים הפועל פ"ת רוצה את רייכרט ופאקו ביינתים לא מוכן לשחרר אותו.

לדעתי הוא הקשר 50/50 הכי טוב שלנו (יותר ממיטרו/ראדי/אייגבור/אייבינדר) אבל לא יודע כמה דקות הוא יראה עכשיו כשאייבינדר חוזר.

לפי אתרי הספורט השונים הפועל פ"ת רוצה את רייכרט ופאקו ביינתים לא מוכן לשחרר אותו.

לדעתי הוא הקשר 50/50 הכי טוב שלנו (יותר ממיטרו/ראדי/אייגבור/אייבינדר) אבל לא יודע כמה דקות הוא יראה עכשיו כשאייבינדר חוזר.

מדהים אותי איך חוזרים על זה פעם אחר פעם

לא, רייכרט לא יותר טוב ממיטרו ואיגיבור (הקשר הכי טוב בליגה)

לגבי איינבינדר זה תלוי איך הוא יחזור מהפציעה, אבל מול הפועל חיפה בטוטו הוא באמת נראה זוועה, ואצל ראדי זה יום עסל יום בסל.

מרייכרט עם כל הדיבורים על הפוטנציאל, לא ראינו באמת משהו יוצא דופן בהזדמנויות שהוא קיבל (ואני מודע לכך שהן מעטות ולוו בהרבה שריקות בוז בכל נגיעה בכדור). יש לו 0 בישולים וגול אחד (בטוטו מול הפועל פ"ת בגארבג' טיים), ובטח שאי אפשר לומר שהוא בלוק בהגנה (רץ ומשתדל, אבל לא בלוק)

כואב לי עליו.

הוא אש כשהוא משחק.

אפילו ב5 דקות של גארבג׳ שהוא מקבל פה ושם, הוא פשוט אש.

גם זהבי ילד זין וגם טבח.

סתם יש בקהל שלנו מלא צבועים ומתחסדים.

אני מקווה שרייכרט יפרוץ אצלינו והם יאכלו תכובע שוב פעם , ולא מולנו ואז כולנו נאכל את הלב.

תוך שבוע הדיון הזה הופך ל-578 עמודים ע"ש דווידס

חותם עכשיו על פריצה, בן חיים, בן בסט אאוט - עטר, תמוז וצ'יבוטה אין

למה אחי?

אנשים שחושבים שאם נשחרר את בן חיים ונביא את עטר נקבל מיידית את אותה התפוקה (ואני לא מדבר רק על שערים אלא גם על השמות שטב"ח עושה למגיני הליגה) הם אנשים שפשוט אין להם מושג. עטר כבר שנה וחצי לא משחק כדורגל.

לפי הפרסומים הולכים להיות מלא סקאוטים שונים מאירופה במשחק מול בש בשני..השמות שברשימה הם :

טב"ח

עמב"ה

איזי7

אם אחד חייב ללכת אני בוחר בטב"ח, כי גם מגיע לו לצאת כבר וגם לא נזק שאי אפשר להתמודד איתו.

עמבה- עוד לא שם.

ערן-נזק שאי אפשר להתמודד איתו.

בסכום שדיברו עליו כאן...

אני באמת לא מבין את ההיגיון הזה..

הכסף הזה נכנס אליך לכיס? לא.

מכבי בצרות כלכליות כמו הפועל? לא.

אז למה להתייחס לזה בכלל?

מכבי לא צריכה לשחרר את אחד השחקנים הכי טובים שלה באמצע העונה. פשוט וקל. ולגבי עטר מול טב"ח - חד משמעית אני מעדיף את טב"ח. הוא שחקן טוב יותר.

לגבי איינבינדר זה תלוי איך הוא יחזור מהפציעה, אבל מול הפועל חיפה בטוטו הוא באמת נראה זוועה, ואצל ראדי זה יום עסל יום בסל.

מרייכרט עם כל הדיבורים על הפוטנציאל, לא ראינו באמת משהו יוצא דופן בהזדמנויות שהוא קיבל (ואני מודע לכך שהן מעטות ולוו בהרבה שריקות בוז בכל נגיעה בכדור). יש לו 0 בישולים וגול אחד (בטוטו מול הפועל פ"ת בגארבג' טיים), ובטח שאי אפשר לומר שהוא בלוק בהגנה (רץ ומשתדל, אבל לא בלוק)

די בטוח שרייכרט יותר טוב ממיטרו. קשה להגיד בכזאת החלטיות שכן או שלא..

בוא נראה, אולי הוא יקבל קצת צ׳אנסים בקרוב ואז נוכל להשוות.

די נו, למנות את כמות השערים והבישולים שלו זה עוול אחושרמוטה. הבנאדם מקבל הזדמנויות בגארבג׳ של הגארבג׳ ולא רק זה הוא תופקד פעמיים מתוכן בתפקיד זר לו לחלוטין, באגף.

הלוואי וישחק יותר, הלוואי גם על חשבון מיטרוביץ׳. אני סמוך ובטוח שהוא ייתן תפןקה טובה יותר. אולי לאו דווקא מספרית אבל בשטף המשחק ובחילוצי הכדור בוודאות.