Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

גם צנציפר מדווח שדינמו קייב עוקבת אחריו. מעניין עם סעיף השחרור שלו (2.2 מיליון יורו) תקף גם לינואר או רק לקיץ.

אמרו כבר שתקף רק לקיץ. בכל מקרה אני לא רואה אותו עוזב לאוקראינה. נכון שמקצועית וכלכלית ובלה בלה בלה, אבל קשה להתעלם מזה שזה חור. חוץ מזה, אומרים גם שבקיץ היתה לו אפשרות לעבור לרוסיה והוא דחה אותה.

אמרו כבר שתקף רק לקיץ. בכל מקרה אני לא רואה אותו עוזב לאוקראינה. נכון שמקצועית וכלכלית ובלה בלה בלה, אבל קשה להתעלם מזה שזה חור. חוץ מזה, אומרים גם שבקיץ היתה לו אפשרות לעבור לרוסיה והוא דחה אותה.

מדובר על בן חיים לא על זהבי

יצא לי לראות את טוטנהאם ווסטהאם לא מעט העונה

ץלטוטנהאם יש לא מעט שחקנים ״ בתפקיד״ של זהבי והבוטלט בינהם הוא אריקסן

לווסטאהם לעומת זאת כמעט אין שחקנים עם תכונות כמו של זהבי-למשל עכשיו דאונינג ואנר ולנסיה פותחים לפני קארול ושניהים בכלל שחקני קו, מארק נובל, סונג וקווין נולאן הם שחקנים יותר דפנסיבים וקארול וסיסוקו הם חלוצי 9

לדעתי הוא יכול להשתלב שם בקלות

גם צנציפר מדווח שדינמו קייב עוקבת אחריו. מעניין עם סעיף השחרור שלו (2.2 מיליון יורו) תקף גם לינואר או רק לקיץ.

אם מקבלים הצעה של 2.2 מיליון יורו על טב"ח אני חותך. אני בספק אם בכלל נקבל עליו 1.5 מיליון יורו.

אם הוא יתן עונה של 10/10 אפשר לדבר על זה אבל ביינתים הוא ממש לא שווה את הסכומים האלה.

טל בן חיים לא יעזוב בינואר

תפסיקו להיות מודאגים . ואם הוא הולך, לכל אחד יש תחליף (לא כולל ערן) .

אלחנדרו ברגע שטב"ח הולך ג'ורדי מחתים את אלירן

טל בן חיים לא יעזוב בינואר

תפסיקו להיות מודאגים . ואם הוא הולך, לכל אחד יש תחליף (לא כולל ערן) .

אלחנדרו ברגע שטב"ח הולך ג'ורדי מחתים את אלירן

חחח לא ראיתי בן אדם אחד בנושא הזה מודאג מהאפשרות שבן חיים יילך.

באיזה קלות אתם מוותרים על טב"ח...

לוותר עליו עכשיו זה אומר להיחלש משמעותית, אין רכש שיכול לבוא במקומו.

יביאו את עטר בכסף הזה, וזה מה שמצחיק - הכסף מהמכירה של עטר הלך להבאתו של טב״ח, ועכשיו יכול להתקיים מצב הפוך.

באיזה קלות אתם מוותרים על טב"ח...

לוותר עליו עכשיו זה אומר להיחלש משמעותית, אין רכש שיכול לבוא במקומו.

אף אחד לא וויתר עליו. בסך הכל היה דיון האם באמת הוא שווה את הסכום שחרור שלו או לא.

גם אם נמכור את טב''ח לא כל הכסף יעבור אלינו לוזון יגזור שם אחלה של קופון

אפשר להגיד הרבה דברים על עמוס לוזון אבל עסקים הוא יודע לעשות זה תמיד נראה שאיכשהו הוא תמיד יצא המרוויח כמה הוא מקבל אם מוכרים את זהבי?

אני במקום ג'ורדי לא מוותר על טב"ח

רק אם תהיה הצעה באמת גבוהה ולא נראה לי שזה יקרה בינואר .

ואף אחד לא זרק את טל, פשוט במקרה הצורך יש תחליף .

טל בן חיים שחקן מצוין . הוא גם הרבה יותר אירופאי מאלירן, יותר מהיר, יותר אתלט, הוא עדיין צריך לשפר הרבה דברים ולהיות הרבה יותר יציב בשביל לחשוב על לפתוח בקבוצה באירופה . אבל אם הוא ילך, ג'ורדי שורק ואלירן פה .

כולכם חושבים שאם אלירן יבוא עכשיו הוא יעשה שינוי ענק ויבקיע כמעט כל משחק כמו בעונת האליפות.

תתחילו להבין שהוא לא שיחק כדורגל יותר משנה והוא לא כל כך בכושר אז אם הוא יבוא בינואר הוא יתן מקסימום 5 גולים.

לדעתי צריך להשאיר את בן חיים הוא שחקן מצויין ומהיר מאוד ואם הוא ישמור על יציבות הוא יכול להפוך לאחד מכוכבי הקבוצה

כולכם חושבים שאם אלירן יבוא עכשיו הוא יעשה שינוי ענק ויבקיע כמעט כל משחק כמו בעונת האליפות.

תתחילו להבין שהוא לא שיחק כדורגל יותר משנה והוא לא כל כך בכושר אז אם הוא יבוא בינואר הוא יתן מקסימום 5 גולים.

לדעתי צריך להשאיר את בן חיים הוא שחקן מצויין ומהיר מאוד ואם הוא ישמור על יציבות הוא יכול להפוך לאחד מכוכבי הקבוצה

כן, אבל עטר זה חיזוק משמעותי לסידי.

אסור לשכוח.

כן, אבל עטר זה חיזוק משמעותי לסידי.

אסור לשכוח.

כל עוד יש לנו את ערן אז לא צריך לדאוג לשום חיזוק לסידי.

פשוט תסמוך עליו.