Jump to content

העברות ינואר בליגת העל

turgi

Recommended Posts

אולי במקום זה אפשר לעניין אותם במרגוליס ? נראה לכם שזה יעבוד ?

אוף ערן חייב להתחיל להירגע עם הכיבושים שלו בזמן הקרוב ושאם באים סקאוטים להחביא אותו

1.6 זה כלום, לא ישחררו אותו בסכום כזה.

ברור שאם יקנו אותו זה יהיה כמו פי 2 בערך מזה זה רק התג מחיר שלו כרגע ..אבל עדיין זה קבוצות שלא מדגדג להם כל סכום פחות מ10..

אנשים שחכו שאנחנו טובי לב ומוכרים בגרושים,בן זקן מוכר ממולח,הוא מוכר קרח לאסקימואים במיליונים

את מי הוא מכר לאחרונה חוץ מניר ביטון?

מזכיר את שחר שדרש 2.5 מיליון יורו על פאקינג גולאסה ובסוף קיבל זובור.

תרגיעו את הפאניקה

זהבי לא יעזוב בינואר, ולגבי הקיץ - הוא יהיה בן 28.

קבוצות גדולות לא קונות שחקנים בגילאים האלה מליגות קטנות, וזהבי לא יעבור לקבוצה קטנה.

תרגיעו את הפאניקה

זהבי לא יעזוב בינואר, ולגבי הקיץ - הוא יהיה בן 28.

קבוצות גדולות לא קונות שחקנים בגילאים האלה מליגות קטנות, וזהבי לא יעבור לקבוצה קטנה.

נכון בגיל כזה הם רק שולחים סקאוטים ועוקבים אחריהם...גם אני הייתי רוצה להתחבא אחרי מיתוסים וסטטיסטיקות אבל תמיד יש יוצא מהכלל וערן ..הוא יוצא מהכלל

וואלה אני חושב שאני קונה ראיוס ו500 אלף דולר תמורת עדן.

תכלס אצלינו הוא יכול באמת לפרוח אבל לא יודע אם הייתי מסתכן בשביל להביא אותו..בכל מקרה עדן חייב להשאר במכבי עוד מעט בדש ופריצה עוזבים ואולי גם טב"ח...

תאכלס מגיע לנו שייקחו את בן בסט, ייבוש לא מוצדק של פאקו, יש לנו שחקן עם פוטנציאל והוא לא נותן לו כמעט צ'אנסים, אם הוא ייכנס לכושר יהיה לנו חלוץ אדיר...

איך מישהו אמר פה לא מזמן? ״ואני רוצה את אדריאנה לימה, זה אומר שהיא תהיה שלי בסופ״ש?״

לא דומה אחי זה משוואה טובה למשל לחיפה רוצה את זהבי !! אבל עדן מתייבש בספסל ואם הוא עובר לשם הוא כוכב פלוס באנקר בכל משחק נתון!! השאלה אם הוא באמת עד כדי כך בדכאון אצלינו כדי לעזוב לחיפה ...

אם אני ג'ורדי אני מסכים רק תמורת סטוינוביץ והעברת פאבלו + הבטחה שהוא יפתח אצלהם בשער כל משחק

מקווה שאתה מתכוון סטויקוביץ'

ולא יקרה. סתם ספין של "מקורבים" של בן בסט או שסאלה יותר טיפש ממה שחשבתי והוא באמת חושב שאנחנו נשחרר אותו.

תאכלס מגיע לנו שייקחו את בן בסט, ייבוש לא מוצדק של פאקו, יש לנו שחקן עם פוטנציאל והוא לא נותן לו כמעט צ'אנסים, אם הוא ייכנס לכושר יהיה לנו חלוץ אדיר...

אני לא חושב שהייבוש הוא לא מוצדק.

אני לא יודע מי מכם שם לב, אבל בן בסט הוא חתיכת בכיין. בסמי עופר ישבתי מאוד קרוב למגרש אז היה קל לשים לב וזה ממש מרגיז. הוא פשוט בוכה על הכל- על השופטים, כשלא מוסרים לו וכמובן אין על הפרצוף הנפוץ ביותר- הפרצוף על הספסל כשלא מכניסים אותו למגרש. כל זה בתוספת הלחץ שהוא מנסה להפעיל על מכבי דרך הסוכנים שלו, גורם לי באמת להאמין שאם הייתי פאקו הייתי מייבש אותו על הספסל סתם ככה.