Jump to content

"יד אליהו" - הקאמבק

Omer

Recommended Posts

אני זוכר שאמרו אותו דבר לפני יותר מעשור על "נוקיה" ואיזה מין אוהדים יקראו להיכל בשם של חברת סלולר.

בהתחלה השדרים עוד היו "מתבלבלים" עם יד-אליהו ומתקנים. אבל עם הזמן זה הפך לנורמה. לצערי כנראה שכך יהיה גם עם השם החדש.

אצלי בכל מקרה זה לא תפס, לא יכול לקרוא להיכל בשם אחר מלבד יד-אליהו, וזה יוצא טבעי וחורה לי כששומע "נוקיה".

לא מבין איך עד עכשיו גייט11 לא עשו איזה שלט גדול עם כיתוב "היכל יד אליהו מאז ומעולם" או משהו בסגנון שיהיה תלוי בכל משחק.

ואם כבר בנושא אז גם לא הייתי מתנגד לשלט עם איזו עקיצה על אלקטרה. פשוט משגע אותי כשבמשחקי ליגה/יורוליג רשום "מכבי אלקטרה" (אמנם בליגה גם לשאר הקבוצות רשום 'בזן חיפה', 'יונט חולון' וכו'.. אבל זה נוראי).

אני זוכר שאמרו אותו דבר לפני יותר מעשור על "נוקיה" ואיזה מין אוהדים יקראו להיכל בשם של חברת סלולר.

בהתחלה השדרים עוד היו "מתבלבלים" עם יד-אליהו ומתקנים. אבל עם הזמן זה הפך לנורמה. לצערי כנראה שכך יהיה גם עם השם החדש.

אצלי בכל מקרה זה לא תפס, לא יכול לקרוא להיכל בשם אחר מלבד יד-אליהו, וזה יוצא טבעי וחורה לי כששומע "נוקיה".

לא מבין איך עד עכשיו גייט11 לא עשו איזה שלט גדול עם כיתוב "היכל יד אליהו מאז ומעולם" או משהו בסגנון.

ואם כבר בנושא אז גם לא הייתי מתנגד לשלט עם איזו עקיצה על אלקטרה. פשוט משגע אותי כשבמשחקי ליגה/יורוליג רשום "מכבי אלקטרה" (אמנם בליגה גם לשאר הקבוצות רשום 'בזן חיפה', 'יונט חולון' וכו'.. אבל זה נוראי).

רק בליגה ?

ארמני מילאנו, קוצ'ה לבוראל

פיקנטי - אם כבר מנורה, היו דואגים שזה יהיה לפני חנוכה, כך שכבר נגד מלאגה [18.12] הרב גלוייברמן היה מדליק ת'נרות בשם החדש של ההיכל...

מקצועית - רק שלא יחזירו את לאמפה ....

השם ה"אמיתי" של ויטוריה זה באסקוניה אגב.

כל שנה הם מחליפים שם, זה מגוחך. דומה למה שהיה בזמנו עם בולוניה, לא?

באופן אישי אני אף פעם לא אמרתי היכל נוקיה. תמיד יד אליהו, וככה זה יישאר.

כל שנה הם מחליפים שם, זה מגוחך. דומה למה שהיה בזמנו עם בולוניה, לא?

באופן אישי אני אף פעם לא אמרתי היכל נוקיה. תמיד יד אליהו, וככה זה יישאר.

גם לבולוניה יש שם אמיתי, אחת מהן זה וירטוס, לא זוכר מה השנייה.

האוהדים משתמשים בשמות המקוריים.

השניה של בולוניה זה פורטיטודו.

הבעיה עם הבולוניות הייתה שהיו 2, ועם כל תחלופת השמות אף אחד כבר לא ידע מי היא מי.

אז הנה סדר:

וירטוס- אוהדי מכבי הכירו אותה לאורך השנים כסינודינה, גרנורולו, קנור, באקלר, קינדר.

פורטיטודו- טים סיסטם, פאף, סקיפר, קלימאמיו.

באיטליה זה כאמור מאוד נפוץ שמכנים את הקבוצות בשמות הספונסר. את מילאנו למשל הכירו אוהדי מכבי לאורך השנים כ: זימנטל, בילי, סימאק, טרסר, פיליפס, ארמני, סטפנל.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

לא מבין איך עד עכשיו גייט11 לא עשו איזה שלט גדול עם כיתוב "היכל יד אליהו מאז ומעולם" או משהו בסגנון שיהיה תלוי בכל משחק.

10896292_10152996097444738_1197577243040

10933828_10152996099579738_4649337164322

יופי. עכשיו רק באנר כזה ביותר קטן שיהיה תלוי בכל משחק בהיכל והכל טוב ;)

לא כ"כ קשור לנושא, אבל הרבה זמן לא היה ככה כיף ביד אליהו ב"סתם" משחק יורוליג. הייתה פשוט אווירה מצוינת

וואלה אני ממש לא מסכים. הרגיש לי כמו בית קברות. אווירה מהפחות טובות שהיו השנה בעיקר בחצי הראשון. נגד אלבה ברלין למשל היה הר געש הרבה יותר מהיום ובנוסף היו המון כסאות ריקים.