Jump to content

אומרים שיש רכבות מסובסדות אבל אני לא רואה את האפשרות באתר של רכבת ישראל

מיכה לעד

Recommended Posts

בשובר ששלחו מפאן זון החליטו שהתחנת מוצא שלי זה סבידור מרכז ואני בכלל עולה באוניברסיטה.

רשום שאפשר לקבל הנחה רק מתחנת המוצא שרשומה בשובר, מה הקטע?

כנראה שלא הבנת ....

אתה לא הבנת

אני סתם צחקתי כאילו שהרכבת מובילה למחנות כמו שהוא אמר שבפעם האחרונה שהיו ככה יהודים ברכבת זה לא נגמר טוב

בשובר ששלחו מפאן זון החליטו שהתחנת מוצא שלי זה סבידור מרכז ואני בכלל עולה באוניברסיטה.

רשום שאפשר לקבל הנחה רק מתחנת המוצא שרשומה בשובר, מה הקטע?

המחירים מכל תחנות תל אביב זהים וכך גם הכרטיס בתחנה

אתה לא הבנת

אני סתם צחקתי כאילו שהרכבת מובילה למחנות כמו שהוא אמר שבפעם האחרונה שהיו ככה יהודים ברכבת זה לא נגמר טוב

אני יודע, אני הבנתי אותכם אתם לא הבנתם אותי.

.....ושזה לא נגמר טוב אתה מגיע לאותו מקום שנמצא בו סמי עופר ז''ל ..... (זה ממש גרוע להסביר בדיחות שחורות, ועוד שהייתה לי אחת טובה)

fanzone נותנים הנחה של 20% ממחיר של שני כרטיסים בודדים ולא ממחיר של כרטיס הלוך-חזור, מה שבפועל יוצא כהנחה של 10% בערך ולא 20%.

שלחתי הודעה ל fanzone בפייסבוק, אבל אני לא חושב שזה יעזור. בכל אופן זה מאוד חצוף מצידם.

לא יודע אם אמרו את זה פה ,אבל כל מי שגר באיזור שדרות, נתיבות ,אופקים וכו (ניתן לברר באתר של הרכבת), עד ה 24/12 הרכבת חינם (הנפקת רב תו).

מידע מדוייק באתר של רכבת ישראל - http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/football.aspx

זה מידע מדויק זה?

"אחרי המשחק" זה מידע מדויק?

למה לא לרשום 23:15, 23:20, לא יודע מה

בסוף אם מנצחים, אפשר להשאר 5 דקות למחוא כפיים לשחקנים

או שצריך לרוץ כמו איזה בדואי לרכבת שלא תברח לי

מדינה של מטומטמים

נחנקנו

לקראת המשחק מחר באצטדיון "סמי עופר" הוציאה משטרת ישראל הודעה לגבי ההיערכות למשחק:

מחר 8.12.14 צפוי להתקיים בשעה 20:55 משחק הרדיוס של מכבי ת"א מול בית"ר ירושלים באצטדיון סמי עופר.

עקב הצפי לעומסי תנועה כבדים בכביש 2 ובכביש 4 בהגעה למשחק ובסיומו, נבקש מציבור האוהדים להגיע בתחבורה צבורית/רכבת ישראל לתחנה מרכזית חוף הכרמל כשעתים-שלוש לפני תחילת המשחק. מטרוניות בתשלום יסיעו את האוהדים לאצטדיון.

משטרת תחנת חיפה בכוחות מתוגברים תערך מבחינת הכוונות תנועה, שמירת הסדר והבטחון באזור הרכבת, החניונים באצטדיון ומחוצה לו. תתוגבר האכיפה והגרירה בשלוב פקחי עיריית חיפה למניעת חניות במקומות האסורים המפריעים לתנועה בצירים המובילים אל האצטדיון ובסמוך לו. תתבצע אכיפה מוגברת בתחום האלכוהול והרוכלות לא תתאפשר רוכלות או כניסת אוהדים שצרכו אלכוהול.

משטרת מחוז חוף ותחנת חיפה לא תאפשר כל גילוי של אלימות או וונדליזם בדרך אל האצטדיון וממנו, באצטדיון עצמו ומחוצה לו. מקרים אלו יטופלו במהירות ובנחישות ונפעל למיצוי הדין עם העבריינים

אה, מספקים נסיעה מהרכבת בתשלום? תודה!

אז רק צריך להגיע לאצטדיון בשעה 18:00 ביום עבודה/לימודים, להוציא על זה יותר כסף מאשר על באיזור המרכז, ולחזור הביתה באחת לילה.

אתם עדיין לא מבינים למה אנשים פה התעצבנו על האירוח בחיפה?

אני לא מצליח להיכנס ללינק

מה רשום שם על רכבות חזרה לתל אביב אחרי המשחק?

שיהיו 5 רכבות בסיום המשחק בשיטת "מלא וסע"

1 למודיעין

2 ללוד ורחובות

2 ליבנה אשדוד ואשקלון

כולן עוצרות גם בכל התחנות בת"א

שיהיו 5 רכבות בסיום המשחק בשיטת "מלא וסע"

1 למודיעין

2 ללוד ורחובות

2 ליבנה אשדוד ואשקלון

כולן עוצרות גם בכל התחנות בת"א

חחח מה זה מלא וסע

לפי מה אני אדע מתי אני צריך לחתוך מהאצטדיון

מי שנסע לסמי עופר ברכבת, מחוף כרמל עדיף ללכת ברגל או לקחת מטרונית? (איפה לוקחים אם כן)

ומה המרחק של הקניון מהאיצטדיון?

הבנתי שיש שם מה לאכול

מי שנסע לסמי עופר ברכבת, מחוף כרמל עדיף ללכת ברגל או לקחת מטרונית? (איפה לוקחים אם כן)

הבנתי שיש שם מה לאכול

מישהו יודע אם מקבלים שם כסף ישראלי?

הבנתי שיש שם מה לאכול

אוהדי הקבוצה צפויים להגיע למגרש מחר בתהלוכה מחוף דדו ומתחם הרכבת בחיפה.

האוהדים יתכנסו כשלוש שעות לפני המשחק ולקראת השעה 19:00 ייצאו לסמי עופר בתהלוכה.

10859310_754195277963143_1207764076_n.jp

קודם כל זה בלוף אחושרמוטה.
דבר שני זה מסובך בקטע שאמא שלכם זונה, אי אפשר להגיד שכל מי שיש לו חולצה של מכבי יקבל הנחה 5 שעות לפני המשחק או משהו כזה? כמה הרשמות, כמה פרטים הם צריכים לדעת עלי, כמה כאב ראש בשביל להגיד לי לחפש במייל את האישור ואין אישור במייל. מה זה החרא הזה?!
עכשיו תגידו מה הקטע של הרב קו הזה? אם אני מוציא כרטיס סטודנט אני חייב שיהיה לי רב קו?