Jump to content

תמשיכו לשיר טועמה מחבל ואנחנו נמשיך לקבל עונשים

Recommended Posts

מה קרה לכם, לא סתם מסרבים להפסיק לשיר "שער 5 הם מוסלמים" - מכבי הוקמה על שנאת מוסלמים, בגלל זה היא שיחקה נגד קבוצה של אתאטורק שחיבב אותה בשנותיה הראשונות.

ר"ג לא פעיל, מצב היחיד שהוא חוזר להיות כזה זה אם ישחקו עליו יותר מרדיוס בשנה, לתחזק איצטדיון בסדר גודל כזה ככה סתם?

ג'ק חבל על הזמן שלנו. אין פתרון. זה הקטע עם מאבקים חסרי תועלת, הם תמיד יביאו אותך למבוי סתום.

אז מה חיפה יעשו אחרי המוט הראשון שייזרק? או האבוקות?

טדי זאת האופציה היחידה שלהם. אבל חיפה מקבלים רדיוס רק כשהם מגיעים לרדיוס על תנאי העשירי וגם זה רק אם יזרקו רימון הלם למגרש

דעתי היא שכל מי ששר את השיר על טועמה הוא אידיוט, בור, טיפש, מרחיק את גולדהאר ולא אוהד מכבי

ומי שלא שר (ושורק בוז) הוא בן אדם משכמו ומעלה, איש ערכי עם מוסר גבוהה מאוד ואוהד מכבי שרוף בכל רמ"ח איבריו.

אה רק לא לשכוח לשיר לחלאיילה לבוא לשפץ לכם את המקלחת, זאת בהחלט לא גזענות על פי ראות עינכם.

לכאורה הכל לכאורה

דעתי היא שכל מי ששר את השיר על טועמה הוא אידיוט, בור, טיפש, מרחיק את גולדהאר ולא אוהד מכבי

ומי שלא שר (ושורק בוז) הוא בן אדם משכמו ומעלה, איש ערכי עם מוסר גבוהה מאוד ואוהד מכבי שרוף בכל רמ"ח איבריו.

אה רק לא לשכוח לשיר לחלאיילה לבוא לשפץ לכם את המקלחת, זאת בהחלט לא גזענות על פי ראות עינכם.

לכאורה הכל לכאורה

בוזגלו בוא תנגב לי את התחת, מה זה? גזענות?

מה קרה לכם, לא סתם מסרבים להפסיק לשיר "שער 5 הם מוסלמים" - מכבי הוקמה על שנאת מוסלמים, בגלל זה היא שיחקה נגד קבוצה של אתאטורק שחיבב אותה בשנותיה הראשונות.

אני ממש לא מבין מה אנשים רוצים עם הודעות ציניות כאלה? איפה הודעה כזאת ממלאת אותך?

לפני 20 שנה יכולת לאכול חומוס בעזה, מציאות משתנה, כולם יותר קיצוניים, פעם יכולת לשבת ביציע מעורב היום לא.

הגזענות כביכול שיש בקהל לא נובעת משנאה עיוורת כלפי מוסלמים אלא תוצאה ישירה מהמציאות הדפוקה בארץ וכי יש לנו אויב שהוא מה לעשות מוסלמי.

אם האוייב היה יפני היו ממציאים שטות אחרת.

לא מבין את ההתנצחויות האלה, נכון אם לא היו מחפשים אותנו בקטנות לאף אחד לא הייתה בעיה לשיר את השיר המדובר, ועובדה שעד לא מזמן כולם שרו אותו והיו מבסוטים.

אבל עכשיו המציאות השתנתה, גולדהאר התבטא כבר נגד העניין בעבר, מה הבעיה לשנות 2 מילים בשיר אחד ולא לתת לשונאים שלנו את מה שהם רוצים?

אין אדומים אין פיגועים

שער 5 הם מלשינים

לא מייצגים את ישראל

סלים טועמה קוקסינל

צעד כ"כ פשוט ומתבקש שיתרום למכבי ולקהל שלה יותר מכל פעולה אחרת שהארגון יכול לעשות. בואו נהיה חכמים ולא צודקים.

*(מדרון חלקלק בעוד 3..)

7 עמודים הרוב נגד המיעוט בעד

זה רק הפאנטיקס גורם לזה תרצו או לא

"היהודים" הנאורים שלא יהססו לפוצץ מכות אוהד מכבי שלא יסכים איתם.

הפיק שלהם היה באירועי הדרבי שם באמת עשו מה שפאנטיקס צריכים לעשות והגנו על כבוד האוהדים

אבל השירים המיותרים האלה הם לא הגנה על כבוד האוהדים של מכבי

רוצים לשיר על פואד מחבל **** בראש שואה רצח הכל סבבה זורם אתכם ואין לי בעיה שזה ישלח את גולדהר הביתה

אבל גזענות על ערבים באמת ? למה אתם לא מצטרפים לנוער הגבעות והולכים לחיים פוליטים ומשחררים אותי ממכם

לא רוצה פוליטקה בספורט שלי נקודה

לא מבין את ההתנצחויות האלה, נכון אם לא היו מחפשים אותנו בקטנות לאף אחד לא הייתה בעיה לשיר את השיר המדובר, ועובדה שעד לא מזמן כולם שרו אותו והיו מבסוטים.

אבל עכשיו המציאות השתנתה, גולדהאר התבטא כבר נגד העניין בעבר, מה הבעיה לשנות 2 מילים בשיר אחד ולא לתת לשונאים שלנו את מה שהם רוצים?

אין אדומים אין פיגועים

שער 5 הם מלשינים

לא מייצגים את ישראל

סלים טועמה קוקסינל

צעד כ"כ פשוט ומתבקש שיתרום למכבי ולקהל שלה יותר מכל פעולה אחרת שהארגון יכול לעשות. בואו נהיה חכמים ולא צודקים.

*(מדרון חלקלק בעוד 3..)

לשיר את אותו הבית פעמיים כשבפעם השניה נשנה את טועמה לאבוטבול ואז העניין נסגר וגם כולם יוכלו להצטרף.

לכאורה הכל לכאורה

בוא נעשה פה סדר, כי נראה שקשה לך ואתה מערבב. יש שני סוגים של טיעונים נגד שירי טועמה וחבריו:

1. זה גזענות - זה פסול מוסרית. האנשים שחושבים ככה (כמוני, תודה שהופתעת) גם לא שרים לחלאיילה שישפץ להם את המקלחת. וגם לא לנגב חומוס בצלחת, וגם לא קדחת ולא שום דבר אחר שמתחרז. שרים לשופט שהוא בן זונה, לחלאיילה שהוא מת, אבל לא מקללים אדם ע"פ מאפיינים שלא נוגעים אליו אלא למוצא האתני שלו. זה נכון לגביי וזה נכון לכל מי שחושב ש"סלים טועמה מחבל" וש"שער 5 של מוסלמים" זו אמירה גזענית. לכן, לא צריך לשיר את השירים האלה.

2. זה פוגע במכבי - לאנשים שטוענים את זה פחות אכפת מגזענות, או שהם לא תופסים את זה כגזעני, אבל אכפת להם שמכבי נפגעת. והם, באופן הזוי ומנותק לחלוטין, רואים בקנסות גדולים, מספר רב של משחקי רדיוס בעונה ועזיבה פוטנציאלית, חלילה, של מיץ' גולדהאר כיותר הרסניים למכבי מאשר שהיכולת לשיר שיר מסוים תישמר אצל הקהל. קרא להם משוגעים, לא מבין למה, אבל זה מה שהם חושבים. אין להם בעיה עם השיר לכשעצמו, אבל מכבי נפגעת מזה ולכן לא צריך לשיר את השירים האלה.

יש אנשים שנמצאים בקבוצה מספר 1, יש כאלה שב-2, לענייננו זה לא ממש משנה. אתה יכול לא להסכים איתם, אבל אתה במיעוט. מיעוט די קטן מול רוב די מעוצבן.

בסופו של דבר לא יפסיקו לשיר את השיר הזה לא משנה מה ייכתב על דפי הפורום, מה שהנושא הזה גורם זה לעוד סיבוב פוזה של התקשורת על התחת שלנו .

לקפל, ולהפנות את הזעם לבזיון האמיתי

אז מה חיפה יעשו אחרי המוט הראשון שייזרק? או האבוקות?

אין לי מושג, אבל יכול להיות נחמד אם זה יקרה ככה נלמד משהו.

לכאורה הכל לכאורה

חלאס עם הבלוף הזה שמי שלא שר צועק בוז, זו סתם הכללה שאמורה להפוך את כל מי שלא מצטרף לאוהד רע. נראה שגם הטריק עם הרטוריקה ההפוכה גם מיצה את זמנו.

גולדהאר אמר דברים מפורשים ברורים ובלי זמיר טריקים. הוא שילם עד היום קרוב למיליון, וזה עוד אחרי שהוציא עשרות אלפים אם לא יותר על הסברה נגד. מה קשור עכשיו צביעות? אז כי אוהדים זרמו עם השיר על חלייאלה עכשיו נגזר עלינו לחיות עם צביעותינו וקנסות לגולדהאר?

לא זכור לי שהבעתי פה את דעתי ככה שאני לא מבין למה אתה מכליל אותי רק על פי דיעותייך כלפיי...

אבל שוב, אתה בנאדם נאור, זן מיוחד, יותר טוב משאר בני האדם עם רמת מוסר ראויה להערכה.

די להיות קוקסינלים ולהתרפס בפני כל העולם ואשתו המושחתים

זה שמעמידים אותנו לדין על "טועמה מחבל" ואת סכנין לא אחרי ששרו בדם באש נפדה את אל אקצה זה ביזיון אחד גדול

טועמה נוצרי אין פה גזענות

אני ימשיך לשיר טועמה מחבל בכל משחק ומשחק וזה לא גזענות וכול מי שמתנגד לזה יכול ללכת להזדיין חבורת אפסים

ולזה מעלי, כל מי שמצביע מרצ ושלום עכשיו הוא לא שמאלני הוא שונא ישראל שמגיע לו מוות

תמשיך להנות לנסוע לנתניה ולהוציא לגולדהאר עוד כסף. בהצלחה.

אם כבר כוכבי עבר, למה אין שירים נגד ג׳ימי טורק?

כי הוא פרש לפני 4793279 שנה

אתם יודעים מה הכי מטריף אותי ...

שמבחנתי להיות אוהד מכבי זה לטרוף צלחות לקחת כמה שיותר בזמן שאני בחיים.

ויש כאן אנשים שרושמים שטויות ועושים הכל בשביל לחזור לימי לוני

אתם יודעים מה הכי מטריף אותי ...

שמבחנתי להיות אוהד מכבי זה לטרוף צלחות לקחת כמה שיותר בזמן שאני בחיים.

ויש כאן אנשים שרושמים שטויות ועושים הכל בשביל לחזור לימי לוני

אז מה, העיקר שיש ערכיםםםםםםםםםםםםםםם

אז מה, העיקר שיש ערכיםםםםםםםםםםםםםםם

אז אני מבין שאם רייכרט יקבל שיבוש ויחליט שבא לו להשתין על הסמל זה לא יפריע לך, העיקר שהוא תותח!!