Jump to content

תמשיכו לשיר טועמה מחבל ואנחנו נמשיך לקבל עונשים

Recommended Posts

לא יאומן שהויכוח הזה עדיין מתנהל.

אם הייתי מיטשענק, זה בהחלט היה מייאש אותי.

למה להשקיע בשיווק?

למה לחשוב בכיוון של איצטדיון חדש?

מה יש בזה?

אין שכל אין דאגות.

"זה מגוחך. זה הזמן לוותר על זה כבר, לעבור הלאה. זו מבוכה למועדון, האנשים האלה הם לא אוהדים ככל שזה נוגע לי. אני נקנס, שילמתי כבר. בערך 700,000 שקל, זה מספיק. אני חושב שעשינו הרבה כדי לנסות לפתור את הבעיות של גזענות והתנהגות לא נאותה אבל אנחנו צריכים לעשות יותר ואנחנו הולכים לעשות יותר. אנחנו יכולים לעשות הרבה דברים. המחיר גדול, זה יכול להשפיע על בחירת השחקנים, על התקציב. הכסף הזה לא קטן. אם החבר'ה האלה רוצים לראות הרכב ברמה הגבוהה ביותר, הם צריכים לחשוב פעמיים על זה שהם עולים לקבוצה את הכסף הזה, כי הם הולכים למנוע, להשפיע על ההחלטות שלי לגבי שחקנים שאנחנו מביאים למכבי, חוץ מהמבוכה שזה מביא למועדון"

אתה מבין ג'ק, אין פה צפונות לב. מיטש אומר באופן גלוי וברור את דעתו. למה אנחנו ממשיכים למתוח את החבל? ראבק מה יוצא לנו מזה?

מי זה גולדהאר? איפה הוא היה נגד קרית שמונה??

טפי על האוהדים שלנו שמוכנים לוותר על קללות לטועמה בשביל אליפויות.

"זה מגוחך. זה הזמן לוותר על זה כבר, לעבור הלאה. זו מבוכה למועדון, האנשים האלה הם לא אוהדים ככל שזה נוגע לי. אני נקנס, שילמתי כבר. בערך 700,000 שקל, זה מספיק. אני חושב שעשינו הרבה כדי לנסות לפתור את הבעיות של גזענות והתנהגות לא נאותה אבל אנחנו צריכים לעשות יותר ואנחנו הולכים לעשות יותר. אנחנו יכולים לעשות הרבה דברים. המחיר גדול, זה יכול להשפיע על בחירת השחקנים, על התקציב. הכסף הזה לא קטן. אם החבר'ה האלה רוצים לראות הרכב ברמה הגבוהה ביותר, הם צריכים לחשוב פעמיים על זה שהם עולים לקבוצה את הכסף הזה, כי הם הולכים למנוע, להשפיע על ההחלטות שלי לגבי שחקנים שאנחנו מביאים למכבי, חוץ מהמבוכה שזה מביא למועדון"

אל תטעה. זה לא ישנה כלום. המאבק הזה בכלל לא קשור לקבוצה או לטובת הקבוצה. זה מאבק על כח ושליטה. זו קבוצה רעשנית, עם גלגולים שונים לאורך השנים, שהתרגלה מימים עברו לקבוע סדרי יום במועדון, זה מקרבות המאסף שלהם. להתעקש, דווקא, לא כי יש בזה איזה הגיון, אלא כדי להוכיח שהם שם. הם יספרו על עקרונות (ילדותיים), ועל אוהדים אמיתיים (שהם קבעו את הקריטיונים עבורם), אבל בפועל זה סתם דפיקות על החזה. בגלל זה גם לצטט את גולדהאר לא יעזור. זה פשוט לא רלוונטי מבחינתם - מה שחשוב עבורם זו לא הקבוצה, אלא הם עצמם.

מי זה גולדהאר? איפה הוא היה נגד קרית שמונה??

טפי על האוהדים שלנו שמוכנים לוותר על קללות לטועמה בשביל אליפויות.

???????????????????????????????????????????????????????????????

:help: :help: :help:

די להיות קוקסינלים ולהתרפס בפני כל העולם ואשתו המושחתים

זה שמעמידים אותנו לדין על "טועמה מחבל" ואת סכנין לא אחרי ששרו בדם באש נפדה את אל אקצה זה ביזיון אחד גדול

טועמה נוצרי אין פה גזענות

אני ימשיך לשיר טועמה מחבל בכל משחק ומשחק וזה לא גזענות וכול מי שמתנגד לזה יכול ללכת להזדיין חבורת אפסים

ולזה מעלי, כל מי שמצביע מרצ ושלום עכשיו הוא לא שמאלני הוא שונא ישראל שמגיע לו מוות

מי אתה בכלל ילד מפגר ?

אתה מבין ג'ק, אין פה צפונות לב. מיטש אומר באופן גלוי וברור את דעתו. למה אנחנו ממשיכים למתוח את החבל? ראבק מה יוצא לנו מזה?

הסיכוי היחיד זה שיהיה לאוהדים שיר אחר שיכל לבטא את השנאה לאויב ואז לפנאטיקס יהיה יותר קל להוציא הודעה עם שינוי המילים למשהו יותר רלוונטי להיום.

אני לא בפנאטיקס אבל לפי ההתנהלות שלהם אני לא חושב שזה יקרה אפשר רק לקוות.

אבל עד אז חלאס עם ההתנשאות עם הצביעות שהתחילה פתאום כשראדי הגיע, רוב הקהל של מכבי שונא ערבים אם יודה בזה או אם לא, חלק החליטו שהם לא שרים יותר אבל במשך שנים שבהן היינו חוטפים עונשים הרבה יותר כבדים על טועמה אף אחד לא חשב להפסיק, השיר הזה במשך שנים השיג שתי מטרות, על הפועל יש מספיק שירים, עד שלא יהיה תחליף ראוי לביטוי השנאה לאוייב (אני יודע שזה נשמע רע אבל זאת האמת) גם הפנאטיקס לא יוכלו פתאום לשנות את המילים וכאילו להתקפל לגחמות המגוחכות של בתי הדין והתרבות שמציגה את הערבים כמסכנים ושכל גילוי שנאה עליהם זה גזענות ולא כי כל יומיים הם דוקרים ומנסים לרצוח מישהו.

מתי איזה שחקן ערבי יגנה את הקריאות של הברוח בל דם של סכנין? את דגלי פלסטין? אני יודע שחלק רוצים להפריד את הכדורגל והפוליטיקה אבל זאת אשליה, זה לא יכול לקרות וגם לא יקרה, צריך פשוט תחליף שיבטא אותה בלי שתניב לנו עונש בסופו של דבר.

חוץ מזה סתם טוחנים פה מים ועולים אחד על השני על העצבים.

במקום שער 11 שר בקול:

"האוהדים לא מסכימים

לשיר שירים על מיעוטים

שער 13 כועס

סלים טועמה מהנדס

מהנדססס של החמאאססס"

שיר ענק :yahoo:

תשנו רק את האוהדים להתאחדות

הסיכוי היחיד זה שיהיה לאוהדים שיר אחר שיכל לבטא את השנאה לאויב ואז לפנאטיקס יהיה יותר קל להוציא הודעה עם שינוי המילים למשהו יותר רלוונטי להיום.

אני לא בפנאטיקס אבל לפי ההתנהלות שלהם אני לא חושב שזה יקרה אפשר רק לקוות.

אבל עד אז חלאס עם ההתנשאות עם הצביעות שהתחילה פתאום כשראדי הגיע, רוב הקהל של מכבי שונא ערבים אם יודה בזה או אם לא, חלק החליטו שהם לא שרים יותר אבל במשך שנים שבהן היינו חוטפים עונשים הרבה יותר כבדים על טועמה אף אחד לא חשב להפסיק, השיר הזה במשך שנים השיג שתי מטרות, על הפועל יש מספיק שירים, עד שלא יהיה תחליף ראוי לביטוי השנאה לאוייב (אני יודע שזה נשמע רע אבל זאת האמת) גם הפנאטיקס לא יוכלו פתאום לשנות את המילים וכאילו להתקפל לגחמות המגוחכות של בתי הדין והתרבות שמציגה את הערבים כמסכנים ושכל גילוי שנאה עליהם זה גזענות ולא כי כל יומיים הם דוקרים ומנסים לרצוח מישהו.

מתי איזה שחקן ערבי יגנה את הקריאות של הברוח בל דם של סכנין? את דגלי פלסטין? אני יודע שחלק רוצים להפריד את הכדורגל והפוליטיקה אבל זאת אשליה, זה לא יכול לקרות וגם לא יקרה, צריך פשוט תחליף שיבטא אותה בלי שתניב לנו עונש בסופו של דבר.

חוץ מזה סתם טוחנים פה מים ועולים אחד על השני על העצבים.

1. זה שרוב הקהל שונא ערבים לא הופך את זה לבסדר

2. שיר שנאה לאויב? אתה נמצא במגרש כדורגל, תכניס את זה לראש. אם אתה בא בשביל משהו שהוא מעבר ללראות שתי קבוצות משחקות באופן תחרותי כנראה שעדיף שתייעל את האנרגיות המלחמתיות שלך למאבקים אחרים

3. התירוץ הזה של "הם ילדים רעים אז גם לנו מותר" הוא פתטי

4. מה כל הטיעונים האלה שווים אם בסופו של יום זה פוגע בקבוצה?

במקום שכולם פה יצאו למשרדי ההתאחדות ורבע ממי שיודע לבוא לחגיגות האליפות היה בא למחאה שנה שעברה היו שם 25 אלף איש אולי היה פה צדק וטוב יותר.

אבל כמו כל החברה הישראלית,הכי קל זה לזיין תמוח בפורום פייסבוק ולהתכופף מול כל צינור שיחדירו לכם.

נתראה בימים שאחרי גולדהאר,מחר או עוד 10 שנים.

לפחות יהיה לי סוף סוף מנוי ל11.

אם היו באים 20 אלף להפגין מול ההתאחדות אז הייתה התפרעות והיינו היום מינוס עוד 10 נקודות. אתה (ואחרים) עוד לא הבנת איך זה עובד כאן. זה מאפיה, אם מחר יחליטו סמשהו אסור, אז זה אסור ואם תעבור עליו הם יזיינו אותך. למה ? ככה. כי הכוח אצלם. היום חוץ מפעם בשנה אתה כבר לא רואה אבוקות. למה ? כי זיינו פה אנשים על זה כל העשור האחרון.

אז הם ימשיכו להתעלם מסכנין ואותך יזיינו כי זה מתאים להם יותר. רוצה להילחם איתם ? יזיינו אותך עוד יותר. עכשיו השאלה אם אתה רוצה להיות צודק בשביל העקרונות שלך או חכם עבור מכבי. כל אחד והחשבון שלו.

1. זה שרוב הקהל שונא ערבים לא הופך את זה לבסדר

2. שיר שנאה לאויב? אתה נמצא במגרש כדורגל, תכניס את זה לראש. אם אתה בא בשביל משהו שהוא מעבר ללראות שתי קבוצות משחקות באופן תחרותי כנראה שעדיף שתייעל את האנרגיות המלחמתיות שלך למאבקים אחרים

3. התירוץ הזה של "הם ילדים רעים אז גם לנו מותר" הוא פתטי

4. מה כל הטיעונים האלה שווים אם בסופו של יום זה פוגע בקבוצה?

1. למה לא? וגם אם לא זאת עובדה אז חבל על הזמן לנסות לחנך אנשים

2. שוב זאת עובדה, הפוליטיקה לא תוכל לצאת ממגרשי הספורט כל עוד יש לך דקירה כל יומיים, פיגוע כל חודש ומלחמה כל שנה.

3. זה לא תירוץ אבל זה מגביר את תחושת הצדקנות בלעשות דווקא כאשר אותנו מחפשים על משפט משיר כשיש 2 קבוצות שהן ביטוי מובהק למאבק במדינה ומקבלות עונשים פחות חמורים מטועמה מחבל שגם התחפש למחבל מרצונו החופשי, כבר שנים אף אחד לא צועק מוות לערבים אז בוא לא נעשה את הדבר הזה כאילו יש לנו לה פמילייה שחורטת על דגלה שהיא טהורה לעד.

4.עד שלא תהיה אלטרנטיבה כגון שיר אחר כלפי האויב (אני בכוונה קורא להם אויב ולא ערבים, כי לדעתי זה מה שהם וגם המציאות מסכימה איתי לצערי) עוקצני אבל מילולית כאילו לא גזעני, אין בכלל מה לדבר על שינויי המילים לשירים וגם זה בספק אם יגרום לפנאטיקס לשנות אותן אבל בטח שיהיה להם יותר קל, הלוואי שזה יקרה. מה שבטוח שגם הם לא מבסוטים שגולדהאר נקנס מזה אז הדימוניזציה שעושים להם לא צודקת.

ג'ק, מה זה "עד שלא יקום שיר אחר כנגד האויב" ?! מי החליט שהקימו את מכבי שחובה שיר נגד ערבים בכל משחק ? אולי אתה רוצה כמו מני לוי שנקבע דקה ואז נשיר בה כולם ביחד מוות לערבים ?

ואגב כבר יש שיר אחר. דובר בזמנו על לשנות את המילה מחבל לקוקסינל אבל כנראה שהגאווה של חלק מהאנשים באה לפני טובת הקבוצה.

ג'ק, מה זה "עד שלא יקום שיר אחר כנגד האויב" ?! מי החליט שהקימו את מכבי שחובה שיר נגד ערבים בכל משחק ? אולי אתה רוצה כמו מני לוי שנקבע דקה ואז נשיר בה כולם ביחד מוות לערבים ?

ואגב כבר יש שיר אחר. דובר בזמנו על לשנות את המילה מחבל לקוקסינל אבל כנראה שהגאווה של חלק מהאנשים באה לפני טובת הקבוצה.

שיר שיבטא את מה שהאוהדים חושבים על הערבים בלי שיניב עונשים, כי הרי כולם מסכימים שטוימה מחבל זה 2 ציפורים במכה, אף אחד לא אומר שזה חובה אבל זה המצב, גם לא חובה לשיר אייאקס יודן כל משחק אבל זה קורה.

אני לא מתעסק בלמה, אני מתעסק מה יכול לסיים את כל הסיפור המגוחך הזה של העלק גזענות וזה שיר אחר שירגיע את לבבות האוהדים שרוצים לבטא את הפטריוטיות שלהם ומה לעשות רוב הקהל של מכבי כזה (אין להיכנס לאם זה בסדר או לא ולמה כי אתה לא יכול לחנך אנשים עם שריקות בוז)

הסיכוי היחיד לשינוי מילים מתוך שיר של שנים (שזה באמת צעד ענקי לעשות אם יעשה) יוכל להתבצע רק אם תהיה אלטרנטיבה.

מתי תבינו שאי אפשר להפריד פוליטיקה וספורט? זה לא יכול לקרות במדינה כמו שלנו, זה גם לא קורה במדינות הרבה פחות מתוסבכות משלנו, חבל על המאמץ.

הלו אנחנו פאקינג העם הנבחר

הקבה כפרה עליו בחר בנו מכל העמיםםםם

אז שלא יבלבלו תמוח כל היודונאצים המניאקים עוכרי ישראל מההתאחדותתת

יש מצב שאתה ציני? וואו, איזו שנינות, ראית קצת את הערס הסקפטי?

די להיות קוקסינלים ולהתרפס בפני כל העולם ואשתו המושחתים

זה שמעמידים אותנו לדין על "טועמה מחבל" ואת סכנין לא אחרי ששרו בדם באש נפדה את אל אקצה זה ביזיון אחד גדול

טועמה נוצרי אין פה גזענות

אני ימשיך לשיר טועמה מחבל בכל משחק ומשחק וזה לא גזענות וכול מי שמתנגד לזה יכול ללכת להזדיין חבורת אפסים

ולזה מעלי, כל מי שמצביע מרצ ושלום עכשיו הוא לא שמאלני הוא שונא ישראל שמגיע לו מוות

שומע אחי. אתה סתום אחושרמוטה ויכול ללקק לי תאשך יאהבל.

לא יאומן שהויכוח הזה עדיין מתנהל.

אם הייתי מיטשענק, זה בהחלט היה מייאש אותי.

למה להשקיע בשיווק?

למה לחשוב בכיוון של איצטדיון חדש?

מה יש בזה?

אין שכל אין דאגות.

מה שאמרת גרם לי לחשוב על סיטואציה לא כזאת מופרעת,

נניח שהיה לנו בזכות מיטש כבר היום איצטדיון, מכבי מקבלת רדיוס בגלל השורה בשיר לאחר מימוש על תנאי בעקבות אזהרה שנייה בעניין, למכבי מעל 20 אלף מנוי. סמי עופר תפוס, טדי תפוס.

מה גולדהאר עושה? איפה משחקים?

מה לא פעיל? אין לו אישורים או דשא?

מכבי וגם הפועל שוקלות לארח שם בשנתיים הבאות.

אם חיפה מקבלים רדיוס וטדי לא פנוי מה הם עושים עם 17,000 מנויים?