Jump to content

תמשיכו לשיר טועמה מחבל ואנחנו נמשיך לקבל עונשים

Recommended Posts

ההעמדה לדין היא בזיון ומי ששר את זה עוד יותר בזיון.

לא יודע אם השיר לגיטמי או לא אבל נותנים להם חומר להרוס אותנו.

האמת זוהי כל התורה על רגל אחת, שני צדדים ובאמצע אנחנו, מכבי וגולדהאר שאוכלים ת'זין. הרי הפאנטיקס מצידם מגינים על העקרון שלהם (מטופש כלל שיהיה עדיין מבחינתם עקרון) ומצד שני בית דין + תקשורת שנהנים מהשלמונים שהסיפור מכניס.

הבעיה עם השיר הזה היא לא רק עצם השיר אלא הרכב השרים. רוב אלו שמצטרפים לשיר הם טפשים חסרי השכלה

טטפגר מטנסה מתונף, אתה יוטר גרואה מקול גזאן.

תרעננו את זכרוני מתי פעם אחרונה קיבלנו רדיוס על טועמה מחבל

לא עמדנו לדין "בזכות" שריקות הבוז, לא יודע מה שונה הפעם.

בכל מקרה, שיר ככ טיפשי ומיותר.

לפני שנתיים לפחות אבל זה לא ימנע מכל המתרפסים כאן לצאת מהארון, להתנשא מעל אנשים, לחנך את העולם, לברוא מציאות שלא קיימת ולהאשים את כל הסכסוך ישראלי-משהו שלא היה מעולם בשיר טועמה מחבל.

חייב להגיד, לא הבנתי למה שלא אשיר שירים על טועמה וערבים במשחקים הבאים (כרגע לא עושה את זה).

גם ככה עושים ממני גזען ומענישים למרות שלא עשיתי כלום, אז אם כבר, למה שלא אבטא את דעותיי הפוליטיות על הדרך?

במקום לאהוב ערבים פה בתגובות אפשר להיות נחרצים, וללכת להפגין ולעשות קצת רעש, נשבר הזין תשימו לב שזה כבר אישי כמה אפשר להיות מנומסים הגיע הזמן שנפסיק לעשות להם חיים קלים

תהיה רציני, לא רוצים שיפסיקו לשיר כי אוהבים ערבים אלא כי זה פוגע במכבי ולפעמים צריך חכם ולא צודק ואתה בהחלט צודק שהגיעו מים עד נפש עם הצביעות המסריחה של התקשורת/התאחדות ו you name it אבל צריך לפעול בשכל ולא לעשות פרנציפים.

אני בטוח שאפשר להיות יצירתי ולגרום למי שצריך להבין שדווקא מי שחושב שהשיר הוא גזעני הוא הגזען וגם להזכיר את האנטישמיות הערבית מצד סכנין תומכי המרגלים/מחבלים שסובלים ממנה אוהדי רוב הקבוצות כמו מכבי, בית"ר, חיפה וכו'.

לפני שנתיים לפחות אבל זה לא ימנע מכל המתרפסים כאן לצאת מהארון, להתנשא מעל אנשים, לחנך את העולם, לברוא מציאות שלא קיימת ולהאשים את כל הסכסוך ישראלי-משהו שלא היה מעולם בשיר טועמה מחבל.

אתה צודק ועושה אותו דבר אגב.

מי פה המחבל? טועמה או אותו קומץ מגעיל, שבגללו אנחנו סופגים קנסות ועונשי רדיוס.

טועמה.

גם אני נגד השירים אבל אך ורק מכיוון שמכבי נענשת ולא כי אני חושב שהשיר גזעני כי הוא לא.

עריכה:

אפשר גם להוסיף בית שואמר שאבוטבול מחבל ווואלה שלום על ישראל כי הרי לא יוכלו לטעון על גזענות כשגם את אבוטבול מקללים באותה הצורה ככה גם לא נענש וגם אלו שאוהבים את השיר ולא מוכנים לוותר יקללו גם את טועמה וגם את אבוטבול וגם אנו נחשוף את אותם אלו שטוענים שהשיר גזעני בכך שנוכיח שמי שגזען הם דווקא אלו שגינו את השיר.

אתה צודק ועושה אותו דבר אגב.

סתם בשביל הקטע אני לא מצביע למפלגות ימין, לא מקלל את ראדי, מקווה שהשיר ישודרג למשהו עוקצני וכואב ולא גזעני כלפי החוק היבש והמפגר שקיים כאן במדינה.

אבל כל פעם שאיזה נושא על ראדי או על השיר לטועמה עולה, כולם חסידי אומות העולם שמתפלאים איך אנשים שונאים את האוייב דובוני אכפת לי שיש לנו במדינה.

מה גם שהשיר הוא שיר שנאה להפועל, ככה הוא נוצר, היום הוא מייצג גם משהו אחר, בגלל זה צריך להמציא שיר אחר עוקצני שיוכל לבטא את התסכול מהדובוני אכפת לי, כי לא משנה כמה ננסה הפוליטיקה של המדינה מלווה אותנו יום יום כמו מחבש ובמגרש הכדורגל זה בטח לא יפסיק, לא במציאות שאנחנו חיים.

לא עמדנו לדין "בזכות" שריקות הבוז, לא יודע מה שונה הפעם.

בכל מקרה, שיר ככ טיפשי ומיותר.

כנראה ששורקי הבוז לא עשו את העבודה שלהם מספיק טוב, אולי הם היו עסוקים בלקלל את נוסא :D

סתם בשביל הקטע אני לא מצביע למפלגות ימין, לא מקלל את ראדי, מקווה שהשיר ישודרג למשהו עוקצני וכואב ולא גזעני כלפי החוק היבש והמפגר שקיים כאן במדינה.

אבל כל פעם שאיזה נושא על ראדי או על השיר לטועמה עולה, כולם חסידי אומות העולם שמתפלאים איך אנשים שונאים את האוייב דובוני אכפת לי שיש לנו במדינה.

מה גם שהשיר הוא שיר שנאה להפועל, ככה הוא נוצר, היום הוא מייצג גם משהו אחר, בגלל זה צריך להמציא שיר אחר עוקצני שיוכל לבטא את התסכול מהדובוני אכפת לי, כי לא משנה כמה ננסה הפוליטיקה של המדינה מלווה אותנו יום יום כמו מחבש ובמגרש הכדורגל זה בטח לא יפסיק, לא במציאות שאנחנו חיים.

העיקרון פה פשוט, גולדהאר סובל מזה? לדפדף את זה הלאה. אני לא חושב שיש פה אחד שיופתע אם יום אחד גולדהאר ילך כי נמאס לו לספוג.

עכשיו ניחא היתה פה איזשוהי בשורה גדולה או אפילו סתם הפקת רווח שולי ככל שיהיה שמצדיק את הטמטום הבינתחומי הזה אז, זהו. אין פה כלום. רק נזק.

הפוך טום. אנחנו מספקים להם את האוכל. נמשיך לשיר - נמשיך לקבל קנסות ורדיוסים.

נולדנו לסבול

ממש לא.

סתם חבורה של שמאל קיצוני שהחליטו לתפוס טרמפ על הרכבת "איך נזיין את מכבי ונדאג לאינטרסים שלנו".

במקום להראות להם שאנחנו ביחד נגד כל המאוסים האלה, אתם נופלים בפח שלהם.

תתעסקו אתם בלשרוק בוז בדקה 35 ולא באיזה שיר שרים.

כנראה ששורקי הבוז לא עשו את העבודה שלהם מספיק טוב, אולי הם היו עסוקים בלקלל את נוסא :D

מי שמקלל את נוסא הוא בן זונה וזו תופעה דוחה, אבל מי ששר את השורה המפגרת הזו על טועמה פוגע במכבי יותר (עובדתית).

אין מה לעשות. יש כאלה שצריכים להרגיש אוהדי על. כאלה שצריכים להרגיש פנאטים. כאלה שצריכים לבטא את ה-ACAB שלהם בזה שהם שרים טועמה מחבל.

העיקרון פה פשוט, גולדהאר סובל מזה? לדפדף את זה הלאה. אני לא חושב שיש פה אחד שיופתע אם יום אחד גולדהאר ילך כי נמאס לו לספוג.

עכשיו ניחא היתה פה איזשוהי בשורה גדולה או אפילו סתם הפקת רווח שולי ככל שיהיה שמצדיק את הטמטום הבינתחומי הזה אז, זהו. אין פה כלום. רק נזק.

ואיפה הצדק? למה הפועל יכולים לשיר שירי שואה? למה סכנין יכולים לשיר על ארצם העלק כבושה?

גולדהאר סובל מזה נכון, אבל אתה לא יודע מה יש לו בלב, לדעתי אם הוא יעזוב את מכבי זה לא בגלל השנאה לאוייב אלא ממיצוי הפרנצ'ייז, אתה לא יכול לדעת שכל הכותרות האלה ממכבי הם כדי שהבית דין המזויין הזה יעזוב אותנו בשקט אבל כולם קונים את זה שהוא עוד שנייה עוזב, גולדהאר לא טיפש ויודע באיזה מציאות המדינה הזאת חיה.

אם תיקח בחשבון שיש אנשים שיוציאו את השנאה שלהם כלפי האוייב במגרש וזאת עובדה שלא תשתנה, אז צריך לבצע עוקץ שעוקף את החוק כמו בניון בשיר המדובר שלו, הפועל עושים את זה, סכנין גם למדו, הגיע הזמן שגם אנחנו, שיהיה שיר שיבטא את כל התסכול בצורה הכי מגעילה שיכולה להיות ושלא עוברת על החוק מצד שני ולשדרג את שני השירים הבעייתים, רק ככה כולם יהיו מרוצים אבל לא נראה לי שזה יקרה.

בכל מקרה ההתפלאות והבריחה מהנושא האמיתי פה של הרבה אנשים שמחכים שהנה עוד פעם זה כותרות אז אנחנו "לה פמילייה 2" "חבורה של בבונים" "טיפשים וחסרי השכלה" "הארגון הורס" כל זה לא רק התנשאות אלא דבר לא נכון שגורם לעוד בעיות ועוד התססה, אבל אף אחד מהגאונים לא יציע איזה פיתרון תוך כדי התחשבות בעובדות שאם טועמה מחבל לא היה מניב עונש אז כל האיצטדיון היה שר ורואים את זה בשירים של "לשפץ את המקלחת" "לשים חומוס בצלחת" אבל לאותם אנשים עובר בראש שהחוק לא מגדיר אותי גזען אז זה בסדר.

יותר מדי צביעות יש סביב הנושא הזה.

אין מה לעשות. יש כאלה שצריכים להרגיש אוהדי על. כאלה שצריכים להרגיש פנאטים. כאלה שצריכים לבטא את ה-ACAB שלהם בזה שהם שרים טועמה מחבל.

הנה דוגמא חיה למה שרשמתי. מה הפיתרון שלך דביל?

ממש לא.

סתם חבורה של שמאל קיצוני שהחליטו לתפוס טרמפ על הרכבת "איך נזיין את מכבי ונדאג לאינטרסים שלנו".

במקום להראות להם שאנחנו ביחד נגד כל המאוסים האלה, אתם נופלים בפח שלהם.

תתעסקו אתם בלשרוק בוז בדקה 35 ולא באיזה שיר שרים.

בית הדין זה חבורה של שמאל קיצוני? באמת?

הנה דוגמא חיה למה שרשמתי. מה הפיתרון שלך דביל?

אין פיתרון פרקטי. זה המצב. לצערי הרבה מהאנשים שהולכים למשחקים הם כאלה שמתחילים דיון ב"דביל", נניח כמוך, והם עוד האנשים הממוצעים. אנשים גסי רוח ואלימים. אז מה יעצור אותם, או את אלה שגרועים מהם, לשיר שיר "כי סכנין שרים הערבים הבני בני זונות האלה למה לנו אסור??????? אה??????????????? כוס אמא של הפועל שרים שירי שואה למה להם מותר ולי אסור?????????? על הזין שלי גם אני שר עכשיו ושתישרף ההתאחדות נשרוף פחים נעשה בלאגן!!!!!!!!!!!!!!!!!! נראה להם מה זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

אין פיתרון פרקטי. זה המצב. לצערי הרבה מהאנשים שהולכים למשחקים הם כאלה שמתחילים דיון ב"דביל", נניח כמוך, והם עוד האנשים הממוצעים. אנשים גסי רוח ואלימים. אז מה יעצור אותם, או את אלה שגרועים מהם, לשיר שיר "כי סכנין שרים הערבים הבני בני זונות האלה למה לנו אסור??????? אה??????????????? כוס אמא של הפועל שרים שירי שואה למה להם מותר ולי אסור?????????? על הזין שלי גם אני שר עכשיו ושתישרף ההתאחדות נשרוף פחים נעשה בלאגן!!!!!!!!!!!!!!!!!! נראה להם מה זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

אבל לרדת על אותם אנשים שמשקיעים ימים ולילות על הקבוצה בזמן שאתה סתם רושם דברים חסרי תוכן על אנשים שאתה לא מכיר ממש עוזר ובטח שקראתי לך דביל כי ההודעת פתיחה שלך היתה הדבר האחרון שמנסה להתדיין על משהו, העיקר שאתה מחונך וכל השאר אלימים וטיפשים.

לא, לא הבנתם.

השאלה היא לא למה הועמדנו לדין למרות שהיו שריקות בוז.

השאלה היא למה ממשיכים לשיר את השיר הזה למרות שאנחנו נענשים בגללו.

ועוד יותר למה שרים את זה למרות שסלים טועמה בשלוש שנים האחרונות בהפועל לא היה רלוונטי והשנה בכלל לא משחק שם.

עקרונות.

בקצרה ששרים לחלאיילה לבוא לשפץ את המקלחת זה לא גזעני ומגעיל?

אבל כמובן שכולכם תשירו.

כן, זה גזעני. אבל זה לא פוגע במכבי כי על זה לא נגיע לבית הדין. אז גם אם אני נגד גזענות אני אחיה עם זה שלפחות האוהדים שלנו לא דופקים את מכבי.

בקלות אפשר להתחכם ולשנות מילים בצורה שעדיין תהיה גזענית (כי זה חשוב כמובן לאלו ששרים, וזה גם מצחיק) אבל לא תפגע במכבי. תאמין לי שאם שרים לשחקן לערבי שים לי חומוס בצלחת או תשפץ לי את המקלחת זה גם יותר משפיל אותו אישית מאשר קריאות מחבל.

אבל לאותם אנשים חשוב יותר להראות שהם לא יכנעו ולא יסטו מהדרך ומה"עקרונות" שלהם גם על חשבון פגיעה במכבי. הרי הם הולכים לכל משחק והלכו גם בשנים הקשות אז זכותם לעשות מה שהם רוצים ואף טרמפיסט לא ישנה להם את הדרך.

ומה שהכי גרוע, זה שבאמת בכדורגל אנחנו הכי טובים. אז יחפשו אותנו על שולחן בבית הדין כי גם ככה לא אוהבים שיש קבוצה ששולטת בכדורגל פה. יחפשו אותנו בתקשורת, בבית הדין, בפרובוקציות של קהל יריב ומכי מיני אירגונים לזכויות הזין שלי שמחפשים הון פוליטי על הגב שלנו. ונחנו כמובן ניתן להם את הלחם הזה שהם כל-כך אוהבים, פשוט כי אנחנו טיפשים מידי.

איפה קבור הכלב?

אם היינו עומדים לדין על השיר "הקופים הירוקים" בטענה לפגיעה בחפים מפשע,וזה היה מרחיק עוד קצת את מיץ', כל הסמרטוטים שכבר מצהירים שאחרי גולדהאר הם לא יהיו פה היו מקללים ויוצאים על הארגון שחושב רק על עצמו.

במקום שכולם פה יצאו למשרדי ההתאחדות ורבע ממי שיודע לבוא לחגיגות האליפות היה בא למחאה שנה שעברה היו שם 25 אלף איש אולי היה פה צדק וטוב יותר.

אבל כמו כל החברה הישראלית,הכי קל זה לזיין תמוח בפורום פייסבוק ולהתכופף מול כל צינור שיחדירו לכם.

נתראה בימים שאחרי גולדהאר,מחר או עוד 10 שנים.

לפחות יהיה לי סוף סוף מנוי ל11.