Jump to content

תמשיכו לשיר טועמה מחבל ואנחנו נמשיך לקבל עונשים

Recommended Posts

אם לוקחים לנו שקל אחד יותר ממה שלקחו לסכנין הבני שרמוטות האלה... דיייייי נשבר הזין שפעם אחת נעמוד על הרגליים ונשנה משהו, אחרת בהתאחדות ימשיכו לזיין אותנו בתחת כי אפשר

עם כמה שאני חושב שאין שום דבר גזעני בשירים האלה ואין לי שום דבר נגד הפנאטיקס, כמו שאמרו פה עדיף להיות חכם מלהיות צודק, אפשר לשנות את השורה הזאת או לוותר על הבית השני לגמרי ולחסוך לעצמנו את הכאבי ראש האלה

זה הקטע אחי

למה תמיד צריך להיות חכם ולא צודק?מעכשיו על כל דבר נתחיל לוותר?סבבה נוריד תשורה על טועמה,בעתיד יתחילו להעמיד לדין על קללות רגילות ואז תגידו צריך להיות חכם ולא צודק?

כי הפגנות יעזרו? לא אכפו עד עכשיו משהו שמעוגן בחוקי המדינה ובהתאחדות. אף אחד לא ישנה חוקים בגלל הפגנה של אוהדי מכבי.

מי פה המחבל? טועמה או אותו קומץ מגעיל, שבגללו אנחנו סופגים קנסות ועונשי רדיוס.

עידן שלח את עצמך מפה כבר.

לך תעלה לאיזה תכנית רדיו ותלכלך על כל העולם יסמרטוט רצפה.

ללכלך על קומץ גזעני ואלים התכוונת.

אתה הזן הכי גרוע של האוהדים, בושה שאני ואתה יושבים באותו איצטדיון בכלל, אתה מהאפסים שלא יודעים לפתור כלום בעצמם ויודעים בעיקר לדבר ולטנף את הפה ועוד עם התקשורת, אחרי זה תבכה שפרימו מלכלך על מכבי אחרי שהתראיינת אצלו.

אפס.

לא כי לשבת כל היום מול מחשב זה עוזר לא?? יש מצב שזה יעזור לעשות קצת רעש, להכין שלטים שיראו את הדו פרצופיות של הגוף המגעיל הזה, יש פה חוסר צדק לשבת בשקט בטוח לא יעזור

עידן שלח את עצמך מפה כבר.

לך תעלה לאיזה תכנית רדיו ותלכלך על כל העולם יסמרטוט רצפה.

מה קשור ללכלך על כל העולם?

למה אי אפשר פשוט לא לשיר את זה

יקרה אסון גדול? אין מאגר עצום של שירים שאפשר לשיר במקום?

לי אישית נמאס מזה שאני אוהד מכבי תל אביב וצריך לנסוע למשחק בית בנתניה או בחיפה או בכל מקום אחר

וההתעסקות בסכנין מיותרת מה שאמור לעניין אותנו זה אנחנו ולא הם

אתה הזן הכי גרוע של האוהדים, בושה שאני ואתה יושבים באותו איצטדיון בכלל, אתה מהאפסים שלא יודעים לפתור כלום בעצמם ויודעים בעיקר לדבר ולטנף את הפה ועוד עם התקשורת, אחרי זה תבכה שפרימו מלכלך על מכבי אחרי שהתראיינת אצלו.

אפס.

אני דווקא משועשע מפרימו.

זה הקטע אחי

למה תמיד צריך להיות חכם ולא צודק?מעכשיו על כל דבר נתחיל לוותר?סבבה נוריד תשורה על טועמה,בעתיד יתחילו להעמיד לדין על קללות רגילות ואז תגידו צריך להיות חכם ולא צודק?

אז בעצם מה שאתה אומר זה לי לא אכפת מהעונשים שאנחנו מקבלים לא אכפת לי אם גולדהאר ישאר או יעזוב

והכי גרוע אני לא מתכוון לארגן איזה משהו שיתן לי תחופש ביטוי לשיר מה שאני רוצה אני סתם הולך להגיע ליציע לעשות דווקא ולהמשיך לדפוק את עצמי בסופו של דבר

בחיאת ראבק

תעשו הפגנה/תעשו מחאה ואל תגיעו למשחקים/תשרפו את בתי הדין/תפרקו תדיינים מכות

מבטיח להצטרף

אבל לשיר תשיר המיותר הזה בידיעה שזה ידפוק אותנו זה סתם לצאת אפס

הבעיה עם השיר הזה היא לא רק עצם השיר אלא הרכב השרים. רוב אלו שמצטרפים לשיר הם טפשים חסרי השכלה וגם טפשים בעלי השכלה ולאו דווקא שונאי ערבים/מוסלמים. בישראל יש את תופעת הכבשים. המצטרפים לעדר אלו הכבשים שגם אם ישירו שיר המקלל את אמא שלהם הם יצטרפו "כי כולם שרים". ישנו המיעוט ששר את השיר שחושב שהשיר מביע שנאה להפועל ולאו דווא לערבים/מוסלמים דווקא אותם עוד ניתן להבין כי כוונתם אינה רעה. אבל יש את אלו שהשיר הזה זה כמו המנון זה כמו תפילה ואלו הבבונים העלובים גזענים שהסתננו ליציע מכבי במהלך השנים בחסות הכנופיה של נמני ביציע. אותם בבונים מקללים את רייכארט נהמו לאניימה וגם קללו את זהבי במשך חודשים ארוכים עד שהבינו שהם עושים מעצמם צחוק. אבל לקלל ערבים הם עדיין מרגישים בנוח. אני טוען כבר זמן רב- לקחת מנויים מאוהדים ולאסור כניסה למגרשים. לקלל ערבי/מוסלמי זה דבר פסול בלי קשר אם את המצביע ליכוד או ליברמן. אבל לקלל ערבי/מוסלמי כשיש לך שחקנים ערבים במכבי זה לא רק דבר פסול זה דבר מתועב מצחין ורקוב והאנשים שעושים את זה הם חלאות הכי גדולות

הבעיה עם השיר הזה היא לא רק עצם השיר אלא הרכב השרים. רוב אלו שמצטרפים לשיר הם טפשים חסרי השכלה וגם טפשים בעלי השכלה ולאו דווקא שונאי ערבים/מוסלמים. בישראל יש את תופעת הכבשים. המצטרפים לעדר אלו הכבשים שגם אם ישירו שיר המקלל את אמא שלהם הם יצטרפו "כי כולם שרים". ישנו המיעוט ששר את השיר שחושב שהשיר מביע שנאה להפועל ולאו דווא לערבים/מוסלמים דווקא אותם עוד ניתן להבין כי כוונתם אינה רעה. אבל יש את אלו שהשיר הזה זה כמו המנון זה כמו תפילה ואלו הבבונים העלובים גזענים שהסתננו ליציע מכבי במהלך השנים בחסות הכנופיה של נמני ביציע. אותם בבונים מקללים את רייכארט נהמו לאניימה וגם קללו את זהבי במשך חודשים ארוכים עד שהבינו שהם עושים מעצמם צחוק. אבל לקלל ערבים הם עדיין מרגישים בנוח. אני טוען כבר זמן רב- לקחת מנויים מאוהדים ולאסור כניסה למגרשים. לקלל ערבי/מוסלמי זה דבר פסול בלי קשר אם את המצביע ליכוד או ליברמן. אבל לקלל ערבי/מוסלמי כשיש לך שחקנים ערבים במכבי זה לא רק דבר פסול זה דבר מתועב מצחין ורקוב והאנשים שעושים את זה הם חלאות הכי גדולות

איפה היית בקרית שמונה לשרוק בוז?? חתיכת סמרטוט מתנשא

הרבה זמן התקשורת ושונאי מכבי לא העלו את נושא ראדי/ערבים....

הכל פה רקוב, מושחת, ומלא אינטרסים... תמשיכו לאכול להם מהיד.

זה משנה מי אוכל ומה??

בסופו של דבר גם אני וגם אתה נצטרך לנסוע עוד פעם לנתניה...

אני לא מצליח להבין למה כל מי ששר את זה חושב שהוא אוהד מכבי יותר מכל אחד אחד. מה לעזאזל הקשר? אנחנו כבר שנים נענשים על השיר הזה מדי פעם, אז למה להיות טיפש ולתת להם דלק? תשנו כבר את המילה מחבל למשהו אחר ושלום על ישראל. מה המטרה של מי ששר את זה? שגולדהאר יעזוב בסוף? מה? כדי שמכבי תחזור לימי החושך שלה ואז לא יבוא קהל (של הצלחות) כך ששוב ישארו רק שער 11? מה אתם רוצים להוכיח? בואו, צאו מהסרט הזה שרק שער 11 מגיע למשחקי חוץ ורק הוא מעודד והפאנטיקס לא מעל הקבוצה וחבריו חייבים להבין את זה, כי כשחלק גדול מחבריו עוד לא היו בתכנון בכלל, אנחנו הלכנו למשחקים. מה לעשות? אנשים משתנים, מתבגרים, לא כולם רוצים לשבת כל החיים שלהם מאחורי השער. אבל זה לא עושה אף אחד אוהד יותר חזק של מכבי. כולנו אותו דבר והמטרה שלנו לעזור לקבוצה ולא להרוס לה.

עזבו כבר את טועמה ובלילי אחד פרש השני בלאומית הזמנים עוברים עוד 10 שנים גם ישירו להם?

בזיון שאין אף שיר על אבוטבול אם כבר מדברים...