Jump to content

תמשיכו לשיר טועמה מחבל ואנחנו נמשיך לקבל עונשים

Recommended Posts

אני פשוט לא מבין את ההתעקשות לשיר טועמה מחבל, הסמרטוט הזה, כבר לא משחק בליגת העל. הנה עוד פעם נעמוד לדין על זה ואם ביתר קיבלו על זה רדיוס צפו פגיעה.

לא מצליח להבין למה לא לשנות את השיר? אתם רוצים להמשיך לשיר על טועמה אז אפשר לשיר קוקסינל במקום מחבל.

כל עוד ההתנהלות של מכבי מבישה מול בית הדין ולא עושים מעשה ואומרים שדי, אנחנו לא מקבלים את הפסיקות האלה יותר ועושים צעד דרסטי, הקהל חייב להבין שהוא פוגע בקבוצה גם אם הוא חושב שהוא צודק.

ברור שההעמדה לדין שערורייתית! אין בכך ספק שמחפשים לזיין אותנו ולייאש את גולדהאר, אין על זה כל שאלה. על סמך מה מעמידים לדין? השופט ציין את זה בדוח? הרי תמיד יש יותר בוז בסוף השיר הזה מאשר טועמה מחבל, עזבו שמי שאומר שמחבל זה גזענות הוא גזעני בעצמו, אבל יש עניין לתת פתחון פה להתאחדות, אם לא נשיר טועמה מחבל לא יהיה להם מה להגיד. לא חסרות מילים שמתחרזות עם מחבל.

זה שמחפשים אותנו לא אומר שאנחנו צריכים לתת להם את מבוקשם על מגש.

אולי עכשיו יפסיקו עם השורה המיותרת הזו, או חלילה ישנו את קודש הקודשים - מילות השיר.

ספורט 5: מסתבר כי הקרן החדשה התלוננה לפני כשבועיים ששדרי הטלויזיה לא מגנים מספיק את הקריאות הגזעניות נגד סלים טועמה. כנראה שהתלונה הזו הובילה להגשת כתב אישום נגד מכבי ת"א.

אז זה לא על המשחק האחרון?

ההעמדה לדין על המשחק בשבת לא על קריית שמונה.

34 90942 ליגת Winner מכבי תל אביב מכבי תל אביב 29/11/2014 הפועל חיפה קריאות גזעניות, התנהגות בלתי הולמת 03/12/14 17:00 זומן

מה אכפת לכם מהעושים של סכנין יואו שיהיה אכפת לכם מהעונשים שלנו זה מה שחשוב באמת

יקרה משהו אם לא תצעקו שטועמה מחבל?

תזרקו שם שם חדש מילה חדשה משפט חדש רק משהו שיפסיק את השריקות בוז מהקהל הרחב ואת העונשים

ההעמדה לדין על המשחק בשבת לא על קריית שמונה.

34 90942 ליגת Winner מכבי תל אביב מכבי תל אביב 29/11/2014 הפועל חיפה קריאות גזעניות, התנהגות בלתי הולמת 03/12/14 17:00 זומן

כן עכשיו ראיתי , אבל כתוב בוואן שבגלל המשחק נגד ק"ש (ואז נשמעו התלונות לגבי אי הגינוי של השדרים).

בכל מקרה אני בספק אם זה בכלל נכתב בדו"ח של השופט , אחלה עכשיו כל גחמה של גוף כזה או אחר יתחילו להעמיד לדין.

אני הראשון להגיד שלא צריך לשיר את החלקים האלה בשירים...

אבל ההעמדה לדין הזאת היא בזיון!

בושה וחרפה...

הקהל הרחב כבר שנים שורק בוז כשמיעוט שר את החלק הזה בשיר.

אז על מה מעמידים אותנו לדין?

אני יודע בודאות שאנשים שישבו לידי במשחק נגד הפועל חיפה חשבו בסתר ליבם שצריך להרוג ארנבות קטנות ולשפד דובוני אכפת לי.....למה לא מעידים אותנו לדין על זה ?!?!?!?

בית דין הזוי!

פשוט מדהים. אי אפשר היה בכלל לשמוע את השיר מרוב ששרקו לו בוז, ועדיין מעמידים אותנו לדין. כמו שצוטט גורם במכבי בוואלה, מישהו מגבוה החליט שהוא יעשה הכל כדי שגולדהאר יעזוב את מכבי.

סביר להניח שנקבל רדיוס כמו שקיבלה בית"ר.

דווקא במשחק הזה אמרתי לחבר שלא עדיין שיר טועמה עד הדקה ה67 משהו כזה ואז איך שהתחיל השיר ראיתי איש אבטחה עם מצלמת גו פרו על הראש רץ בטירוף ומדווח בקשר. ידעתי שזה לא יעבור בשקט.

אבל קהל כזה מפגר לא ראיתי בחיים שלי. פשוט 0 למידה. טיפשים

אתה פשוט בוחר לבתעלם מהעובדה שהיה בוז מחריש אוזניים בזמן השיר ברמה של פנדל להפועל בדרבי ועדיין מעמידים אותנו לדין אה?

אתה פשוט בוחר לבתעלם מהעובדה שהיה בוז מחריש אוזניים בזמן השיר ברמה של פנדל להפועל בדרבי ועדיין מעמידים אותנו לדין אה?

אני לא בוחר להתעלם מזה שהיה בוז וטוב שהיה בוז. זה שבית הדין בזיון וחצי מהקבוצות בליגה לא משחקות במגרש שלהם זה בדיחה שאין דברים כאלה בעולם. אבל רבאק מה אתם לא לומדים? זה כיף לכם הרדיוסים האלה?