Jump to content

ערן זהבי

Omer

Recommended Posts

הלוואי שיפרוש במכבי. אבל לדעתי נראה אותו באירופה בקיץ.

למה זה טוב?

כאילו - אם היה יותר צעיר, לא שאלה.

אבל להתחיל שוב "לבנות את עצמך" בגיל הזה באירופה מבחינת מעמד\תפקיד משחק.

לא עדיף לעשות דברים יפים עם מכבי באירופה?

גם אם הוא הצהיר את מה שאתה מייחס לו- אז מה? זה כתוב בתורה? הוא חתם על התחייבות בפני נוטריון?

כל מה שצריך זה עונה בליגת האלופות עם מכבי והוא נחטף לאירופה.

קונה

גם אם הוא הצהיר את מה שאתה מייחס לו- אז מה? זה כתוב בתורה? הוא חתם על התחייבות בפני נוטריון?

כל מה שצריך זה עונה בליגת האלופות עם מכבי והוא נחטף לאירופה.

אני אצטט את החלק שעונה לך מהתגובה שאליה הגבת:

יכול להיות שלקראת סוף הקריירה הוא יתחרט, אבל הבן אדם כבר בחר בקיץ להישאר במכבי מסיבות שכמעט כולם מחוץ למכבי התקשו להבין.

למה זה טוב?

כי הוא יקבל הרבה יותר כסף זה למה.

למה זה טוב?

כמו שרשמתי אתגר מתישהו הוא ירגיש תחושה של מיצוי מלזיין את כל הליגה הזאת.

אני מניח שאתה לא מכיר את הקבוצות האלה

מכיר באופן שטחי. שלום שלום, לא מעבר.

זה רלוונטי בכלל? אלה 2 הקבוצות היחידות באירופה? ואם באזל תרצה אותו?

תבינו משהו: זהבי לא שחקן לליגה הישראלית. הוא שחקן לרמה הרבה יותר גבוהה. הוא לא שייך לפה. אז יכול להיות שהוא ישאר אבל זה יהיה חוסר איזון מקצועי.

ערן זהבי יעזוב אך ורק אם יקבל הצעה שהיא:

1. לפחות 750K (לא בעיה)

2. מעיר נורמלית (לא ילך לשחק בחור ברוסיה לדוגמה)

3. קבוצה גדולה ושהוא יודע שיש לו סיכוי להיות שחקן מוביל בה.

אז לא,

הוא לא יכל לא ללסטר ולא לקורדובה. בשום מחיר.

הגיע.

מתקשר מחר לשי ומעדכן אותה.

חשוב מאוד. אני מקווה שרוי הולך כבר לגן. גם זה משמעותי(יהיה קשה לקחת את הילד מהגן). כל דבר שאפשר לעשות כדי לחבר את המשפחה הזאת חזק פה בארץ הקודש. הייתי ממליץ גם על תפקיד ציבורי/פוליטי בכיר בשביל שי.

ערן זהבי זאת מציאה חד פעמית למכבי.

חואן מטה, במשכורת משולשת לא היה נותן את זה. וגם לא אחרים.

שמעתי שמכבי קנתה את זכויות הפרסום שלו תמורת החוזה הגדול שלו. ודוריטוס וסמסונג זאת רק ההתחלה.

הוא המציאה הכי גדולה של המערכת. המשכורת שלו היא בוטנים. ביחס לתמורה. סיטואציה נדירה של שחקן גדול על הליגה שלא מקבל הצעה גדולה יותר משמעותית.

אם אני יורדי, פותח לו שוב את החוזה. בלי פרסום בכלל. הוא כבר הוכיח שאיזור נוחות לא משפיע עליו.

הוא מותג כל כך חזק. והוא אדם כל כך חרוץ ותחרותי. תענוג. ת

הגדול ביותר שראיתי בצהוב.

הוא הצהיר שיעזוב רק למועדון בכיר, אבל גם בלי ההצהרה הזו ספק כמה מועדוני מרכז-תחתית בספרד בכלל יהיו מוכנים להוציא את הסכום בנדרש בשחרור פלוס השכר הנדרש בשביל להחתים אותו מלכתחילה. ברור שאם הוא יעבור זה יהיה למועדון גדול, וזה מסקנה מעשית מבחינת החוזה שלו כפי שהיא מבחינת הקריירה שלו. מה שאני אומר זה שמעבר שכזה הוא לא כ"כ מופרך (הבן אדם בחר להישאר במכבי כי הוא לא קיבל הצעה שכזו, עדיין).

מועדוני ביניים, נגיד תחתית-מרכז בליגה בכירה או צמרת בליגה בינונית לא יקנו את זהבי, כי הם יעדיפו לקנות שחקן צעיר יותר כדי שיוכלו למכור אותו בעתיד ולעשות רווח, למשל עומר דמארי.

בגיל שלו, זהבי מתאים רק לקבוצה שרוצה אותו נטו מסיבות מקצועיות, ושאין לה בעיה לשפוך 2 מיליון יורו לא כולל שכר בשביל להביא שחקן שאולי יצליח ואולי לא, ומבלי מחשבה על רווח עתידי ממכירה שלו.

מה שכן, מסכים שאם הוא ימשיך עם התצוגות האלה (שלא לדבר על הנבחרת.. אם יתן הצגות מול ווילס ובלגיה זה כבר עניין אחר לגמרי) הסיכויים שיישאר כאן יורדים.

כמו שרשמתי אתגר מתישהו הוא ירגיש תחושה של מיצוי מלזיין את כל הליגה הזאת.

תמיד יש שיאים שהוא יוכל לשאוף לשבור, אהמ אלון מזרחי אהמ

מועדוני ביניים, נגיד תחתית-מרכז בליגה בכירה או צמרת בליגה בינונית לא יקנו את זהבי, כי הם יעדיפו לקנות שחקן צעיר יותר כדי שיוכלו למכור אותו בעתיד ולעשות רווח, למשל עומר דמארי.

בגיל שלו, זהבי מתאים רק לקבוצה שרוצה אותו נטו מסיבות מקצועיות, ושאין לה בעיה לשפוך 2 מיליון יורו לא כולל שכר בשביל להביא שחקן שאולי יצליח ואולי לא, ומבלי מחשבה על רווח עתידי ממכירה שלו.

מה שכן, מסכים שאם הוא ימשיך עם התצוגות האלה (שלא לדבר על הנבחרת.. אם יתן הצגות מול ווילס ובלגיה זה כבר עניין אחר לגמרי) הסיכויים שיישאר כאן יורדים.

וזה בדיוק איזור הדימדומים בו מכבי מרוויחה. הוא שווה לה לפחות כפול. אני מאמין שהוא שווה לכל קבוצה! דרג שני שרוצה להשתפר.

הוא עד כדי כך טוב. הוא מקרה נדיר ממש וזה שהוא חסר תפקיד לכאורה(וישראלי), עוזר לנו. זה לא רביבו הווינגר השמאלי המובהק(בזכות גיורא) או איל הפלימייקר הספציפי, או חלוץ כמו האחרים. זה מבלבל, זה אולי לא ווליו פור מאני בשבילם, זה כללי מידי.

הכללי הזה-נפלא לנו. המדיניות במכבי בשנתיים האחרונות זה לתת למוזהב להנות ולהסתובב באיזורים שהוא רוצה להיות בהם. רק כך זה מפיק את השחקן העצום הזה.

לא יודע עד כמה מועדונים מהיבשת יתנו לו את המפתחות, כי רק כך תנצח אותו. והוא לא זול להם. האבסורד הוא שהוא זול למכבי(: