Jump to content

ערן זהבי

Omer

Recommended Posts

בן 28 בקיץ אז לא בטוח.

4 שנים אחורה הוא בינואר כבר נחטף...

מדאיג אותי שהוא נפגש עם נמני לא מזמן.. אני מקווה שאני טועה אבל אין לי הרגשה טובה לגבי הקיץ הקרוב..

מדאיג אותי שהוא נפגש עם נמני לא מזמן.. אני מקווה שאני טועה אבל אין לי הרגשה טובה לגבי הקיץ הקרוב..

אף פעם לא אהבתי את הנמני הזה.

גוטמן ייבש אותו על הספסל עד שווצ'יצ'ביץ' נפצע ונאתכו עזב, והיה צריך לאלתר משהו. עובדה.

הוא נכנס באופן קבוע להרכב במחזור 12 כשהסרבי עם השם הארוך נפצע. אתה בא בטענות לגוטמן כי לא נתן קרדיט ללא עוררין לילד בן 22 שלא הוכיח את עצמו ולא קרוב להזכיר את מה שהוא היום ? הוא היה צריך לייבש את הסרבי שבא על תקן כוכב ? גוטמן עשה איתו בשכל וגם הרוויח ממנו. חולק עליך. וגם לא היה לו מקום בתור חלוץ עם כל הכבוד כששכטר היה חיה רעה בהתקפה. וגוטמן ניצל אותו יחסית בצורה מצויינת

הוא נכנס באופן קבוע להרכב במחזור 12 כשהסרבי עם השם הארוך נפצע. אתה בא בטענות לגוטמן כי לא נתן קרדיט ללא עוררין לילד בן 22 שלא הוכיח את עצמו ולא קרוב להזכיר את מה שהוא היום ? הוא היה צריך לייבש את הסרבי שבא על תקן כוכב ? גוטמן עשה איתו בשכל וגם הרוויח ממנו. חולק עליך. וגם לא היה לו מקום בתור חלוץ עם כל הכבוד כששכטר היה חיה רעה בהתקפה. וגוטמן ניצל אותו יחסית בצורה מצויינת

הוא לא היה צריך לייבש את הסרבי (שחתם אחרי תחילת העונה אגב), הוא היה יכול להתחיל מלהעדיף אותו כמחליף ראשון בעמדה שלו במקום מהראן לאלה, או לתת לו לפתוח שם אחרי שיבואה עזב. הם שיחקו עם שני חלוצים.

בזמן אמת אגב שכטר הובא אחרי 3 עונות רצופות של 7 שערי ליגה כ"א מנתניה, היה אפילו טור במעריב שתהה למה מעדיפים שחקן כזה על זהבי, שהיה טוב כשעלה כמחליף (גם כבש בדרבי). אבל במבחן התוצאה הוא באמת נתן את העונה הטובה היחידה בחייו.

הליגה הזאת קטנה עליו אני רוצה שיחתום פה עד סוף הקריירה אבל בהחלט יבין אותו אם הוא ירצה לעזוב איזה אתגר עוד יש לו פה? אני גם בטוח שהוא לא אחד שיעזוב לכל קבוצה באירופה אלא רק למשהו שבאמת יקסום לו.

הליגה הזאת קטנה עליו אני רוצה שיחתום פה עד סוף הקריירה אבל בהחלט יבין אותו אם הוא ירצה לעזוב איזה אתגר עוד יש לו פה? אני גם בטוח שהוא לא אחד שיעזוב לכל קבוצה באירופה אלא רק למשהו שבאמת יקסום לו.

בעיקרון הוא כבר חתום פה כמעט עד סוף הקריירה, עד גיל 32 או 33 (אם אני זוכר נכון בגיל 27 חתם על 5 שנים עם אופציה של מכבי לעוד אחת).

רק שיש לו סעיף שחרור שנמוך בהרבה מאוד ממה ששווה באמת.

המזל שלנו שהוא באמת מספיק מכביסט (מדבר כרגע מבחינת אופי, למרות שהוא גם מכביסט כי הסמל הכי גדול בהיסטוריה) כדי להגיד שבשביל פחות מהרכב בליברפול לא שווה לו לגור באנגליה.

הבן אדם הזה עוד מסוגל לנהל מו"מ עם טוטנהאם בגישה של "אני זהבי, מי אתם בכלל?".

בפועל הוא כבר חתום פה כמעט עד סוף הקריירה, עד גיל 32 או 33 (אם אני זוכר נכון בגיל 27 חתם על 5 שנים עם אופציה של מכבי לעוד אחת).

בפועל יש סעיף שחרור. אני באמת מאמין שהזמן פועל לטובתנו במקרה הזה, ותידרש הצעה באמת טובה כדי לפתות אותו, אבל הוא מעולם לא הצהיר שהוא ויתר על החלום, להפך, ואם הוא ימשיך לנפק מספרים פסיכיים שכאלו ולככב בנבחרת, זה לא כ"כ מופרך.

בפועל יש סעיף שחרור. אני באמת מאמין שהזמן פועל לטובתנו במקרה הזה, ותידרש הצעה באמת טובה כדי לפתות אותו, אבל הוא מעולם לא הצהיר שהוא ויתר על החלום, להפך, ואם הוא ימשיך לנפק מספרים פסיכיים שכאלו ולככב בנבחרת, זה לא כ"כ מופרך.

הוא הצהיר שיעזוב רק בשביל צמרת באירופה, ויגור רק בעיר שיהיה טוב לגור בה, רק לא מזמן אמר שלא יעבור בשביל קבוצת מרכז-תחתית בספרד. יכול להיות שלקראת סוף הקריירה הוא יתחרט, אבל הבן אדם כבר בחר בקיץ להישאר במכבי מסיבות שכמעט כולם מחוץ למכבי התקשו להבין.

אני מקווה שגם אם לא יישאר פה עד סוף הקריירה, עדיין יחזור לסיים אותה כאן.

הוא הצהיר שיעזוב רק בשביל צמרת באירופה, ויגור רק בעיר שיהיה טוב לגור בה, רק לא מזמן אמר שלא יעבור בשביל קבוצת מרכז-תחתית בספרד. יכול להיות שלקראת סוף הקריירה הוא יתחרט, אבל הבן אדם כבר בחר בקיץ להישאר במכבי מסיבות שכמעט כולם מחוץ למכבי התקשו להבין.

הוא הצהיר שיעזוב רק למועדון בכיר, אבל גם בלי ההצהרה הזו ספק כמה מועדוני מרכז-תחתית בספרד בכלל יהיו מוכנים להוציא את הסכום בנדרש בשחרור פלוס השכר הנדרש בשביל להחתים אותו מלכתחילה. ברור שאם הוא יעבור זה יהיה למועדון גדול, וזה מסקנה מעשית מבחינת החוזה שלו כפי שהיא מבחינת הקריירה שלו. מה שאני אומר זה שמעבר שכזה הוא לא כ"כ מופרך (הבן אדם בחר להישאר במכבי כי הוא לא קיבל הצעה שכזו, עדיין).

יש גם סעיף שאומר שהקבוצה שרוכשת אותו חייבת לשלם לו משכורת של 750 אלף יורו מינימום, לא?

נניח ובינואר לא יעזוב, איזה קבוצה תשקיע סכומים כאלה בשחקן ישראלי בן 28?

אני מקווה שגם אם לא יישאר פה עד סוף הקריירה, עדיין יחזור לסיים אותה כאן.

גם אם הוא הצהיר את מה שאתה מייחס לו- אז מה? זה כתוב בתורה? הוא חתם על התחייבות בפני נוטריון?

כל מה שצריך זה עונה בליגת האלופות עם מכבי והוא נחטף לאירופה.

גם אם הוא הצהיר את מה שאתה מייחס לו- אז מה? זה כתוב בתורה? הוא חתם על התחייבות בפני נוטריון?

כל מה שצריך זה עונה בליגת האלופות עם מכבי והוא נחטף לאירופה.

אז אתה חושב שאם לסטר או קורדובה ירצו אותו הוא ילך לשם?