Jump to content

ערן זהבי

Omer

Recommended Posts

קגוואה ואריקסן משחקים בעמדות האלו, רק אומר...

לדורטמונד יש באותה עמדה גם את מחטיריאן, שאמנם לא מצליח לכבוש הרבה בגרמניה אבל כבש 25 שערים בעונה האחרונה שלו בשחטאר דונייצק. בואו נשים דברים בפרופורציות. יש הבדל להכניע את קאלה ועמוס לבין להכניע את נוייר או קורטואה.

לדורטמונד יש באותה עמדה גם את מחטיריאן, שאמנם לא מצליח לכבוש הרבה בגרמניה אבל כבש 25 שערים בעונה האחרונה שלו בשחטאר דונייצק. בואו נשים דברים בפרופורציות. יש הבדל להכניע את קאלה ועמוס לבין להכניע את נוייר או קורטואה.

זה הקטע שזה עניין של כשרון ולזהבי יש את זה אבל ברור שכל הקטע היה תיאורטי אם באמת הוא יקבל הצעה מקבוצה בסדר גודל כזה זה יהיה חלום ! אבל גם לפחות מאלו הוא יכול לעזוב דוגמת אברטון באנגליה או וולפסבורג בגרמניה ופיורנטינה באיטליה כאילו הם לא מפוצצים אבל בהחלט בכמה רמות מעלינו..והוא שווה הרכב שם כן הוא ברמה כזו

הודעה ששלחתי לערן:

"היי ערן מה קורה?

אני מבין את הרצון שלך להתקדם בקריירה למועדון גדול יותר בטופ האירופאי ולשחק ברמה שהולמת אותך

חשבתי להסביר לך למה זה לא משתלם לך, על מה יתן לך שנתיים טובות בחול לעומת תהילת עולם במכבי

על מה זה להיות הסמל הכי גדול שהיה כאן, שלבן שלי יקרו ערן, שהנכד שלי ישמע את האגדות עלייך, על הניסים שחוללת.

אבל אתה בן אדם כל כך חכם, אני לא צריך להסביר לך וגם לא להתערב לך. לא מרגיש שזאת זכותי

לכן רציתי להגיד לך שאני אקבל ואבין כל החלטה שלך לעזוב את מכבי למועדון גדול יותר באירופה. אכבד כל החלטה כזאת ואאחל לך בהצלחה

ובדיוק כמו שאני יודע לקבל ולכבד את ההחלטות שלך אני מקווה שאתה תכבד ותקבל את ההחלטה שלי להתאבד אם תעזוב

אני מצפה ממך לכל הפחות להגיע להלוויה ואפילו להזיל דמעה, אחרי הכל היו לנו כמה ימים יפים ביחד.

המשך עונה נהדרת, אוהב. ונתראה בשישי."

הודעה ששלחתי לערן:

"היי ערן מה קורה?

אני מבין את הרצון שלך להתקדם בקריירה למועדון גדול יותר בטופ האירופאי ולשחק ברמה שהולמת אותך

חשבתי להסביר לך למה זה לא משתלם לך, על מה יתן לך שנתיים טובות בחול לעומת תהילת עולם במכבי

על מה זה להיות הסמל הכי גדול שהיה כאן, שלבן שלי יקרו ערן, שהנכד שלי ישמע את האגדות עלייך, על הניסים שחוללת.

אבל אתה בן אדם כל כך חכם, אני לא צריך להסביר לך וגם לא להתערב לך. לא מרגיש שזאת זכותי

לכן רציתי להגיד לך שאני אקבל ואבין כל החלטה שלך לעזוב את מכבי למועדון גדול יותר באירופה. אכבד כל החלטה כזאת ואאחל לך בהצלחה

ובדיוק כמו שאני יודע לקבל ולכבד את ההחלטות שלך אני מקווה שאתה תכבד ותקבל את ההחלטה שלי להתאבד אם תעזוב

אני מצפה ממך לכל הפחות להגיע להלוויה ואפילו להזיל דמעה, אחרי הכל היו לנו כמה ימים יפים ביחד.

נתראה בשישי."

הוא מזמין אותך לקידוש?

הקטע עם ערן ואירופה משום מה מזכיר לי את המשפט שאיזה סקאוט nba אמר לגבי שאראס בסרטון "תשאר" שמכבי הכינו לו כשהיה ברור שהוא הולך לעזוב לnba -

"saras never go lost in the jungle, stay as a king in maccabi, as a clever man should do"

הודעה ששלחתי לערן:

"היי ערן מה קורה?

מי שמתאבד לפני רעננה חוץ שלא ירשם אחרי זה להגרלה בדרבי וחיפה חוץ

חח הוא מסוגל נו מי עוד עובר לכם בראש כשאתם מנסים לחשוב על שחקן כמוהו ? לא הרבה בכלל..זה אומר הכל אני בטוח שאם הוא צעיר בשלוש ארבע שנים הוא יכול בהחלט להכנס לטופ של הגדולות..למזלינו שהגיל שלו כבר לא קורץ כל כך לקבוצות בחו"ל..ועדיין...

שתדעו לכם שאלירן עטר מכביסט אמיתי שנכשל באירופה רק כדי לשכנע את ערן שלא כדאי לצאת.

בא לי שיהיו שני ערן זהבי,
1 במכבי ו1 עושה סיבובים באירופה סתם כדי לראות למה הוא מסוגל.

אני לא בטוח שהוא לא מסוגל לשחק בשתי קבוצות במקביל אם המשחקים לא באותו יום.

חוץ מזה, שווה לנסות אותו בכדורסל.

מכבי בסיטואציה נדירה כאן. יש לה שחקן ב700 אלף יורו(על פי פרסומים) שנותן לה מה שזר בכפול ארבע, כנראה לא היה נותן.

ערן נופל בין הכיסאות. טוב לכאן, יקר לשם?

אני שוב פותח לו את החוזה. בלי פירסום. זה בכל מקרה בוטנים למה שהוא נותן-מיתוג, תארים עתידיים.

מבטי ההשלמה שלי ושל חברים שלי בנתניה בכל גול שלו. מאמינים וקצת לא.

זה עד כדי כך טוב?

כן. הטוב ביותר שהיה.

מכבי בסיטואציה נדירה כאן. יש לה שחקן ב700 אלף יורו(על פי פרסומים) שנותן לה מה שזר בכפול ארבע, כנראה לא היה נותן.

ערן נופל בין הכיסאות. טוב לכאן, יקר לשם?

אני שוב פותח לו את החוזה. בלי פירסום. זה בכל מקרה בוטנים למה שהוא נותן-מיתוג, תארים עתידיים.

מבטי ההשלמה שלי ושל חברים שלי בנתניה בכל גול שלו. מאמינים וקצת לא.

זה עד כדי כך טוב?

כן. הטוב ביותר שהיה.

אם הוא יעזוב, זה כבר לא יהיה בגלל כסף (טוב, לא רק).

המכבייה אני רואה שאתה חוזר שוב ושוב על נושא הפומביות בפתיחת החוזה התאורטית של ערן.

למה אתה חושב שזה מהותי בכלל ?

לנושא, אני אישית לא רואה אותו עוזב.

מעולם שחקן ישראלי לא עזב ישירות מהליגה המקומית לקבוצת דרג א׳ באירופה.

קבוצות דרג ב׳ גבוה בדרך כלל לא רוכשות שחקנים בני 26+ שאין להם רקורד מוכח בליגות רציניות.

זמן ההתאקלמות הממוצע פשוט ארוך מדי ביחס למה שניתן להפיק מהשחקן, כלכלית ומקצועית.

המכבייה אני רואה שאתה חוזר שוב ושוב על נושא הפומביות בפתיחת החוזה התאורטית של ערן.

קבוצות דרג ב׳ גבוה בדרך כלל לא רוכשות שחקנים בני 26+ שאין להם רקורד מוכח בליגות רציניות.

זמן ההתאקלמות הממוצע פשוט ארוך מדי ביחס למה שניתן להפיק מהשחקן, כלכלית ומקצועית.

אבי כהן לליברפול לא?

אבי כהן לליברפול לא?

כן. המקרה היחידי כנראה.

שזה די מדהים שחושבים על זה. זה כמו שאיתן טיבי יעבור היום לברצלונה/ריאל/באיירן מבחינת המעמד האירופי.

מספיק קמפיין טוב עם הנבחרת (לא מדבר רק על ערן אלא באופן כללי) כדי להגיע לדרג ב' באירופה. למזלנו היורו הקרוב יהיה רק בעוד שנתיים ושם ערן גם אם יתבלט לא יזיז לאף אחד תביצה