Jump to content

מכבי תל-אביב - צסק"א מוסקבה

דקסטר

Recommended Posts

רביד אולי תתייק את עצמך פעם אחת?

נו באמת, לכתוב ששאראס היה שחקן משלים בברצלונה? איזה שטויות.

רביד אולי תתייק את עצמך פעם אחת?

נו באמת, לכתוב ששאראס היה שחקן משלים בברצלונה? איזה שטויות.

אני אנסח אחרת: הוא היה שחקן משמעותי אבל לא הכוכב של הקבוצה.

טוב במחשבה שניה המצב לא היה שונה בהרבה במכבי. מקבל את התיקון.

..

אני מודה, אחרי ה28 מירושלים בהיכל הייתי בטוח שצריך להעיף את בלאט מכל המדרגות, זה היה נראה כאילו הוא איבד את חדר ההלבשה. העניין פה שאצל גודס זה נראה שהוא קפוא על הקווים, שהוא לא עושה את הדברים הנכונים, שהוא מאחר בפסקי זמן, שהוא לא מציב את החמישיות הנכונות.

ברור שמגיע לו צ'אנס, אבל שוב- לא נותנים את מכבי בגלל ש"מגיע" והוא היה במערכת 5 שנים, מקבלים את מכבי בגלל כשרון אימון- וכרגע גודס לא מוכיח שהוא מאמן למכבי. (לא קורא לפטר אותו, זאת התחושה האישית שלי.)

בלי עוקצנות, שואל רציני - באמת חשבת שצריך להעיף את בלאט, באמת לא ראית עד כמה המאמן הזה ענק? המאמנים הגדולים ביותר קיבלו תבוסות יותר מביכות מקבוצות פחות טובות.

אני באמת לא זוכר שאי פעם קראתי להעיף\לפטר מישהו ממכבי סל\רגל, אבל זה צעד בלתי נמנע. אני מקווה מאד שיעיפו את גודס מכל המדרגות, הבן אדם לא מתאים להיות מאמן במועדון בסדר גודל כזה. בניגוד לפרנקו.

בלי עוקצנות, שואל רציני - באמת חשבת שצריך להעיף את בלאט, באמת לא ראית עד כמה המאמן הזה ענק? המאמנים הגדולים ביותר קיבלו תבוסות יותר מביכות מקבוצות פחות טובות.

אני באמת לא זוכר שאי פעם קראתי להעיף\לפטר מישהו ממכבי סל\רגל, אבל זה צעד בלתי נמנע. אני מקווה מאד שיעיפו את גודס מכל המדרגות, הבן אדם לא מתאים להיות מאמן במועדון בסדר גודל כזה. בניגוד לפרנקו.

אני אוהב כדורסל, אני מדריך כדורסל בהכשרתי ומנוי להיכל לא מעט שנים.

יש מצבים שאתה מרגיש שהמאמן מאבד את זה, הרגע ההוא שישבתי בשורה הכי גבוהה בהיכל וראיתי את מה שהיה שם זה פשוט גרם לי לרצות שכולם יעופו לי מהקבוצה, וזה כולל את המאמן (שהביא המון המון רגעים יפים)

לא יכול להיות שמכבי מושפלת ככה בית, פשוט לא יכול להיות.

בלאט מאמן גדול וזה היה ברור מההתחלה (לטעמי קצת פחות טוב בניהול משחק, אבל חוץ מזה הוא נהדר בהכל) אבל שאתה מגיע לרגע כזה (28? בהיכל?מירושלים?) אז צריך לעשות זעזוע עם כל הצער והיכולת (להזכירך זה גם היה רצף של 4 הפסדים רצוף...)

יש לציין שהקבוצה ההיא פיצתה על הכל.

רביד- לא חושב שאפשר להגיד ששאראס לא היה הכוכב של מכבי- היו אז 3 סופרסטארים וכל אחד התבלט בתחום שלו. זכינו לראות קבוצה כזאת.

ב2004-2005 הרגשתי שאני חי בחלום, השחקן הכי "ישן" שאני זוכר משחק זה מקדולנד ככה שאני לא יכול להשוות למכבי\קבוצות אירופאיות של פעם, אבל זאת היתה קבוצה אגדית. ללא ספק הקבוצה הגדולה שראיתי אי פעם ב21 שנותיי.

ב2004-2005 הרגשתי שאני חי בחלום, השחקן הכי "ישן" שאני זוכר משחק זה מקדולנד ככה שאני לא יכול להשוות למכביקבוצות אירופאיות של פעם, אבל זאת היתה קבוצה אגדית. ללא ספק הקבוצה הגדולה שראיתי אי פעם ב21 שנותיי.

אז אני יכול לומר לך שזו המכבי הכי גדולה אי פעם ומהבולטות שהיו באירופה בכלל

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk