Jump to content

שיפוץ בלומפילד ומעבר למושבה

eliran ben ezri

Recommended Posts

האצטדיון של מכבי צריך להכיל 25,000 לא יותר מזה.

זה אומר עוד 10 אלף מנויים בסך הכל , זו השאיפה שלך לתכולת האצטדיון אחרי שיפוץ של שלוש שנים ונדידה ממנו ?

"זה מוכח אין מה להתווכח עם זה"

שטויות במיץ.

אם זה היה נכון אז בלומפילד לא היה סולד אאוט במנויים שנה שלישית ברציפות (+פלייאוף בעונה של אוסקר)

יש ביקוש עצום למנויים למכבי, ואם היה לנו איצטדיון של 30 אלף מקומות אז היו לנו מעל 20 אלף מנויים, ותתפלא, הם היו מגיעים גם למשחקים נגד הפועל רעננה.

שונא שכותבים שטויות שקריות ומתעקשים על זה.

חרטא.למשל לי היה מנוי לשנתיים ולא חידשתי העונה. תמיד יש מלא שלא מחדשים ותמיד יש מנויים לקנות.

אבל לא , הטרמפיסטים ירצו רק כרטיסים לליגת האלופות ולדרבי ולמשחק נגד ב"ש.

אם תבדוק את זה טוב אז תראה שאני צודק באמת. תמיד קל לכתוב " אין מנויים" זה לא נכון, פשוט כל אותם אוהדים שאמרו את זה בתחילת העונה לא חשבו שנגיע לליגת האלופות ואז הם לא חידשו.

לדוגמא אם היינו בליגה האירופית, אז למה לא היינו משחקים בסמי עופר ? למעשה עלינו לליגת האלופות אז הרבה אוהדים נשארו בלי כרטיסים למשחק או שפשוט הלכו לישון בזמן המכירה ולא נשארו עד מאוחר כדי לנסות להשיג מנויים לאלופות.

חרטא.למשל לי היה מנוי לשנתיים ולא חידשתי העונה. תמיד יש מלא שלא מחדשים ותמיד יש מנויים לקנות.

אם תבדוק את זה טוב אז תראה שאני צודק באמת. תמיד קל לכתוב " אין מנויים" זה לא נכון, פשוט כל אותם אוהדים שאמרו את זה בתחילת העונה לא חשבו שנגיע לליגת האלופות ואז הם לא חידשו.

לדוגמא אם היינו בליגה האירופית, אז למה לא היינו משחקים בסמי עופר ? למעשה עלינו לליגת האלופות אז הרבה אוהדים נשארו בלי כרטיסים למשחק או שפשוט הלכו לישון בזמן המכירה ולא נשארו עד מאוחר כדי לנסות להשיג מנויים לאלופות.

אתה שוכח שברגע שיהיה אצטדיון חדש יהיה מחירים רחבים יותר ולא מחירים זולים עם מלאי מצומצם וכו.

זה משפיע מאוד

אתה שוכח שברגע שיהיה אצטדיון חדש יהיה מחירים רחבים יותר ולא מחירים זולים עם מלאי מצומצם וכו.

זה משפיע מאוד

ברור, המחירים היו יותר זולים מבלומפילד.

בסופו של דבר, הכל תלוי בהצלחה של הקבוצה, אני זוכר עוד את הימים שהייתי נרטב בגשם בתקופה של לוני ושל ארז מסיקה עם 5 אלף אוהדי מכבי במקרה הטוב.

מישהו כול להסביר מדוע זה יקח שנתיים ויותר?

מדובר רק על הוספת יציעים או שידרוג נוסף? אם כן, איזה עוד שידרוג?

היה פעם דיבור גם על מתחם מסחרי של חנויות וכו'.. יש מצב שזה יהיה בקרית שלום? יש שם מקום? למי שייך השטח שם?

ב3 השנים האחרונות לא יצאו מנויי ליגה למכירה.

צריך לקחת בחשבון גם את עניין המחירים.

חיפה ממלאה את האצטדיון בין היתר בגלל המחירים הנוחים.

מחירי המנויים שם נעים בין 690-1,250 ש"ח. זה זול מאצלנו. גם כרטיסי משחק זולים יותר.

צריך לקחת בחשבון גם את עניין המחירים.

חיפה ממלאה את האצטדיון בין היתר בגלל המחירים הנוחים.

מחירי המנויים שם נעים בין 690-1,250 ש"ח. זה זול מאצלנו. גם כרטיסי משחק זולים יותר.

ההיגיון אומר אצטדיון יותר גדול, הורדה במחיר ואז יותר אנשים קונים.

חייבים יהיו לבנות אצטדיון קטן (23k) שהפוטנציאל שלו יהיה (33k)

כלומר, תשתיות הבנייה כבר מעכשיו צריכות להוות פוטנציאל לשלב ב' של הבנייה (מבלי להפוך את האצטדיון על יסודותיו) כך כשכשיוגדל השיפוץ יתבצע על התבנית הקיימת

תיאורטית תקרת הזכוכית היא בשמיים, למועדון יש מאות אלפי אוהדים שמזוהים עם המותג של הכדורסל ועוד מאות אלפים בשא"שים עתידיים אבל זה יהיה לעג לרש להשתדרג מאצטדיון של 13k ל-30k

זו תהיה קפיצה גסה מדי

וחכם יותר יהיה לייצר תהליך מובנה ושיטתי של חיזוק הקשר עם הקהל באופן הדרגתי ומדוד

לכן סדר הגודל היחסי של המעבר בין השלבים ראוי בעיניי להיות בקפיצות של 5,000 אך מכיוון שהאפשרות הלוגיסטית שזה יתבצע היא קלושה אז הצעתי שתכולת האצטדיון תקפוץ ברבבה

מ-13 ל-23 שלב א'

שלב ב' 23>>> 33

כלומר, תשתיות הבנייה כבר מעכשיו צריכות להוות פוטנציאל לשלב ב' של הבנייה (מבלי להפוך את האצטדיון על יסודותיו) כך כשכשיוגדל השיפוץ יתבצע על התבנית הקיימת

תיאורטית תקרת הזכוכית היא בשמיים, למועדון יש מאות אלפי אוהדים שמזוהים עם המותג של הכדורסל ועוד מאות אלפים בשא"שים עתידיים אבל זה יהיה לעג לרש להשתדרג מאצטדיון של 13k ל-30k

זו תהיה קפיצה גסה מדי

וחכם יותר יהיה לייצר תהליך מובנה ושיטתי של חיזוק הקשר עם הקהל באופן הדרגתי ומדוד

לכן סדר הגודל היחסי של המעבר בין השלבים ראוי בעיניי להיות בקפיצות של 5,000 אך מכיוון שהאפשרות הלוגיסטית שזה יתבצע היא קלושה אז הצעתי שתכולת האצטדיון תקפוץ ברבבה

מ-13 ל-23 שלב א'

שלב ב' 23>>> 33

אני לא חושב שזאת קפיצה גדולה מדי. כבר מילאנו את איצטדיון רמת גן בגמרי גביע, והבאנו לרמת גן 30000 אוהדין למשחקים שהם לא משחקי אליפות. אצטדיון של שלושים אלף זה מצויין בשבילנו. 20000 מנויים זה דבר מאוד הגיוני במכבי הנוכחית

לבנות פחות מ-40 אלף (עם פוטנציאל הגדלה ל-50 לפחות) זאת חשיבה לטווח קצר.

זה שאנחנו נשחק במושבה בשביל הגדלה של בלומפילד לתכולה שעדיין משאירה אותו לא רלוונטי זאת כבר בדיחה.

אתה רוצה שאחרי כל השיפוץ וכל התהליך הזה, עדיין לקבוצות תחתית כמו בית"ר ירושלים ומכבי חיפה יהיה אצטדיון יותר גדול מהקבוצה מס' 1 במדינה

אם מכבי חיפה יכולים להביא 18 אלף מנויים במחירים נוחים אז בטוח שאנחנו נוכל להביא 23 אלף מנויים לפחות לאצטדיון ברמה גבוהה

זו תהיה קפיצה גסה מדי

מ-13 ל-23 שלב א'

שלב ב' 23>>> 33

לא!

מה עשינו בזה?

נבנה עכשיו חמש שנים. נעבור לאיצטדיון חדש ואחרי שנתיים ננדוד לעוד שלוש שנים?!

במחירים נכונים, איצטדיון של 30-35 אלף יהיה מלא כבר מהיום הראשון!

שיפוץ בלומפילד הוא דבילי ומיותר. אני מקווה שמכבי לא יסכימו לשטות הזאת.

אין מה לעבור איצטדיון עד שלא בונים איצ׳ חדש וגדול

שיפוץ או בנייה של אצטדיון זה לא דבר שקורה כל יום במדינה שלנו, ואתם יודעים כמה זה קשה.

לכן בתכנון האצטדיון אין טעם להסתכל על כמות המשחקים הגדולים בעונה, השתתפות במפעל אירופי כזה או אחר וכו'.

יש צורך להסתכל על פוטנציאל האוהדים, גם במרחק של מאה שנים קדימה. מי שלא מסכים, שיבדוק מתי בנו את בלומפילד.

אני יודע שלחלקכם זה יישמע מוזר, אבל לדעתי מכבי תוכל להתמודד יפה מאד גם עם אצטדיון של 60 אלף.

שימו לב למכבי חיפה:

הקבוצה פח כבר כמה שנים ברצף ועדיין, בסמי עופר יש לפחות 15 אלף מנויים כל שנה.

תחשבו מה היה קורה אם הם היו רצים בצמרת!

בקיצור גם הקמפ נואו והברנבאו לא מלאים עד אפס מקום במשחקים נגד קבוצות מתחתית הליגה אבל אין ספק שקבוצה גדולה ראויה לאצטדיון גדול ומרשים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

מדברים פה הרבה על משחקים נגד רעננה שלא יהיה מלא

מי אמר שחייב להיות מלא בכל משחק?

גם בקבוצות גדולות כמו פורטו ובנפיקה לא מלא בכל המשחקים ולא קרוב לזה

מה עם רעננה היום ? מה עם גביע הטוטו ? מה עם משחקי הליגה נגד קבוצות חלשות וגם אפילו כאלה שהם טובות חוץ מהדרבי ?

יש כרטיסים בשפע למשחק היום, יש כרטיסים בשפע למשחקי הליגה פח שלנו.

לפי איך שזה נראה אז מכבי צריכה איצטדיון של 30 אלף ל 3 משחקים בלבד במשך עונה, זה נראה ככה עם האוהדים הטרמפיסיטים שיש לנו.

איזה כרטיסים בשפע הם מוכרים?

אם מכבי מגיעה למצב שאין מנויים שאפשר למכור בתחילת העונה זה אומר שיש מקום לעוד

ב3 שנים האחרונות מכרו כרטיסים רק למשחקים עם קהלים קטנים כי היה מקום בשער 5

אם יש מנויים שלא מגיעים למשחקים זה בעיה אחרת לגמרי, סתום האוהד שלא מגיע למשחקים קטנים כי הם לא אטרקטיבים כביכול

אם יהיה לך איצטדיון של 30 אלף, עשית 20 - 25 אלף מנויים הצלחת לגמרי (קח בחשבון 10 אחוז של קהל חוץ)

במינימום 40 אלף. תפסיקו לחשוב בקטן, אנחנו צריכים אצטדיון כמה שיותר גדול ולמשוך קהל חדש. רק תראו את חיפה שנמצאת בשפל מקצועי ועדיין מגיעה כמות אוהדים מכובדת בהחלט. אין לי שום ספק שנוכל למלא אצטדיון של 40 אלף או יותר ברוב המשחקים בעונה,שלא לדבר על הפלייאוף...

יאללה להרוס את ר"ג ולהשתלט על השטח!

עד עידן סמי עופר , לא באמת חשבתי שיש קבוצה ישראלית שראויה לאצטדיון של מעל 30 אלף, היום אני משוכנע שמכבי יכולה להרגיש בנוח גם עם אצטדיון של 40 אלף , רק בתנאי שהמחירים יהיו כמו בסמי וסוסו.

מצד שני , אני מאוהב בבלומפילד ונראה לי שבלומפילד עם קיבולת של 23-25 יכול להיות מפחיד!.

האידיאל מבחינתי זה בלומפילד משופץ ואצטדיון חדש ברמת גן של 40-50 אלף , זה בעיקרון השילוב הכי ״ריאלי״ כרגע והלוואי והנכדים שלי יספיקו להנות ממנו.

זו תהיה קפיצה גסה מדי

מ-13 ל-23 שלב א'

שלב ב' 23>>> 33

חיפה עלו מ-14 אלף ל-32 אלף. מה ההבדל?

עד עידן סמי עופר , לא באמת חשבתי שיש קבוצה ישראלית שראויה לאצטדיון של מעל 30 אלף, היום אני משוכנע שמכבי יכולה להרגיש בנוח גם עם אצטדיון של 40 אלף , רק בתנאי שהמחירים יהיו כמו בסמי וסוסו.

מצד שני , אני מאוהב בבלומפילד ונראה לי שבלומפילד עם קיבולת של 23-25 יכול להיות מפחיד!.

האידיאל מבחינתי זה בלומפילד משופץ ואצטדיון חדש ברמת גן של 40-50 אלף , זה בעיקרון השילוב הכי ״ריאלי״ כרגע והלוואי והנכדים שלי יספיקו להנות ממנו.

בלומפילד משופץ יאבד את אפקט הביתיות- כי השיפוץ יהיה חרא...

האידיאל זה להשתלט על שטח גדול לבנות איצטדיון ביתי ל40-50 אלף, אבל שגם 10 אלף ישירו זה יישמע כמו איצטדיון מלא (ע"ע האיצטדיון החדש של יובה). והכי חשוב שמסביב לאיצטדיון יהיה מרכז של איזה קניון כמו באיצטדיונים של קבוצות NBA..

בקיצור תנו למיץ' לנהל, הוא לא איזה יענקל'ה..

יש פה כמה חיים בסרט, עאלק 40 אלף.. כל משחק לפחות שליש-חצי אצטדיון יהיה ריק..

25-30 זה בול מה שצריך

אני לא בעד 40 אלף, אבל, אצטדיון שני שליש מלא מול רעננה זה בסדר גמור.

גם באזל עם אצטדיון שחצי מלא מול הקטנות.