Jump to content

סידורי ישיבה מול הפועל חיפה

Double

Recommended Posts

MTA__1417001470_620x314_netanya.jpg

* ייתכן וחלק קטן מהמנויים בשער 7 יועברו לכניסות A21 A23, A24
** ייתכן וחלק קטן מהמנויים בשער 2 יועברו לכניסות B7
אוהדים שלא רכשו כרטיסים מתבקשים לא להגיע למגרש ללא כרטיס, לא תתבצע מכירה באצטדיון. כדי למנוע עוגמת נפש אנו מבקשים לא לרכוש כרטיסים מגורמים לא רשמיים אשר יכולים למכור לכם כרטיסים משומשים או מזוייפים.

פעם אחרונה בנתניה נגד עכו הייתה אווירה אש

וזה היה עוד במשחק חוץ. עונה שעברה נגד הפועל חיפה היה עידוד מעולה גם אחרי הפיגור הכפול. הכמה דקות האלה בין הגולים של ערן היו מעולות.

כמו שאמרו בנושא הקהל בנתניה כשהחבר'ה הרבים בשער 7 שרוצים לעודד יושבים ביחד עם 11 אז זה כן יוצר אפקט טוב שהגוש גדל, תוסיף לזה את התחושה הגלותית שגורמת לאנשים לעודד יותר מהרגיל ואת האקוסטיקה הטובה שיש לאצטדיון הזה וקיבלת עידוד שהוא יותר טוב מהרגיל.

אני ממש מקווה שנגד בית"ר נשחק בסמי עופר לפחות.
בכללי בכמה האיצטדיון בנתניה גדול מהמושבה, בגלל שבמושבה זה יציע אחד ולא 2 קומות האווירה הרבה יותר טובה לדעתי.
בנתניה מי שלמעלה לא שומע טוב את הקהל שלמטה ולהפך, שומעים רק את הקהל שממול.

במשחק הקודם ששיחקנו בנתניה נגד עכו מלא אוהדים כולל אני וחברים שלי עברנו מהיציע התחתון חיציע האמצעי, כמו יציע כבוד כזה, אבל אפחד לא ישב שם ולא עשו כלום למי שעבר לשם כי אפחד לא היה שם כדי לאכוף.

עכשיו לאלה שהבינו באיזה יציע מדובר, מי אמור לשבתם שם בשבת? זה היציע משפחות של שער 8 או ששוב הוא יהיה ריק ויהיה אפשר לעבור אליו?