Jump to content

Recommended Posts

אני עדין חושב שברק הוכיח נגד קרית שמונה שהוא עדיף פי 2333 על הליצן הספרדי

באמת זה רק בגלל שאתם מקבלים טעויות שלו יותר בסלחנות.

אם הוא היה מקבל את הגול הראשון אנשים היו פותחים נושא להעיף אותו לספסל מיד, ולשחרר בינואר, כי עם טעויות כאלה, עדיף ברק לוי. אז זהו שלא.

ברק לוי כרגע הוא לא בטופ 10 שוערים בליגה. הוא פשוט לא מתאים עכשיו להיות שוער ראשון במכבי.

לשפוט שוער על משחק 1 זאת טעות (חוץ מזה שלא היה לו משחק רע להוציא את הטעות)

בינתיים השורה התחתונה היא שפאבלו מקבל גול עליו כל משחק, חירבן לנו את אירופה במו ידיו, יש לו משחק רגל מזעזע והוא משרה המון לחץ על ההגנה.

אם ברק ישחק עכשיו 5 משחקים רצוף ויקבל גולים כמו בדקה הראשונה אני אסכים שהוא לא מספיק טוב, כל עוד זה לא קורה מבחינתי המועדון לא נותן לו להוכיח את עצמו וחבל.

להיות סבבה לגמרי זה לא מספיק לקבוצה כמו מכבי ת"א...מכבי צריכה שוער מצוין שיתאים לשאיפות

ולמטרות שלה...שוער שיביא נקודות,שיתן ביטחון להגנה שיש על מי לסמוך...לא יאומן שאנחנו מסתפקים

בשוער בינוני בעקבות פאבלו בשנתיים האחרונות,אז לשלם כמה שצריך כדי להביא את מרציאנו או שוער

זר ברמה סטייל סטויקוביץ חובה ולפני הכל.

אתה בטח חושב שמרציאנו על ההופעה הראשונה שלו היה עילוי

הבן אדם כבר שלוש שנים בשער של אשדוד ורק בשנה האחרונה נכנס לתודעה.

אז אתה יכול להגיד שאנחנו מכבי, ואין לנו זמן לגדל שוערים. אולי אתה צודק

אבל לדעתי זה יהיה בזבוז.

אני לא מכיר את ברק לוי יותר מדי חוץ מההופעות הספורות שלו בשלוש שנים האחרונות. אבל לפי מה שראיתי מגיע לו הזדמנות.

מכבי צריכה להחליט,

אם הולכים עליו- לתת לו כבר מעכשיו להיות שוער.

אם מוותרים- אז כל טוב, שלח אותו להשאלה וזהו.

חואן פאבלו לא מתאים להיות שוער במכבי. על פי המשחק האחרון גם ברק לוי לא, אבל ברק לוי כבר הוכיח שהוא כן בכמה משחקים ולכן משחק אחד בלבד ממש לא משקף.

בנוסף, חואן פאבלו כשוער ספסל גם לא טוב כיוון שהוא משפיע על ברק לוי ולכן עליו לא להיות בכלל במכבי או ללכת לפסיכולוג. אם פסיכולוג יסדר לו את הראש אולי אפשר לשקול את השארתו כשוער מחליף שיחכה להזדמנות שלו.

ח"פ מספיק לליגה, ברק לוי בחיים לא יהיה שוער אם ימשיך לשבת על הספסל, לדעתי מתאים למכבי שיש לה שוער שני ברמה סבירה, בטוח יותר מאשר הרצון לקחת ריזקה ולפתוח איתו עונה.

אני חושב שאתם ממהרים לשפוט את ברק לוי.

שוער צריך להימדד על סמך תקופה רצופה, לא משחק אחד.

וגם אם הוא היה נותן הצגה זו הייתה דעתי.

אני חושב שאתם ממהרים לשפוט את ברק לוי.

שוער צריך להימדד על סמך תקופה רצופה, לא משחק אחד.

וגם אם הוא היה נותן הצגה זו הייתה דעתי.

לא ממהרים, הוא כבר שיחק כמה משחקים והתחושה שנשארה היא שזה לא יום רע אלא יותר כושר משחק. אגב גם בנבחרת הוא לא הבריק הקיץ.

מרציאנו צריך להיות השוער הראשון של מכבי

אם כמובן ג'קי בן זקן ירצה עליו 3 מליון לירות שטרלינג צריך לתת לברק את הכפפות ושיהיה בשער כמה שצריך שיצבור ביטחון

הוא שוער טוב והוא מקריב את עצמו בשביל הקבוצה וזה יותר חשוב מהכל.

ברק שוער טוב מאוד, רק צריך להשאיל שישחק.. מתבזבז על הספסל.

גם צריך לקחת בחשבון את חסון ואוחיון, שנראה שיש להם יותר פוטנציאל, בעיקר אוחיון...

חבל שלא השאירו את חיימוב כשוער ראשון במקום להביא את חואן ואז היה מקום לשחקן שדה זר נוסף.

היה לברק הזדמנות לממש את הפוטנציאל אחרי עזיבת אנימה.

לא באשמתו זה לא קרה והביאו את חואן פאבלו על הראש שלו ומכאן אני כבר לא חושב שהוא יוכל להיות השוער שלנו בלי לפחות עונה או 2 של השאלות לצבירת ביטחון.

למה כולכם חמים על מרציאנו עכשיו, הצלה אחת נגד קפריסין?

הוא השוער שספג הכי הרבה בליגה, וגם אם יש לו הגנה פח, לא חושב שהוא עדיף על חואן פאבלו שגם נותן הצלות מדי פעם להזכירכם.

אפרופו ברק לוי -

"מכבי ת"א הוא מועדון מספר אחד בארץ וכל שחקן שואף לשחק במועדון כזה מכובד וראוי".

אופיר מרציאנו על הפירסומים שמכבי רוצים אותו.

http://www.one.co.il/Article/14-15/1,1,0,0/242738.html

הוא השוער שספג הכי הרבה בליגה, וגם אם יש לו הגנה פח, לא חושב שהוא עדיף על חואן פאבלו שגם נותן הצלות מדי פעם להזכירכם.

מרציאנו ספג גם גולים מביכים נכון אבל זאת לא הנקודה. בלי קשר להיותו שוער הנבחרת, יש לו פוטנציאל מפחיד, הוא בנוי בן זונה, והוא יחסית צעיר לשוערים. אתה רואה פה עוד שוער ישראלי עם פוטנציאל כזה? מרציאנו יעזוב את אשדוד בסוף העונה, כי ברור שהוא לא ירצה להשאר בקבוצת אמצע טבלה בלי שאיפות (וזה מה שחשוב, שילחץ על ג׳קי).

הגול הראשון שברק קיבל מול ק״ש זה בדיוק המחיר על זה שהוא לא שיחק הרבה זמן. בכל זאת, חואן פאבלו טוב יותר, אבל אם בונים על ברק צריכים לתת לו לשחק.

אתה יודע איזה קטע זה שיש לך שוער בשם מרציאנו?

מרציאנו זה לא סתם שם זה מותג זה שם מנצח זה שם שתמיד בוחרים אותי לסתלבט בסרטים

לא ממהרים, הוא כבר שיחק כמה משחקים והתחושה שנשארה היא שזה לא יום רע אלא יותר כושר משחק. אגב גם בנבחרת הוא לא הבריק הקיץ.

ההיפך! במשחקים ששיחק הוא הוכיח את עצמו..

שאניימה לא היה אנשים ממש לא הרגישו.

ושפבלו הגיע כולם ניסו להגן עליו ואמרו שהבעיה היחידה שלו שהוא נכנס לנעליים גדולות, שברק נכנס זה כבר שכחו לאיזה נעליים הוא נכנס.

ברק אחרי שלא שיחק עונה שלמה היה קצת חלוד וקיבל גול בדקה הראשונה אחרי שנכנס לעיניינים היה מצויין במשחק

ושפבלו הגיע כולם ניסו להגן עליו ואמרו שהבעיה היחידה שלו שהוא נכנס לנעליים גדולות, שברק נכנס זה כבר שכחו לאיזה נעליים הוא נכנס.

ברק אחרי שלא שיחק עונה שלמה היה קצת חלוד וקיבל גול בדקה הראשונה אחרי שנכנס לעיניינים היה מצויין במשחק

דיברתי על העונה.

לדעתי אין הבדל גדול בין ברק לפאבלו.. לשניהם יש טעויות די מפגרות שעלולות להיות קריטיות

במקרה הזה אני מעדיף את ברק שהוא שחקן בית והוא עוד צעיר ויכול להתחשל

יש לו פוטנציאל מפחיד, הוא בנוי בן זונה, והוא יחסית צעיר לשוערים. אתה רואה פה עוד שוער ישראלי עם פוטנציאל כזה?

השנה זה מרציאנו, שנה שעברה זה הרוש...

ואם ברק יעזוב את את מכבי לקרית שמונה נגיד, שנה הבאה אתה תגיד את זה עליו.

ברק שוער מצויין, בטוח שיותר טוב מפבלו. ועם דקות משחק רבות יותר אולי נשלם על זה באיזה טעות שניים אבל נרוויח את שוער העתיד של ישראל.

אי אפשר לייבש שוער על הספסל במשך שנה שלמה (אפיךו בטוטו הוא בקושי שיחק), ואז לצפות פתאום שהוא לא יעשה טעות!

אם להיות הוגנים, גם כשאניימה היה בשער אנשים לא שמו לב מי השוער. אני אוהב את ברק, אבל קבוצות לא בדיוק בעטו לשער של מכבי בעונה ההיא (וכן, עצר שני פנדלים שזה גדול).

אם להיות הוגנים, גם כשאניימה היה בשער אנשים לא שמו לב מי השוער. אני אוהב את ברק, אבל קבוצות לא בדיוק בעטו לשער של מכבי בעונה ההיא (וכן, עצר שני פנדלים שזה גדול).

במעט שכן בעטו לו היה טוב. וזה כולל יציאות ומשחק רגל.

וכמובן הפנדלים..