Jump to content

הקהל בזמן האחרון

YalaMaccabi

Recommended Posts

גם ככה עוברים למושבה שנה הבאה. הגוש יגדל ושיר מיציע ליציע יהיה אש.

אנחנו מצפים למשהו לא ריאלי, לעידוד 90 דקות אבל בסך הכל יש עידוד טוב כשצריך. הקהל ניזון מהשחקנים ולא להיפך כמו שקורה בהרבה מקומות בעולם. יש קרן ופתאום שיר מתעצם, לא יעזור העידוד טוב כשהמשחק טוב ויש מצבים/ גולים( שלשום זה היה אולי חריג אבל עדיין להביא 3k לפאקינג שתי אצבעות מצידון בקור הזה זה לא מובן מאליו) או כשקורה משהו אמוציונלי שכבר מתחילים לעודד מעצבים ומנסים לדחוף את הקבוצה : נקלעים לפיגור, השופט מעצבן, שחקן יריב מעצבן. אם הבעיטות של זהבי ואיגבור היו נכנסות הנושא הזה לא היה נפתח בכלל לדעתי. לא יכול להיות הרבה יותר טוב מזה. יותר דגלים, החור, בוז בשירים גזעניים, תומכי נמני, זה לא כזה מהותי וכבר לא רלוונטי. בבלומפילד החדש עוד שנתיים וחצי( פנטזיה כן) יהיה גוש גדול, דגלי הנפה בשפע והכל יהיה טוב( wishful thinking). אבל אם תבחנו קהלים אחרים בליגות מסויימות, רק הגוש שר וכל הקהל האחר בקומה וכשקורה משהו מעניין כולם מצטרפים לטירוף. אנחנו עוד במצב טוב כשבלומפילד כולו עומד במשחקים גדולים. יש מקומות שאפילו זה לא קורה.

קראתי את כל התגובות פה ויש לי כמה נקודות לפי דעתי שהן נכונות:

1-כפי שראיתי בכל פעם שהתחילו שירה לנימני לא הארגון זה שהתחיל אלא אנשים אחרים שלא קשורים לארגון.

2-אין אדומים אין פיגועים-זה לא שיר גזעני ועובדה ששרים אותו כל 11 שר וגם אוהדים משערים אחרי נשמעים,הסיבה היחידה ששומעים את הבוז מ13 היא בגלל הגג שלהם

3-מי שמאמין בעידוד לקבוצה מעודד-מי שלא מאמין בזה פשוט לא מעודד,לא צריך לשים להעיר אנשים ביציעים אחרים ולא נעליים,צריך שכל שער 11 יעודד כמו שצריך 90 דקות ולא יסתום את הפה,לפני שנתיים במשחק פלייאוף נגד חיפה הגוש עבר לאמצע של 11 לדעתי אם חצי מהגוש ישב באמצע 11 וחצי מהגוש יישאר מול הבמה זה יכול לגרום ליותר אנשים ב11 לעודד ,לא דגלים לא שלטים ולא נעליים כל מי שחשוב לו העידוד שיפתח את הפה לא משנה איזה יציע הוא יושב וליד מי

החרטא הכי גדולה שקיימת, איך זה לא גזעני?

סלים טועמה מחבל? למה דווקא טועמה? למה לא שרים שי אבוטבול מחבל?

ומציגים פה את האיסלם בתור קללה, אין יותר גזעני מזה.

כמו ששונאים את השמאלנים יפי הנפש ואת סכנין שמשחקים אותה תמימים בבית הדין אז זה גם תופס לצד השני.

טועמה נוצרי אז הוא לא קשור למשפט של שער 5 הם מוסלמים,ובשער 5 יש מוסלמים אחי זאת עובדה איפה הגזענות בלהגיד שער 5 הם מוסלמים? מי שרואה במשפט הזה גזענות הוא הגזען.

החרטא הכי גדולה שקיימת, איך זה לא גזעני?

סלים טועמה מחבל? למה דווקא טועמה? למה לא שרים שי אבוטבול מחבל?

ומציגים פה את האיסלם בתור קללה, אין יותר גזעני מזה.

כמו ששונאים את השמאלנים יפי הנפש ואת סכנין שמשחקים אותה תמימים בבית הדין אז זה גם תופס לצד השני.

האסלאם הוא באמת קללה.

לפי הנושא שפתחתי בבוטקה שי אבוטבול הוא ערבי בדיוק כמו טועמה ובגלל שכל הערבים מחבלים גם אבוטבול מחבל

אין כמו להיות אינטרסנט, שונא שמאלנים, שונא את בני סכנין אבל אני 100%

הלווווו מוריוווו

קהל רחב שבע מפונק לא מחוייב

פנאטיקס עם עידוד טוב כמו שרק הם יודעים אבל כלום מבחינת דגלים ושלטי גדר

אתה כ״כ לא אובייקטיבי אם אתה אומר שהארגון מתפקד.. קרית שמונה השבוע היה אחד מהמשחקים הכי חלשים מבחינת עידוד מאז שאני זוכר אל עצמי ביציעים. שאפו כמובן לכולם על ההגעה, אבל עידוד, עידוד לא היה שם.

טועמה נוצרי אז הוא לא קשור למשפט של שער 5 הם מוסלמים,ובשער 5 יש מוסלמים אחי זאת עובדה איפה הגזענות בלהגיד שער 5 הם מוסלמים? מי שרואה במשפט הזה גזענות הוא הגזען.

אתה קורא להם "מוסלמים" בתור קללה, זו גזענות.

אתה קורא להם "מוסלמים" בתור קללה, זו גזענות.

אתה מפרש את זה כגזענות,אני לא אמרתי "שער 5 הם מוסלמים מסריחים" אני אומר בסך הכל "שער 5 הם מוסלמים" אף אחד לא יכול להגיד לי מה הכוונה שלי באמרה הזאת אלא יכול רק לשער.

אין אדומים אין פיגועים,שער 5 הם מוסלמים(ממש לא גזעני כל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רואה לנכון ואם תביא מישהו לבית משפט על המשפט הזה הוא יוצא זכאי)לא מייצגים את ישראל,סלים טועמה מחבל(על זה אפשר להתווכח אבל גם פה,טועמה נוצרי והתגרה בנו הרבה שהיה שחקן בפועל לכן הוא סופג קללות כמו ששי אבוטבול סופג,אם זה על רקע גזעני למה באדיר לא ספג קריאות מחבל?)

לילה טוב,נקווה שכמו שאנשים אוהבים לחפור על העידוד בפורום ועל שירים כאלו ואחרים הם גם פותחים את הפה במשחק ומעודדים

אתה מפרש את זה כגזענות,אני לא אמרתי "שער 5 הם מוסלמים מסריחים" אני אומר בסך הכל "שער 5 הם מוסלמים" אף אחד לא יכול להגיד לי מה הכוונה שלי באמרה הזאת אלא יכול רק לשער.

אין אדומים אין פיגועים,שער 5 הם מוסלמים(ממש לא גזעני כל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רואה לנכון ואם תביא מישהו לבית משפט על המשפט הזה הוא יוצא זכאי)לא מייצגים את ישראל,סלים טועמה מחבל(על זה אפשר להתווכח אבל גם פה,טועמה נוצרי והתגרה בנו הרבה שהיה שחקן בפועל לכן הוא סופג קללות כמו ששי אבוטבול סופג,אם זה על רקע גזעני למה באדיר לא ספג קריאות מחבל?)

לילה טוב,נקווה שכמו שאנשים אוהבים לחפור על העידוד בפורום ועל שירים כאלו ואחרים הם גם פותחים את הפה במשחק ומעודדים

כשאני מדבר על יפי הנפש משמאל פתאום קופץ לו יפה הנפש מהימין, הרי ברור שאתה קורא להם מוסלמים מאחר והם חביבים כמו בני דת האיסלם ואתה רק רוצה להביא להם חיבוק.

תירוצים של ילד מפגר.

תירוצים של ילד מפגר אבל אלו טיעונים שמחזיקים משפטית וזה מה שחשוב לי ואני שמח שהנקודה הובהרה שהמשפט "שער 5 הם מוסלמים" לא יכול לומר מה הכוונה של זה ששר.

תירוצים של ילד מפגר אבל אלו טיעונים שמחזיקים משפטית וזה מה שחשוב לי ואני שמח שהנקודה הובהרה שהמשפט "שער 5 הם מוסלמים" לא יכול לומר מה הכוונה של זה ששר.

תשמע אתה פשוט טיפש, אין דרך אחרת להסביר את זה.

תשמע אתה פשוט טיפש, אין דרך אחרת להסביר את זה.

אולי לדעתך אני טיפש,מה שבטוח במקומך לא הייתי עושה זה להתווכח בשעה 01:30 בלילה בפורום אינטרנטי עם בן אדם שלטעמי הוא טיפש ודיון איתו לא יוביל לכלום.

מי פה הטיפש אז?

אולי לדעתך אני טיפש,מה שבטוח במקומך לא הייתי עושה זה להתווכח בשעה 01:30 בלילה בפורום אינטרנטי עם בן אדם שלטעמי הוא טיפש ודיון איתו לא יוביל לכלום.

מי פה הטיפש אז?

עדיין אתה הטיפש פה, עכשיו תפסיק לצטט אותי כי אתה מקפיץ לי בפלאפון התראות של טאפטוק וזה מציק.

אני יבין בוז על מוות לערבים,אני יבין בוז על שישקף לכם הכפר או תנו לצהל לנצח או שירי ברוך גולדשטיין.

אם 100 איש ישירו 30 דק שירים גזעניים אני בטוח שנשמע 30 דק בוז. אם אנשי הבוז היו משקיעים את המאמצים הקוליים שלהם לבוז כשהכדור אצל היריבה או חלילה לשיר "אין שום דבר שאני אוהב יותר" אפילו שהוא לא הלהיט של 2014 ולא על השורה המטופשת הזו שכמו שאפשר לראות מעליי אפשר להתווכח עליה אם היא גזענית או לא היה לנו טוב יותר.

שאנשים רוצים להשמיע את קולם הם יודעים לעשות את זה,חבל שהם לא עושים את זה יותר נטו בשביל מכבי.

ונקודה לכל מי שיתחבר למה שאני אכתוב עכשיו-

יש הרבה אוהדים שהתמכרו לטוב שגולדהאר הביא איתו,ובצדק. הם מפחדים מכל פיפס שירחיק אותו מכאן בהנחה שיגמר הטוב.

גולדהאר יעזוב. מחר,עוד שנה,עוד 10 אי אפשר לדעת.

סיבות אפשר למנות אין סוף.

יהיה רע בעתיד,זה בלתי נמנע. השאלה מה ישאר תמיד אם לא הקהל?

ובמסווה של הפחד הזה אנשים מפקירים את עתיד הקהל.כשגולדהאר יעזוב נשאר עם דור אוהדים עלוב שגדל על שער 11 של היום או במילים אחרות אלוהים ישמור.

ועוד משהו ממש ממש שולי שצריך ללמוד מהידעה שיבוא יום ויהיה לנו רע מקצועית וזה להנות מהרגע. להנות מזה שיש לנו קבוצה מספיק טובה שגם אם לא הולך בדחיפה של הקהל היא תביא תוצאות.

או סתם לעשות קרנבל ביציעים.

אני באמת לא רואה סיבה לפאקינג 3,000 איש לנסוע לקריית שמונה ולעמוד כמו עזים ולסתום תפה.

לצערי זה המצב וחוץ מלנסות לעורר ו לקפוץ לאנשים על הכתפיים בתקווה שיתעוררו אין הרבה מה לעשות