Jump to content

הקהל בזמן האחרון

YalaMaccabi

Recommended Posts

מה זה? למה כל שיר נשמע עייף ומגעיל? למה רק גוש קטן מעודד וקופץ? איפה התפואורות? איפה העידוד שהיינו רגילים אליו?

לא יודע מה איתכם אבל לדעתי חייב מהפך כלשהו בקהל, האווירה פשוט לא מה שהייתה פעם וזה מגעיל ופוגע בקבוצה.

וגם הגיע הזמן קצת לחדש את השירים לא?

קהל רחב שבע מפונק לא מחוייב

פנאטיקס עם עידוד טוב כמו שרק הם יודעים אבל כלום מבחינת דגלים ושלטי גדר

הפאנטיקס מרוכזים בפאנטיקס... לא בקהל הרחב. אם הם היו יושבים גם באיזורי הקהל הרחב היה שיפור...

והשירים שמקבלים שריקות בוז לא מוסיפים לתיאום.

לצערי היינו קהל מפולג ונשאר קהל מפולג...

הפאנטיקס מרוכזים בפאנטיקס... לא בקהל הרחב. אם הם היו יושבים גם באיזורי הקהל הרחב היה שיפור...

והשירים שמקבלים שריקות בוז לא מוסיפים לתיאום.

לצערי היינו קהל מפולג ונשאר קהל מפולג...

רוצה גם שיבואו ירימו תצעיף לאנשים בשירה הפועל זונה? פנאטיקס* (ולא פאנטיקס) זה גוש שמוביל ומתחיל את העידוד

אתה יודע כמה זה נשמע מביך שהקהל הרחב סותם תפה לא שר ואתה בא בתלונות לאלה שכן שרים?...

שכל אחד יתעסק בעצמו יעודד 90 דקות גם אם הסביבה שלו מתסכלת עליו מוזר והכל יהיה בסדר רק ככה התפיסה של אלו שלא מעודדים תשתנה

די לזיוני מוח בפורום-כן ל90 דקות עידוד במגרש לא משנה איזה יציע ואיפה אתה יושב ולא משנה התוצאה

רוצה גם שיבואו ירימו תצעיף לאנשים בשירה הפועל זונה? פנאטיקס* (ולא פאנטיקס) זה גוש שמוביל ומתחיל את העידוד

אתה יודע כמה זה נשמע מביך שהקהל הרחב סותם תפה לא שר ואתה בא בתלונות לאלה שכן שרים?...

גם הפאנטיקס אשמים במצב. אין שלטי גדר אין דגלים, עידוד עייף, לא שמים כמה חברה בשערים 8 ו13 שיטריפו את השאר, שרים שירים שיודעים שישרקו להם בוז ויפלגו תקהל, הם מרוכזים רק בעצמם

פעם היו שלטים כמו אין תנאים לאהבה, מכבי או מוות וכאלה, היום אין את זה יותר וחבל, אותו דבר עם הדגלים, דגל או שתיים למשחק וזהו

גם הפאנטיקס אשמים במצב. אין שלטי גדר אין דגלים, עידוד עייף, לא שמים כמה חברה בשערים 8 ו13 שיטריפו את השאר, שרים שירים שיודעים שישרקו להם בוז ויפלגו תקהל, הם מרוכזים רק בעצמם

פעם היו שלטים כמו אין תנאים לאהבה, מכבי או מוות וכאלה, היום אין את זה יותר וחבל, אותו דבר עם הדגלים, דגל או שתיים למשחק וזהו

בכל מה שקשור לדגלים ושלטים אני מסכים איתך שזה נראה מביך (ואני עוד עדין)

מבחינת עידוד הם מעודדים השאר שומעים ולא מצטרפים אז מה אתה רוצה שהם יעשו

זה מצחיק אבל כשהקבוצה לא הצליחה הקהל שלנו היה אש

כשהקבוצה מצליחה הקהל שלנו מעאפן ובא להחתים כרטיס

כי הארגון השתנה וככה זה, השלטים האלה שייכים לארגון קודם.

שלטי גדר עדיין יש, רק שונים.

בבית לפחות, תמיד יש דגלים, ויותר מ2.

הפנאטיקס צריך להשאר ארגון אחד, לא להתחיל להתפזר בשערים.

כי הארגון השתנה וככה זה, השלטים האלה שייכים לארגון קודם.

שלטי גדר עדיין יש, רק שונים.

בבית לפחות, תמיד יש דגלים, ויותר מ2.

הפנאטיקס צריך להשאר ארגון אחד, לא להתחיל להתפזר בשערים.

התכוונתי לשלוח 5 אנשים ל8 ו5 ל13 שפשוט ישירו בלי הפסקה ויסחפו איתם אנשים.

בימי השחקן ה12 זה היה

קודם שיטפלו בשער 10 יעודדו אחרי זה שיבואו בטענות ל8 שהוא לא יציע עידוד.

אפילו בדרבי האבוקות היו רק ב11...

מסכים לגבי השלטים והדגלים , היו לפנאטיקס שלטים כמו ultras tel aviv בצהוב כחול ו"פנאטיקס" גם כן שמשום מה הפסיקו להביא.

יש גם סט דגלים אולי הכי יפה בארץ , גם כן...

אבל אולי זה בגלל שמגבילים אותם בציוד וכאלה? חבל כי גוש בלי הרבה דגלים נראה ריק

פריסת התפאורה לשאר היציעים, גם במשחקי החוץ - תיתן שייכות ליציעים הפחות מעודדים להרגיש "שייכות" לגוש ב-11, עם שמירת קשר עין ואוזן לשירים + הצטרפות נכונה ובזמן..

הדגלים בסגנון הזה חסרים מאד :

rtn9g4.jpg

תשוקה ורעב.. דווקא עכשיו, בחורף, שקשה לחלק מהקהל לבוא בצהוב וכל אחד "סומך על השני" שהאחר יבוא עם צהוב וייכפה עליו..

בשנים האלו ב"ה זכינו ב-2 אליפויות רצופות ואנחנו רוצים עוד.. זהו? הספיק? ממש לא! אפשר בעידן הזה לשבור שיא אליפויות ברצף, זה הרבה תלוי גם בנו ..

דחיפה בכל דקה לקבוצה, לקרוע ת'גרון.

ועוד דבר, לדעתי במשחק הבא שמיץ' יגיע ,

חייבים לארגון לו דגל עם הדיוקן שלו (כמו אז שבית"ר עשו לכבוד ארקדי).. עם כיתוב נחמד.. מגיע לו. אפילו שיר אין לו. גם לא לג'ורדי .. :/

אתם באמת מאמינים שהאנשים בשער 10\11\8\13 לא מעודדים בגלל שאין איזה באנר מתחתם\מעליהם\לצדדם?!

כל הנושא הזה פשוט אוסף של שטויות

'שישלחו 5 אנשים לשער 13 ו8' - תגידו לי מה הם מפעילות יום הולדת?! מישהו משלם להם ?

הקהל לא מעודד כי הוא לא רוצה לעודד , כי לא אכפת לו מעידוד , כי זה לא 'מאגניב' לעודד, כי הוא בא 'לראות כדורגל'.

ושום מפעילה בשער 8 לא תשנה את זה.

הקהל לא טוב לא שייך לפנאטיקס בכלל..הגוש שלהם קטן יחסית מאוד ובגלל זה אי אפשר לפזר אותו זה יהיה בכלל לא אפקטיבי...אולי לחפש מיקום יותר טוב באמצע במשחקי חוץ זה הדבר היחיד שעולה לי לראש...אתמול בהסעה חזור היה איתנו 1 בן 65 שאמר לי תאמין לי התאכזבתי רצח מהקהל היום באתי לעודד והיינו על הפנים....אם מישהו בגיל הזה בא לעודד למה כל הבני 20 ומעלה לא יכולים?

הקהל לא טוב לא שייך לפנאטיקס בכלל..הגוש שלהם קטן יחסית מאוד ובגלל זה אי אפשר לפזר אותו זה יהיה בכלל לא אפקטיבי...אולי לחפש מיקום יותר טוב באמצע במשחקי חוץ זה הדבר היחיד שעולה לי לראש...אתמול בהסעה חזור היה איתנו 1 בן 65 שאמר לי תאמין לי התאכזבתי רצח מהקהל היום באתי לעודד והיינו על הפנים....אם מישהו בגיל הזה בא לעודד למה כל הבני 20 ומעלה לא יכולים?

כי הם עסוקים בלצלם את העידוד\לעשות סלפי.

התכוונתי לשלוח 5 אנשים ל8 ו5 ל13 שפשוט ישירו בלי הפסקה ויסחפו איתם אנשים.

בימי השחקן ה12 זה היה

נתחיל בשער 10... אחר כך נדאג לשאר האיצטדיון

דגלים באמת יכול להוסיף יופי וסוג של טירוף אבל זה שטויות סוג של תירוץ.. קהל שרוצה לעודד ובא בטירוף יכול לעשות את זה בלי דגלים ובלי שלטים.

החור בשער 10-11 והחוסר טירוף של הקהל הרחב זה מקור הבעיה.

ביום שהצרות של הקהל שלנו יהיו שאין מספיק דגלים ושלטים והגוש קטן אנחנו במצב מצויין

שער 8 נורא בזמן האחרון אני ועוד כמה שרים בלי סוף ולא רק שאחרים לא שרים איתנו עושים לנו פרצופים.

כל הזמן מבקשים לשבת וזה שנה שעברה היה יותר טוב לדעתי...

כשיש דגלים אתם בוכים שזה פוגע בעידוד

כשאין דגלים כל אחד נהיה מר אולטראס ופתאום דגלים תורמים לעידוד ולאווירה

אז מה אתם רוצים

אתמול זה היה המשחק הראשון שלי אחרי איזה 6 משחקים ואני חייב להגיד שאתם אוהבים לזיין תשכל. אני וחבר שלי עודדנו כל המשחק בטירוף שלידינו אנשים שלא פותחים תפה אז תפסיקו לזיין תשכל על שלטים ודגלים ותירוצים אחרים ותתחילו פאקינג לפתוח תפה ולשיר ולעודד תקבוצה שלכם.