Jump to content

מציאות חדשה

החתול הצהוב

Recommended Posts

עם כמה שרייכרט ילד זין הוא שווה הרכב הרבה לפני נוסא. בדקות שהוא שיחק עד היום ראו שהוא דוחף את הכדור קדימה עם הרבה דיוק , לעומת נוסא שאיבד אתמול הרבה כדורים ובמחצית הראשונה הוא בקושי עבר את החצי שלנו.

חייבים להתחזק לא יעזור.. ייני לא מגן פשוט וגם כקשר לא מספיק טוב חייב לרדת לספסל אם כל האהבה והכבוד שנותנים לו הוא לא ראוי מבחינה מקצועית נטו.

פאבלו גם חייב לעזוב ויפה שעה אחת קודם..

מיטרוביץ בינוני להחריד לא יודע לשחק תחת לחץ מפחד לבעוט..אז נכון כדורי עומק טובים ומדוייקים אבל לא מספיק בטח שתופס מקום של זר..

נוסא איטי וכבד עד עכשו לא מסיק מסקנות יכול להיות שהשתפר בהמשך..

וסתם בלי קשר אני אומר ששווה להמר על מנגה או נאווקמה מעניין יכול להיות

וסתם בלי קשר אני אומר ששווה להמר על מנגה או נאווקמה מעניין יכול להיות

תמיד אמרתי שמנגה זה החלום הרטוב שלי שהוא יבוא למכבי אבל אין שום סיכוי שבעולם ששירצקי יוותר עליו בסכום שפוי בוודאי לא בחלון העברות הזה כאשר הוא חזק בתמונת האליפות או בכלל אלא אם מכבי תסכים לשלם סכום מופרז וממש לא נראה לי שזה יקרה. בטח גם לגבי נאווקמה רעננה תדרוש סכום מופרז

ואם כבר מדברים על חיזוק יש לנו 3 שחקנים בחלק ההתקפי שמסיימים חוזה בתום העונה והם ברק יצחקי , ראדה פריצה וברק בדש

לא מדברים בכלל על להאריך להם תחוזים אולי זה מרמז על הכוונה להביא את אלירן עטר בכסף שיחסכו מהחוזים של שלושתם ?

אני חושב קדימה

נפגוש אותם עוד פעמיים בבלומפילד

למישהו יש ספק שהם מקבלים בראש?

למישהו יש ספק שביכולת הזאת שלהם הם עוד יאבדו מספיק נקודות?

ולכן הכל תלוי בנו , רק בנו. זה לא שאנחנו רודפים אחרי ריאל מדריד.

כן זה גם מה שריאל וברצלונה אמרו על אתלטיקו שנה שעברה וכולם יודעים איך זה נגמר..

קש קבוצה מצוינת ותפסיקו לזלזל בה,תוכנית המשחק שלהם עבדה מצוין נגדנו,נתנו לנו לשחק רוחב

באמצע המגרש ולשלוט אופטית ויצאו למתפרצות קטלניות שכל התקפה זה חצי גול.יש לנו הגנה מביכה,

שוער בינוני וזה לא משנה אם זה ברק או פאבלו,שוער שלא נותן לך נקודות לעומת הגנה מצוינת של קש

ושוער שעדיף על השוער שלנו.אין לנו מגן ימני נורמלי שמסוגל להגביה כדור,נכשלנו בשחקני הרכש,אם

זה נוסא או עדן ולא משנה הסיבות כרגע.אז מה נשאר זהבי,זהבי ועוד זהבי,אני מפחד מהרגע שהוא

יכנס לתקופה פחות טובה ואז אנחנו בצרות צרורות.מיכה לא מתפקד השנה,בן חיים זה יום אסל יום בסל.

ומעל לכל מאמן שפעם אחרי פעם לא לומד לקח ועושה טעויות של טירון.אז חובה להתחזק בינואר בעוד

קשר יצירתי שיביא מספרים ויוריד קצת מהנטל על זהבי ועוד חלוץ ולקוות לטוב,כי זה הולך להיות קשה

מאוד השנה ומי שחי בסרט שהכל תלוי בנוי ושקש יקבלו בראש אז הולך להתבדות וחזק.

כן זה גם מה שריאל וברצלונה אמרו על אתלטיקו שנה שעברה וכולם יודעים איך זה נגמר..

קש קבוצה מצוינת ותפסיקו לזלזל בה,תוכנית המשחק שלהם עבדה מצוין נגדנו,נתנו לנו לשחק רוחב

באמצע המגרש ולשלוט אופטית ויצאו למתפרצות קטלניות שכל התקפה זה חצי גול.יש לנו הגנה מביכה,

שוער בינוני וזה לא משנה אם זה ברק או פאבלו,שוער שלא נותן לך נקודות לעומת הגנה מצוינת של קש

ושוער שעדיף על השוער שלנו.אין לנו מגן ימני נורמלי שמסוגל להגביה כדור,נכשלנו בשחקני הרכש,אם

זה נוסא או עדן ולא משנה הסיבות כרגע.אז מה נשאר זהבי,זהבי ועוד זהבי,אני מפחד מהרגע שהוא

יכנס לתקופה פחות טובה ואז אנחנו בצרות צרורות.מיכה לא מתפקד השנה,בן חיים זה יום אסל יום בסל.

ומעל לכל מאמן שפעם אחרי פעם לא לומד לקח ועושה טעויות של טירון.אז חובה להתחזק בינואר בעוד

קשר יצירתי שיביא מספרים ויוריד קצת מהנטל על זהבי ועוד חלוץ ולקוות לטוב,כי זה הולך להיות קשה

מאוד השנה ומי שחי בסרט שהכל תלוי בנוי ושקש יקבלו בראש אז הולך להתבדות וחזק.

הדבר היחיד ששווה תגובה ממה שרשמת הוא שק״ש קבוצה טובה ולא צריך לזלזל בה.

כל השאר זה פשוט

חחחחח

הדבר היחיד ששווה תגובה ממה שרשמת הוא שק״ש קבוצה טובה ולא צריך לזלזל בה.

כל השאר זה פשוט

חחחחח

סבבה איפה טעיתי בדיוק ??

נוסא ועדן זאת הצלחה אדירה?יש לנו מגן ימני נורמלי?ואת קורטואה בשער?

אנשים פה חיים בסרט אבל סרט מה זה רע...