Jump to content

מציאות חדשה

החתול הצהוב

Recommended Posts

אני מסכים שצריך לדעת להתמודד עם שיטת המשחק הזאת אבל כאן זה לא האצטדיונים באנגליה, ספרד, גרמניה או איטליה. מדובר במגרש קטן יותר מאולם ספורט בבתי ספר יסודיים. זה ממש קשה ולהפיל את ההפסד הזה על מישהו מהקבוצה שלנו זה דבילי לגמרי.

שיחקנו יותר טוב, הם רגילים לחתיכת זבל הזה שיש להם שם ועקצו.

אבל אנשים כאן גם טוענים שזאת אשמת ההגנה שלנו, אם ההגנה שלנו כל כך לא טובה אז למה שהוא לא ינצל את זה במשחקי לחץ התקפיים?..

צודק המגרש אשם.

אנשים כמוך מאלצים את עצמם משום מה להחמיא ולשבח את ק"ש ומאמנה. ברק בכר אחלה מאמן, לא מעבר לזה. היום היה בונקר, 11 שחקנים במחצית שלהם מחכים לכדור כדי לצאת למתפרצת ומעיפים כדורים קדימה.

לא היה כאן שום משחק חכם. גם אני יכול לקחת קבוצה בליגה ולהגיד לה להסתגר.

השורה התחתונה היא כמה נקודות הבאת הביתה מהמשחק, בכר עשה הכל בשביל להביא 3 נקודות הביתה, לא אומר שבכר הוא מאמן על, אבל רוצה להגיד שהוא עשה את מה שהוא היה צריך לעשות ועשה זאת מצויין לצערי.

אני מסכים שצריך לדעת להתמודד עם שיטת המשחק הזאת אבל כאן זה לא האצטדיונים באנגליה, ספרד, גרמניה או איטליה. מדובר במגרש קטן יותר מאולם ספורט בבתי ספר יסודיים. זה ממש קשה ולהפיל את ההפסד הזה על מישהו מהקבוצה שלנו זה דבילי לגמרי.

שיחקנו יותר טוב, הם רגילים לחתיכת זבל הזה שיש להם שם ועקצו.

אבל אנשים כאן גם טוענים שזאת אשמת ההגנה שלנו, אם ההגנה שלנו כל כך לא טובה אז למה שהוא לא ינצל את זה במשחקי לחץ התקפיים?..

ההגנה שלנו דווקא היום לא הפסידה את המשחק. נתנו לנו את הגול הקבוע בגלל חוסר ריכוז. אבל בשאר המשחק בעיקר במחצית השניה ההגנה תפקדה בסדר גמור. אנחנו לא ניצחנו כי לא ניצלנו הזדמניות. כי ההוצאה של פריצה שהיה הטוב מבין שחקני מכבי תמורת בדש שתרם במחצית השניה רק אסיסט יפה לנוסא. הפסדנו כי ניקו אלברמן ונוסא לא תיפקדו היום. בכלל נוסא עושה רושם של תייר. הפסדנו כי ק"ש ניצלו את החולשות שלנו ולא התפתו "ליזום" כמו שאנשים פה בוכים שלא עשו. בכל המכלול הזה כן - אני קצת מאשים את פאקו. הכנה לא טובה , הגיב מאוחר מאוד עם החילוף במחצית השניה(שברגע שהוא נעשה הפסקנו לשחק).

יש עוד לאן לשאוף ולהשתפר. לא צריך לעצום עיניים ולהגיד היינו מצוינים יאללה האלה. צריך ללמוד מה לא עובד ולתקן את זה. לא לבכות שק"ש עשו בונקר.

ק"ש שיחקו חכם מאוד עם הכלים שיש ברשותם. לא בונקר ולא נעליים. בכר מאמן מצויין ופאקו לא הגיב לסיטואציה בהתאם.

בכר מאמן מצוין, זה נכון. אבל פאקו הגיב טוב מאוד לסיטואציה. במחצית השניה אם אני לא טועה הפעם היחידה שהם הגיעו לרחבה שלנו היה בגול של קהת (דקה 90 המחצה שכולם למעלה באול אין אני לא מחשיב) החילופים הוסיפו מחץ ובאמת שבחוסר מזל פסיכי לא הצלחנו להשוות. בכלל, מכבי משחקת את הכדורגל הטוב בליגה בטח מבחינה התקפית. מכבי גם יותר טובה מק"ש. גם נגד באר-שבע שיחקנו טוב מאוד והחמצנו מלא והפסדנו.

ביכולת של מכבי מה שיכול ללפגוע בנו זה מצב בטחוני, פרובוקציות ועונשים על השולחן וימים כמו היום שכלום לא נכנס. וכן, זה יכול לקרות, אבל קרית-שמונה תצטרך לתת עונה מטורפת כדי לקחת לנו את זה. עד עכשיו היא אמנם לא שיחקה מול הגדולות (עד היום) אבל היא עושה את זה בגדול.

ההגנה שלנו דווקא היום לא הפסידה את המשחק. נתנו לנו את הגול הקבוע בגלל חוסר ריכוז. אבל בשאר המשחק בעיקר במחצית השניה ההגנה תפקדה בסדר גמור. אנחנו לא ניצחנו כי לא ניצלנו הזדמניות. כי ההוצאה של פריצה שהיה הטוב מבין שחקני מכבי תמורת בדש שתרם במחצית השניה רק אסיסט יפה לנוסא. הפסדנו כי ניקו אלברמן ונוסא לא תיפקדו היום. בכלל נוסא עושה רושם של תייר. הפסדנו כי ק"ש ניצלו את החולשות שלנו ולא התפתו "ליזום" כמו שאנשים פה בוכים שלא עשו. בכל המכלול הזה כן - אני קצת מאשים את פאקו. הכנה לא טובה , הגיב מאוחר מאוד עם החילוף במחצית השניה(שברגע שהוא נעשה הפסקנו לשחק).

יש עוד לאן לשאוף ולהשתפר. לא צריך לעצום עיניים ולהגיד היינו מצוינים יאללה האלה. צריך ללמוד מה לא עובד ולתקן את זה. לא לבכות שק"ש עשו בונקר.

קיבלנו גול בגלל שלא ידענו איך להתמודד עם כדורי גובה (כרגיל), צריך לעבוד על זה

געגועי לסוזה ולקבוצה היעילה שלו

...שגם קיבלה בקש 3

בונקר לא בונקר, שורה תחתונה אין תירוץ ליכולת החלשה שלנו היום בכל עמדה ועמדה

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

געגועי לסוזה ולקבוצה היעילה שלו

סוזה והקבוצה היעילה שלו הפסידו בבאר שבע ובקרית שמונה - בדיוק כמו פאקו. דווקא היום היינו יותר קרובים להוציא משהו מאשר ההפסד 3-1 בעונה שעברה.

קריית שמונה היום עשו משהו פשוט - בונקר, זה מגעיל והיה סיוט לראות (וגם לשמוע את צוות השידור) אבל זה חלק מהמשחק.

אם ננתח את זה, כמו שהם היום עשו לנו, קבוצות יתחילו לעשות בונקר מולם, מהר מאוד הם יאכלו קש כמו שאנחנו אכלנו היום.

ה 6 נקודות זה בזכות בית הדין, אבל אנחנו הרי במדינה לא שפויה.

אנחנו ניקח אליפות, יותר חזקים מכל היפי נפש שמעקמים את האף, אנחנו נישאר עם התואר והם עם העף העקום.

אני (כרגיל) מאשים את הללי. מעבר ל3-0 קל כמובן, מאז שהוא דיווח שחותכים את נוסא בינואר הוא לא פספס דקה, זה בלתי ייאמן.

מחצית שנייה עשה בית ספר לפאנקה המהולל.

כל המצבים שלנו במחצית השנייה התחילו ממנו.

פאקו גם לא כלכך אשם, מה שכן בדקות האחרונות היינו חייבים ללכת יותר לאגף, אם זה בן חיים ואם זה מיכה/בןבסט, ככה הרבה יותר קל לרווח את ההגנה של היריבה ולמצוא פרצות (כמו בגולים של זהבי בדרבי שהפסדנו ומול קש בפליאוף ובש במשחק אליפות), וגם אם לא פשוט לזרוק את הכדור לאמצע לתוך הערבוביה- זה כבר יפגע במישהו ויגיע למסגרת

זה אמנם מצב חדש, אבל קשה לנתק אותו מהנסיבות. מעבר למאורעות הדרבי שעדיין רודפים אותנו, מועדון לא יכול להישאר כ"כ דומיננטי, שנה אחר שנה, ללא שום תחרות, כאשר השנה אפילו אין אתגר במסגרת אחרת. הקבוצה כמעט חיפשה להיקלע למצב הזה כדי שתוכל להגדיר את עצמה שוב ולהתרומם. זה ייקח זמן, אבל התהליך הזה חשוב, ואם נפיק ממנו את המיטב, נצא ממנו מחוזקים.

אתה ענק!!!

מחצית שנייה עשה בית ספר לפאנקה המהולל.

כל המצבים שלנו במחצית השנייה התחילו ממנו.

היה יותר טוב, בעיקר בגלל התפקוד, אבל מצטער, עדיין לא שווה הרכב.

פאקו גם לא כלכך אשם, מה שכן בדקות האחרונות היינו חייבים ללכת יותר לאגף, אם זה בן חיים ואם זה מיכה/בןבסט, ככה הרבה יותר קל לרווח את ההגנה של היריבה ולמצוא פרצות (כמו בגולים של זהבי בדרבי שהפסדנו ומול קש בפליאוף ובש במשחק אליפות), וגם אם לא פשוט לזרוק את הכדור לאמצע לתוך הערבוביה- זה כבר יפגע במישהו ויגיע למסגרת

פאקו צריך לתת את הדעת על זה שאנחנו סופגים בכל משחק.

נכון שההתקפה שלנו מצוינת, אבל תמיד יהיו ימים שבהם משהו לא דופק (בין אם זה החמצות, קורות, או סצם יום רע בחלק הקדמי), ובימים כאלו צריך לנצח דרך ההגנה.

אני לא מזהה חוסר רעב וזה טוב.

70 אחוז פוזיישן במשחק חוץ קשה-שווה הרבה לאורכה של ליגה.

מדקה ראשונה אנחנו רודפים אחרי שער מצחיק.

מכבי לא היתה רעה היום.

לנשום עמוק ולהמשיך.

אם אני לא טועה ל4-3 נגד רמה״ש הגענו בפיגור 6 ממקום ראשון, לא?

ורק נקודה קטנה לגבי הבונקר, אין ספק שלק״ש מותר לשחק בונקר וזה לגיטימי. מה שלא לגיטימי, זה שהרבה אנשים (גם שלנו, אגב) אומרים ״וואו איזה משחק אדיר שלהם״. זה לא משחק אדיר, נקודה, ועיוור מי שלא רואה את זה