Jump to content

ק"ש - מכבי, מחזור 9 - נושא משחק

Barksdale

Recommended Posts

מאמן בטלן שלא התכונן למשחק במשך שבועיים. לא מכיר שחקן אחד בק"ש. 4 שחקני נבחרת שלא מכבודם להתאמץ במשחק של מכבי, הגנה של אפסים זה כבר רגיל. מי קונה תיקו כעת. קונה עכשיו בלי היסוס. 6 נקודות זה כבר סיפור אחר במיוחד בכושר העלוב של מכבי. וכן- הכלב שופט הרחבה ליאני זה אותו כלב שאמר באוזניה להרחיק את זהבי בדרבי. הכלב אותו כלב וזהבי עם עוד צהוב

אהלן אבישי, חזרת בתחפושת חדשה.

זה לא בונקר מה שהם עושים המאמן שלהם תותח הוא עושה מה שרוב הקבוצות עשו נגדנו השנה שלחצנו גבוה והן יצאו למתפרצות

מקווה שאיגייבור ייצא ומיכה או בן בסט יכנסו במקומו

תכנית המשחק שלהם עובדת פרפקט. פרט לזה שהם היו שווים עוד 2 גולים המחצית הזו. חייבים את מיכה כי הם יודעים לצופף ולשבור לחץ וחייבים שחקן חכם שיודע לזהות תנועה לעומק ולתת כדור פעם ב. גם ככה אייגבור לא עושה כלום חוץ מלחלץ כדור ומיד למסור אותו ליריב.

תופרים אותנו טקטית, התקפית אנחנו לא קיימים, מיטרוביץ' במשחק חושך, אלברמן לא מדייק ונוסא תייר, למה ראדי לא משחק אלוהים ישמור ומתי פאקו יבין שכל הקבוצות בליגה למדו את "השיטה" שבה מכבי משחקים, סעמק.

יש מצב שזאת המחצית הכי גרועה שלנו העונה. חלק גדול מזה לזכות ההגנה של ק"ש שפשוט עומדת מדהים, אבל עם כל הכבוד כל האמצע שלנו חושך.

אייגיבור - להעיף לספסל, כל דקה שלו על המגרש זה אסון.

אלברמן - לא נראה לי דייק במסירה אחת היום.

מיטרוביץ' - הקשר הטוב-יחסית מהמחצית הזאת וזה אומר הרבה כי הוא לא באמת עשה משהו.

פריצה מנסה אבל אין לנו שום הצטרפות בהתקפה, בן הרוש ניסה בהתחלה אבל נעלם ככל שעבר הזמן, וזהבי כהרגלו מסוכן אבל מה הוא כבר יכול לעשות כששלושה שחקנים סוגרים אותו ואין אף אחד אחר שמושך ממנו את ההגנה. במזל אנחנו לא יורדים עם 3 ברשת.

ומילה על ברק לוי - לצערי, קיבל גול 100% עליו. נגיחה יפה והכל אבל לא חזקה ומאוד קשתית, היה צריך לקחת את הכדור, הוא היה מהוסס מדי. כמה דקות אח"כ גם נתן בעיטה גרועה החוצה, אבל בסה"כ לא נתן לגול להשפיע עליו יותר מדי עם 2 עצירות יפות לבעיטות מסוכנות. אלוהים ישמור ההגנה שלנו גרועה...

זה לא בונקר מה שהם עושים המאמן שלהם תותח הוא עושה מה שרוב הקבוצות עשו נגדנו השנה שלחצנו גבוה והן יצאו למתפרצות

מקווה שאיגייבור ייצא ומיכה או בן בסט יכנסו במקומו

אתה תיארת עכשיו בונקר

אתה תיארת עכשיו בונקר

זה לא משנה את העובדה שמעכשיו כל הקבוצות בליגה ישחקו נגדו עד עכשיו בצורה הזו (ואני מתכוון למעט שעד עכשיו ניסו לשחק "נורמלי"), פאקו חייב להתעורר ולהבין את זה ולמצוא לזה פתרונות, בפאקו אני שם את מבטחי.

אתה תיארת עכשיו בונקר

יש קבוצות של בונקר שיושבות עם 11 שחקנים ברחבה שלהן והם משאירים את מנגה וקולה למעלה כמעט בכל התקפה שלנו

מה שקבוצות אחרות עשו נגדנו במקרה הם עושים מתוכנן וזה הולך להם

אתה תיארת עכשיו בונקר

קרא לזה איך שאתה רוצה. זה המשך ישיר לעכו ולהפועל.

לעכו הגיע לכבוש יותר וגם לק״ש

קריית שמונה עושה בדיוק את מה שהם עשו בשני המשחקים האחרונים שלנו מולם במגרש הזה, והם עושים את זה מצוין.

בפעמיים הקודמות זה נגמר ב 2-2 עם הרבה מזל, וב 3-1 להם.

שיטת המשחק שלהם פשוט תפורה על ההתמודדות מולנו. המתפרצות שלהם קטלניות, מנגה וקולה רוצחים לנו את ההגנה בהתקפות המעבר.

משחק ההגנה שלהם מסרס לגמרי את ניסיונות החדירה שלנו לרחבה ויצירת המצבים.

לצערי, אין לי מושג איך יוצאים מהסיטואציה הזו, מקווה שפאקו יידע להתמודד עם זה. כנראה רק בעזרת יכולת אישית.

זה לא משנה את העובדה שמעכשיו כל הקבוצות בליגה ישחקו נגדו עד עכשיו בצורה הזו (ואני מתכוון למעט שעד עכשיו ניסו לשחק "נורמלי"), פאקו חייב להתעורר ולהבין את זה ולמצוא לזה פתרונות, בפאקו אני שם את מבטחי.

אני לא מאמן או טקטיקן גדול אבל אני באמת לא יודע איך אפשר לשחק נגד קבוצות שמשחקות עם 11 מאחורי החצי (רובם במגרשים מסריחים) ויוצאות עם שחקנים מהירים להתקפות מהירות.. אם תשחק עם הגנה עמוקה יותר אז יהיה מרחק גדול בין הקישור להגנה ולחץ קטן יספיק לאיבוד כדור.

ככה זה.

ילדי כדורגל יחס שערים. אתם יושבים בבית וסופרים שערים או בודקים יכולת. מכבי משחקת חלש היום שיחקה בינוני מול נתניה. המאמן לא מוכן למשחק. שחקני ההגנה רצים כמו מסוממים אחר החלוצים של ק"ש. נקווה שהטמבל יודה בטעות ויכניס את את בן בסט מהר ולא יחכ הלדקה ה-78. הרי בהפסד בב"ש הליצן הזה עשה 4 טעויות ב-12 דקות והפסיד את המשחק.

בונקר בצדק אנחנו טובים יותר מהם מבחינת סגל והם חייבים לגונן בכצם זה כל הקבוצות פה משחקות ככה נגדינו רק שק"ש מספיק טובה בהגנה בלי טעויות ובמתפרצות שלהם שבמזל לא ירדנו בפיגור 3 ! חייבים להכניס את או מיכה או רייכרט או ראדי..בן בסט לא חושב שיעזור..

תפסיקןו לדבר שטויות הם משחקים טקטי יפה מאוד ולא בונקר,כל התקפה שלהם זה חצי גול ומכבי העיקר מתמסרים בינהם בקישור

אייגבור דחוף החוצה ,מה זה הדבר הזה

יש קבוצות של בונקר שיושבות עם 11 שחקנים ברחבה שלהן והם משאירים את מנגה וקולה למעלה כמעט בכל התקפה שלנו

מה שקבוצות אחרות עשו נגדנו במקרה הם עושים מתוכנן וזה הולך להם

זה בונקר לא משנה מה תגיד. הם משחקים עם 11 שחקנים במחצית המגרש שלהם כשאנחנו מניעים שם כדור, מצופפים במגרש המסריח הזה. אין מה לעשות, צריך ללמוד איך להתמודד עם זה. (בעיקר שחקנים מהירים אבל טב"ח לא מנצל את זה מספיק או שלא מקבל הוראות לנצל את זה מספיק)

ילדי כדורגל יחס שערים. אתם יושבים בבית וסופרים שערים או בודקים יכולת. מכבי משחקת חלש היום שיחקה בינוני מול נתניה. המאמן לא מוכן למשחק. שחקני ההגנה רצים כמו מסוממים אחר החלוצים של ק"ש. נקווה שהטמבל יודה בטעות ויכניס את את בן בסט מהר ולא יחכ הלדקה ה-78. הרי בהפסד בב"ש הליצן הזה עשה 4 טעויות ב-12 דקות והפסיד את המשחק.

יאלה, סע סע.

תציע את עצמך לג'ורדי, אתה מאמן אדיר

שונא עאלק אוהדים כמוך, גזגז לי מהקבוצה

אני לא מאמן או טקטיקן גדול אבל אני באמת לא יודע איך אפשר לשחק נגד קבוצות שמשחקות עם 11 מאחורי החצי (רובם במגרשים מסריחים) ויוצאות עם שחקנים מהירים להתקפות מהירות.. אם תשחק עם הגנה עמוקה יותר אז יהיה מרחק גדול בין הקישור להגנה ולחץ קטן יספיק לאיבוד כדור.

ככה זה.

אז בוא נשאיר את הטקטיקות לאלו שמבינים בתחום או לפחות מתיימרים להבין.