Jump to content

ק"ש - מכבי, מחזור 9 - נושא משחק

Barksdale

Recommended Posts

מקצועית, פאקו אכזב היום. דווקא למרות היותו המאמן המוחצן ביותר עד כה, הוא מצטייר כשמרן ומקובע. מתברר שמכל דיבורי הרוטציה נשארנו עם הרכב יציב למדי, אבל לא ברור מדוע זה דווקא ההרכב הזה. גם ההכנה למשחק הזה היתה לקויה, בכר ידע בדיוק מול מה הוא צפוי לעמוד ונערך מצוין. המשחק הרגיל של ק"ש עובד נהדר מול השליטה של מכבי ופאקו פשוט לא הגיב.

הדבר היחיד שיכול לעודד הוא שבסיבוב השני מארחים גם את ב"ש וגם את ק"ש בתקווה שזה יהיה בבלומפילד

אל תיתנו לשליטה של מכבי במשחק להטעות אתכם ולחשוב שהיינו יותר טובים,ק"ש פשוט בחרו לשחק ככה

אותו דבר היה נגד באר שבע,יש תחושה שכל פעם שהקבוצה השנייה עושה קצת מאמץ לחטוף כדור היא מצליחה ומביכה אותנו במתפרצת

מקצועית, פאקו אכזב היום. דווקא למרות היותו המאמן המוחצן ביותר עד כה, הוא מצטייר כשמרן ומקובע. מתברר שמכל דיבורי הרוטציה נשארנו עם הרכב יציב למדי, אבל לא ברור מדוע זה דווקא ההרכב הזה. גם ההכנה למשחק הזה היתה לקויה, בכר ידע בדיוק מול מה הוא צפוי לעמוד ונערך מצוין. המשחק הרגיל של ק"ש עובד נהדר מול השליטה של מכבי ופאקו פשוט לא הגיב.

יותר מדאיג אותי מהכול שפאקו עוד לא מבין שמשחק ההגנה של הקבוצה לא יכול להיראות ככה וטל בן חיים באגף ימין מתאים לליגה א

אין לכם מושג, באמת, הפסד שכולו של פאקו. בן בסט בלוף, איגיבור עם 3 דקות טובות במשחק.

העתיד לא מזהיר, במיוחד לא עם פאקו והסגל הנוכחי. סוזה היה טוב משמעותית.

נגד ב״ש פאקו מוציא את קרלוס וסופגים גול על העמדה שלו, נגד ק״ש פאקו מוציא את שרן והגול מהעמדה שלו.
עם כל הכבוד עושה רושם שהוא לא מגיב טוב עם החילופים שלו באופן כללי. נקווה לטוב יותר בהמשך.

אין לכם מושג, באמת, הפסד שכולו של פאקו. בן בסט בלוף, איגיבור עם 3 דקות טובות במשחק.

אתה מגזים! וזה רק כי אני לא רוצה להשתמש במילים אחרות....

פאקו מאמן מעולה!

וכמו כל מאמן טוב או רע...הוא עושה טעויות.... ויש שחקנים שיש להם ירידה ביכולות מפעם לפעם...ויש פעמים שהקבוצה השניה משחקת יותר ממך. ויש ימים שבהם זהבי מבקיע שלושער ויש ימים שהוא פוגע במשקוף פעמיים.

את הכסף סופרים במדרגות...............

אחרי 9 מחזורים ברור לי למה פאקו היה עוזר מאמן עד לפני שנה

הבנאדם מבין במשחק התקפי אבל ההבנה שלו במשחק הגנתי שואפת להבנה של הללי בכדורגל

פרקו מאמן תותח.

על סמך מה קבעת ?

יש כבר 2 הפסדים באשמתו, לא צריך להיות חכם גדול כדי לנצח את מכבי פתח תקווה, בינתיים את המשחקים נגד קש ובש הפסדנו ואת חיפה ניצחנו בזכות השופט, אפילו הסרבי הזה עשה לו בית ספר.

אתה מגזים! וזה רק כי אני לא רוצה להשתמש במילים אחרות....

פאקו מאמן מעולה!

וכמו כל מאמן טוב או רע...הוא עושה טעויות.... ויש שחקנים שיש להם ירידה ביכולות מפעם לפעם...ויש פעמים שהקבוצה השניה משחקת יותר ממך. ויש ימים שבהם זהבי מבקיע שלושער ויש ימים שהוא פוגע במשקוף פעמיים.

את הכסף סופרים במדרגות...............

כמו שאמרתי, אין לכם מושג.

הייתי רב איתכם אבל אני איבדתי תקווה בפורום הזה.

על סמך מה קבעת ?

יש כבר 2 הפסדים באשמתו, לא צריך להיות חכם גדול כדי לנצח את מכבי פתח תקווה, בינתיים את המשחקים נגד קש ובש הפסדנו ואת חיפה ניצחנו בזכות השופט, אפילו הסרבי הזה עשה לו בית ספר.

אתה בטח ממש טוב במנג'ר.................

על סמך מה קבעת ?

אתה מוזמן להמשיך הלאה.

ההרכב הזה (שינוי יחיד בדש / פריצה) נתן לך ממוצע של 4 שערים למשחק ב-3 המחזורים האחרונים. לבקר את ההרכב הזה בדיעבד זה הכי קל, אבל אני מבין לגמרי למה ההרכב לא שונה. לא יודע לגביי הכנה לקויה. לא יודע איך ק"ש היתה משחקת אם לא הגול בפתיחה. קלישאתי ככל שזה ישמע, במיוחד במשחקים האלו כדורגל זה משחק של ניצול מצבים. הגעתי היום מול ק"ש בחוץ ל-3 משקופים / קורות ועוד 2 מצבים של גול. ביום נורמלי זה אמור יותר מלהספיק.

מיכאל מכבי לך תעבור משחק משחק שלנו מדצמבר - ינואר שנה שעברה ( שים דגש על הדרבים, הפועל לא נפלו מאיתנו ) במקום לזרוק פה סיסמאות לאוויר.

על סמך מה קבעת ?

את חיפה ניצחנו בזכות שופט? פה הגזמת חביבי

nivgor הוא משתמש שמופעל ע"י אוהדי חיפה, לא להתייחס אליו. לא מבין איך לא הורחק עדיין..

אני עודדתי מכבי עוד לפני שלאבא שלך נקרע הקונדןם (מסתבר שזה המשפט החדש של האוהדים שלנו), אתה מוזמן לא לקרוא את התגובות שלי אם לא נעים לך.

אחרי 9 מחזורים ברור לי למה פאקו היה עוזר מאמן עד לפני שנה

הבנאדם מבין במשחק התקפי אבל ההבנה שלו במשחק הגנתי שואפת להבנה של הללי בכדורגל

כמו שאמרו פה כבר גם שנה שעברה הפסדנו גם לב"ש בחוץ וגם לק"ש בחוץ רק שאז זה היה במרווחים גדולים יותר מהשנה פשוט מגרשי נאחס צא מזה אנחנו טובים מק"ש וגם הם יאבדו נקודות

מיכאל מכבי לך תעבור משחק משחק שלנו מדצמבר - ינואר שנה שעברה ( שים דגש על הדרבים, הפועל לא נפלו מאיתנו ) במקום לזרוק פה סיסמאות לאוויר.

בסופו של דבר אני מסתכל על התוצאות

נכון שלמזל יש פה תפקיד אבל טל בן חיים לא היה יכול לשים זין על המשחק אצל סוזה כמו אצל פאקו

את חיפה ניצחנו בזכות שופט? פה הגזמת חביבי

עד דקה 20 היה משחק שקול עם יתרון לחיפה, אי אפשר לדעת מה היה בלי האדום בתכלס. יש מצב הגזמתי.