Jump to content

ק"ש - מכבי, מחזור 9 - נושא משחק

Barksdale

Recommended Posts

משחק נוראי של טב"ח. 90 דק' של כלום ושום דבר. מול קבוצה נסוגה כשאין לו שטחים אין לו מה למכור.

כמה שצריך את יצחקי לאגף ימין העזוב שלנו..

חרא.... ממש חרא...

אבל בואו נהיה כנים...

השופט לא הרס שום משחק....הוא היה בסדר גמור....

ק"ש שיחקו לא רע בכלל.

מכבי שיחקו מרבית הזמן כמו קבוצה גרועה על סף הממש גרועה (שלא נגיד מחורבנת...)

מעבר לדברים הרגילים (ייני לא התקפי אפילו לא בטעות... השער השער המוקדם....) הכי בולט מעל הכל - כמה נוסא אייגבור גרוע.

אין לי מילה אחרת בשבילו מעבר ל - גרוע.

יכול להיות שהוא מדהים באימונים וכל זה....אז שישחק רק באימונים...חלאס...זה לשחק פחות שחקן. גם ייני בהתקפה זה פחות שחקן אבל זה פחות מורגש כי זה באגף...

ראדי....רייכרט...בובה מקרטון...הכל עדיף על נוסא....

מעבר לזה , עדיין לא ראיתי את בן בסט לוקח איזהשהיא הזדמנות לידיים......אפשר לבכות שנה שלמה על זה שהוא לא פותח...אבל כשהוא מקבל 10,15,25 דקות...הייתי מצפה/מקווה שהוא יראה משהו..................................

כבוד לקהל שעשה את הדרך הארוכה! כל הכבוד לכם!

אני ימשיך להיות עצוב בחו"ל......

היום אפשר לסכם את החודש (או כמה שעבר מהדרבי) אחד המעצבנים ומייאשים שהיו לי עם מכבי...אבל אני מקווה שנצא מזה , לפי מה שראיתי אנחנו יותר טובים מק"ש אז הכל טוב 6 זה לא פער שאי אפשר לסגור ובמיוחד שרק מחזור 9 נכון זה לא מעט נכון יהיה קשה אבל אני לא רואה את ק"ש רצה עכשיו עם רצף ניצחונות מטורף...פשוט לא רואה את זה

נוסע במחצית השנייה מספר 1 במגרש.

אולי כי כל השאר היו ממש ממש גרועים....

הוא תוקע את המשחק. משחק אחורה כל הזמן. משתהה בכל פעולה. לא יצירתי בכלל. לא עושה הגנה ברמה של אלברמן. למה הוא טוב על המגרש?

היום אפשר לסכם את החודש (או כמה שעבר מהדרבי) אחד המעצבנים ומייאשים שהיו לי עם מכבי...אבל אני מקווה שנצא מזה , לפי מה שראיתי אנחנו יותר טובים מק"ש אז הכל טוב 6 זה לא פער שאי אפשר לסגור ובמיוחד שרק מחזור 9 נכון זה לא מעט נכון יהיה קשה אבל אני לא רואה את ק"ש רצה עכשיו עם רצף ניצחונות מטורף...פשוט לא רואה את זה

השנים 2004-2012 היו יותר מייאשות

אתה מיואש בטח בגלל האירועים בדרבי והתעסקות הבלתי נגמרת בעונש

אם נציג יכולת כזאת עד סוף שנה אנחנו ניקח עוד אליפות

מכבי פשוט יותר טובים, זה בסך הכל מחזור 9 הכל יכול להיות והכל פתוח.. יהיה בסדר.

לנושא אחר....... זהבי כל משחק מוכיח מחדש כמה הוא שחקן מטורף......... בדקה 92 משתחרר מהלחץ של ק"ש כמו ענק חבל שאף אחד לא עשה לו תנועה וכולם עמדו במקום :dry:

אולי כי כל השאר היו ממש ממש גרועים....

הוא תוקע את המשחק. משחק אחורה כל הזמן. משתהה בכל פעולה. לא יצירתי בכלל. לא עושה הגנה ברמה של אלברמן. למה הוא טוב על המגרש?

כי מחצית שנייה הוא היה מצויין.

מחצית שנייה חלשה ותקועה באמצע.

בשנייה דחף קדימה והיה היחידי עם זהבי ומיטרוביץ שניסו. גם חילץ הרבה כדורים.

הבעיה היום השלישייה הקדמית, טב"ח במשחק הכי חלש העונה, בדש שהיה חייב לתת גול ומיכה שהיה רך מדי. הוא שחור אז הוא סופג ביקורת, גזענות נסתרת כזאת גם מצד איווניר.

צריך לפתוח איתו ועם מיטרוביץ, שניהם יספיקו הגנתית.

נוסע היה טוב גם במחצית הראשונה. חטף יותר מאלברמן וניקו וגם איבד פחות מהם.

ולא יודע אם שמתם לב, אבל יש עוד כמעט 30 מחזורים, שום דבר לא קרוב אפילו לבריחה שלהם.

עומר זה לא מה שמדאיג אותי לפחות, אני חושב על המוקדמות של הצ'מפיוס בעונה הבאה, או מינימום של הליגה האירופית, איך לעזאזל אנחנו מצפים לעבור קבוצות כמו מאריבור כשאנחנו נראים ככה על המגרש, מה זה ככה? לא ראיתי מחוייבת של השחקנים יותר מדי, לפחות ככה התרשמתי מהטלוויזיה, חוץ מזהבי, אולי זה בגלל הרכב לא נכון, אולי בגלל שפאקו לא הכין אותם טקטית נכון, בכל מקרה אנחנו לא נראים טוב.