Jump to content

העונש הסופי מאירועי הדרבי - הורדת נקודה ו3 רדיוסים

Sawyer

Recommended Posts

אתה רואה אותנו מביאים 20 אלף לסמי עופר במשחק ליגה רגיל? לי זה קשה

יש לך 11 אלף מנויים?משחק מול ביתר בסמי עופר שנמצא במקום צפוני שקרוב להרבה מקומות בצפון, מוכר כרטיס ב50 שקל

יש לך ספק בזה שלא יבואו יותר מ20 אלף?

אם סכנין תקבל גם רדיוס אז יהיה לנו איזה חמישה משחקים רצופים בנתניה. אני חושב שאנחנו משחקים בנתניה יותר מאשר בבלומפילד

כמה משחקים יש לנו כבר בנתניה ? (כוונה למשחקי בית בלבד)

אם מוסיפים משחקי חוץ, אין לנו שם עדיין הפסד. זכור לי תיקו מול הפועל חיפה והשאר ניצחונות.

כמה משחקים יש לנו כבר בנתניה ? (כוונה למשחקי בית בלבד)

אם מוסיפים משחקי חוץ, אין לנו שם עדיין הפסד. זכור לי תיקו מול הפועל חיפה והשאר ניצחונות.

בעונה שעברה היה לנו רעננה, סכנין, הפועל חיפה ובית"ר

מה שמודגש זה המשחקי בית ממה שאני זוכר

פינס אומר (ראיון הרדיו) שהוא ימליץ להפועל לבקש דיון נוסף בבית הדיון לאור הסתירות הפנימיות בהחלטה

איזה סתירות מה היה הנוסח הסופי של הדיינים המושחתים האלו?

כל המקרה הזה הפך את זהבי לעוד יותר מכביסט....

אל תשכחו איפה הוא עשה את הבכורה שלו (_במגרש בנתניה)

ועכשיו שיש לנו כוכבית בטבלה הגיע הזמן להראות להפועל מה זה דאבל אמיתי עם כוכבית של כדורגל ולא של קיזוז

בית דין בושה מקווה שנזכה כולנו להשתין על הקבר של פואד

אתה רואה אותנו מביאים 20 אלף לסמי עופר במשחק ליגה רגיל? לי זה קשה

אתה שוכח שמדובר על אצטדיון סמי עופר , שהצליח להוציא 17 אלף מנויים מחיפה.

הטירוף סביב האצטדיון יעשה את שלו ואפשר גם למלא אותו עד אפס מקום, בעיקר אם זה משחק מול בית"ר.

זו הזדמנות טובה למכבי ליצור אווירה ביתית במיוחד וגם לעשות קופה יפה. אה כן וגם לצחוק לבית הדין בפנים.

בית דין אזרחי יזרוק אותך מהמדרגות בלי לפתוח את התיק בכלל.

הדרך היחידה של מכבי לערער זה לפנות לערכאות גבוהות של אופ״א, כמו הקאס למשל.

אנשים פה מזכירים לי את המערכון של החמישיה הקאמרית שקרן מור הולכת לרופא ואומרת לו שהיא לא זזה עד שהוא שולח אותה לקורס טיס.

כשהוא מתחיל לשאול "אבל למה את לא הולכת ל..." היא אומרת לו שכן, היא כבר היתה בבנק, ובדואר, וגם שם אמרו לה בדיוק אותו דבר.

אתה שוכח שזה בחיפה.

הטירוף סביב האצטדיון יעשה את שלו ואפשר גם למלא אותו עד אפס מקום, בעיקר אם זה משחק מול בית"ר.

זו הזדמנות טובה למכבי ליצור אווירה ביתית במיוחד וגם לעשות קופה יפה. אה כן וגם לצחוק לבית הדין בפנים.

בנוסף לזה יש הרבה אוהדי מכבי בצפון שאין להם מנוי וזאת הזדמנות עבורם לבוא לראות את מכבי אבל אני עדיין חושב שעדיף את נתניה בגלל שיהיה לרוב המנויים יותר נוח להגיע. מבחינת ההגעה לי אישית זה לא משנה כי זה אותו זמן נסיעה

אם סכנין תקבל גם רדיוס אז יהיה לנו איזה חמישה משחקים רצופים בנתניה. אני חושב שאנחנו משחקים בנתניה יותר מאשר בבלומפילד

סכנין לא יכולה לארח אותנו בנתניה כרגע כי מכבי נתניה משחקת שם באותו יום.

להזיז את המשחק יום קדימה לא אפשרי (זה יצא יום חמישי ולסכנין יש משחק בשבת), ולא יודע אם ילכו על הקדמת המשחק ביום.

חיפה בקרית אליעזר, לא הביאה יותר מ6,000 מנויים.

אני בטוח שנצליח למלאות, אבל אני מעדיף באזור המרכז.

מצחיק אותי שעונשי רדיוס, במיוחד עבור הקבוצות הקטנות, זה פרס כלכלי למועדון.

סכנין לא יכולה לארח אותנו בנתניה כרגע כי מכבי נתניה משחקת שם באותו יום.

להזיז את המשחק יום קדימה לא אפשרי (זה יצא יום חמישי ולסכנין יש משחק בשבת), ולא יודע אם ילכו על הקדמת המשחק ביום.

אז שנתניה ייארחו במקום אחר, לא אשמתנו שהם רשמו אצטדיון רדיוס לאומי כמגרש ביתי.

עו"ד מורן מאירי, היועץ המשפטי של מכבי תל אביב, אמר בעקבות פסק הדין: "אנחנו עדיין לומדים את ההחלטה, אבל מאוד מרוצים מהפתיח שלה ומהתייחסות הדיינים להרחקה השגויה של ערן זהבי. אנחנו מאוכזבים עדיין מהורדת הנקודה ומכך שקיים עונש על תנאי של שתי נקודות, אבל אנחנו מרוצים שהצדק יצא לאור בעניין התנהגותו של זהבי וההתייחסות לקביעות השגויות של השופט במשחק והדיינים בבית הדין המשמעתי. הכדור מועבר כעת להתאחדות בעניין האחריות השילוחית ואנחנו מתכוונים להוביל כאן את השינוי".

באשר להחלטה להמיר את סגירת השערים בבלומפילד בשלושה משחקי רדיוס עם קהל, אמר מאירי: "זה עדיף על פני סגירת ארבעה שערים בבלומפילד לארבעה משחקים". אגב, מכבי והפועל תל אביב גם כך נאלצות כעת לצאת מבלומפילד למשחק ביתי אחד בגלל שזרוע חורף, כך שהעונש בפועל מתייחס למעשה לשני משחקים בלבד.

תתעורר מאירי, תתעורר!!!

או במילים אחרות תודה לכם על הזין הקטן שאנחנו מקבלים במקום הזין הגדול.

מה יהיה עם הרפיסות הזאת כלפי בית הדין? באמת ממש תודה רבה לכם על זה שהתחשבתם בזהבי אחרי שהוא כבר ריצה את עונש ההרחקה.

האיצטדיון בנתניה גם קרוב לי יותר מהאיצטדיון בחיפה,אבל בחיפה הביתיות שלנו תורגש פי 10 מאשר בנתניה ובגלל זה אני מעדיף שאם כבר יש רדיוס אז לשחק בחיפה

תגובת המועדון -

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל קיבל היום באופן חלקי את ערעורה של מכבי ת"א בענין אירועי הדרבי ופסק עונש של הפחתת נקודה אחת מהעונש המקורי של הפחתת שתי נקודות ממאזנה הכולל של הקבוצה בטבלה. בנוסף, ביטל בית הדין העליון את עונש סגירת היציעים באצטדיון בלומפילד וקבע כתחליף עונש של שלושה משחקי רדיוס (עם קהל) בשלושת משחקי הבית הקרובים של הקבוצה. עונש התנאי של הפחתת שלוש הנקודות בגין הרשעה נוספת בעבירה שתוביל לפיצוץ משחק במהלך עונת המשחקים הקרובה שהוטל על ידי בית הדין המשמעתי, הופחת לעונש של שתי נקודות ע"ת. תוצאת המשחק נקבעה ל-0-0 ללא נקודות.

מנכ"ל מכבי ת"א מרטין ביין, אמר בתגובה להחלטת ביה"ד העליון: "המועדון מקבל את החלטת ההתאחדות להקל בהחלטה אותה אנו רואים כפסיקה וכעונש חמורים ביותר. אך עדיין, אין בזאת מלהסתיר את אכזבתנו מעצם ההחלטה שנתקבלה כתוצאה מהערעור. הפרשנות שנתן ביה"ד העליון בנוגע להרחקתו של ערן זהבי, בה הוא הבהיר כי אין להטיל דופי בתגובתו של השחקן שהותקף יחד עם ההודאה כי תובע ההתאחדות טעה למעשה בגישתו הראשונית, מתקבלת גם היא בסיפוק.
בשעה שזכינו לשבחים בעל פה על הפעילות והצעדים בהם נוקט המועדון כנגד התנהגות שאינה הולמת והגישה בה אנו נוקטים בנושאי ביטחון ואבטחה במשחקי הבית שלנו, מסתבר כי מחמאות אלה לא נלקחות בחשבון בשעה שמגיעים לשלב הענישה. עובדה זו לצערנו, רק פוגמת במשאבים שלנו להתמודד עם בעיות מסוג זה.
ההוצאה התפעולית של מכבי ת"א, כתוצאה מהעונש שהושת על המועדון מביה"ד המשמעתי מוערכת ב-500,000 ש"ח.
אין ספק כי מוסדות הכדורגל הרלבנטיים כמו גם שלטונות החוק, חייבים לעבוד בצמוד עם המועדונים על מנת לעזור ולהקל על המעמסה הכלכלית הכבדה כתוצאה מעלויות של שיטור ואבטחה. כל זאת יחד עם ההכרה שהיכולות של המועדונים לפעול מוגבלות וחינוך אמור להיות חלק מפתרון הבעיה.
כמו כן ברור ללא כל צל של ספק כי חוליגן מהקבוצה האורחת היה אחראי לארועים שהובילו לפיצוץ המשחק. אך עם זאת, כמועדון, אנו מקבלים את העובדה ומגנים את המיעוט האלים של אוהדינו שגם תרם להרס הארוע לרובם הגדול של האוהדים.
העונש של שלושה משחקי רדיוס, לא רק מונע מהאוהדים ובעלי המנויים שלנו לצפות במשחקים באיצטדיון בלומפילד, אלא גם מונע מהקבוצה את האפשרות לשחק ולהנות מיתרון ביתיות ברור מעצם קיומו של משחק באיצטדיון הביתי שלנו ואל מול הקהל הביתי שלנו".

לפי הדברים, נראה כי לא הולך להיות ערעור נוסף

ברור שלא הולך להיות ערעור נוסף, כבר ערערו. תגובת המועדון בסדר גמור ביחס לזה שכבר אי אפשר לשנות את ההחלטה. להוציא את כל הזעם לא יעזור לנו אלא רק יפגע בנו בהמשך.

יש לך 11 אלף מנויים?משחק מול ביתר בסמי עופר שנמצא במקום צפוני שקרוב להרבה מקומות בצפון, מוכר כרטיס ב50 שקל

יש לך ספק בזה שלא יבואו יותר מ20 אלף?

לא כל המנויים יבואו דבר ראשון

דבר שני הצפון פחות אטרקטיבי מהמרכז. ככל שאתה מתרחק מת"א יגיעו פחות אוהדים. דמיין משחק חוץ מול נתניה נניח שמחיר כרטיס עולה 50 ש"ח. כמה אנחנו נביא? 5-8 אלף? רובם הרי מנויים. מספר הצופים שלא מנויים שיבואו יהיה נמוך מאוד. אז עכשיו תרחיק את המשחק לחיפה. בחיים לא 20 אלף.

לא כל המנויים יבואו דבר ראשון

דבר שני הצפון פחות אטרקטיבי מהמרכז. ככל שאתה מתרחק מת"א יגיעו פחות אוהדים. דמיין משחק חוץ מול נתניה נניח שמחיר כרטיס עולה 50 ש"ח. כמה אנחנו נביא? 5-8 אלף? רובם הרי מנויים. מספר הצופים שלא מנויים שיבואו יהיה נמוך מאוד. אז עכשיו תרחיק את המשחק לחיפה. בחיים לא 20 אלף.

אתה פסימי מדי לדעתי , אני חושב שאפשר להביא מעל עשרים למשחק נגד באר שבע